• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
beruskanula: Já si říkám že to bude dobrý akorád mě tělo nechce poslouchat, dělá si co chce! A s tím porodem to věřím že bude horší! Ale budu se snažit na to nemyslet a dělat vše co mi na sále řeknou! :slight_smile: třeba mi to pomůže! se pak uklidnit! :sweat_smile: :unamused: :slight_smile:
27. črc 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denco: treba porod nebude hroznej... nemuzes to tak brat :slight_smile: ... kazda to mame jinak :slight_smile:
hlavu vzhuru, pekne chystej vybavicku :slight_smile: ... odpocivej a hlavne mysli pozitivne :slight_smile:
27. črc 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula přece Danče nebudu lhát a slibovat něco nereálného :slight_smile: Každá ženská ví (i když ještě nerodila), že porod bolí jako prase :grinning:
A tvrdit tu, že kopanečky miminka bolí víc než porod....no tak to byste si řekly, že jsem minimálně sjetá :wink: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : vsak jo :slight_smile: , bolest k porodu patri- to vi kazda, ale jancit z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....tim myslim, jako mit z neho panickou hruzu :sweat_smile:
27. črc 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula jasně, je to zbytečný :slight_smile: v pořádku odrodily miliony ženských, tak proč byste to měly mít jinak...:slight_smile: Naprosto přirozená věc a ženská je na to od přírody stavěná a připravená, aby rodila děti :slight_smile:

Takže Dančo, buď v klidu. Všechno dobře dopadne. Porodu se nevyhneš, ať se bojíš sebevíc.....lepší je k tomu přistupovat co nejvíc v pohodě :slight_smile:
27. črc 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : a tak jsem to mysella, porod k tehu patri, je bolestivy, ale mimi z briska nejak musi ven... proste se mu zadna tehule nevyhne :slight_smile: , takze nejancit :slight_smile: :wink:

Denco... klid, zvladnes to, zvladlo to desne moc zenskych, i holky tady v diskuzi.... :slight_smile: :wink: :wink: a stoji to za to... pak budeme drzet v naruci nase miminecka :dizzy_face:
27. črc 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!

Hlásím, že unás kromě krásných a častějších úsměvu nic nového není. Malej je sice dost uječenej a někdy mi z něj houká, ale když se na mě usměje tím nejnádhernějším úsměvem tak je rázem vše zapomenuto....zrovna tady za mnou žvatlá medvídkům na kolotoči, řehtá se na ně a u toho větráme prdelku protože jí máme celou zpruzenou.... :grinning:

@marcelkap. a používáš na to něco...nám stačilo dát večer a v noci vždy po kojení nahřát pytlík s peckama a malej pak klidně usnul....teď už mu dávám probiotický kapky a sab simplex, na prdíky taky dost trpíme....
27. črc 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek ahoooj :slight_smile: my už se taky usmíváme :grinning: Krásná odměna za to všechno, viď? :grinning: když člověk vidí, že jsou mrňousové spokojení a že to teda asi děláme dobře, tak to potěšííííí :slight_smile:
27. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30: já ti nevím jestli mám zrovna spokojené mimi...malej furt řve a já mám pocit že dělám vše špatně,,,,
27. črc 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek : ahojik... nedelas vse spatne :slight_smile: .... neboj....

co malymu davas na ty upruzeniny? chuderka malej.....

tesim se na novy fotky :slight_smile:
27. črc 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: no nevím..dneska co otevřel oči tak je furt jen řev....furt je to dítě nějaké nespokojené....na opruzeniny mu dávám sudocrem, krásně nám zabírá, ale dneska se tomu nějak nechce, malej dost srajdí a dneska to má nějaké zelené...chvílema mám pocit že má snad v tý plínce kyselinu jak má tu prdílku červenou....
jojo fotím o stošest, musím zase něco nového přidat...jediné co se mi nedaří je ten úsměv....
A co ty jak se cítím...už to máš za pár...ty jo, říkala jsem si že by bylo krásný kdyby se malej narodil 5.8. ...to mám totiž narozeniny....
Ty jo ještě před vteřinou tu ten můj brouk pode mnou v lehátku plakal a teď kouknu že je nějaký ticho a on je tuhej :slight_smile:
27. črc 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek : jj, sudocream je pry dobrej, taky jsme poridili :slight_smile:

a jaky plenky pouzivate? to vis, jestli porad kajdi, to se neni cemu divit

citim se fajnky a moc se tesim, uz se nemuzeme dockat

:dizzy_face: :slight_smile:

tak krasne dada, plac ho unavil :grinning:
27. črc 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: jojo to jste udělali dobře je fakt dobrej...malýmu tu prdíznu vždycky zahojil, akorát teď se nám to furt nějak nedaří....
plínky...ze začátku jsme měli pampers...po těch se po čase taky zprudil, pak jsme měli tesco zelený, ty byli fajn a teď naposledy jsme měli Happy a to se mi právě zprudil....takže jsem včera v noci ještě letěla do tesca pro ty jejich...a mimichodem nakoupila zase něco malému...mají výprodeje :slight_smile:)
no to ti věřím, ale užívej ještě klídek, pak už ho moc nebude :slight_smile:)
jojo nějak se unavil...se divím spí celkem dlouho....přes den mi spí nejvíce venku....doma moc ne...
27. črc 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek : mne ten klid ale stve :grinning: , pze uz mame vse nachystane, ja plna ocekavaani a nedockavosti porad prerovnavam :grinning: :sweat_smile: ...

psala si tusim, ze malymujste poridili johnsona... a dobry? nema na nej nejakou reakci?
my teda do zacatku- do porodky a na ty prvni dny poridili od happy- davaj je tusim i v porodce, a taky fixiesky.... jinka budeme latkovat :slight_smile:
27. črc 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek neboj, postupem času bude plakat míň a míň :slight_smile:
My naštěstí zatím opruzený nebyli. Používáme Pampersky a prdíznu mažeme různě. Většinou rybilkou. Když byli ty vedra, tak radši Bepantenem a mám tu i vzoreček Sudocremu. Ale ten si šetřím na různý fujtajblíky v obličeji. Občas mu naskočí potničky. Na to pomáhá....

S tím spaním to máme přesně naopak. Spí doma, ale v kočárku moc ne. Nevim proč. Venku jen tak kouká, ale jakmile vjedem do Tesca, tak začne fňukat. Nevim proč. Asi se mu tam nelíbí, nebo to dělá schválně, abych tam dlouho nebyla a nemohla utrácet :grinning: Až dneska jsme to zvládli poprvé bez kňučení!! Na výprodeje jsem koukala :slight_smile: koupila jsem mu kraťasy a ještě přemejšlím o dalších kouscích. No uvidíme :slight_smile:

27. črc 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: to tě na jednu stranu taky chápu....asi jsem byla taky taková :slight_smile: Jojo máme Johnsona a v pohodě, nestěžuji si...reakce na něj žádná....
v porodce (tedy v ČB) jsme měli fixiesky...happy až doma a nevím no...hold mu to budu střídat s těmi tesco....

@jaru30: a jo no...dneska to bylo jen dopoledne a teď...jinak je to celkem v poho, tedy jak kdy. My doma spíme 20 minut a pak tak hodinku nic....kočárek to je paráda, tam vydrží chrnět i 4 hodinky, ale musí být venku a to samé i autosedačka tu taky miluje...takže když jsme na nákupech tak spokojeně spinká...já jela včera do tesca v půl jedenácté večer a sama...a taky to tak dopadlo...:slight_smile:
27. črc 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek : urcite si byla takova :grinning: , pze se clovek uz nemouze dockat... a vse prerovnava , drnda kocarkem.. mohla bych pokracovat :grinning:
tak hlavne, ze jste s johnsonem spokojeni a vyhovuje :slight_smile:

:sweat_smile: co jak dopadlo, kdyz jsi sjela sdo toho tesca... tatka to zvladnul, ne? :slight_smile:
27. črc 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: jojo taťka to zvládnul v poho, malej spinkal...ale to že jsem tam byla sama tak jsem nakupovala, koupila jsem šimonovi pár věcí...ten výprodej je děsný pokaždý když tam jedu něco přivezu :slight_smile:)
teď pojedu na hlubokou na romea a julii, mám to povolený od Martina, že bude hlídat tak už jsem konečně splašila někoho kdo pojede se mnou....
27. črc 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to se nedivim, ze penezenka zazila pruvan :grinning:

27. črc 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula. nebylo to tak hrozný...jak byli věci ve výprodeji tak všechno stálo do stovky...parádní úlovek..i jsem mu koupila první botičky...za 45,-Kč...super
27. črc 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jsme si ted dala zakaz vstupovat do tesca :grinning:
27. črc 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek My spíme v kočárku leda když jsme pryč z města. Jako když jedeme za přáteli na grilování a je Mates venku na zahradě, na ČESTVÝM vzduchu, tak vydrží prospat i celé odpoledne, jen se budí na jídlo a pak zase usne...ale tady na sídlišti bez šance. Tady mi v kočíku spal všeho všudy jenom jednou, a asi na hodinu :confused: :sweat_smile:

Nákupy jsou prima odreagování. Je třeba vypadout, přijít na jiný myšlenky a udělat si radost. A při výprodejích v Tescu je to radost nakupovat :slight_smile:
Užij si muzikál!!!! :slight_smile:

@beruskanula my máme kosmetiku Seba med a maximální spokojenost. A krásně vonííí...bych si s tim nejradši patlala svojí prdýlku :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : sebamed my poridili taky, chteli jsme hypoalergenni takze sebamed byl jasnej favorit :slight_smile:
27. črc 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula. no já čekám kdy to udělá Martin :slight_smile: ale za včerejší nákup mě pochválil :slight_smile:

@jaru30 : já s ním dost jezdím na stezku k řece, mám to kousek...a ještě ani nevyjedu z baráku a je tuhej....kočárek mu vyhovuje dobře se mu tam spinká...
jojo nákupy jsou radost...ale akorát tak v noci....no musíme ještě koupit lístky ale těším se už nějak potřebuji vypadnout...
27. črc 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek : ja si ten zakaz dala, pze pro malyho mame uz moc oblecku....tak aby to vse unosil

:grinning:
27. črc 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula no cooo, když to neunosí jeden, unosí to druhé mimi :wink:
27. črc 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30: přesně tak....a navíc, segra je těhotná tak to má kdo unosit....:slight_smile:
27. črc 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : ehm holky.... to jo, jenze to bysme museli mit tech deti minimalne pet :grinning:

my toho mame fakt extremne moc uz ted :grinning:

bodlasku... takze budete mit v rodine dalsi mimi?
27. črc 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: taky jsem si myslela kolik toho nemám a nakonec jsme musela ještě dokupovat....a teď když přecházíme na 62 tak zjišťuji že toho taky moc nemám...teda spíš bodíček moc nemám....
jojo budeme mít další mimi, segra má termín 14. února :slight_smile:
27. črc 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, akorát na Valentýna! Krásnej dárek budou mít, když se trefí :grinning:

My máme hadrů taky dost, hlavně bodíček. Když teď nakupuju, tak už velikosti 68 a vejš....za chvíli taky budeme končit s 56tkou a je fakt, že pár kousků jsme nějak nestihli vzít na sebe :grinning:
27. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek