• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@jaru30 : :grinning: tak vzhledem k tomu, ze termin mam zrovna v patek :grinning: 6. srpna, tak jsem uplne v klidu :grinning: , ale vim,ze presne na termin se malej nenarodi :slight_smile: :wink: ....
26. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, promiňte že píši po takové odmlce, ale bylo toho na mě moc skoro celý týden sem měla na starosti psa(rodiče jeli opět na dovolenou a dali nám ho na starost) a ještě do toho mi bylo dost špatně takže sem ležela a odpočívala!V úterý sem mylela že porodím, malý je nebo byl otočený nohama dolu a dostala jsem od něj kopanec do podbříšku až sem bolestí brečela a tak sem si lehla a odpočívala a pak to přestalo! Ale pak v sobotu sem celý den prozvracela! Ani pořádně chodit sem nemohla a včera mi ještě bylo špatně ale ne zase tak moc! Ale pořád mě pobolívá břicho! Ve středu jdu na kontrolu tak se doktora zeptám jestli je to dobře,nebo ne!
26. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berisko, neboj. MM si poručil středu nebo čtvrtek (spíš noc), tak to snad do konce týdne sfouknem. Radeček se taky nyrodil 3 dny po termínu v den, kdy jsme mu too naplánovali. :grinning: :grinning:
Jaru já pořádně nevím jestli se těší. Ví o miminku, kde je, co je jeho i kde bude spinkat a ukazuje to návštěvám, ale je nám jasné, že až se mimi narodí, tak může začít žárlit. Ale to se srovná. :slight_smile:
Deni, tak na sebe dávej pozor a odpočívej. :slight_smile:
26. črc 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem se ještě zeptat, co se balí do porodky jak pro malého a pro sebe? Nebo mi to řeknou když se tam půjdu nahlásit? Já už začínám pomalu balit, jelikož mám dost blbý pocit tak abych kdyžtak měla věci na malého připravený! Já mám zatím noční košily a podprsenku kojící!
26. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denco: mrkni na stranky nemocnice :slight_smile: v budejkach mas k dspozici vse- od erarniho obleceni po vlozky, ale ja mam docela slusne nabalenou tasku :grinning:
26. črc 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruskanula: děkuji koukala jsem na ty stránky a dost mazec! Je tam všechno snad od příjmu až po samotný porod a to sem asi snad neměla číst, dost hustý! No sem zvědavá jak to vše dopadne! A ty už taky za chvíli budeš mít malýho u sebe, ti docela zavidím taky bych už to chtěla mít za sebou!
26. črc 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
denco: mas to uz taky za par :slight_smile:
26. črc 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruskanula: No právě a přijde mi že nemám ještě nic připraveno! No hrozný! A ty se cítíš jak, dobrý všechno?
26. črc 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
citim se fajnky.... :slight_smile: .... uz se nemuzu dockat porodu :slight_smile: :slight_smile:

a bud v klidu.... cas jeste mas :slight_smile: :wink:
26. črc 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruskanula: Děkuji za uklidnění. Už se tak trochu toho přestávám bát, ale taky se těším až malý bude u mě a já ho budu moc chovat ,mazlit se s ním atd :slight_smile: :grinning: A mám už jen měsíc do porodu! Zítra to je na druhý termín přesně měsíc... Takže to uteče jak voda určitě! Si ještě vzpomínám když sem si říkala ještě je čas je to až za půl roku a přijde mi že to hrozně rychle uteklo ani nevím jak! :cry: :frowning2:
26. črc 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak stále mrška nepřišla. Testíky nevím, na každém který jsem si od pátku dělala, tak je strašně slaboulinká ta druhá čárka a říkám si, že kdybych byla těhotná, tak by se mi minimálně každý den trošku více zabarvovala. Ale od pátku je čárky takřka neviditelná- pouze duch, nezabarvuje se, je skoro neviditelná. Je mi špatně od žaludku, tak vůbec nevím. Setkaly ste se s tím?
26. črc 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 jojo, uteče to ani nevíš jak......A možná že už ti nezbejvá ani ten měsíc. Takže šup sbalit, všechno nachystat a čekat na příchod miminečka. A hustý to neni...bude to pohoda :slight_smile:

@hanysek.hanysek no tak to možnáááá nebude těhu. To by čárka tmavla, hcg by stoupalo. Zvyšuje se skokově ob dva dny...Tak uvidíš, ještě testni, třeba pozítří....možná jsou to jen poblázněné hormony :slight_smile:

Zrovna mi taky blázní. Končim šestinedělí, ale co voni se mnou zase dělaj, potvory :confounded: Tu žehlim a bulim, že chci bejt těhotná, znova si to prožít a znova chci do Krumlova rodit. No já jsem fakt magor, zralá na Chocholouška :sweat_smile: :pensive: Já vim, že se opakuju a že už vás tu s tim musim štvát :grinning: ale holky, je to silnější než já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Fakt mazec největší.
Tak jdu radši zpátky k prknu :pensive:
26. črc 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo vim,ze by mela tmavnout. U syna mi tmavla každý den. Jinak u patku se vubec nezmenila. Je skoro neviditelna, na vsech testech uplne stejna.
26. črc 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru30: Ahoj já sem taky asi zralá na chocholouška, jelikož si den ode dne myslím že to na mě přijde! Už se mi i o porodu zdálo! A přišlo mi i že mi odtejká plodovka, ale to kdyby jste někdo u toho byl tak si myslíte že mi hráblo! Málem sem i běžela k sousedům že mě budou muset odvést do nemocnice, jelikož jsme teď už skoro 14dní s přítelem samy doma a nemáme auto! Rodiče jsou na chalupě a tam mají všichni auta!No a já se právě nejvíc bojím toho že budu doma sama a chytne mě to tu! Už se vážně nemůžu dočkat až to všechno budu mít za sebou a s malým budu doma v klidu!

hanysek.hanysek: Vítám tě, já být tebou tak bych se ničeho nebála, jestli je od pátku čárka na testu pořád stejná tak jde jen o planý poplach ale testík bych pro jistotu udělala někdy v týdnu znovu pro uklidnění! A kamarádka to měla taky a byl to planý poplach! Pak si došla k doktoru a ten ji předepsal nějaké léky aby dostala mesíčky! Tak bych to taky udělala, budeš pak o to klidnější! :wink: :slight_smile:
26. črc 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo čárky jsou od pátku pořád stejné. Mám křeče v břichu jako na menzes, ale je mi špatně od žaludky. Zpoždění mám 7dní.
26. črc 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 no, klidně to mohla bejt plodovka. Mě trochu odtekla tejden před porodem. Ale na gyndě mi to nevěřili :angry: Prý, jestli to nebyla moč. Přece poznam moč, proboha. A hlavně to ze mě úplně vylítlo a nedalo se to vůlí zadržet.
A pak při porodu, při ultrazvuku mi doktor říká, neodtekla vám teď někdy plodová voda? máte jí hrozně málo . Takže dej na svůj pocit. Ty sama musíš vědět nejlíp, co se s teou děje...
A neboj, vždycky se někdo najde, kdo tě odveze. Nenechaj tě porodit doma. A hlavně, v těhu průkazce bys měla mít od doktorky napsané číslo na sanitku......

@hanysek.hanysek psala jsi, že jsi 3 měsíce po císaři? ono to takhle po porodu ještě může haprovat. Tak uvidíš, no. Tak skoč k doktorovi a budeš hned vědět, na čem jsi. Nebo si nech odebrat Hcg. Když by se doktor cukal, tak si ho můžeš zaplatit v laborce U Tří lvů. Stálo to myslim kolem 250 korun.
26. črc 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanysek.hanysek:Kamarádka měla taky přes týden zpoždění tak pak šla právě k tomu doktoru a ten ji vyšetřil a napsal ji prášky! A pak asi po 2 dnech braní dostala menses! Test si třeba udělej ještě třeba ve středu nebo ke konci týdne a pokud to bude stejné, tak bych asi pak zašla k doktoru aby tě vyšetřil a popřípadě ti řekl co máš dál dělat! A neboj bude vše v pořádku! :wink: :slight_smile:
26. črc 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru30: No já právě nevím jestli mi odtekla nebo ne! Sem spala a měla sem pocit že ze mě něco teče, ale postel byla suchá když sem se probudila! A pak sem šla radši na záchod a tam mi přišla moč nějaká divná, ve středu jdu k doktoru tak se ho zeptám, a ještě musím zajet do nemocnice se nahlásit! Tak ještě toho je celkem dost na zařízení! Vůbec mě to ale už nebaví lítat po městě a vyřizovat ty věci! Aspoň že to počasí se trochu zklidnilo! A hlavně aby nebyli tropy až budu v nemocnici! Teď tuhle středu hlásí zase déšť, to je na palici fakt! A sanitu nepotřebuju, seběhnu kopeček a tam jezdí 2x denně sanita! Máme tu ten duchoďák víš? :grinning:
26. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jsme vykoupaný, napapaný, vypadá to že malá usnula tak to jdu zkusit taky a nabrat síly na noc. Nějak se nám nedaří v noci spinkat, trápí nás ty blbý prdíci.Je mi jí chudinky malý tak líto a nevim co dělat :cry:

denca: Já byla v porodnici když byly největší hice, teklo ze mě 24 hodin denně, spát se nedalo, ale bylo to asi to poslední co mě trápilo. Uvidíš, budeš mít úplně jiný starosti než horko :slight_smile: Stejně se budeš sprchovat tak desetkrát denně :slight_smile:
26. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sem byla u lekare. Dostala sem pichanecek na vyvolani, prej do 14dni by menzes mela prijit. Navim mam prej dost velkou cystu (cca 4cm), ale prej se nevylucuje, ze i pres to, ze je tam cysta, ze muzu byt tehotna. Takze tedka pockat, jestli po injekci se dostavi menzes, a kdyz se dostavi, tak potom jit na kontrolu s cystou. Takze musim cekat.
27. črc 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj,
@denca24 já taky byla v porodce v těch největších vedrech, to byla ta první vlna. Jsem se koupala ve vlastní šťávě :grinning: Hlavně jsem měl pokoj na západ, takže když byl největší odpolední hicák, šlo mi to všechno do oken.
Marcel by mohla vyprávět, jak jí tam bylo během návštěvy těžko - tenkrát ještě těhulce :grinning:
Ale je fakt, že tam neni moc času to řešit. Budeš mít jiné zájmy :grinning:

@hanysek.hanysek takže vlastně nic kloudného nevíš :sweat_smile: A tu cystu ti tam jako nechaj? :fearful:
27. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsme dnes byli zase u dr. Jsou nám tři týdny, máme 4,11 kg :grinning:. Daník už začíná přes den docela čumákovat, tak jsme zahájili čtení pohádek :wink: .
27. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatim je tam. Rikal ze mam prijit za 14dni ( pokud to nedostanu) a nebo kdyz to dostanu, tak jak mi skonci menzes. Tak nevim.
27. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak s tema starostma to vim ze budu mit jine, ale dneska si myslím že to fakt bude driv nez v tom terminu! Je mi zase spatne od zaludku a boli me docela i hlava a malej mě kope dost silně az mě to boli! No a zitra mám jít na kontrolu tak snad to bude dobry a nerekne mi treba ze se blizim k porodu! To by mě asi od neho rovnou odvezli!
27. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadlecka007 : gratulka ke kontrole.... a jeee, cteni pohadek... to si uzivejte :slight_smile:
27. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanysek, držím palce aby byla kontrola v pořádku a cysta začne mizet. :wink:
Denca neboj, určitě to bude v pořádku. Možná jsi už jen unavená. Držím palce při zítřejší kontrole.
Kadlecka pohádky zavidím. U nás se uplatnili až teď, když spí na velké posteli. Zato je to zábavnější. Jak už zná svoje oblíbené, tak mi je vypráví pomalu on sám. :grinning:
27. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka: děkuji snad dopadne dobře kontrola! Ale fakt mám strach aby s malým třeba něco nebylo! Nebo že už to fakt na mě přichází! No vše se dozvím zítra a budu doufat že to je jen moje bujná představa, nic víc! :cry: :confused:
27. črc 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 neblázni. S malým je všechno v nejlepším pořádku!!! :slight_smile: A to že kope...no to víš, už je mu tam těsno :grinning: Porod bude horší :wink: :grinning:
27. črc 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru30: No možná mi už hrabe z toho že se mi ten termín blíží a že už mám ty začínající kontrakce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: jak sem se dočetla v časopise od doktora! Ale je to fakt bolest! Mi občas přijde že mi chce vylést levým bokem ven! :grinning: :fearful:
27. črc 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : porod bude horsi.... Denca chtela uklidnit :grinning: :grinning:

Denco, neblazni :slight_smile: ... vse bude v poho, hlavne porad nepremyslej nad tim, ze neco ok neni-.... prenasis to na malyho :rolling_eyes:
27. črc 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek