• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
já jsem to ostře sledovala každý den, kdy to tam frknou...:slight_smile: Jsem zvědavka zvědavá... :grinning: :grinning: :grinning:

a jak se máte s Matýskem?? kolik už jste vyrotli a papká pěkně??

Jjo, pro noviny jel Milan opět do Krumlova....
7. črc 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, tak dneska doma dělej vše pro to, aby se porod rozjel, horkou vanu, radovánky s mužíkem...:slight_smile:

ale na riziku jsou všichni moc moc fajn !!!
7. črc 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, jojo, souhlas s Gabčou, na riziku jsou super, to je fakt :slight_smile:

@gabcos Ale jooo, už se začínám zajíždět :grinning: Papá dobře, poslední dva dny je až docela dost rozjedenej.... :sweat_smile: Zejtra jdeme do poradny, tak nám ho zváží a změří. Ale roste jako z vody. V porodce měl 51 cm, tejden poté 53 cm, další tejden 55 cm a teď jdeme k doktorce po 14 dnech, tak čekám, že těch 60 cm už bude mít. No jo no, už to není takovej mrňousek jako při narození, nooo :grinning: A co se týklá váhy, cejtím, že přes 4 kila už mít bude. Koneckonců už má nárok, už máme měsíc a kousek :slight_smile:
Ale babičky nám ho rozmazlujou. Například ho učí na chování při usínání (dokážou ho houpat i 2 hodiny!!) a před tím nás všichni naši kamarádi s děckama varujou. Že se to rychle naučí a pak neusne jinak. Což bude pro nás časem pěknej záhul.
A fakt že jo, dneska už to na mě Matýsek zkoušel. Jak jsem ho položila do postýlky, spustil řev....Takže se mi to babičkovství přestává líbit.... :sweat_smile:

A jak to jde u vás? :slight_smile:

7. črc 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, téda, my měli dneska v práci takový fofry, že už jsem sem nestihla ani nakouknout. Marcelko, držím pěsti, ať tě v nemocnici moc netrápí a máš to brzy za sebou. Jé, jak já bych to už brala :grinning: :grinning:
7. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kebul, jen si zatím užívej klídek. Ono to bude za chvilku a pak budeš vzpomínat zase na klídek v těhu. :grinning:
7. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, jdu se na to pořádně vyspat, mějte se tu pěkně.

Budu průběžně podávat info Jaru :wink:
7. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel jasnýýý, piš. Jsem tu několikrát denně, budu poctivě informovat :slight_smile: Myslíme na tebe!!!
7. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,my mame dneska trochu rusnou noc,ale jinak jsme ok.Shodili jsme z 3,80 na 3,60,zitra teda vlastne dneska jdem vazit a na pupik.
S tim jmenem me Marci potesila :slight_smile:.Jsem ted Netocna,ale Daniel je tu asi jedinej,takze nas v poho najde.I kdyz po dnesku kdo vi,bylo tu snad skoro 19 porodu,co vim tak asi 7 cisaru,no mazec.Lifrovali domu koho slo.
Jdu chvili drimnout,tak pa.
8. črc 2010 ve 02:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooj,

@kadlecka007 no ten je krááááásnej!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přidej víc fotek!!!
Ale jsi frajerka, psát ještě ve tři ráno :grinning: Koukej hnípat, ať máš energii :slight_smile:

Jinak Marcel zatim nepsala. Doporučovanej večerní styk asi nebyl a malá je zřejmě furt naložená ve vyhřátým "bazénku". Ale oni jí za pár dní stejně vypustí a půjde z vody, ať chce nebo ne :wink: :grinning:
8. črc 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkám, mrkám, co marcelka a zatím nic :wink: :sweat_smile:
9. črc 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj,
zatím nic, mobil mlčíííííí......třeba zrovna rodí :wink: a nebo se jenom vykecává s kadleckou a nepíše :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždyť má ještě čas. Tak se zatím s kadleckou vykecávat může. :grinning:
9. črc 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka my měli taky ještě 10 dní čas :sweat_smile: :grinning: jooo, když si mimi usmyslí, termíny jsou stranou...ale na druhou stranu se říká, že holčičky si dávaj na čas, že se parádí, tak uvidíme.... :slight_smile:
A japato, že nevíte jestli budete mít kloučka nebo holčičku? Chcete mít překvápko? :slight_smile:
9. črc 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono si mimčo řekne. To máš pravdu. A nebo řeknou Marcelce doktoři až přijde termín. :slight_smile:
Manžel to vědět nechce. Já to vím, protože když jsem šla na tu plodovku, tak jsem si to nechala říct.
9. črc 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak řekniiiiiiiiii :wink: :slight_smile:
Já bych to taky nevydržela. I kvůli nakupování věciček :slight_smile:
9. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řeknu. Za pár dní i s fotečkama. :grinning: :grinning:
Já se zatím držím. Možná už jsem nějaké náznaky řekla, ale to nevím. :slight_smile:
Jinak já bych si to říct nenechala, ale chtěla jsem to pro to, že jsem si myslela co to bude a že bude mimi v pořádku, tak jsem si to nechala potvrdit pro svůj klid. :grinning:
9. črc 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj...

tak dnes si konecne pojedeme pro kocarek :grinning:
9. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže včera volali? Tak to je super. :grinning: Tak potom musíš hodit foto, jak vypadá ve skutečnosti. :wink:
9. črc 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: no pry volali, a nemohli se mne dovolat, ale ja o nicem takovym nevim... tak jsme si dnes zavolala ja s tim, ze je opet servu :grinning: a byla jsme hodna :grinning: ....

jj, kocarek urco nafotim :slight_smile:

a vcera prisly ty clony do auta.. paradni :slight_smile: , emla jsi pravdu, ej to fajn, zahaknes za okynko a je :slight_smile:
9. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně že už přišel a můžete si ho vyzvednout.
Mě ty clony taky hrozně vyhovujou. Protože ty normální co se dají všude koupit malej vždycky serval. :grinning:
Tak to jsi měla včera i dnes milé překvapení. :grinning:
9. črc 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: jj, to mela :slight_smile: a hlavne jarek je hned sel zkusit do auta a rikal, ze jsou fakt super, oproti ostatnim :grinning: :slight_smile: ...

hydri: budes rodit v budejkach?
9. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes chci dobalit tasku, akorat teda nemam jeste kojo kosili :sweat_smile: a chtela bych koupit jeste podprdu
9. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně že se líbí i taťkovi. :grinning:
Jojo. Rodit chci tady. Byla jsem tu moc spokojená. :slight_smile:
Já dneska taky hodila posledních pár věcí do tašky (tašku pro mimčo už mám připravenou, tak jen vyndat sedačku a dát to na to) a teď jsem už konečně připravila i postýlku. Ještě košík, ale to nejdřív musím uklidit v pokojíku a nějak to tu směsnit. Je toho už nějak moc. :grinning:
9. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: jj, libi :slight_smile: ...
ja si tu tasku uz sbalim, a pak do ni dam ty zbyvajici veci... jen si rikam, abyhc na neco nezapomnela :slight_smile: ...

jj, sedacku uz taky budeme dneska mit, tak o vikendu nachystam do ni obleceni pro malyho :slight_smile: ....

postylky mame slozeny, ale s povlecenim pockame :slight_smile:
9. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už taky bude vše čekat jen na Floriánka. :slight_smile:
Já už raději povlíkla a připravila komplet nebesa a tak. To taťkovi udělat nemůžu, aby to připravoval on. :grinning:
A co se týká věcí pro miminko, tak mi Oli připoměla scénu, kdy si pro mě s Radečkem přijel MM do porodnice a měl jen tu sedačku. S tím, že oblečení dostaneme v nemocnici. Tak musel šupajdit zase hezky domů. :grinning: :grinning:
9. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: jj, bude :slight_smile: :wink:

mno my se s Jarkem domluvili tak, ze to povlikne on, kdyz budu v porodce, dokonce s tim sam prisel :slight_smile: , akorat teda nevim, nevim s tou moskytierou... no abysme to nakonec nepovlikli spolu a pak to neprikryli :grinning:

tak s tim oblecenim jsi mne pobavila :grinning: :grinning: :slight_smile: :grinning: ....

koukam, ze jsme od sebe tyden... tak treba se sejdeme v porodce :grinning:
9. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už to takhle praktikovala poprvé, ale to bylo povlečeno už trošku dřív. :grinning: Teď musím najít ještě nebesa na košík, ale ty jsou nejspíš na chalupě a bude hotovo. Tedy plus najít nějaké to místo.
Mě to tenkrát taky pobavilo. A pak MM, když vyprávěl, jak naši čekali ve dveřích když přijel a on jen proletěl a běžel zase pryč. Tak teď jsem už připravená. Tenkrát akorát napadl sníh, tak jsem mu zavolala aby místo dečky vzal zavinovačku a on vyndal všechno co na sedačce bylo a přivezl tu zavinovačku. :grinning: :grinning:
Třeba jo. Ale tak trošinku doufám, že ne. To bych musela přenášet a to už se mi moc nechce. :grinning:
9. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tim prenasenim te chapu :grinning: :grinning:

tak ted uz manza vi :slight_smile: :wink: :grinning: , beztak je to roztomily :slight_smile:
9. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat jaký jste používali prášek, na dětské oblečení do porodky?
Já nevím a ještě sem nezačala prát, tak bych řekla že je nejvyšší čas začít, ale nevím jaký bych měla použít! Nebo jestli bude lepší nějaký ten 2v1 nebo prášek a aviváž zvlášť?! Děkuji předem za typy!!!! :wink: :sweat_smile: :slight_smile:
9. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
denco: ja veskery veci pro malyho peru v tekute Lovele.... :slight_smile: , avivaz nepouzivam- zbytecna chemie navic :slight_smile:

jdu si dat sprsku a pak hura smer Budejice :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek