• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@jaru30: ty jo vy jste dlouháni....my máme jen 55cm a váhu máme skoro stejnou....ale jinak gratulace ke kontrole, pěkně rostete :slight_smile:
22. črc 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek @beruskanula děkujeme :slight_smile: Mates bude čahoun po tatínkovi. Ten má skoro 190 cm :sweat_smile: Oni nám to říkali už v porodce. Má totiž dlouhý chodidla a prsty :grinning: Podle toho se to prej pozná :sweat_smile:
Jsem jenom zvědavá, jak dlouho se nám ještě vejde do kočárku :grinning:

Berusko, 5 dní...už stříháš metr? :wink:
22. črc 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : jj, pozna... muj jeden synovec s enarodil s dlouhyma prstikama, velkyma chodidlama a je dosti vysokej, je uz teda ted plnoletej, ale uz na zakladce mel 180cm :sweat_smile: :slight_smile:

Jarus... 5 dni do prvniho terminu :slight_smile: ... spis si myslim, ze se male narodi mezi prvnim a tim druhym terminem :grinning: :slight_smile: ...

ale jo, kdybysme meli metr navic, tak uz striham... to vis, uz jsme netrpeliva :grinning: ... vsak to znas, jiste si pamatujes jak jsi to prozivala ty :slight_smile:
22. črc 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula já netrpělivá nebyla, já rodit nechtěla :grinning: Já si chtěla nechat bříško :pensive: :sweat_smile: A když to pak přišlo 10 dní před termínem, tak mě to zaskočilo a i mrzelo. Jsem divná :grinning: ale já bych nejradši byla furt těhotná :grinning: klidně několik let :grinning: krásný časy to byly......
22. črc 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru: no pri odesilani ty zpravy jsem si rikala, ze mne urco napises toto :grinning: :slight_smile:

jj, tehu je krasne :slight_smile: ... ale preci drzet mimi v naruci je taky supeeerrrr :slight_smile:

jsme si musela jit dat sprsku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula no vidíííš, jak už mě máš přečtenou :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : no proste bys chtela byt stale tehu :grinning: :slight_smile: :grinning: ....

co malej, jak snasi ta vedra? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jako my mame asi tri varianty, v cem pojede domu- dle pocasi, ale jestli bude takovej hicak, no potes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Jaru, gratulace k pěkným mírám. :slight_smile:
Já bych klidně byla těhu taky dýl, ale nebýt toho břicha. Už se těším až se budu moc ohnout a zavázat nebo zapnout v klidu boty. :grinning: :grinning:
Beruska, já jsem si chtěla přichystat 2 varianty a nakonec jsem se na to vykašlala. mělo by být už rozumnější počasí, tak budu doufat. :grinning: Ale nejspíš do té tašky hodím ještě jeden kousek na teplejší počasí. :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: doufat muzes :grinning: :slight_smile:
a vcem teda vase zlaticko pojede?

holky, foto 37+3, z pondelka....
22. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já měla těhu úplně super. Takže bych byla klidně těhule taky několik let. Žádný stresy se špekama :grinning:. Jen ty horka a otýkající nohy, to bylo dost hrozný.
22. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááá, nejsem samaaaa, kdo byl nadšenej z těhuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:

Berusko, sluší ti to!!! :slight_smile:

Hydricko, já to právě měla tak vychytaný, že mi boty věšinou zavazoval přítel. No neni to krásný, když chlapi padaj ženským k nohám? jééé, to se mi líbilo :grinning: Teď už musim ohejbat hřbet sama :wink:
22. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : diky :slight_smile:

ja jsem taky nadsenaaa z tehulkovani :slight_smile: :wink:
22. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mne to neodeslalo cele.... ale uz se nemuzeme dockat malyho :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: sluší ti to a moc....už se těším až napíšeš, že máš malého u sebe. Hlavně dej vědět ať tě můžu podporovat jako ty mě. Jsem ráda za ty sms co jsi mi psala.
Tak ti musím napsat, že už nechodím k Dr. Tůmovi a jsem ráda za změnu, dneska jsem byla u nového gynekologa a jsem naprosto nadšená....
23. črc 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,
@bodlasek a koho jsi vybrala? :slight_smile:
A pročpak už Tůma ne? on je divnej, co? teda, jednou jsem ho viděla mezi dveřma, když zastupoval mojí dr a otočila jsem se na podpatku a mazala pryč. Jestli si ho nepletu, tak vypadá jak úchyl :sweat_smile: brejličky, takovej trochu slizkej :confused:
23. črc 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek : tak to jsme rada, ze ti moje smsky pomohly :slight_smile: , resp. podporovaly :slight_smile:
neboj, dam vedit :slight_smile: :slight_smile: .... uz se fakt nemuzeme dockat...
a diky, ze mi to slusi :sweat_smile: :slight_smile:

a koho sis nakonec vybrala? :slight_smile: tak hlavne, ze jsi spokojena :slight_smile: :wink:
23. črc 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: nakonec jsem u MUDr. Trnovce na Pražský (převzal ordinaci po Dr. Dohnalové), naprosto super, ani nevíš že tě vyšetřuje, vše ti vysvětlí vše zodpoví, naprosto paráda. Už teď se těším na smsku od tebe.
23. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30: Tůma mě dost celé těhotenství prudil, nemá rád silné lidi a mě to dával celé těhu celkem sežrat, občas jsem od něj chodila s pláčem. Takže jsem řekla dost a teď jsem tedy naprosto spokojená...sice jsem koukala na poplatky za věci v těhu, ale pak jsem doktora osobně poznala a ráda si to zaplatím, hlavně budu vše vědět a ne jak od Tůmi kdy mě odbýval....
23. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruska, sluší ti těhu i kočárek. :slight_smile:
Jinak já mám pro mimi připravené lehké tepláčky, bodíčko, (kdyby bylo chladněji tak lehčí mikču a čepičku) a ponožky. A ještě tam raději přibalím ještě jeden letní overálek, kdyby se náhodou udělalo zase vedro. To už žádné místo nezabere. :grinning:
Jaru to se ani nedivím, že by jsi byla těhu stále i s bříškem, když ti padal chlap neustále k nohám. :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : diky :slight_smile:
ja mam soupravicku, pak mam pripravenej letni overalek ci bodynko- kdyby byl hicak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no uvidime, jak nakonec bude :slight_smile:

a hydri: nechtela by si uz jako rodit? :grinning: jako opravdu bych te nerada predbehla :grinning:
23. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím, mohly byste mi poradit? Nevím jestli mám být šťastná nebo plakat. Jsem 4měsíce po porodu- císařský řez. Mám už 4dny zpožděnou menstruaci a na testu mám ducha. Co mám dělat? Doktor mi řekl, že otěhotnět můžu nejdřív až bude synovi rok. Navíc jsem před 14dny byla na rentgenu ruky- spadla jsem. Takže vůbec nevím, co máme dělat. Můžete poradit?
23. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska, já bych ráda, ale mám povolený ten příští týden. Tak vydrž. :grinning:
Hanysku, Záleží i na tom, jestli by jste takhle brzo druhé miminko chtěli. Pokud ano, tak máš být samozřejmě šťastná.
Určitě ještě vydraž a zkus si udělat testík za dva tři dny a uvidíš, jestli bude čárka sílit nebo ne. Třeba je to jen náhoda a je to opravdu jen duch. :slight_smile:
23. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek tak to chápu, tos udělala moooc dobře!!!!! Já jsem na tyhle řeči taky háklivá (ostatně kdo by nebyl).
Já je pro změnu slýchávala od mala od svých bráchů. Do dneška to tam někde ve mě je, ten oicit, že jsem špekoun :angry: Máš kliku, že doktora můžeš vyměnit, já bráchy neee :grinning:

holky, s těma věcma pro miminka. Kdyby se počásko nějak brutálně změnilo, tak vám přeci ty jiné oblečky přivezou manžové až si vás pojedou do porodky vyzvednout :slight_smile: no nee? :slight_smile: Já to měla taky tak :slight_smile:

@hanysek.hanysek tak tady je každá rada drahá. Já už nad tím taky uvažovala.
Po císaři nemáš otěhotnět dřív jak za rok, aby už všechno bylo zahojené, srostlé, aby děloha vydržela další těhu...určitě testni znova...a když tam budou, tak si rozmyslete, jestli druhé mimi tak brzy jooo nebo neee...a pak alou k doktorovi na poradu. Možná bych jich zkusila víc...víc hlav, víc ví......přeci jen, rizika tam jsou.
Obávám se, že tohle si musíte rozhodnou sami :pensive: každopádně držim palce, ať se rozhodnete správně a dej vědět, jak jsi dopadla!
23. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarus... my budeme mit pripraveno viv variant a tatka nam pak podle pocasicka doveze tu pravou :slight_smile:

Hanysek... rozhodnout se musite vy.... jen co vim, tak u hodne zen, co maj maly mimi, koji, tak jim vychazi dost casto falesne pozitivni test, pze maj vyssi hladinu hcg... vyjde jim nekolikrat, ale tehu byt nemusi....
23. črc 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zase nakoukla. Nějak nemám čas ani náladu na nic. Přijde mi, že žiju jenom od kojení ke kojení a nic jinýho nedělám.
Trápí nás prdíky, takže v noci nespíme. Naštěstí máme úžasnýho taťku, kterej nám moc pomáhá a v noci chová a utěšuje malou a mě nechá spát, abych byla čerstvá na kojení.

Tak se mějte všichni jak nejlíp to jde :slight_smile:
23. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Ahooooj, dneska jsem na Tebe myslela, jak to jde...chtěla jsem zavolat, ale řekla jsem si, že tě radši nebudu rušit......

Jinak s těma prdíkama. Zkoušelas ten fenyklovej čaj? My máme klid :slight_smile: Třeba pomůže i vám.
Jinak sestřička mi včera poradila nové kapky. Koncem loňskýho roku tu ještě nebyly k sehnání. Daly se koupit jen v Anglii nebo na Slovensku a co jsem četla diskuze na netu, tak mamky se po nich dost sháněly, že prý jediný pomáhaj. No a světe div se. Už se dají sehnat i tady u nás! :grinning:
Zítra si je jdu vyzvednout do lékárny. Jmenujou se INFACOL a stojí cca 150 korun. Pro jistotu je chci mít doma. Přeci jen, v tom jídle se moc neomezuju....tak co kdyby :grinning:
23. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za odpověď. Určitě by jsme si miminko nechali, kdybych byla opravdu těhotná. A já už dávno nekojím, syna jsem kojila asi jen do třech týdnů, jinak papáme sunárek. Budu dál testovat a v úterý zajdu k doktorovi. děkuji
24. črc 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Hlásím, že mi jsme stále 2v1. :grinning:
Marcel neboj, ono se to srovná. Prostě se budete muset nějak sžít. A půjde to pak hladce. Držím palce, aby prdíky přestali.
Hanysku držím palce i vám, aby to vyšlo tak, jak si přejete. :slight_smile:
26. črc 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : ahojik hydri... teda jako, je mi jasny, ze ti stav 2v1 vyhovuje, ale uz by si jako mimi mohla nejak premluvit :grinning:
jako ja opravdu nehodlam predbihat :grinning:

Marcelko: uvidis, bude dobre, preji, aby prdiky Lindusku moc netrapily :slight_smile:
26. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj po víkendu!

@hanysek.hanysek jak dopadly další testíky?

@hydricka nechvátej a užívej si ještě relativní klídek :grinning: Těší se Radeček na sourozence? :slight_smile: Včera jsem louskala články o sourozenecké žárlivosti...jako co dělat, aby si ten první potomek nepřipadal odstrčenej a nezačal dělat naschvály a zlobit. Musim to nastudovat, když pak chceme to druhé :grinning:

@beruskanula Beruško, hlavně neroď v pátek. Ve snídani s Novou říkali, že ten den je na porody blbej, protože výchova takových dětí bude extra složitá :wink: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek