• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Gábi, u nás dobrý (nechci to zakřiknout, Vojtíšek už má 4670G a 60cm :astonished: - včera jsme měli kontrolu, asi bude opravdu po dědovi a strejdovi, oba mají skoro 2m). Kájinka je teď u Kájovo mamky a o víkendu ji někdo převeze k našim a pojedeme k nim do baráčku, pže ty vedra se tady v bytě nedají :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na Vojtíška je honá, pomáhá mi, i mě popohání, když malej brečí, jsou to naše zlatíčka. Ale ve školce se bude mít líp, teď přece jen musí podřizovat trochu sebe malýmu, i když se snažím, aby to nebylo moc.

Tak hezký den, jdu uklízet.
15. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jooo, máte pravdu kočky :grinning: já už mám takyyyyy porodný!!!! :slight_smile:
Aspoň si za to něco koupim, udělam si radost. Jsem od svýho drahýho za porod nic nedostala :rolling_eyes: Ani pitomou kytku. Však už jsem mu to taky řekla :grinning:
15. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ta mateřská je furt stejně nízká, resp. není to ta navýšená částka. Přitom říkali, že za červen už by měla přijít po novu...tak nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky :slight_smile:

Jaru, od svého muže očekávám stejný dar... moc na to není :unamused: K narozkám jsem dostala truhlík s kytkama na okno, bezva, ale ty kytky zasadil jeho taťka a kytky i truhlík vzal v práci... ale co, jinak je to prima chlap :wink:
A ta mateřská za červen bude nižší, četla jsem o tom, mrkněte sem:
http://aktualne.centrum.cz/finance/rodina/clanek.phtml?id=672020
15. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, teda to je už pěkně veliký chlapák.. :wink: :wink:

Já jedu zítra k našim a budu tam 14 dní asi, aby si babička užila.. :grinning: :grinning:

Jaru, přesně tak, udělej si radost a něco si pokup !! Já teda dostala za oba porody veliký dárky ! Za Emmi prstýnek z bilého zlata a ted naušnice..no obr překvápka !!! Asi viděl, že porod fakt není prdel... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teď si ale musím pokoupit nějaké hydýrky, páč kila pořád nejdou dolů, a nemám co na sebe, navíc aby v tom šlo ještě kojit... :grinning: :grinning:
15. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terryfox díky za info. Jsou to šulíni! Aspoň, že ta mateřská a rodičák na 2 a 3 roky neklesne!
http://aktualne.centrum.cz/finance/rodina/clanek.phtml?id=672763

15. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 jj, peníze jsou třeba a maminky je přeci potřebují dost, tak aspoň, že nám nevezmou těch pár stovek...
15. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pro mě byl největší dárek to, že byl se mnou u porodu :grinning:. To mi stačí.
Na nákup hadrů se taky těším, ne že bych se nevešla, ale potřebuju něco kde se líp dostane Daník k mlíku. Když už mu ho podávám v takovým luxusním balení.
15. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj :slight_smile:

Tak už jsem tady. Udělala jsem album a trošku vám to tam popsala, tak se mrkněte.

Moc vám všem děkuju za gratulace.
15. črc 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
ty vedra se už fakt nedají! Včera jsem byla za kamádkou v budějcích a málem sem tam umřela horkem! Až sem se musela zchladit v kašně, :slight_smile: a dnes sem tam byla taky ale jen na otočku, jelikož kluk který nám slíbil že se s ním pojedem vykoupat tak se vůbec neozval a s přítelem jsme dost naštvaný! Já se asi k té vodě nedostanu! :frowning2: A už za měsíc budu rodit tak sem chtěla aspoň jednou se jet vykoupat někam do rybníka nejlépe na nějaké pískárny! A asi to neklapne!!! Sem naštvaná a to dost!
15. črc 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap už jsem koukla. Paráááda!!!
A jestli trochu věříš na astrologii a tak, tak Linduška má ascendent ve štíru. My máme lva a to bude mazec :sweat_smile:
Ascendent určuje povahu víc, než znamení.
Ale jestli na to nedáš, tak niiiiic :slight_smile:
15. črc 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos neboooj, to půjde dolů fofrem :slight_smile: Já už vážim míň než před těhu, akorát to vyvalený břicho mi zůstalo a né a né se svrknout :grinning:

Jinak před chvílí se můj drahý přihnal s kytkou a že pak půjdeme do města něco vybrat, nějakej šperk :wink: No, ale to se člověk musí ozvat :grinning:
Teda ono ho to nedávno napadlo a prej, že si mám něco koupit za porodný, až přijde. Ccccccc....porodný jsem přece dostala od státu. Já chci dárek od něj :slight_smile:

@kadlecka007 To že byli chlapi u porodu, beru tak trochu jako samozřejmost......jsou to přeci i jejich děti. A když byli přítomni při jejich dělání, tak by měli bejt i při jejich porodu. Můj názor :wink: Takže já to neberu jako dárek :grinning:
Samozřejmě jsem moc ráda, že tam se mnou byl. Celých těch 15 hodin kontrakcí. Moc mi pomohl. Nosil pití, podpíral, hladil, uklidňoval, kontroloval jestli správně dejcham :grinning: a taky...odnášel vložky do koše. To mě překvapil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap: tak vítejte doma holky...porod rychlý a vpohodě co?
15. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Marcel, krásné fotečky. Malá je kouzelná. Jinak jsi mě rozesmála s tím, jak jsi je přemlouvala, aby to zastavili. :grinning:
Já od MM dostala za Radečka krásný náramek. A teď přemýšlel co mi koupí tentokrát, tak jsem mu navrhla, aby mi koupil nějaký řetízek s přívěškem. Žádný nemám, jen samotný, tak aspoň nemusí vymýšlet co. Jen něco vybrat. A jelikož má pro mě dobrý vkus, tak jsem zvědavá. :grinning:
15. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, při jeho časovém vytížení to jako dárek docela beru :grinning:. Ale on je nakonec takovej můj dárek sám :grinning:.
15. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru: Já hned jak jsme přijeli domu, tak jsem dostala zlatý náušnice :slight_smile:
A ne že bych na tu astrologii až nějak moc věřila, ale určitě si ráda něco přečtu nebo dozvim, může to být zajímavý.

bodlasek: Jo, porod fakt rychlý a v pohodě :slight_smile: Pořád o tom doma mluvíme a strašně na to vzpomínáme. Byl to fakt krásnej zážitek.
16. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap: tak to vám můžu ten krásnej zážitek jen tiše závidět....já moc hezký vzpomínky nějak nemám....
16. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na první porad taky ráda vzpomínám a doufám, že si ho zopakuju takový jaký byl. :grinning:
16. črc 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,
já taky na porod moc ráda vzpomínám!!! :dizzy_face:I na to všechno kolem, na lidi v porodce a tak :dizzy_face: už se těšim na druhej :dizzy_face:
Můžeme založit klub žen nadšených z porodu :wink: :grinning:
16. črc 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
klub zen nadsenych z porodu :slight_smile: , tak mezi vas bych rada zavitala :slight_smile:

se uz tesim, az budu na porodnim sale :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek a pročpak? :confused:

@beruskanula třeba jooo. Budeme na tebe myslet a držet palce :slight_smile:
16. črc 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusko, já taky. Už by to bříško mohlo zmizet. Jsem brutálně neohrabaná a nemůžu ani blbnout s malým. :grinning:
Určitě do klubu zavítáš. :wink:
16. črc 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to verim, ze v tom klubu budu :slight_smile: :wink:

@jaru30 : to budete moc hodne :slight_smile:

jsem pred chvili zkusila kojopolstar, a na odpocinek pohodicka :slight_smile: , parada :slight_smile:
16. črc 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30: bylo to všechno takové nějaké komplikované, musela jsem furt ležet nemohla jsem si nijak ulevit a tak....
16. črc 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,Tak snad dneska už klapne to koupání ale nesmí přijít ty slibované bouřky a přeháňky! To bych se naštvala ... A vy jinak jak snášite ty horka? Já tedy hrozně, ještě měsíc musím počkat a malej už bude venku! Tedy doufám!
17. črc 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: uf, my dnes koupili posledni veci, co byly treba :slight_smile:

denco: kdyz nemusim, tak nikam nevylizam, pze ta vedra jsou des :angry:
17. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
My si dneska udělali výlet se sestrou a mamkou k prarodičům na chatu a pak jsme zajeli do Tesca nakoupit a nakonec jsme zajeli do Humanicu a já si koupila botky. Takže příjemný den. :slight_smile:
Doufám Deni, že jste zvládli to dnešní koupání a užili si ho. :slight_smile:
Berusko, tak už se taky můžeš jen těšit a čekat kdy malej přijde. :grinning:
17. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku koukám na fotečky a malej je moc roztomilej. :slight_smile:
17. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já jako tradičně nemůžu spát :confounded:
Ale zase vás můžu pobavit - zkouším masáž hráze a jsem asi lempl... na netu jsem našla návod a bod o tom, že jeden prst je uvnitř a druhý venku a masáž se provádí mnutím, fakt nedávám :sweat_smile: Prostě mi to nejde :angry: Já asi žádnou hráz nemám... I manžel říkal, že mám jednu dírku a pak hned druhou :grinning: :grinning: :grinning: A že jako hráz přejít je raz, dva :grinning:
Už to vidím, nástřih, ne-li natržení a bolest ještě pár týdnů po "akci"... :unamused:
18. črc 2010 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Terry. I kdyby jsi měla nástřih, tak to tak hrozně nebude bolet. :slight_smile:
18. črc 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek