• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
holkyyy ahoooj....kontrola dnes v poradku, CS4, streptokok negativni, Floriánek taky v poradku a ma krasnych cca 2800gr :dizzy_face: :slight_smile: ...

jee, ahoj terry :grinning: :slight_smile:
bodlasku... at kycliky dopadnou dobre :slight_smile:
13. črc 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 Frantu Tlapáka :wink:
@hydricka Děkuju za přivítání, budu se snažit nenarušovat váš zaběhlý řád a přispět třeba sem tam něčím moudrým :grinning:
@beruskanula Berunko AHOOOJ :grinning:
13. črc 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, super. Malej je zatím takový malinký. :grinning: Já už vidím, jak naše mimčo bude mít zase ke 4 kilům. :slight_smile:
Terryfox, můžeš přispívat i něčím nemoudrým. :grinning: :grinning:
13. črc 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka To mi půjde, myslím, líp :wink: :grinning:
13. črc 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

bodlásek mi připomněla, chtěla jsem se zeptat, nechodíte některá na UZ kyčlí s mrnětem k MUDr. Závorový na středisko na Máji? Nabídla, že můžeme tam, nemusíme na PK, ale nevím ordinační hodiny, tak jen jestli někdo náhodou neví....

Jinak miminka jsou krásná :dizzy_face: :dizzy_face: Teď jsem myslela na ty mrňousky, jak to v porodce v těch vedrech zvládají :frowning2: Vojtíšek ty horka moc nezvládá, těm v bříšku je určitě líp, tak je tam ještě nechte :grinning: :dizzy_face:

Hezký den.
13. črc 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terryrox, to je dobře. :grinning:
Ahoj Oli, snad se Vojtíšek nějak aklimatizuje a bude to snášet líp.
Já byla normálně na polikllinici, takže ti s tím moc neporadím.
13. črc 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : my vime, ze nebudeme mit zadnyho cvalika... a jsme vdecni za kazdej gram :slight_smile: .... no proste nebudeme mit obrika, ale kdovi, ze jo, nakonec aby nas malej neprekvapil :grinning: :slight_smile:
13. črc 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já taky cvalíka nechci :unamused: Radši nějaké snáze poroditelné mrně :grinning: Já byla malinká a drobná (pouze jako mimi :grinning: ), manžel průměr, tak snad to nebude čtyřkilák :grinning: Co myslíte, koncem 32tt měl něco málo přes 1800gr :confused: Někde jsem četla, že mimča teď přibývají tak 200gr týdně, což máme do ideálního 40tt dalších osm týdnů, tedy 1600gr, takže by měl mít cca 3600gr... no, třeba se nebude moc cpát a bude drobnější :sweat_smile:
13. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ehm, 3400gr, už z horka ani nepočítám dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Než jsem spočítala, kolik týdnů je od 32. do 40., chvilku to taky trvalo :grinning:
13. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
terry. kolik mel vlastne malej v tom 32. týdnu? to ho meril naposledy? :slight_smile:
13. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Tehdy měl trošku přes 1800gr.
13. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
terry: to nas taky :slight_smile:
13. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, konečně sem se sem dostala! Nějak nezvládám, ty vedra mi nedělají dobře a včera jsem byla s přítelem ve městě a vrátili se až večer! Dost nás to zmohlo a vstávali jsme kolem poledne! No hrůza, ještě teď mě bolí celý tělo! A šli jsme docela dlouhou cestu asi 4km! Z toho našeho prdelákova :grinning: na Rudolfov a tam jsme čekali na městskou než přijede! No a pak zase večer to samé v bledě modré! No a prý je to dobré na porod že se mi bude snáze rodit, tak uvidíme!

Terryfox: vítám tě u nás! A koukám že máš termín taky 22.srpna tak se možná potkáme v porodce :grinning: :sweat_smile: :slight_smile:
13. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 Děkuju za přivítání :slight_smile: A taky jezdím městskou, jedničkou :wink: Bydlíme v Novém Vrátě. 40 dnů nám zbývá, tak uvidíme, která dřív :grinning:
13. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruska, je dobře, že to nebude cvalík. U nás se s tím bohužel musí počítat. Já měla se sestrou tu samou váhu a nejsme žádní mrňouskové. Ale jestli se bude rodit druhé stejně jako první, tak je mi to jedno. :grinning:
Denco, tu procházku vám nezávidím. Já bych to už nedala. Zvlášť v tom dusnu.
13. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám Terry, že víte co to bude. A jak se bude chlapeček jmenovat?
13. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terryfox- no uvidíme no! Já bydlím v Libniči,a už mě to tu dost nebaví, neí tu co dělat! Všechno moc daleko! :frowning2: Ty to máš dobrý že si ve Vrátě, to je do města blízko!
13. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: ja kdyz se narodila, tak jsem mela lehce pres tri kilca :slight_smile: ...

jako dnes mi teda zase je, jsme desne unavena.. to pocasi, ten tlak je des :angry:
13. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi měli bohužel víc. :grinning:
Já jsem dneska taky hotová. Ale to je prostě to horko. Až se Radeček vyspí, tak si půjdeme naložit do bazénku. Ještě že jsem mu ten trošku větší nakonec koupila. Aspoň si tam můžu lehnout i já. :grinning:
13. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka- já sem taky skoro umírala tou cestou ale měli jsme s sebou pití ledové tak to šlo! A já sem přítele tahala z postele dřív aby sme nešli v těch poledních vedrech ale on že je času dost atd...No hrůza s ním, fakt :grinning: Ale hlavní je že jsme dorazli domu v pořádku a všichni v celku! ne? :grinning: :slight_smile:
13. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo. To jsou holt chlapi. :grinning: :grinning:
To je jasný. Důležité je, že jste v pořádku a že jste si to užili. :wink:
13. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka Bude to Matěj :slight_smile: Chtěli jsme obyčejné české jméno a tohle se nám oběma zalíbilo hned. Ještě byl v seznamu Honzík, ale toho má švagrová, tak nic :grinning:
@beruskanula Mně je zase jakoby šoufl, taky myslím, že za to může to horko :unamused:
@denca24 Já jsem původně z Krumlovského předměstí, bydlela jsem kousek od nemocnice, manžel je z Havlindy. Sem jsme se přestěhovali vloni na podzim a já si i tady přijdu jak na vsi. Pěšky nikam nedojdu, musíme busem nebo autem, na to jsem nebyla zvyklá :unamused:

A já se narodila s 2,5kg a 47cm. Mamka říkala, že dneska by mě asi ještě šoupli na chvíli do inkuboše, tehdy ne :sweat_smile:
13. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka- jj užili jsme si, docela dost!
13. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terryfox. Matěj je pěkné jméno. :slight_smile:
13. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já jsem vážila něco přes 2,5kg a nevím kolik sem měřila! No já v tom našem zapadákově bydlim od narození a nijak mi to nepřišlo že tu není nic, ale teď jak už stárnu tak chci odsud pryč víc a víc, jelikož malej tu nebude mít žádné vyžití!
13. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka Akorát teď nějak populární, jak jsme zjistili :unamused: Ale, to si člověk nevybere... Kdybychom dali toho Honzíka, bylo by to ještě častější... Já jsem Tereza a těch jsou taky mraky a vůbec mi to neva a nikdy nevadilo, ani ve škole :wink: Sice jsem byla ve třídě vždy jedna, v ročníku už ale ne, ale co, každý jsme jedinečný, že jo :wink:
13. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na tohle se vůbec neohlížím. Buď se mi to jméno líbí nebo ne. :grinning:
Já jako Martina taky měla vždycky min. jednu spolužačku a bylo mi to fuk. Hlavně že jsem neměla nějaké zvláštní jméno. :grinning:
13. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 Já to tu v okolí ani ještě moc neznám :sweat_smile: Kolikrát říkám doma a myslím pořád staré bydlení :confused: Ale, zvyknu si... jen se tady nedá moc nikam jezdit s kočárkem, žádná řeka, park... A máš už vybranou dětskou doktorku?? Já vůbec nevím kam tady jít... objevila jsem jednu na Rudolfově, to je asi nejblíž. Na poliklinku Jih je to dálka a navíc nutnost s kočárkem přestupovat (vlastní auto nemám), na Sever je to sice snazší,ale myslím, že na ten Rudolfov je to blíž a nehrozí zácpy u viaduktu :wink:
13. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka jsem taky radši Tereza než třeba Celestýna :grinning: :grinning:
13. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terryfox- jj ta na Rudolfově je moc hodná, já k ní chodila když sem byla malá! A do města, se taky moc netroufám jelikož taky auto nemám a jen mamka má ale chodí do práce, takže to taky škrtám! No a stejnak se asi po porodu budem s přítelem stěhovat, jelikož to tady doma moc neklape! :frowning2: :confounded:
13. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek