• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Ahojky,
tak už je nám 8 dní. To to letí. Zatim je to celkem dobrý, až na ty vedra. Daník je chudinka pořád splavenej, ani moc ven se nedá chodit. Včera jsme byli u dětský dr., trochu mě vyděsila s váhou, měli jsme stejně jako když nás v neděli pouštěli z nemocnice. Tak snad to bude jen jiným typem váhy. No uvidíme. Za to ze mě mám celkem radost, od porodu 11 kg dole :wink:. Doufám, že to bude takhle hezky pokračovat i dál :grinning:.
14. črc 2010 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kadlecka. Neboj, váha se srovná a bude krásně přibírat.
A tobě gratuluji k hezky schozeným kilům. Na to už se taky hrozně moc těším. :grinning: Akorát já si budu muset dát po kojení drastickou dietu, abych schodila všechno. :grinning:
14. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
kadlecko: neboj, malej bude pribirat :slight_smile: a tobe gratuluji ke schozenym kilum :slight_smile: :wink: ....

jako dnes bude zase hicka jak neco :angry:
14. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky už se na to vedro těším. Nejsem schopná vůbec nic doma udělat. A to tu potřebuju ještě uklidit a vyžehlit. A včera jsem od malého dostala takový zápřah, že mě večer brutálně bolelo břicho. Tak si ho dneska nechali naši. Tak mám trošku klídek.
14. črc 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, já jedu dnes do města za kamarádkou a doufám že nebudou žádné bouřky nebo něco jiného! Vedra se mi už taky nelíbí! Sem totálně mrtvá z nich! Děs běs!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Kadlecka- taky ti gratuluji ke schozeným kilum a určitě budeš dál uspěšně hubnout! :wink: :slight_smile:
14. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: postak mne privezl balik- takze dnes se budou prat plenky :slight_smile: :grinning: a zehlit :slight_smile:
14. črc 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to žehlení ti nezávidím. I když mě to taky čeká. Nebo to budu žehlit až po porodu. :grinning:
Denco neboj, bouřky určitě nebudou. Užij si to s kamarádkou. :slight_smile:
14. črc 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
hydricka- Jj děkuji, to si užiji, potřebuju zase vypadnout z baráku, a provětrat se!
No a taky už se vrhnu na to praní dětského a žehlení, takže nás to čeká koukám všechny!

beruskanula- no také ti to moc nezávidím žehlit v těchto vedrech, mě by asi trefilo! :frowning2:
14. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
hydri: no my u zehleni stridame s Jarkem :slight_smile:

taky myslim, ze bourky nebudou.....

tak obedvam melouna :grinning: :slight_smile:
14. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
denco: nejlepsi- teda u nas v byte- je zehlit bud hned brzo rano nebo v noci :sweat_smile: , kdyz clovek nemuze spat..

pres den bych zehleni nedla, v tom vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
beruskanula-No v našem bytě, se nedá žehlit snad nikde a ani nikdy, jelikož náš byt je z plastu!Takže je tu teplo pořád!A na střeše máme plech! Takže taky super!
A melouna bych si taky dala! v téhle chvíli by se hodil, krásně vychlazenej! Mňam mňam...
14. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám taky melouna z lednice k obědu. :grinning: :grinning:
Tak žehlení v noci praktikovat nemůžu, to bych byla hotová ráno s prckem. Ten by si pak moc neužil. :slight_smile:
14. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
deni: tak to mate blbe.... to y tu mame na ta vedra snesitelne, mame dobre lokalizovej byt, nastesti :slight_smile:

jj, tak melouna mam nekolikrat tydne :grinning: :grinning: a presne vychlazenej mnam, mnam :slight_smile:
14. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, hydri: my co jeste prcka nemame , muzeme zehlit pripadne v noci :slight_smile:
14. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Těm co nemají prcka můžu zatím jen závidět, že můžou i odpočívat. :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka : :grinning: :grinning: vsak za chvili budeme mit taky po odpocinku :grinning: :dizzy_face: :slight_smile:
14. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
To je pravda. Tak ho koukejte načerpat. Pak nebude kdy. :grinning: :grinning:
14. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooj :slight_smile:
@hydricka prosím tě, řekni mi, jak to zvládáš takhle s prckem? my plánujeme druhé mimi. Teda, až budou prckovi tak 2 roky, tak začneme zadělávat.....pořád přemejšlim, jestli to bude velkej zápřah. Nejen pak se dvěma malýma dětma, ale i teď v těhu. Musíš přeci jen na sebe dávat pozor a ještě kočírovat prcka...jde to? :confused: :sweat_smile:
14. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Neboj Jaru. Není to tak hrozné. Jen jsem mnohem víc unavená než poprvé. Ale to se holt nedá nic dělat. A taky mi dost pomáhají naši. A teď ke konci dávám malého na víkend tchýni nebo ho posílám s MM na chalupu aspoň na jednu noc abych mohla něco připravit. Poprvé jsem měla dávno všechno hotové a teď jsem do dodělávala doteď. :grinning: Ale neměnila bych. A taky teď ty vedra to moc neulehčují. Nemáme doma vůbec vzduch. A Radeček je zlatíčko. Sice občas zlobí (který prcek ne :grinning: ) ale vyhraje si sám, takže můžu být i v klidu.
14. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem :wink:

Já se asi uvařím... nic nezvládám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Terryfox, takových je nás víc. :sweat_smile:
14. črc 2010 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík,

Jaru, těhu s Emmmi doma mi přšlo v pohodě, jen začátek byl krušný, když mi bylo zle, unavená a do toho akční Emmís...jinak bych řekla pohoda, a to tu nikoho nemám, babičky nic, takže jsem měla Emmoucha na krku celý den...

Už někomu došlo porodné?? Pokud ano, v který den v měsíci chodí ??

Včera jsem se u doktorky potkala s Kadlečkou, koukám, že tu písala, ale nezmínila se... :wink:

ty horka jsou mazec... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že přojde nějaká buřina a ochladí se vzduch..těhulkám nezávidím, to fakt není prdel mít břišounka a tyhkle horka...:frowning2:
14. črc 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabcos, taky si myslím že se to dá. :grinning:
Já bohužel nemám už nárok ani na rodičák, protože se papíry na sociálku od nás posílají z práce do Prahy, takže nemám teď vůbec žádné peníze. :angry:
14. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
jj potkaly jsme se, ale byla jsem trochu na nerv z první návštěvy u dr. že jsem nějak neregistrovala co se děje kolem :sweat_smile:. Navíc trochu nervy z toho přibírání.
Začali jsme chodit na vycházky, ale jen ráno a pak dýl večer. Jinak se to nedá. Navíc přes den kojíme tak po dvou hodinách, jestli malej dohání tu žloutenku či co. Nebo je to těma vedrama a má žížu. V noci se budí tak po čtyřech hoďkách. Jak jste na tom vy?
14. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabcos: porodné ještě nedorazilo...mám už zažádáno přes měsíc a stále nic....jinak na papíru je napsáno do konce července...a pani na sociálce mi říkala že to posílají kolem 20 v měsíci....
14. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ještě jeden odborný dotaz na zkušené matky :grinning:. Necháváte občas spát mimísky na boku? Kamarádka říkala že to dělávala docela často, nějaké následky na jejích dětech nevidím. Ale doktorka mi zase tvrdila že se to nemá, tak nevim.
15. črc 2010 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooj,
@gabcos @hydricka díky moc! To jste mě uklidnily. Tak to zvládnu taky! :slight_smile: Snad budu mít zase pohůdkový těhu, bez potíží a zvracení.....

Porodné prý přijde během července, říkali na pracáku :slight_smile:

@kadlecka007 já občas Matýska taky nechávám na boku, když má zvracivou, aby se tím nedusil. Radily mi to sestřičky už v porodce a už tam spával na boku a pohoda. Jediný, jak ho nenechávám spát, je na břiše. Ale některé holčiny to taky dělaj a v pohodě. Ale já ne :slight_smile: Na bříško ho dávám jen když bdí :slight_smile:

Ten ranní deštík byl super, že? :slight_smile: Ještě by se mohlo o pár stupínků ochladit a idylka. Protože už teď jsem zpocená jak vrata od chlíva a to je teprve ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

porodné mám dneska na účtu :wink:

jaru, dva se tayk dají, my tu taky nemáme žádné babičky, pomohly při kontrolách s hlídáním kamarádky a dalo se to zvládnout a to jsem prozvracela skoro 8m :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, to vedro je šílený, nám svítí do bytu od rána a na druhou stranu od 13h, takže tu je na padnutí, nezávidím vám bříška.

Gábi, tak co Sofinka, jak přibírá, doufám, že jsi v klidu?
15. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!

Porodné mitaky dnes dorazilo na účet....:slight_smile:
15. črc 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ha a já mám už porodné vidět v pohybech na účtu, zítra tam bude... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Oli, děkuju za optání, přibývá pomalou, ale jistě...předtím nabrala za týden 110 g, teď už to bylo 150 g, takže progrese... :grinning: :grinning:
a jak jste na tom vy??
a co Kájinka na Vojtíška?? Pomáhá a je na něj hodná?? :wink:
15. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek