• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@hydricka : mas prednost :grinning: , nechci predbihat :grinning:

Terezko: neboj.... a pokud bude nutnej nastrih, tak to brzo preboli, na bolest nebudes mit ani pomysleni, budes mit malyho :slight_smile: ....
18. črc 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no já ani nevěděla že mě střihli. Takovej to byl blesk. Jen pak ta půlhodina šití :grinning:, ale to se taky dá vydržet. Prý mi dokonce píchli něco na umrtvení, říkal manžel. I když teda nevim, bych řekla že po tom tlačení a kontrakcích apod. to bylo mrtvý až až :grinning: . Byla jsem tak mimo, že mi to v tu chvíli bylo úplně jedno. Neboj se nic, není to tak zlý.
18. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, hezkou neděli přeju! :slight_smile:
@terryfox Tenkrát jsem tu masáž zkousila taky, ale asi jsem taky lempl, taky mi to nešlo :sweat_smile:
Pak jsem uvažovala o tom balonku EPI-NO, ale furt mi nějakej šestej smysl říkal, jestli to nebudou zbytečně vyhozený prachy (on je totiž dost drahej, cca skoro 3000,-), takže jsem ho nakonec nekoupila.
No a ve finále to byl stejně císař! :grinning: takže ještě že jsem ho nekoupila! Bych jí měla vytahanou od balonku a ještě pak rozřízlý břicho a to by mě teda fakt štvalo :wink: :grinning:
Takže co ty víš, jak to nakonec všechno dopadne.......

18. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruska, díky. :grinning: :grinning:
Já jsem taky nevěděla kdy mě nastřihli. To šití už jsem sice věděla, ale nic strašného to není. :slight_smile: Takže se neboj. :slight_smile:
Jaru, tak to jsi měla štěstí. :slight_smile:
18. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Jsem zpátky po týždni.....
Marcelko - malá je fakt nádherná......
A co jsem to prelítla, tak nám nikto další nerodí?????

@kadlecka007 ja se taky od mažela dozvedela, že mi na šití neco píchli. Je fakt že jak tam byl ten malý tak mi bylo šechno jedno co se mnou delají. Ješte Vám řeknu jaký jsem cvok - na pobavení. Jsem se pak dívala jak me šili a říkam si - tak mi davají červenou nit....... a doma když mi začli odpadávat stehy, tak padali bíle. Tak jsem křičela na MM ať tam jde a mrkne se jaké mám stehy, že mi to šili červenou a padají bíle..... Tak mi oznámol, že jsem blázinek a ta čevená byla od krve :grinning: :grinning: :grinning: Takže taký cvočík jsem :dizzy_face:
19. črc 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no mě bylo řečeno, že by to měly být všechno nitě samo vstřebatelné. Tak jsem na to zvědavá. :grinning:. Za jak dlouho se vám to tak zahojilo?
19. črc 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono se to vstrebá, ale to čo máš jako mimo tela tak odpadne. A mne tam padl ten uzlík a rozhodilo me to....
Odpadli mi asi po 2 týždoch, myslím. A dovtedy me to už ale nebolelo. Bolelo to snád jenom 2 dni v porodnici.
19. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavus, ty musíš mít něco speciálního, viď? :grinning: :grinning: :grinning:
Kadlecka, já ani nevím, jestli ze mě odpadl nějaký zbytek. Ale bolelo mě to o pár dní víc. Byla jsem šitá z venku i zevnitř, ale nebylo to nic hrozného. :slight_smile: Za chvilku o tom ani nebudeš vědět. :wink:
19. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo už je to celkem v poho, jezdím už i autem :grinning:. Což jsem ještě před týdnem pokládala za zcela nemožné.
19. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim jak vaše ratolesti, ale dneska teda předvedl Daník takový hysteráky, že jsem ho chtěla už chvilku vyměnit nebo vrátit :grinning:. Je to boj :wink:
19. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadlecka007 já myslim, že to je všude stejné :grinning: Když má malej brečivou, tak mu taky říkám, že ho půjdeme vrátit do porodky, nebo reklamovat do Artu :grinning:
Ale už bych ho nedala, šmudlíka našeho :wink:
19. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to si to ještě užívejte. Dokud mají takové tiché hlásky, kdy to vlastně ještě ani není řev. :grinning: :grinning:
20. črc 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, zdravím z východních čech, jsem tu na 14 dní u našich ! :slight_smile:

Sofísek se taky umí ukázat, zrovna včera skoro celý den proplakala, v noci nespinkala, trápí ji bříško...:frowning2: No jsem kaput, ještě že se babička věnuje Emm a mám na starosti jen jedno dítko !! :slight_smile:

Včera nám byl měsíc, to je mazec, jak to letí, mám pocit, že ji máme doma chvilinku
20. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nám je dneska 14 dní :grinning: . Bříško nás trápí taky. Dneska je zatim relativně klid, tak doufám, že to vydrží.
20. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj,
@kadlecka007 já to musim zaťukat, ale my s bříškem problémy skoro nemáme. Dáváme fenyklovej čaj a po něm Mates prdí a kajdí jedna báseň!! :grinning: :grinning: :grinning: to jsou řachy :grinning:
20. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj.... tak mame za sebou posledni kontrolu u naseho dr., vse v poradku, cs 4, pristi tyden jdeme do poradny k jeho zastupu a na 2. srpna se mame objednat uz do porodky :slight_smile: ... uteklo to :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se dopuju taky nějakýma čajíčkama. Trápí ho to jen občas. Doktorka nám doporučila spíš než čaj nějaké probiotické kapky. Čaj máme dávat spíš jen děstkej, na žížu.
20. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula gratulka :slight_smile: A co, je ti aspoň trochu líto, že těhu - to pohodový období - končí? :wink:
Já jsem se s tím svým způsobem nesrovanala doteď. Ještě pořád je mi smutno když vidím těhulku a vzpomínáááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@kadlecka007 o probiotických kapkách jsem se hodně informovala. Čert vem těch 600,- v životě už člověk přišel o víc...ale aby to pak taky fungovalo, za ty prachy. Právě že některý maminy říkaj, že jooo ale některý zase, že neééé, že nepomohly.... :sweat_smile:
Takže jsem na starým dobrým, babičkama ověřeným fenyklu :grinning:

Holky, to vám msim říct. Jsem před chvílí málem měla infarkt. Sedim u PC, vedle spí Matýsek v postýlce a najednou se rozeřval alarm monitoru dechu :confused: No takhle rychle jsem se snad v životě nezvedla, srdce mi bušilo jako blázen.....Ten kravál ho vůbec nevzbudil. Až když jsem s ním zasloumala, tak se slabě nadechnul a spal dál :astonished: No, ve mě by se krve nedořezal :confounded:
Ode dneška věřim na šestej smysl. Monitor jsem nikdy nezapínala přes den, nikdy. Jenom na noc. Dneska ale když jsem malýho ukládala, jsem si řekla, že ho zapnu, když už ho tu máme...tyvoe a hned tohle :confused: :confused:
Teď už jsem se zklidnila, ale stejně...pro jistotu jdu studovat první pomoc. Já totiž vůbec nevim, co dělat! :confused: :confused: :confused:
20. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru: brisko mi bude chybet, pohyby malyho, to jo, ale uz se nemuzu dockat, az malyho budu drzet v naruciii :dizzy_face: , b udeme ho mit vedle sebe, starta se o nej :dizzy_face:

a s tim monitorem... to se mi staloo u synovce.. taky jsme byla desne na infarkt...

jo a Matysek je nadhernej, vzdycky koukam do albika :slight_smile:
20. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: ty jo to to uteklo jako voda...za chvilku budeš mít prcka u sebe....:slight_smile:)
@jaru30: my s bříškem docela bojujeme...měli jsme fenyklový čaj,ale jo docela v poho, pak sab simplex, ten taky pomáhla a nakonec jsem koupila i probiotický kapky, dneska je dostal prvně, tak uvidíme, ale je fakt že byl dneska klidnější
s tím monitorem to znám taky se nám to stalo ale to už je tak měsíc...tak rychle z postele jsem ještě nebyla, strašně jsem s ním třásla a pak pár nocí špatně spala....jinak se mnou celý den potom nic nebyla, byla jsem zralá na frťana.... :grinning:
20. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zapoměla jsem vám dopsat pozdrav....AHOJKY HOLKY :slight_smile:
Jo a dneska jsme byli v poradně v šesti týdnech, tak máme 4930 g a 55cm...:slight_smile:
20. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak vám taky přidám nějaké míry, dneska je nám 14 dní, máme 3,90 kg a 54 cm.
20. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky taky se vam po dlouhy odmlce hlasim :slight_smile: Nesel net a v tech vedrech nebyla na nic nalada.. My to ocekavame kazdym dnem, v pondeli jsem byla u doktorky a objednala nas jeste na patek ale pry si mysli, ze v patek uz nedorazime tak uvidime... Jinak se na malou moc tesime :slight_smile:
Jinak gratulujeme ke vsem pritustkum :slight_smile:
21. črc 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,
gratulka k miminkům, krásně rostou!!! :dizzy_face: my jdeme na měření zítra, tak jsem zvědavá....ale vzhledem k tomu, že máme zrovna období růstového spurtu, tak se pěkně vytahujeme a přibíráme. Matýsek teď žere jako kyselina :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě že to prý trvá maximálně tejden, už takhle budu úplně vycucaná :grinning:

@lasinek držím palce, ať jde porod hladce, obě jste v pořádku a těšíme se na další přírůstek :slight_smile:
21. črc 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula děkuju za pochvalu! Však my už se na Floriánka taky moc těšíme :dizzy_face:

@bodlasek my máme doma přírodní kapky Baby calm, 2x jsme je použili (dala jsem si grilovanou kukuřici a ta mu fakt nesedla :slight_smile:) a přišlo mi, že rychle pomohly. Stojí kolem 140 korun. Tak až dojdou probiotika, můžeš zkusit ještě tyhle. Třeba budou Šimonkovi vyhovovat :slight_smile:
21. črc 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jaru, já jsem na tom podobně. Přijde mi, že bych se ani nepotřebovala oblíkat. Mohla bych jen ležet a přistrkovat mlíkárny :grinning:
21. črc 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Lasinek, také držím palce ať jde všechno hladce a rychle a prcka máš brzy u sebe. Jinak mě taky Dr. objednal na "formální termín" s tím, že se snad už neuvidíme. :grinning: Ale já mám teď zákaz rodit. Můžu až příští týden, tak uvidíme. :grinning: :grinning:
Holky, mimča mají krásné míry.
21. črc 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek : jj, uz to mam taky za par :dizzy_face: :slight_smile:

@jaru30 : nemas zac dekovat, malej je opravdu uzasnej, jak je krasne blondatej :slight_smile: :wink: ... mate moc pekny fotky... a vsem trem vam to moc slusi :slight_smile:

a vase ratolesti maji pekne miry :slight_smile: :slight_smile:
22. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,
tak máme za sebou kontrolu v 6. tejdnech.
Jsme se dost vytáhli. Měříme teď bezmála 59 cm :sweat_smile: Jsme od porodu narostli o 8 cm :confused:
Jo a vážíme 4900 gramů. Žížalka naše :grinning:
22. črc 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : uz v 6ti tejdnech.. ty jo, toto letiii :sweat_smile:

gratulka samo ke kontrole :slight_smile: ...Matysek je sikula :slight_smile:
22. črc 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek