České Budějovice, těhulky

Ahoj, tak jsem se rozhodla založit nové téma,máme tady budějovické snažilky i mamky ve dvou kategoriích 😃 ,ale těhulky nikde. Tak holky šup šup sem.... x-)
kadlecka007
28. črc 2010
Ahojky,
nějak nestíhám dočítat. Tady je to jak v Casinu 😃. Chtělo by to asi nějakou bouřku ať se věci kapánek pohnou dopředu 😉 .
My jsme dneska dočetli Macha a Šebestovou a začali druhou knihu. Taky se dneska konečně snažím držet aspoň dvě hoďky mezi kojením. Je to trochu boj, Daník je místy jak nenažranej 😃. To má asi po mě.
jaru30
28. črc 2010
@kadlecka007 čtete? =-) a není ještě brzy? poslouchá tě? jestli jooo, tak jdu do toho taky!!! 😃 My to ještě nezkoušeli 🙂
hydricka
28. črc 2010
Berusko, cítím se fajn. Sice mě pobolívá břicho, ale to už dlouho a nevím jestli to jsou náznaky nebo jestli je to prostě z malého. Takže ti moc v sondování nepomůžu. Ale dneska je to malinko víc, tak třeba bude mimi hodné a poslechne a já vyhraju. 😃 😃 😃 :-p
Deni, je mi jasné že je to pro tebe nové a nevíš co a jak. To už teď budeš mít pořád. Teď ještě v těhu a za chvíli zase s prckem. 🙂
Kadlecka, tak bouřku radši ne. To na mě nemá vliv, tak by to mohla ještě vyhrát Beruska. 😃
beruskanula
28. črc 2010
:-N no proc se ptam... pze dnes citim tlaky v podbrisku vic nez kdy jindy... ale jako nehrotim to, proste dokud to neboli a nebude to pravidelne, neresim :-N 😃
tak u nas bourka ma akorat tak vliv na to, ze malej porada v brisku desne velkou party 😃 ... ale jinak nee, a ze ted ty bourky u nas byly casto- treba vcera dve 😃

Hydricko.... ja myslim, ze porodis driv.... a moc ti to preju, pze verim, ze to prenaseni musi byt desne |-| :-p
denca24
28. črc 2010
Hydri: JJ právě za chvíli to už bude s prckem a to budu ze všeho na palici! Ale pořád si říkám že to zvládnu zvládli jiny tak já taky! A docela mi ta pozitivní síla jde! Už se mi zdá že to bude o.k. 😃 :-N 😉
Kdyžtak mi pomůže mamka ta teď se dost změnila ale zbytek rodiny ne! Ale co mám pořád toho mýho chlapa a ten stojí přimě pořád tak doufám že mu to vydrží i nadále! 🙂 🙂 🙂
kebule82
28. črc 2010
ahoj holky, zdravím vás, omlouvám se, že nechodím, ale v práci toho máme nějak moc a do toho nám doma dělají okna,takže si dovedete představit ten bordel :-| a aby toho nebylo málo, tak mi dnes dr volala, že mám těhotenskou cukrovku 😞 takže si jdu v pátek pro žádanku a musím se nahlásit do dia poradny. Ch jo, snad to ty 3 měsíce nějak vydržím...
kadlecka007
28. črc 2010
Tak dobrá bouřku odvolávám 😃.
Jinak čtení asi zabírá, vždycky ho to krásně uspí. Takhle chtěl být pořád u mlíkárny a halekal. Už čteme druhou knížku 😉
beruskanula
28. črc 2010
@kebule82 : jejda... tak tu cukrovku nezavidim, ale zvladnes to 🙂 , neboj
beruskanula
28. črc 2010
@kadlecka007 : to cteni je super 🙂 .... ja synovcovi taky vzdycky cetla... nebo rikala ruzny rikanky pri oblikani, koupani a pod. 🙂
kadlecka007
28. črc 2010
@kebule82 : s cukrovkou si nelam hlavu, naopak v porodce měli cukrovkáři většinou mnohem lepší jídlo 😃
hydricka
28. črc 2010
Kebule, také cukrovku nezávidím, ale neboj. Nebude to nic hrozného. 🙂
Berusko, děkuji. 🙂 🙂 Ale to přenášení není nijak hrozné. Břicho je stejný, nespavost taky, takže žádná změna. 😃 😃
beruskanula
28. črc 2010
hydricko: ja to hlavne myslela tak, aby si uz dal neprenasela.... a uz mela konecne miminecko v naruci 🙂 😉
hydricka
28. črc 2010
Já vím. Ale mě to přenášení fakt nevadí. Pokud to neskončí vyvolávačkou. To by mě štvalo. 🙂
Ale spíš jde o to, abych stihla tu mimi párty příští týden. 😃
jaru30
28. črc 2010
@kebule82 jůůůů, neboooj!!! Já jí měla taky!!!!!! Ke keré doktorce půjdeš? neboj se nic!!!! 🙂 🙂 🙂 Půjde to v pohodě. Já za celý těhu přibrala díky tomu jenom 4 kila. Ze začátku jsem z toho byla vyplesklá, ale pak jsem na to najela a ve finále jsem byla dokonce i ráda, že jsem jí měla. A chodila jsem k suprové doktorce!!! Kolik jsi měla hodnotu cukru? 🙂
A neboj, všichni kolem-děsně chytrý-mě strašili, že budu mít obří mimi. No a malej měl 3050 gramů, takže prdelka malinká 😃

@kadlecka007 lepší jídlo??? 😃 no, spíš horší. Já v porodce dostávala dost dietní, přitom po porodu už vlastně těhu cukrovku nemáš 😃 Ale ono všeobecně jídlo v porodkách je hrůza. Myslim, dost nevhodný pro kojící.....
beruskanula
28. črc 2010
@hydricka : prave to vyvolavani 8-( |-|
ale uvidis... nebude treba 🙂
marcelkap
28. črc 2010
Ahoj holky, tak se po delší době zase hlásím.
Dneska jsme byli u Dr., tak máme 2770g, za týden jsme přibrali 70g což není moc, ale prý to nevadí.
Začíná nám teď noční směna - malá to má nějaký otočený a v noci prostě spát nebude a nebude. Včera jsem šla spát ve 4 ráno, předevčírem v 5, tak jsem zvědavá co dneska.

Jsem zvědavá na ty vaše miminka, koukejte už nějaká porodit 🙂
jaru30
28. črc 2010
@kebule82 kdybys potřebovala poradit, podržet 🙂 tak jsem tu! Ale jak píšu, je to v pohodě, neboj se nic. Není to vůbec hrozný!!!! 🙂
Ale přesně takhle jsem z toho ze začátku byla vyděšená, říkala jsem si, jak to proboha vydržim? Ale jde jen o ten první tejden....pak už pohoda x-) A uteče to hrozně rychle!!!
A neboj, s tou dietou to nebude tak hrozné 🙂 Já měla cukr po dvou hodinách 8,9. Měla jsem jen mírnou dietu s tím, že si občas můžu dát i sladký. A šlo to!!! Jedla jsem docela často nanuky, na návštěvách dortíky, Kinder čokolády a cukr byl v pohodě /podle glukometru/.
A doktorka úplnej poklad!!!!!! x-) Chodila jsem na Jih k MUDr. Boukalové. To je tak fajn ženská, jak když se bavíš s dobrou kámoškou a ze začátku mě právě hooooodně uklidnila 🙂 A o tom to je, stres ti cukr v těle zvyšuje a miminku rozhodně nedělá dobře. Takže klííííííd 🙂
No...nebudu to tady rozepisovat, přeci jen, tohle ostatní nezajímá 😉 kdyžtak ti pak víc písnu do IP 🙂
kebule82
28. črc 2010
@jaru30 díky moc, opravdu jsi mě docela uklidnila! já právě zatím ani výsledky cukru nevím, v pátek si jdu pro žádanku tak se snad dozvím něco víc. A díky za tip na doktorku, jestli si budu moct vybrat, tak půjdu k té tvojí 😉 já jsem zatím koukala jen na netu na dietu a docela mě vyděsili, tak snad to opravdu nebude tak hrozné...

s tím přibíráním mě taky všichni uklidňovali 😃 já už mám teda nahoře 7 kilo, ale prý už to moc nahoru nepůjde, tak uvidíme. Jaru a ty jsi rodila císařem? prý je to taky jedna z indikací. Takže už mám 3 - malá je špatně otočená, mám nízko placentu a teď cukrovka. Ale ty první dvě ještě nejsou definitivní, tak uvidíme...
beruskanula
28. črc 2010
Kebule: mala se jeste pretoci- ma cas 🙂 , a co se placenty tyse, ta se ti urco zvedne- vim o cem mluvim |-| 🙂
kebule82
28. črc 2010
ty jo Jaru, ale přibrat jen 4 kila, to je fakt mazec 😉
kebule82
28. črc 2010
@beruskanula tak bylo by to fajn, radši bych si porod střihla přirozeně než císařem...
beruskanula
28. črc 2010
@kebule82 ? uvidis, vse bude dobre 🙂 ...
jaru30
28. črc 2010
@kebule82 určitě jsi k té mojí!!!! Budeš nadšená 🙂
Císařem jsem rodila, ale to s cukrovkou nesouviselo. Přestala jsem se otvírat, tak proto....🙂 Ale jinak jsem měla rodit přirozeně. I jsem si užila 15 hodin kontrakcí 😃
Musím teď letět, pozdějc večer ti písnu do IP!!!
Ale neboj se nic, na diety z netu nedej!!! A hlavně, nečti diskuzi o cukrovce tady na koníku, nebo tě z toho mrskne. Ty holky to hrozně řeší a hlavně přeháněj ]-( ]-( ]-( Až je podezíram, že se v tom vyžívaj a připadaj so děsně důležitě, když maj co řešit 😃
kebule82
28. črc 2010
@jaru30 díky moc Jaruško, budu se těšit na zprávu. Jdu si taky chvíli dáchnout 🙂
kadlecka007
28. črc 2010
@jaru30 : to jsi měla kliku, že jsi natrefila na Hanku Boukalů, ta je fajn. Myslela jsem, že těhule nedělá.
jaru30
28. črc 2010
@kadlecka007 vy se znáte? 🙂 ona je děsně fajn!!! Jsem jí to i řekla, že víc takových doktorů jako je ona 😃 Těhulky dělá právě taky. Pomáhá jim, jak se jen dá 🙂 A bere je přednostně, i když je čekárna plná lidí 😉
kadlecka007
29. črc 2010
Je to máma mojí kámošky z gymplu. Byly jsme jak segry, takže mámu znám velmi dobře.
denca24
29. črc 2010
Ahojky holky, tak už je nám dobře! Dnes jsme začli domalovávat pokoj tak snad to dobře dopadne! Vybrala jsme si hnědou barvu aspoň nám ladí s postelí! A pak i s postýlkou!
hydricka
29. črc 2010
Ahoj Denco! Super, že už je vám dobře. A pokojík se vám určitě moc povede. 🙂
gabcos
29. črc 2010
Ahojík, nakukuji po delší době, koukám zda nerodí Hydřička..🙂
Jsem stále u našich a nešel jim do dneška net...😞

Jinak naše váha je 3750 g, už se nám začíná malinko zatučňovat..🙂
Od pondělka budu už doma, tak tu budu častěji..mějte se všechy fajn !!
x-)

Začni psát odpověď...

Odešli