• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
No na ten sem koukala a přijde mi dobrý! No jinak si to uží v Budějkách, je tu horko docela! A už si jedeš pro ty věci jo?
9. črc 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denco, já taky používám Lovelu. Tekutou i sypkou. To je jedno. A jsem s ní spokojená. :slight_smile:
9. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: Tak děkuji já sem se právě rozmýšlela nad tou lovelou nebo persil! Tak asi bude lepší ta lovela a přijde mi i voňavější! Tak dám instrukce nastávajícímu otci ať mi ji koupí! :grinning: :slight_smile:
9. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak doufám, že vám bude také vyhovovat. :slight_smile:
9. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad jo uvidíme! A co říkáš počasí takové hyce, to je hrůza co? Já aspoň vyprala prádlo co jsme měli sebou na té svatbě a když sem ho věšela tak sem myslela že tam omdlim, jelikož vedra moc nemusím a na můj nižší tlak to není moc dobrý! A k vodě jít nemůžu jelikož se mi z rybníků dělá lišej a svědímě pak celé tělo!
9. črc 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to vedro naštěstí nevadí. Taky jsem ještě něco dala vyprat. :grinning: Tak snad mi to usne než pojedu na chalupu. S těma rybníkama je mi to líto. A co bazén? Ten nemáte? Já se dneska vyčvachtám nejspíš v bazénku u malého. :grinning:
9. črc 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka:bazén máme na chalupě, a kvůli neschádám s rodiči tam s přítelem nejezdíme! No já si asi vlezu pod sprchu to bude nejlepší! :sweat_smile: :slight_smile:
9. črc 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je škoda. Ale ta sprcha je taky fajn. :slight_smile:
9. črc 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: to je no! A sprcha docela byla příjemná! Už sem si jí dala! No a zítra nevím co podniknu asi se půjdem s přítelem někam kouknout!
9. črc 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já si jí dám než vyrazím na chalupu. :slight_smile:
Tak podnikněte něco pěkného. :grinning:
Já se loučím. Musím ještě něco málo dodělat a vyrazím. Mějte všechny pěkný víkend. :slight_smile:
9. črc 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24: taky jsem vše prala v tekuté lovele, ale teď už jsem koupila ten persil s aloe vera a přijde mi to prádlo více voňavější...ale spokojená jsem s oběma...
9. črc 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: Ahojky! Tak paráda gratuluji ke kočírku, tak jste se konečně dočkali. Mám velkou radost. Ty jo ty už jsi 37tt teda to pěkně letí....to malýmu je dneska 5 týdnů tak co se tak divím :grinning:
9. črc 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, šup k nám, máme poslední mimčo :wink:
9. črc 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek: No halvně aby to pak vyhovovalo malýmu, a to mi jde taky! já to vyperu v té tekuté lovela a pak uvidím jak bude reagovat jeho pokožka na to a pokud bude vše v pořádku tak ji budu používat dál! Já sama musím používat stejný prací prášek nebo mýdla atd co přijde do styku s mou pokožkou jelikož ji mám dost citlivou, a jakmile třeba začnu používat jiný přípravek tak se mi osipe a je to hrůza!
9. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na Facebooku se mi objevilo ze Marcelka už porodila malá na svět přišla dnes odpoledne ve 14:47 a váží 2.68!
9. črc 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denco, jojo, koukám na to. To je úžasná zpráva!!!!!! :grinning: Já to říkala, buď rodí, nebo kecá s Kadleckou a ona rodila :slight_smile:
Malá je krásnááááá!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je, a taky sem dost z toho naměko, když si řeknu že mě to taky čeká tak se mi hrnou slzy do očí! No sice si taky ještě ten týden počkám ale docela se na porod těším! Sem zvědavá jak bude vypadat ten náš kluk jak buk :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 však já už tu taky bulim :grinning:
Pamatuju si, jak za mnou nedávno byli v porodce a říkali, že maj ještě času dost, ještě 5 tejdnů....a najednou už je malá na světě :dizzy_face: A já jí říkala, že než se naděje, bude rodit....a je to tu :slight_smile:
Denco, užívej si ty poslední tejdny, hrozně rychle to uteče!!!!! Možná pak budeš na těhu ještě ráda vzpomínat :wink: :grinning: Mateřství je fajn, ale těhu bylo podle mě nejlepší :wink: :grinning:

Takže kdopak je s rozením na řadě teď? :slight_smile:
9. črc 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na řadě by měla být hadricka! Podle toho jak tady koukám!

A to já si užívám dokud můžu to těhu! Ale když je doma mamka tak ta mě odpočinout nenechá, to mě pořád do něčeho honí, a to mě štve, každej kouká na sebe a na peníze v naší rodině! A to že třeba mi není dobře a radši bych ležela! To nikoho nezajímá, prostě není udělaná nějaká práce tak ji musím udělat a basta! No prostě utrpení! A to sem si myslela že se to třeba po těch svatbách změní a vůbec nic, je to pořád ve stejných kolejích! Možná i horší!
9. črc 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je krása...gratulace Marcelce k malé..to je parádička...
9. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek : Jj, leti to.... a kocarek uz mame doma, zitra nafotime :slight_smile: , dnes jsme s nim "blbli", porad ho zkouseli, jak mali :grinning:

Marcelce moc gratuluju...... :slight_smile: :wink: ... parada :slight_smile:
9. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: jsem ráda že z něj máte radost...jste jako my.... :grinning:
9. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek zrovna ted, jak jsem sla z koupelny, jsem musela vlizt do decaku a kocarek podrndat :grinning: :grinning:

je fajn vedit, ze uz mame vse :slight_smile:
9. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: chápu tě, člověk je hned klidnější co? Já jsem se tak těšila jak budu vozit a mám ho minimálně....maximálně když jsem sama doma :slight_smile:) Jinak vozí Martin :slight_smile: Co se sejít až budeš v ČB na kávu?
9. črc 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodli: :grinning: mi je jasny, ze se o kocarkovani budem tay pretahovat :grinning: :grinning: ...
ty jo, rada bych te videla, ale do Budejc jezdim jen do poradny a z ty rovnou domu-pze Jarek se vzdycky vraci do prace.. ale myslim, ze pka nebude problemse sejit po porodu :slight_smile: :wink:

mas nejkay fotky v albu? musim mrknout.... malej je moc nadhernej...

a s kocarkme jste urcite spokojeni :slight_smile:
9. črc 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: my se ani tak nepřetahujeme, hodně ho MM dávám, on se o něj může opřít a alespoň ho dostanu ven :grinning: ....no do porodu ti už moc nezbývá tak to vydržím....:slight_smile:
fotky v albu jsou...dávám kažou chvilku nové aktuální....s kocárkem jsme nad míru spokojeni, líp už jsme vybrat nemohli a malej kočárek zbožňuje tak je to super...
9. črc 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, holky, to je parádní zpráva, gratuluji marcelce k maličké. Škoda že ji nemám na fb, že bych mrkla, jak je krásná...
10. črc 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj, tady je máte, ať se taky pokocháte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je úžasná!!!!!!!!!!
Snad něco uvidíte....tady jdou jen malý náhledy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marcelka vypadá, jak kdyby vůbec nerodila :grinning:
10. črc 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo....je to vidět dobře :dizzy_face:
10. črc 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá je krásná...velká gratulace...a Marcelka je fakt jak kdyby nerodila....:slight_smile:
10. črc 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek