• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Fajn. To beru. :grinning: :grinning: Mě by tahle sázka taky nenapadla. A co ty Jarus? Na koho sázíš. :grinning: :grinning:
Berusko, písnu ti číslo do IP aby jsi mi mohla napsat až porodíš. A ty mi pošli svoje. :wink:
28. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha Jarus tak ted jsi na rade ty :grinning: :grinning: na koho sazis? :grinning:

cislo ti poslu hned :slight_smile:
28. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula
My vyplňovali otcovství na matrice a já pak i to prohlášení o narození, které mi dala sestra na gyndě. Ale nechápu proč :confused:
Myslim, že v porodnici si stejně nakonec vzali jen ten papír o otcovství a poslali ho na matriku. A ten druhej mi asi zůstal. Ale hele, nejsem si vůbec jistá, měla jsem konktrakce a všechno to s nima vyřizoval přítel, já ho při tom funění jen z dálky směrovala, kde je v tašce ta obálka se všema dokumentama. Co jim všechno předal, nevim. Takže až se vrátí z práce, zeptám se a písnu :slight_smile:
28. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sázim na Berusku :grinning:
28. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : no prave, my to otcovstvi mame vyreseny a zda se mi zcestny dat vyplnenej papir o jmenu, kde beztak figuruje jen matka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: , budes hodna :slight_smile:
dnes mi sestra to prohlaseni taky davala, ale kdyz jsme rekli, ze nejsme sezdani a mame otcovstvi, tak mi pak ten papir nedala... resp. ho chtela stale dat, ale ja to ergumentovala, ze je to asi zbytecny :grinning: ... tak se radeji ptam, kdo ma s tim zkusenosti a v po se v porodce taky zeptam...

hlavne nezapomenout to otcovstvi :grinning: :slight_smile:
28. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : a ze vim proc na mne sazis? ze ty to citis v kostech??? :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula jasně, cejtim to ve svých starých kostech :grinning:

Hele ale v tom prohlášení vyplňoval pár věcí i přítel :confused: To vím jistě. Bylo to hodně podobný právě tý matrice, proto jsem to nechápala....ale jestli nám ten papír stejně zůstal, tak co....zeptám se!
28. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadalo to asi takhle:

Prohlášení k narození dítěte

1. Jméno a příjmení otce : ___________________________
Rodné číslo : ____________________________
Národnost : ____________________________
Povolání : ____________________________
Nejvyšší ukončené vzdělání : _____________________
(učeb.obor,úplné střední odborné,úplné střední všeob.,vysokoškolské)
Místo narození:________________________________

2. Jméno a příjmení matky : ________________________
Příjmení za svobodna : __________________________
Rodné číslo : ____________________________
Národnost : ____________________________
Povolání : __________________________
Nejvyšší ukončené vzdělání : _____________________
(učeb.obor,úplné střední odborné,úplné střední všeob.,vysokoškolské )
Místo narození:________________________________

3. Kolikáté dítě se matce narodilo
(živě i mrtvě) : ____________________________
Datum narození předcházejícího dítěte : ______________

4. Prohlašujeme, že jsme se dohodli na jménu dítěte takto :
Syn : ____________________________
Dcera : ____________________________
________________________ ________________________
podpis otce podpis matky
28. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pry starych :grinning: :grinning:

jako nechapu, proc v tom delaj takovej bordel :sweat_smile: :grinning:

pro nesezdany otcovstvi z matriky a pro sezdany tamten papir- jakozto dohoda o jmenech... asi jim to navrhnu bo co :grinning:
28. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tsk toto jsme taky videla, jenze pod hlavickou nahore bylo psany, ze pouze pokud jsou rodice sezdani vyplnuji a podepisuji oba, jinak jen matka ditete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a navíc z jejich bodu 4, tedy jméno dítěte neni jasne, jaky prijmeni- treba u tech nesezdanych :grinning: , ze... :sweat_smile:

takze spravne by tam meli mit ajemno a prijmeni ditete.... stejne jako maj jemno a prijemni u matky, otce :slight_smile: :grinning:
28. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo? :confused: tak toho jse si nevšimla!! :grinning: :grinning: a jestli to tam bylo, tak jsme jim v tom udělali trochu bordel no :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tam maj třeba jen blbě napsaný. Já tam psala celý jméno :slight_smile:
28. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarco to rikam, maj v tom bordel :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako pochopitelne tam taky pisneme cely jmeno, ale je to proste maglajz... pze pokud to ma byt i pro ty nesezdany, ze... ne vzdy totiz musi mit dite prijmeni po otci, zalezi, jak se rodice dohodnou :slight_smile:

a to ale vse mame v tom prohlaseni o otcovstvi :slight_smile:

budes kazdopadne moc hodna, kdyz se zeptas a pak das vedit :slight_smile:
28. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak sem byla na kontrole u dr. a vše je v pořádku jak ja tak i malý, dneska jsme byli poprve na monitoru a to bylo zajímavý! Sem z toho byla cela unešená :grinning: :grinning: a to ze je mi spatne tak to pry muze byt tim ze mam strevni chripku ale ze k porodu se nechystam! A ty bolesti predchazi kontrakcim! A ze se nemam strachovat! Ze je jinak vsechno ok! :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
28. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy jedete, takové sázky :slight_smile:)
28. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 tak super!! Tak se dej s tou střevní chřipkou brzo do kupy!
Jojoooo :grinning: Mě gyne na poslední kontrole a monitoru taky říkala, že zatím žádné kontrakce, že čípek je pořád na 4, otevřená pořád na 1 prst.....No a za 2 dny byl Mates na světě :grinning:
28. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek že jo? i když si říkám, jestli je vůbec možný, aby se sázeli 3 lidi :grinning: Spíš jenom dva, mezi sebou, no ne? :grinning:
Protože až vyhrajem :wink: , tak chudák hydricka....bude kupovat hned věcičky pro 2 prcky :wink: bude chudinka v nevýhodě :grinning:
28. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denco, super že je vše v pořádku. :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24: tak se dej brzo dohromady...ať jsi brzo fit....
@jaru30 : ještě že na nás se tady neuzavárali sázky....:slight_smile:...to jsem tedy zvědavá kdo vyhraje :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Vy teda jedete..... Dočtu, nestihnu napsat a za chvíli další stránka... :grinning: a porod žádnej.

Sázka hezká. :wink: Ja sázim na Hydričku a je to vyrovnané. :sunglasses: A čokolády si sní obě :grinning:

@denca24 dej se dohromady se střevní chřipkou, at si fit na porod. A určitě to zvládneš v pohodičke. Já hned po porodu řekla že druhý ješte dám......
28. črc 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavuš, já jsem taky byla po porodu hned rozhodnutá, že druhý není žádný problém a klidně hned. :grinning:
Děkuji za důvěru. :grinning: :grinning:
28. črc 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru30 a spol: dekuji, ja uz sem skoro dobra akorad tomu mymu je dnes spatne od zaludku tak to asi ode me chytl nebo nevim! Asi to tu fakt radi! A vsichni znamý co potkavam tak mi rikaji ze abych nezačla rodit dřív a sestra u dr. mi rekla ze ted 2 tydny pujdu k dr. vyborny na monitor a jestli do te doby neporodim tak ze pak 18.8. k nim! Tak sem se docela lekla! No tak uvidime! Ja bych to i tak tipla ze budu rodit o ten tyden dřív než mam první termín!!!
28. črc 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky hnedle po porodu věděla, že půjdu do druhého :grinning:
Tak vidíš Denčo, už jenom to by tě mělo uklidnit :slight_smile:. Kdyby to byla hrůza, určitě bysme už do dalšího nešly :grinning:
28. črc 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že jo Jaru, taky si myslím. :grinning:
Denčo neblázni. Určitě to bylo jen tou chřipajznou. Budeš rodit normálně a v normálním termínu. A to, že máš jít k nim pokud mezitím neporodí ti říct musí. Toho se nelekej. :wink:
28. črc 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneco: gratulka ke kontrole :slight_smile: :wink:
a hydri ma pravdu, oni doktori vetsinou vsem rikaji, a priste se uvidime- pokud teda neporodite :grinning: .....

hm, hydri, jak ti dnes je? :sweat_smile: :slight_smile: .... nebo tak celkove.... citis na sobe neco, nejaky tlaky, bolesti, nebo to bude z niceho nic :grinning:
28. črc 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula ááá, beruska nenápadně sonduje, jak se hydri na tom :wink: :grinning: Neboooj, to vyhraješ :wink: :wink: :wink:

Jinak tu větu "příště se uvidíme- pokud teda neporodíte" jsem přesně v tomhle znění slyšela i já :grinning: Taky by si dr. mohli vymyslet už něco nového, neoposlouchaného :grinning:
28. črc 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : jj, sonduju :grinning: , to vis, zajima mne to :grinning: :grinning: :grinning:
no musim vedit, jaky sance mam :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím jak bych to řekla já se porodu nebojím ale jak rodim poprvé tak mi to prijde divné ale zároveň hezke a tesim se na to! Je to takový stav kdy nevíš co vlastně cítíš jestli my rozumíte! A ja taky budu určitě chtít druhé ale třeba tak za 2-3 roky po malým! Až budu vedět že to budu prostě vše zvládat!!!

Hydri: urcite to rikaji kazde tehu ale jak rikam je to vse pro me nové a sma se divím že to i celkem zvládám přitom všem shonu co máme doma!!!! :astonished: :grinning: :wink:
28. črc 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek