České Budějovice, těhulky

Ahoj, tak jsem se rozhodla založit nové téma,máme tady budějovické snažilky i mamky ve dvou kategoriích 😃 ,ale těhulky nikde. Tak holky šup šup sem.... x-)
olina.s
15. črc 2010
Gábi, u nás dobrý (nechci to zakřiknout, Vojtíšek už má 4670G a 60cm :-o - včera jsme měli kontrolu, asi bude opravdu po dědovi a strejdovi, oba mají skoro 2m). Kájinka je teď u Kájovo mamky a o víkendu ji někdo převeze k našim a pojedeme k nim do baráčku, pže ty vedra se tady v bytě nedají :-p Na Vojtíška je honá, pomáhá mi, i mě popohání, když malej brečí, jsou to naše zlatíčka. Ale ve školce se bude mít líp, teď přece jen musí podřizovat trochu sebe malýmu, i když se snažím, aby to nebylo moc.

Tak hezký den, jdu uklízet.
jaru30
15. črc 2010
no jooo, máte pravdu kočky 😃 já už mám takyyyyy porodný!!!! 🙂
Aspoň si za to něco koupim, udělam si radost. Jsem od svýho drahýho za porod nic nedostala 8-( Ani pitomou kytku. Však už jsem mu to taky řekla 😃
jaru30
15. črc 2010
ale ta mateřská je furt stejně nízká, resp. není to ta navýšená částka. Přitom říkali, že za červen už by měla přijít po novu...tak nevim :-p
terryfox
15. črc 2010
Ahoj kočky 🙂

Jaru, od svého muže očekávám stejný dar... moc na to není :-| K narozkám jsem dostala truhlík s kytkama na okno, bezva, ale ty kytky zasadil jeho taťka a kytky i truhlík vzal v práci... ale co, jinak je to prima chlap 😉
A ta mateřská za červen bude nižší, četla jsem o tom, mrkněte sem:
http://aktualne.centrum.cz/finance/rodina/clane...
gabcos
15. črc 2010
Oli, teda to je už pěkně veliký chlapák.. 😉 😉

Já jedu zítra k našim a budu tam 14 dní asi, aby si babička užila.. 😃 😃

Jaru, přesně tak, udělej si radost a něco si pokup !! Já teda dostala za oba porody veliký dárky ! Za Emmi prstýnek z bilého zlata a ted naušnice..no obr překvápka !!! Asi viděl, že porod fakt není prdel... :-p :-p
teď si ale musím pokoupit nějaké hydýrky, páč kila pořád nejdou dolů, a nemám co na sebe, navíc aby v tom šlo ještě kojit... 😃 😃
jaru30
15. črc 2010
@terryfox díky za info. Jsou to šulíni! Aspoň, že ta mateřská a rodičák na 2 a 3 roky neklesne!
http://aktualne.centrum.cz/finance/rodina/clane...

terryfox
15. črc 2010
@jaru30 jj, peníze jsou třeba a maminky je přeci potřebují dost, tak aspoň, že nám nevezmou těch pár stovek...
kadlecka007
15. črc 2010
Ahojky, pro mě byl největší dárek to, že byl se mnou u porodu 😃. To mi stačí.
Na nákup hadrů se taky těším, ne že bych se nevešla, ale potřebuju něco kde se líp dostane Daník k mlíku. Když už mu ho podávám v takovým luxusním balení.
marcelkap
15. črc 2010
Ahoooj 🙂

Tak už jsem tady. Udělala jsem album a trošku vám to tam popsala, tak se mrkněte.

Moc vám všem děkuju za gratulace.
denca24
15. črc 2010
Ahojky holky,
ty vedra se už fakt nedají! Včera jsem byla za kamádkou v budějcích a málem sem tam umřela horkem! Až sem se musela zchladit v kašně, 🙂 a dnes sem tam byla taky ale jen na otočku, jelikož kluk který nám slíbil že se s ním pojedem vykoupat tak se vůbec neozval a s přítelem jsme dost naštvaný! Já se asi k té vodě nedostanu! 😞 A už za měsíc budu rodit tak sem chtěla aspoň jednou se jet vykoupat někam do rybníka nejlépe na nějaké pískárny! A asi to neklapne!!! Sem naštvaná a to dost!
jaru30
15. črc 2010
@marcelkap už jsem koukla. Paráááda!!!
A jestli trochu věříš na astrologii a tak, tak Linduška má ascendent ve štíru. My máme lva a to bude mazec :-N
Ascendent určuje povahu víc, než znamení.
Ale jestli na to nedáš, tak niiiiic 🙂
jaru30
15. črc 2010
@gabcos neboooj, to půjde dolů fofrem 🙂 Já už vážim míň než před těhu, akorát to vyvalený břicho mi zůstalo a né a né se svrknout 😃

Jinak před chvílí se můj drahý přihnal s kytkou a že pak půjdeme do města něco vybrat, nějakej šperk 😉 No, ale to se člověk musí ozvat 😃
Teda ono ho to nedávno napadlo a prej, že si mám něco koupit za porodný, až přijde. Ccccccc....porodný jsem přece dostala od státu. Já chci dárek od něj 🙂

@kadlecka007 To že byli chlapi u porodu, beru tak trochu jako samozřejmost......jsou to přeci i jejich děti. A když byli přítomni při jejich dělání, tak by měli bejt i při jejich porodu. Můj názor 😉 Takže já to neberu jako dárek 😃
Samozřejmě jsem moc ráda, že tam se mnou byl. Celých těch 15 hodin kontrakcí. Moc mi pomohl. Nosil pití, podpíral, hladil, uklidňoval, kontroloval jestli správně dejcham 😃 a taky...odnášel vložky do koše. To mě překvapil :-p
bodlasek
15. črc 2010
@marcelkap: tak vítejte doma holky...porod rychlý a vpohodě co?
hydricka
15. črc 2010
Ahoj holky!
Marcel, krásné fotečky. Malá je kouzelná. Jinak jsi mě rozesmála s tím, jak jsi je přemlouvala, aby to zastavili. 😃
Já od MM dostala za Radečka krásný náramek. A teď přemýšlel co mi koupí tentokrát, tak jsem mu navrhla, aby mi koupil nějaký řetízek s přívěškem. Žádný nemám, jen samotný, tak aspoň nemusí vymýšlet co. Jen něco vybrat. A jelikož má pro mě dobrý vkus, tak jsem zvědavá. 😃
kadlecka007
15. črc 2010
Jaru, při jeho časovém vytížení to jako dárek docela beru 😃. Ale on je nakonec takovej můj dárek sám 😃.
marcelkap
16. črc 2010
Jaru: Já hned jak jsme přijeli domu, tak jsem dostala zlatý náušnice 🙂
A ne že bych na tu astrologii až nějak moc věřila, ale určitě si ráda něco přečtu nebo dozvim, může to být zajímavý.

bodlasek: Jo, porod fakt rychlý a v pohodě 🙂 Pořád o tom doma mluvíme a strašně na to vzpomínáme. Byl to fakt krásnej zážitek.
bodlasek
16. črc 2010
@marcelkap: tak to vám můžu ten krásnej zážitek jen tiše závidět....já moc hezký vzpomínky nějak nemám....
hydricka
16. črc 2010
Já na první porad taky ráda vzpomínám a doufám, že si ho zopakuju takový jaký byl. 😃
jaru30
16. črc 2010
Ahoooj,
já taky na porod moc ráda vzpomínám!!! x-)I na to všechno kolem, na lidi v porodce a tak x-) už se těšim na druhej x-)
Můžeme založit klub žen nadšených z porodu 😉 😃
beruskanula
16. črc 2010
klub zen nadsenych z porodu 🙂 , tak mezi vas bych rada zavitala 🙂

se uz tesim, az budu na porodnim sale 🙂
jaru30
16. črc 2010
@bodlasek a pročpak? =-)

@beruskanula třeba jooo. Budeme na tebe myslet a držet palce 🙂
hydricka
16. črc 2010
Berusko, já taky. Už by to bříško mohlo zmizet. Jsem brutálně neohrabaná a nemůžu ani blbnout s malým. 😃
Určitě do klubu zavítáš. 😉
beruskanula
16. črc 2010
no to verim, ze v tom klubu budu 🙂 😉

@jaru30 : to budete moc hodne 🙂

jsem pred chvili zkusila kojopolstar, a na odpocinek pohodicka 🙂 , parada 🙂
bodlasek
16. črc 2010
@jaru30: bylo to všechno takové nějaké komplikované, musela jsem furt ležet nemohla jsem si nijak ulevit a tak....
denca24
17. črc 2010
Ahojky holky,Tak snad dneska už klapne to koupání ale nesmí přijít ty slibované bouřky a přeháňky! To bych se naštvala ... A vy jinak jak snášite ty horka? Já tedy hrozně, ještě měsíc musím počkat a malej už bude venku! Tedy doufám!
beruskanula
17. črc 2010
🙂 uf, my dnes koupili posledni veci, co byly treba 🙂

denco: kdyz nemusim, tak nikam nevylizam, pze ta vedra jsou des ]-(
hydricka
17. črc 2010
Ahoj holky!
My si dneska udělali výlet se sestrou a mamkou k prarodičům na chatu a pak jsme zajeli do Tesca nakoupit a nakonec jsme zajeli do Humanicu a já si koupila botky. Takže příjemný den. 🙂
Doufám Deni, že jste zvládli to dnešní koupání a užili si ho. 🙂
Berusko, tak už se taky můžeš jen těšit a čekat kdy malej přijde. 😃
hydricka
17. črc 2010
Bodlasku koukám na fotečky a malej je moc roztomilej. 🙂
terryfox
17. črc 2010
Holky, tak já jako tradičně nemůžu spát :-S
Ale zase vás můžu pobavit - zkouším masáž hráze a jsem asi lempl... na netu jsem našla návod a bod o tom, že jeden prst je uvnitř a druhý venku a masáž se provádí mnutím, fakt nedávám :-N Prostě mi to nejde ]-( Já asi žádnou hráz nemám... I manžel říkal, že mám jednu dírku a pak hned druhou 😃 😃 😃 A že jako hráz přejít je raz, dva 😃
Už to vidím, nástřih, ne-li natržení a bolest ještě pár týdnů po "akci"... :-|
hydricka
18. črc 2010
Neboj Terry. I kdyby jsi měla nástřih, tak to tak hrozně nebude bolet. 🙂