• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
marci jsem videla jen jak ji vezli ze salu,za chvili se na ne pujdu mrknout
My mame trochu zloutenku,jinak jsme v poho,domu pujdem asi zitra.Pustili by nas uz dneska,ale nebudu to pokouset.No nicmene se uz tesim na svoji postylku :slight_smile:.
10. črc 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Linduska je mocinky krásná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..... nadherna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a na Marci ten porod opravdu neni znat :slight_smile:
10. črc 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadlecko: verim, ze se tesi domu na svoji postylku :slight_smile: :wink:

fotky kociku v albu :slight_smile:
10. črc 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů,na FB jsou další fotečky Lindušky :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ta je uzasná... sladounka... krasna princeznicka :slight_smile:
10. črc 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veliká gratulace Marcelce, Lindušku jsem už viděla taky na FB, je nádherná, povedla se !!!
Jsem zvědavá na porod, tolik se ho bála a nakonec to byla docela rychlovka,ne?? :wink:

Brusko, kočárek je super, moc se mi líbí !!!!!

Jaru, my taky baštíme nějako málo...nebo mě přijde že dost, ale váha ukazuje něco jiného...minule nabrala za týden jen 130 g, což je minimum, máme doma kojeneckou váhu, tak jsem se zaradovala, když displej ukázal nárust od týhle středy do včera 100 g.... :grinning: :grinning: :grinning: to je pokrok kupředu, tka snad bude baštit takhle pěkně i nadále !!
Ona taky roste do délky, nebo ji ais špatně v porodnici změřili, páč min. týden měla 50 cm...:slight_smile:
Jinak je Sofísek zlatíčko, prdelka moje milovaná !! Úplně mě rozněžňuje, jen se na ni podívám !! :dizzy_face:
11. črc 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

Marcelko moocinky velká gratulace k Linduške. Ste obe krásne a šikovné. Taky jsem zvedavá na porod :slight_smile:))) Vyzerá to na kludnu rychlovku :slight_smile:)
11. črc 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj, hezkou neděličku

@gabcos tak to mi žereme jak kyselina :grinning: :grinning: :grinning: Mates klidně přibere půl kila za 14 dní :grinning: Naštěstí jak je dlouhej, tak to na něm neni vidět. A podle doktroky bude dlouhán po tatínkovi :slight_smile: Tak jsem ráda :slight_smile: Dneska máme 5 tejdnů a při poslední poradně jsme meřili už 56 cm :sweat_smile:
V porodce Sofinku určo změřili správně, oni ty děcka ze začátku rostou jak blázen :slight_smile: A to že nepřibejvá tak rychle, tim se netrap. Ona to dožene, třeba jí ty horka tak unavujou, že už ani nemá sílu pít.

@beruskanula kočárek je parádní, moc pěknej! :slight_smile: Jen, nebojíš se té černé? když budou vedra...černá přitahuje sluníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 a Matýsek je jen na MM nebo i na UM?? po té se přibývá rychleji...

já měla na Emm taky černou korbičku a v pohodě !! :slight_smile:
11. črc 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos Je na MM, a 1x denně (v noci) mu dám UM. Tak zkus taky sem tam přilepšit UM a uvidíš, jak přibere :slight_smile:
11. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru a gabco: diky, z kocarku mame radost :slight_smile:

co se tyce ty barvy, tak se nebojime :slight_smile: ... navic s malym nebudeme chodit na primy slunko :slight_smile:
11. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, Linduška je nádherná, marci, ještě jednou gratuluji!
11. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 chtěla jsem se tě zeptat, jak jsi spokojená s kočárkem? já jsem zamilovaná do x-landera, takže do něho nejspíš taky půjdu. A líbí se mi i ta samá barvička :slight_smile:
11. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 Ahojky :slight_smile:
Jestli mám bejt naprosto upřímná, tak podruhé bych volila odpruženej. Aspoň co se hluboké korby týká (na sporťáka je prý zase lepší tvrdý podvozek, nevim). X.lander má sice kola, který vypadají jako do terénu, ale do terénu podle mě nenííí :pensive: Byli jsme s mrňousem na prochajde u Vrbenských rybníků a myslela jsem, že z něj vytřesu duši. A ani jemu se takové drncání nelíbilo, fakt tam skoro nadskakoval :frowning2:
A dost to drncá i když jedu přes pitomý děravý chodníky. A že jich tu v okolí máme!
A hlavně!!! před jízdou nesmim Matesa moc krmit. Protože jak to s ním háže, tak mi to tam vždycky, ale fakt vždycky pozvrací :frowning2:
Prostě já už bych do x.landera asi nešla :sweat_smile:
Ale na druhou stranu, třeba v nákupáku se s ním jezdí báječně :wink: :grinning:
A zatim z něj ani nic neodpadlo :grinning: to je taky další +
11. črc 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 fakt? tak to jsem docela překvapená. Já bych právě taky potřebovala, aby byl aspoň trošku do terénu, vrbenské rybníky máme kousek a je to super místo na procházky... tak uvidíme, ještě to promyslím...
11. črc 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru: tak to je blby, ze neni odpruzenej :rolling_eyes:
11. črc 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemůžu si pomoct :dizzy_face:
Marce to maminkovství moooooc sluší :slight_smile:
11. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: moc ji to slusiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme konečně doma. 51 cm, porodní váha 3,81, propouštěcí 3,58 kg. Měli jsme trochu žloutenku, je to na ústupu, tak doufám, že to bude ok. Tak pa, jdem papat :grinning:
11. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadlecko: parada, ze jste uz doma... Dan je krásnejjjj :slight_smile:
11. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Taková krásná novinka. Mooooccc gratuluji Marcelce. Malá je krásná. :slight_smile:
11. črc 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruska, kočárek vypadá pěkně. Doufám, že budete spokojení a bude se vám s ním dobře jezdit. :grinning:
11. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : díky :slight_smile:

no nic, dnes jdu uz do hajan :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
11. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, ahoj holky, Budějčandy :wink:

Já nemůžu spát, tak prolejzám koníka a narazím na domácký téma, o kterým samo sebou nevím :grinning: Ale vidím známou tvář, Berušku, tak se drze přidám :grinning: Je fajn vědět, že jsou tu taky další budějovický těhulky a maminky :wink:
13. črc 2010 v 01:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké úterý přeju :slight_smile:
@terryfox ahooooj, my už se taky trošku známe :wink:
Taky jsem v těhu nemohla spát a čumákovala třeba do jedný v noci....zato teď...teď bych usnula i ve stoje :grinning: spi, dokud můžeš :wink:
13. črc 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska tu máme zatim příjemně, že, jak je pod mrakem? už se na ty bouřky docela těšim!
I proto, že se to tu pak rozrodí :grinning:
13. črc 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo dneska to vypadá lépe....já se jdu obléct a razíme se šimonem na UZ kyčlí....tak jsem zvědavá jak dopadneme...
13. črc 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne, holky :slight_smile:

Jaru, no, trošku se známe... já Ti slíbila, že Ti napíšu hned po Matýskově narození, on už je z něj veliký kluk a já se k tomu ještě nedostala :grinning: Ale napravím :wink: Zjistila jsem totiž, že máme společného známého.

A dnes je fajn, až mě to překvapilo :confused: Chtěla jsem své nicnedělání omluvit horkem, ale dnes to asi nepůjde :grinning:
13. črc 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terryfox A kohoooo? :sweat_smile: :grinning:
13. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Bodlasku, ať UZ dopadne dobře. :slight_smile:
Já byla dopoledne s malým ve městě. Potřebovala jsem něco sehnat pro kamarádku, tak to taky docela šlo. Ale když jsme se vraceli, tak už začínalo být pěkný dusno. Už aby byla bouřka. A to ještě nemůžu pořádně otevřít obývák, protože se nám tu na balkoně uhnízdili vosy, tak je likvidujeme, ale moc se jim nechce zmizet.
Terryfox, vítám tě tu. :slight_smile:
13. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek