• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@jaru30: jo to jo...ale to jim asi nevyjde....:slight_smile:
no já zjistila že v 62 nemám bodýčka skoro žádné...takže průšvih a včera v tescu nic moc neměli....
27. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, bodynek nebo kosilek neni nikdy dost :slight_smile: :wink:
27. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula : no budeme muset ještě něco dokoupit....

přidávám nějaké novější fotky jak už jsme veliký....:slight_smile:
27. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek : Simonek je nadhernej, jak krasne roste....
a kecko, na tech fotkach vypada spokojene :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: jojo roste jako z vody...strašně rychle to letí...
no to jsou světlé okamžiky kdy nepláče...teď na něj docela působí Martin, když je u něj na břiše tak ani nepláče....ale taky jak kdy....
27. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek no ten je úžasnej!!! a jak se krásně žulí :grinning: :grinning: :grinning: hele a na ten pruhatej obleček jsem dneska koukala a vážně o něm uvažovala :grinning:
27. črc 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : jojo to jsou jediné dvě fotky kde jsem ho chytla s úsměvem...jinak se na mě krásně řechtá, ale jakmile vezmu do ruky foťák tak se neusměje a neusměje....jojo je to z tesca koupila jsem mu ho tam minulé pondělí když jsem tam byla se švagrovou :slight_smile:
27. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Koukám, že řešíte výprodeje v Tescu a množství oblečků. :grinning: Já jsem si do Tesca teď dala taky zákaz. Vždycky když tam jedu, tak něco přivezu. A oblečení máme víc než dost. Radeček jako mimi dost blinkal, takže jsem musela tenkrát hodně dokupovat, takže toho máme dost. Ale já to roztřídím mezi domov a chalupu. Tak to jde. :grinning: :grinning:
Bodlasku, sestře gratulujeme. Mají super termín. Nám vyšel termín početí u Radečka na 14.2. Jen už je to pár let. :grinning:
28. črc 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šimonek je opravdu moc pěkný. Ten dětský úsměv je stejně jedna z nejkrásnějších věcí. Při tom člověk opravdu na vše zapomene.
Ten pruhovanej obleček jsem taky okukovala, ale nakonec ho nekoupila. :grinning:
28. črc 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, v pondeli jdu poprve do poradny do porodky :slight_smile:

dnes kontrola v poho :slight_smile: ...
28. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,
@beruskanula já myslim, že další poradna už nebude. Nevim, tak nějak to cejtim v kostech :grinning:
28. črc 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru počkej. Nejdřív já a pak Beruska. Mě už to nebaví. :grinning:
Berusko, tak se nejspíš sejdeme v té porodnici. :wink:
28. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 . no nekecej :grinning: ... mne mamina do telefonu rekla to samy, ze do nedele jsme v porodce na totata :grinning: :sweat_smile: ... tak uvidime

jenze ja nutne potrebuju, aby Hydri porodila driv nebo kdyztak zaroven se mnou, proste, abych ji nepredbehla :grinning:

hydri... to mozna jo :slight_smile: :wink:
28. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám v plánu dnešní noc, max. zítra. Tak snad to stihnu. :grinning:
28. črc 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak planovta muzes :grinning: ... ja radeji neplanuju :grinning: ....

a ty jdes do ty poradny v porodce kdy? :slight_smile:
28. črc 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zatím u svého Dr. Ale jdu taky v pondělí a jestli to opravdu stihnu, tak už bude plánovat vyvolávačky. Ale dořád doufám, že mimi poslechne. MM má příští týden pohotovost, tak to není zrovna nejlepší. A kamarádky malej bude mít 1 rok a máme jít na oslavu, tak aby jsme to vůbec stíhali. :grinning:
28. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženský, to vypadá, že máte mezi sebou nějakou sázku, či co :wink:
28. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já raději také nic neplánuji. To už jsem se dávno naučila. Znáš to: Člověk míní, život mění. :slight_smile:
28. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: my meli naplanovanou treba svatbu :grinning: ... a stale jsme nesezdani :slight_smile: , ale co, hlavne, ze jsme s malym v poradku a svatbu si uzijeme ve trech :slight_smile:

tak jsem zvedava, jestli se v ty porodce opravdu nesejdeme :slight_smile: :wink: ....
28. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný. Aspoň budete mít svatbu veselejší. :wink:
Uvidíme. Ale doufám, že já tam do konce týdne budu. :grinning:
28. črc 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máte mezi sebou nějakou sázku nebo ne? ...tady čekám na odpověď :wink: :grinning:
28. črc 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : udeláme Jarus radost a vsadime se? :grinning:
28. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : buud si brat rovnou dva chlapi :slight_smile: :wink:
28. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula to neni špatnej nápad :grinning:
28. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hrubica jak vysita... chlapy samo ne chlapi :rolling_eyes: :unamused: se stydim :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarus, vy taky nejste sezdani..... kdyz mame vyrizeny otcovstvi- tedy i jemna pro obe pohlavi vc. prijmeni... musime pak vyplnit i to prohlaseni o narozeni ditete? , kam se pisi ta jmena? navic pokud nejsme sezdani, tak to budu podepisovat jen ja, ale kdyz mame to otcovstvi, tak to ma preci vetsi vahu, ne? :grinning: :sweat_smile:
to porhlaseni je spis pro manzelsky pary ne? aby meli nejakou dohodu o jmene ditete
28. črc 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruska, klidně se vsadit můžeme, aby jsme udělali Jarus radost. :wink:
Dva chlapi najednou, to ti může kdekdo závidět. :grinning:
28. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: :grinning: :grinning: tak to radeji nikde nerikat, aby mi pak nechodily zavistivy zpravy :grinning: :slight_smile:

tak o co se teda vsadime??? :grinning:
28. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně. Budu mlčet. :grinning: :grinning:
Mě je to jedno. Buď o nějakou dobrou čokoládku pro maminku nebo o něco pro prcka? :wink:
28. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: :slight_smile: dobrej napad.... ale vis co.... ta co vyhraje, dostane pro prcka fakt malickost a co prohraje dostane pro uteseni cokoladku :grinning: ....

jako ze se s nekym budu sazet v souvislosti s porodem, bych fakt neverila :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek