• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Ahojky,
nějak nestíhám dočítat. Tady je to jak v Casinu :grinning:. Chtělo by to asi nějakou bouřku ať se věci kapánek pohnou dopředu :wink: .
My jsme dneska dočetli Macha a Šebestovou a začali druhou knihu. Taky se dneska konečně snažím držet aspoň dvě hoďky mezi kojením. Je to trochu boj, Daník je místy jak nenažranej :grinning:. To má asi po mě.
28. črc 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadlecka007 čtete? :confused: a není ještě brzy? poslouchá tě? jestli jooo, tak jdu do toho taky!!! :grinning: My to ještě nezkoušeli :slight_smile:
28. črc 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusko, cítím se fajn. Sice mě pobolívá břicho, ale to už dlouho a nevím jestli to jsou náznaky nebo jestli je to prostě z malého. Takže ti moc v sondování nepomůžu. Ale dneska je to malinko víc, tak třeba bude mimi hodné a poslechne a já vyhraju. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Deni, je mi jasné že je to pro tebe nové a nevíš co a jak. To už teď budeš mít pořád. Teď ještě v těhu a za chvíli zase s prckem. :slight_smile:
Kadlecka, tak bouřku radši ne. To na mě nemá vliv, tak by to mohla ještě vyhrát Beruska. :grinning:
28. črc 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: no proc se ptam... pze dnes citim tlaky v podbrisku vic nez kdy jindy... ale jako nehrotim to, proste dokud to neboli a nebude to pravidelne, neresim :sweat_smile: :grinning:
tak u nas bourka ma akorat tak vliv na to, ze malej porada v brisku desne velkou party :grinning: ... ale jinak nee, a ze ted ty bourky u nas byly casto- treba vcera dve :grinning:

Hydricko.... ja myslim, ze porodis driv.... a moc ti to preju, pze verim, ze to prenaseni musi byt desne :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hydri: JJ právě za chvíli to už bude s prckem a to budu ze všeho na palici! Ale pořád si říkám že to zvládnu zvládli jiny tak já taky! A docela mi ta pozitivní síla jde! Už se mi zdá že to bude o.k. :grinning: :sweat_smile: :wink:
Kdyžtak mi pomůže mamka ta teď se dost změnila ale zbytek rodiny ne! Ale co mám pořád toho mýho chlapa a ten stojí přimě pořád tak doufám že mu to vydrží i nadále! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím vás, omlouvám se, že nechodím, ale v práci toho máme nějak moc a do toho nám doma dělají okna,takže si dovedete představit ten bordel :unamused: a aby toho nebylo málo, tak mi dnes dr volala, že mám těhotenskou cukrovku :frowning2: takže si jdu v pátek pro žádanku a musím se nahlásit do dia poradny. Ch jo, snad to ty 3 měsíce nějak vydržím...
28. črc 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrá bouřku odvolávám :grinning:.
Jinak čtení asi zabírá, vždycky ho to krásně uspí. Takhle chtěl být pořád u mlíkárny a halekal. Už čteme druhou knížku :wink:
28. črc 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 : jejda... tak tu cukrovku nezavidim, ale zvladnes to :slight_smile: , neboj
28. črc 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadlecka007 : to cteni je super :slight_smile: .... ja synovcovi taky vzdycky cetla... nebo rikala ruzny rikanky pri oblikani, koupani a pod. :slight_smile:
28. črc 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 : s cukrovkou si nelam hlavu, naopak v porodce měli cukrovkáři většinou mnohem lepší jídlo :grinning:
28. črc 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kebule, také cukrovku nezávidím, ale neboj. Nebude to nic hrozného. :slight_smile:
Berusko, děkuji. :slight_smile: :slight_smile: Ale to přenášení není nijak hrozné. Břicho je stejný, nespavost taky, takže žádná změna. :grinning: :grinning:
28. črc 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricko: ja to hlavne myslela tak, aby si uz dal neprenasela.... a uz mela konecne miminecko v naruci :slight_smile: :wink:
28. črc 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím. Ale mě to přenášení fakt nevadí. Pokud to neskončí vyvolávačkou. To by mě štvalo. :slight_smile:
Ale spíš jde o to, abych stihla tu mimi párty příští týden. :grinning:
28. črc 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 jůůůů, neboooj!!! Já jí měla taky!!!!!! Ke keré doktorce půjdeš? neboj se nic!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Půjde to v pohodě. Já za celý těhu přibrala díky tomu jenom 4 kila. Ze začátku jsem z toho byla vyplesklá, ale pak jsem na to najela a ve finále jsem byla dokonce i ráda, že jsem jí měla. A chodila jsem k suprové doktorce!!! Kolik jsi měla hodnotu cukru? :slight_smile:
A neboj, všichni kolem-děsně chytrý-mě strašili, že budu mít obří mimi. No a malej měl 3050 gramů, takže prdelka malinká :grinning:

@kadlecka007 lepší jídlo??? :grinning: no, spíš horší. Já v porodce dostávala dost dietní, přitom po porodu už vlastně těhu cukrovku nemáš :grinning: Ale ono všeobecně jídlo v porodkách je hrůza. Myslim, dost nevhodný pro kojící.....
28. črc 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : prave to vyvolavani :rolling_eyes: :pensive:
ale uvidis... nebude treba :slight_smile:
28. črc 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se po delší době zase hlásím.
Dneska jsme byli u Dr., tak máme 2770g, za týden jsme přibrali 70g což není moc, ale prý to nevadí.
Začíná nám teď noční směna - malá to má nějaký otočený a v noci prostě spát nebude a nebude. Včera jsem šla spát ve 4 ráno, předevčírem v 5, tak jsem zvědavá co dneska.

Jsem zvědavá na ty vaše miminka, koukejte už nějaká porodit :slight_smile:
28. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 kdybys potřebovala poradit, podržet :slight_smile: tak jsem tu! Ale jak píšu, je to v pohodě, neboj se nic. Není to vůbec hrozný!!!! :slight_smile:
Ale přesně takhle jsem z toho ze začátku byla vyděšená, říkala jsem si, jak to proboha vydržim? Ale jde jen o ten první tejden....pak už pohoda :dizzy_face: A uteče to hrozně rychle!!!
A neboj, s tou dietou to nebude tak hrozné :slight_smile: Já měla cukr po dvou hodinách 8,9. Měla jsem jen mírnou dietu s tím, že si občas můžu dát i sladký. A šlo to!!! Jedla jsem docela často nanuky, na návštěvách dortíky, Kinder čokolády a cukr byl v pohodě /podle glukometru/.
A doktorka úplnej poklad!!!!!! :dizzy_face: Chodila jsem na Jih k MUDr. Boukalové. To je tak fajn ženská, jak když se bavíš s dobrou kámoškou a ze začátku mě právě hooooodně uklidnila :slight_smile: A o tom to je, stres ti cukr v těle zvyšuje a miminku rozhodně nedělá dobře. Takže klííííííd :slight_smile:
No...nebudu to tady rozepisovat, přeci jen, tohle ostatní nezajímá :wink: kdyžtak ti pak víc písnu do IP :slight_smile:
28. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 díky moc, opravdu jsi mě docela uklidnila! já právě zatím ani výsledky cukru nevím, v pátek si jdu pro žádanku tak se snad dozvím něco víc. A díky za tip na doktorku, jestli si budu moct vybrat, tak půjdu k té tvojí :wink: já jsem zatím koukala jen na netu na dietu a docela mě vyděsili, tak snad to opravdu nebude tak hrozné...

s tím přibíráním mě taky všichni uklidňovali :grinning: já už mám teda nahoře 7 kilo, ale prý už to moc nahoru nepůjde, tak uvidíme. Jaru a ty jsi rodila císařem? prý je to taky jedna z indikací. Takže už mám 3 - malá je špatně otočená, mám nízko placentu a teď cukrovka. Ale ty první dvě ještě nejsou definitivní, tak uvidíme...
28. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kebule: mala se jeste pretoci- ma cas :slight_smile: , a co se placenty tyse, ta se ti urco zvedne- vim o cem mluvim :pensive: :slight_smile:
28. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Jaru, ale přibrat jen 4 kila, to je fakt mazec :wink:
28. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula tak bylo by to fajn, radši bych si porod střihla přirozeně než císařem...
28. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 ? uvidis, vse bude dobre :slight_smile: ...
28. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 určitě jsi k té mojí!!!! Budeš nadšená :slight_smile:
Císařem jsem rodila, ale to s cukrovkou nesouviselo. Přestala jsem se otvírat, tak proto....:slight_smile: Ale jinak jsem měla rodit přirozeně. I jsem si užila 15 hodin kontrakcí :grinning:
Musím teď letět, pozdějc večer ti písnu do IP!!!
Ale neboj se nic, na diety z netu nedej!!! A hlavně, nečti diskuzi o cukrovce tady na koníku, nebo tě z toho mrskne. Ty holky to hrozně řeší a hlavně přeháněj :angry: :angry: :angry: Až je podezíram, že se v tom vyžívaj a připadaj so děsně důležitě, když maj co řešit :grinning:
28. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 díky moc Jaruško, budu se těšit na zprávu. Jdu si taky chvíli dáchnout :slight_smile:
28. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : to jsi měla kliku, že jsi natrefila na Hanku Boukalů, ta je fajn. Myslela jsem, že těhule nedělá.
28. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadlecka007 vy se znáte? :slight_smile: ona je děsně fajn!!! Jsem jí to i řekla, že víc takových doktorů jako je ona :grinning: Těhulky dělá právě taky. Pomáhá jim, jak se jen dá :slight_smile: A bere je přednostně, i když je čekárna plná lidí :wink:
28. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to máma mojí kámošky z gymplu. Byly jsme jak segry, takže mámu znám velmi dobře.
29. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak už je nám dobře! Dnes jsme začli domalovávat pokoj tak snad to dobře dopadne! Vybrala jsme si hnědou barvu aspoň nám ladí s postelí! A pak i s postýlkou!
29. črc 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Denco! Super, že už je vám dobře. A pokojík se vám určitě moc povede. :slight_smile:
29. črc 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, nakukuji po delší době, koukám zda nerodí Hydřička..:slight_smile:
Jsem stále u našich a nešel jim do dneška net...:frowning2:

Jinak naše váha je 3750 g, už se nám začíná malinko zatučňovat..:slight_smile:
Od pondělka budu už doma, tak tu budu častěji..mějte se všechy fajn !!
:dizzy_face:
29. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek