• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Ahoj, víkend byl normálka. MM celou sobotu v práci :frowning2: , ale aspoň tu z a námi odpoledne byli naši, tak jsme si dali společně oběd, kafíčko a udělali jsme si fajn procházku. Včera nám přivezli postele do dětského pokojíčku, tak jsme to stěhovali, pak jsme jeli nakoupit. Dnešek mám ale úplně zkaženej, ráno jsem přišla na to, že v peněžence nemám občanku. :astonished: :frowning2: Prolezla jsem všechny tašky, kapsy a nic, takže odpoledne si uděláme výlet směr matrika - fakt super!!!! Asi mě šmejkne! :angry:
15. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
sarka_k: tak to jsi měla celkem perný víkend. S tou občankou je mi to líto, a nedala jsi sis jí třeba jen někam jinam? A nebo zkus ještě ty obchody kde jste byli, třeba jí někdo našel a vrátil. Za zeptání nic nedáš.
15. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Vybavuju si jen, že jsem naposled použila občanku na poště když jsem vybírala peníze. Zkusím to ještě tam, nic jiného mě nenapadá. Bych si nejradši nafackovala, že jsem si nedala větší pozor. :angry:
15. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Bodlasku je to od tchýně moc hezký že vám dala peníze. Aspoň má jistou tu kopii. :grinning:
Šáry, s občankou je mi to líto. Ale třeba jsi jí skutečně zapoměla na té poště. Držím palce aby tam byla.
Jinak u nás byl víkend na dvě věci. Malej má od pátka průjem. K tomu zvracel a měl teplotu. Včera už jsme to nevydrželi a jeli na pohotovost. Tam jsem akorát byla vytočená, protože ho tam ta bába nijak nevyšetřila (víc česu věnovala tomu vysletlit mi jak se používá Kulíšek) a dala nám Hylek. Byla to opravdu nesympatická důchodkyně co tam nemá co dělat. :angry: Tak jsme dneska vyrazili k dětské. Ta mu udělala výtěr a poslala ho na krev. Takže moje válení se vzalo za své hned v pátek. Tak doufám, že bude vše v pořádku s Radečkem i druhým mimi.
15. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ahojík :slight_smile:
teda bodlasku to máš fajn tchýni :slight_smile: , paráda :slight_smile:
hydricko: teda chudák malej, ale uvidíš, vše bude dobré, jak s ním tak i s mimískem :slight_smile: ..... hlavně, at se brzo uzdraví :slight_smile:

u nás byl víkendík jako vždy v poho :slight_smile:

ovšem dnešek nezačal úplně parádně.... ráno mi tekla z nosu krev, trochu mne bolela hlava, a hlavně mám děsný křeče v žaludku od zvracení :confounded: .... ráno jsem se chtěla kouknout do lednice, co mám jako v krámě koupit, ale to byla chyba - nějak mi ty výpary nesedly a já hned lětěla do koupelny, kde jsme strávila nějakou dobu, no děs... ted se snažím něco sníst, no uvidíme, každopádně mám minus jedno kilo od poslední kontroly, tak men doktor určo pochválí :pensive:

a zítra jdeme do poradny, se těším, až uvidíme našeho miláčka :dizzy_face:
15. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Občanku jsem našla.... byla v šuplíku s doklady, zatrčená v manželově pasu. Záhada! Absolutně netuším jak se tam dostala! :confused: Ale hlavně, že je na světě!

hydri, to je přesně ta střevní chřipka co jsme měli celá rodina! Hylak by malému měl ale krásně pomoct, pokud to je teda jen střevní chřipka, to je dobrej lék. Sice je fakt hnusnej, ale pomáhá. :wink:

berusko, jo to taky znám z prvního těhu. To jsem si taky "užívala" jako ty. Druhé těhu bylo ale v pohodě, to jsem zvracela asi jen 2x a ani mi moc nevadily nějaké vůně, pachy, teda kromě cigaretového kouře. To je opravdu síla.
15. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
sarka: záhada, ale hlavně, že se našla :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
sarka: tak hlavně že se našla a nemusíš letět na úřad...

beruska: ty už zítra...nás to čeká ve středu....a taky už jsem nás objednala na 4D, tak jdeme 2. března....tak jsem zvědavá...

hydricka: tak se ať se brzo uzdravíte...na tý pohotovosti to stojí fakt za prd...já když mě chytil žlučník tak už jsem jezdila rovnou do nenmocnice....
15. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
No, to jo. Jsem ráda, že nemusím lítat po úřadech.

Teď koukám na Sama doma, povídaji tam o lyžařské školičce pro děti od 3 let. Ti malí špuntíci na lyžích jsou úžasní! Už se těším až se budeme učit i my na lyžičkách.
15. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
sarka: no to naše se to bude muset naučit nevím kde pokud bude chtít lyžovat...ani já ani manžel nesmíme provozovat žádné zimní sporty...takže s námi to bude mít prcek těžký
15. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
bodlasek: středa je taky za chvíli :slight_smile: , se na zítřek moc těším :dizzy_face: , jak malá :grinning: :dizzy_face: , s drahým jsme hovořili také o tom 4Dutz u Čutky :slight_smile: ... takže tam stačí pak jen zavolat? a ošetř. gynekologovi to nemusím říkat?

sarko můj synovec, je mu teda pět let, ale byl ted prvně na horách, kde byl v lyžařský školičcea je nadšený, že umí lyžovat :slight_smile: ....
15. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
No, to mě lyže moc baví. Bohužel ale nevím, jestli budu moct lyžovat kvůli kolenu. Od úrazu jsem to ještě nezkoušela, tak nevím jak to dopadne. Ale dětičky lyžovat naučit musím. :grinning: Já sama jsem stála na lyžích taky asi v 5-ti letech a moc mě to baví.
15. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Šáry, hylak je sice hnusnej (aspoň podle toho jak se malej tváří když ho poliká, ale zatím ho vždycky spolkne. Ale taky ho měl jen 3x. Tak doufám, že to vydrží. Horší je že moc nejí jak mu utahanej a je mu zle.
My jsme to s lyžováním vyřešili. MM ho lyžovat už nenaučí, já to neumím ale máme známý co jezdí lyžovat, tak jsme jim oznámili že jim ho budeme dávat. :grinning:
15. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
beruska: jojo je to taky za chvíli...letí to...
jojo jen jsem tam zavolala, pani mě objednala, nejlepší je prý přelom 25 a 26 týdne. Řekne ti že to bude stát 1000 Kč a že dostaneš DVD a fotky. Na gyndě jsem to neříkala ani jsem se na to neptala. Je to nelékařský výkon který si hradíš sama.
15. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
bodli: jsem se právě chtěla zítra doktora zeptat na 3D/4D utz, ale když už to vím od vás :slight_smile: .... tak to mám 10 týdnů ještě čas :grinning: ,ale uteče to jako voda...

holky, jak to máte s výbavičkou... myslím velikostně.... vel. 56 mám prá kousků, spíš mám větší, tak snad ty věci 56 budou stačit, říkám si, že miminka první tři měsíce rostou jak z vody :slight_smile:

berete nějaký vitamíny? já maternu s DHA, někdo říká, že se po vit. rodí vělký děti :confused: :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
beru: jo je to fakt letí to jako voda...já zítra končím 23 týden....:slight_smile:

taky má zatím z 56 jen pár kousků, prý to stejně nemá cenu, za chvilku je to prckovi malé...

vitamíny beru elevit, ale beru jako když je neberu :slight_smile: taky o tom holky diskutovali na červnu a myslím že to dopadlo tak, že to ta vůbec není...
15. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky to oblečení vel. 56 opravdu tolik nepotřebujete. Pokud by se vám tedy nenarodilo malé mimi. :slight_smile:
Jinak já vitamíny beru a brát chci stejně jako v prvním těhu. Brala jsem je poctivě asi do 6 měsíce a pak jednou za dva dny. Mám Gravital. A co se velikosti miminka týká mě bylo úplně fuk, protože já stejně věděla že bude velké. U nás by mylo malé mimi podezřelé. :grinning:
15. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
téda bodli 23. týden :slight_smile: .... vel. 56 mám fakt pár kousků a už asi v týhle velikosti nebudu nakupovat....

jj, někdo říká, že se rodí cvalíci, jiní, že to není pravda.... já beru vitamíny už od plánování - babyplan a ted tu maternu, beru poctivě, každý den... a tak hydricko přemýšlím, zda je pak později nebrat ob den :slight_smile:
15. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme byli na prochajdě a pak jsme se zastavili v Sluníčku pro nějaký dobrůtky.

Oblečení ve vel. 56 mám jen pár kousků, je zbytečný toho mít hodně, protože to mimčo vůbec neužije. Nevíc se užije do záčátku asi vel. 68, ta nám vydržela fakt asi nejdýl.

Holky, vitamínama se tolik necpěte, je to zbytečný. I dr. mi řekl, že to nemám zobat každý den. Já mám Pregnium a vezmu si ho, když si vzpomenu, tak 2x do týdne. A to, že se z z toho rodí velký děti, tak to prý tak většinou je. Rozebírala jsem to s kamarádkou porodní asistentkou, říkala mi že většina "vitamínových dětí" má běžně 4 kila a víc. Zbytečně jsou pak těžký porody. :wink:
15. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
sarka: :confused: takže vitamínky budu brát asi jen ob den... :sweat_smile: , já už to taky slyšela, ale nevěděla jsem, zda je to pravda...
15. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
berusko, to ti stejně nikdo neřekne jestli to tak opravdu na 100% je. To by se musel asi udělat nějaký oficiální průzkum. :wink:
15. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
sarka: já vím :slight_smile:
15. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já zrovna minulý týden viděla v Sama doma něco k vitamínům. Tam říkal Dr., že dělali výzkum a pokud se v těhu berou vitamíny, tak se prý váha navyšuje tak o 250g, tak bych se toho tolik nebála :slight_smile: Říkal, že ty komlexy tak důležité nejsou, že maminkám u nás chybí jen některé vit. nebo minerály. Já teda slyšela, že taky roli hraje vaše porodní váha.
15. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
olina.s: tak to jsi mě moc neukludnila, já měla přes 4 kg.....tiše jsem doufala, že budu mít normální mimi...tak 3,50 :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
oli: já měla pod tři kila :slight_smile: ....
15. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak pokud by v tom hrála moje váha roli, tak to plně sedím Malej měl 3,97 a já měla taky tak nějak. Takže by to odpovídalo. :grinning:
15. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
No, tak u nás je ve váze docela velkej rozdíl. Anettka měla o půl kila míň než já.
15. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Hlásím se po delší pauzičce. Ale záda bolej a bolej a sezení u kompu je za trest.
Krásně jste se tady rozrostly. To je fajn.
Já byla dnes v poradně a s největší pravděpodobností budu rodit císařem. malej je pořád koncem pánevním. Už jsem dostala i materiály k nastudování. Čípek mám měkkej, ale ještě pořád uzavřenej.
A jak se máte vy?
16. únor 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky, tak jsem taky konečně zabrousila sem, sice asi na chvilku, ale může se přidati?
Dle dnešní kontroly jsem total zavřená, takže na termín asi rodit nebudu, ale snad do dubna to taky nosit nebudu :grinning:
16. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
taky zareaguji k vitamínům, beru gravital, ne teda pravidelně, tak ob den a malá měla ve 32 tt - 1,5 kg, takže si myslím že moc velká nebyla, já myslím že je taky hodně genetické atd :wink:
16. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek