• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@beruskanula Tak jsem se ptala přítele na to prohlášení k narození a představ si, taky nevííí :grinning: :grinning: :grinning: Zřejmě byl z toho všeho ještě víc vyplesklej než já :grinning: Tak to jsem ti moc nepomohla :sweat_smile: Ale hele, vyplň oba a ony už si PA samy vyberou... :grinning:
29. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : kazdopadne diky, ze sis na mne vzpomnela :slight_smile:
jo a koukala jsem na vase nove fotky... a malej je uzasnej, ma nadhernej kukuc :slight_smile:

kdyz mi v porodce ten papir daj, tak vyplnim :slight_smile: :slight_smile: ....
29. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Gabi, máte pěknou váhu. Tu mohu jen závidět. Já už tam mám určitě zase 4 kilového prcka. :grinning:
Berusko, už jsem si říkala, jestli jsi mě přece jen nechtěla předběhnout, když jsi tu celý den nebyla.
Já měla dneska v noci poslíčky, tak jsem se už těšila, že to konečně přišlo a nic. Jen jsem pořádně nevyspalá a malej se dnes rozhodl pro vstávání v půl 7. Tak už se těším až půjde v poledne spát. :slight_smile:
30. črc 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,
@denca24 teď tady čtu na netu, že v ČB řádí nebezpečná úplavice :confused: Je hodně nakažlivá, přenáší se z člověka na člověka...a projevuje se jako střevní chřipka. :confused: Jak to s tebou vypadá? :fearful:

30. črc 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru nestraš. :confounded:
30. črc 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Straší na Novinkách :grinning:
http://www.novinky.cz/domaci/207311-v-ceskych-budejovicich-radi-nebezpecna-uplavice.html

Hodila jsem odkaz i na Facebook a kámoška psala, že se to prej týká lidí z Porsche.
Tady píšou, že se nakazili se v jídelně, bramborovým salátem. Tak bacha na ně. Přenáší se to z člověka na člověka :fearful:
30. črc 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda asi se nakazili salátem :grinning:
30. črc 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Porsche máme kousek od baráku. Ale nějak doufám, že tam ty lidi jezdí autem a my s nimi do styku nepřijdeme. :grinning:
30. črc 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : ha, jdu te zkontrolovat :grinning: :grinning:
ja jsme stale 2v1.... ale v noci, kdyz jsem rozdychavala, tak jsem na tebe myslela, jak jsi asi na tom ty :grinning:
navic, noc byla velice plodna, v diskuzi, kam taky chodim, se v noci narodily dve miminka :dizzy_face: :slight_smile:

30. črc 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no na té úplavici něco asi bude pravdy, páč u táty v práci nedorazilo tuhle asi 6 lidí do práce, že mají střevní problémy. Ale táta dělá kousek od PPL, že by stejná kuchyně? :sweat_smile:
Kdo z vás vlastně funguje na FB? A kterak vás tam najdu? :wink:
30. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusko, tak třeba budeme rodit i ve stejný den. :wink: :grinning:
Kadlecka, já na FB jsem. A jsem tam jako Martina Janků. A ty?
30. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti... treba opravdu budeme :slight_smile:

jinak, ja na FB nejsem registrovana :sweat_smile:
30. črc 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, Jaru30: Už jsem v pořádku už je nám lépe, břicho mě bolí už jen když se malý ve mě pohne takže snad dobrý... A jinak včera jsme začli doodělávat pokojík aby malý přišel do nového hezkého pokoje :grinning: :grinning: :grinning:

A jinak já jsme taky přihlášená na FB! Denisa Řehořová
30. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Teda tady je to napínavé :slight_smile: Jsem zvědavá kdybto tedy nakonec bude a která první..ale to nejsem asi jediná, že holky :slight_smile:

@kadlecka007: taky jsem na FB...Jana Němcová
30. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tam jako Daniela Netočná Kadlečková :wink:
30. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidíme. :grinning: Třeba to fakt sfounkneme najednou a bude. :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadlecka, koukala jsem na FB a nejsi náhodou "macecha" Katky a Petry Netočných?
30. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýýjo, takový odtajňování :slight_smile: já jsem prosím Jarmila Sajtlová :grinning:
30. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jede to tu ve velkým koukám! A zdravím všechny co si mě na FB dali do přátel, :grinning: :grinning: :-*
30. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: abych si tady pak mela s kym povidat :sweat_smile: :grinning:
30. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka: No tak nějak jsem :grinning:. Asi se znáte předpokládám.
30. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadlecka007 Teda ty Budějce jsou malý, co? jak vesnice :grinning:
30. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To radši ani nekomentuju :grinning:
30. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, tak já se taky hlásím k FB...Marcela Krejčí :slight_smile:

Dneska jsme měli docela dobrou noc. Malá usla ve 2:15 a pak se budila jen na jídlo,takže to vypadá že za prvý začínaj zabírat kapky a za druhý se nám mění režim a malá začíná chápat, že vzhůru má být přes den a v noci se spinká,
30. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30: koukám, že jsi mi okomentovala skoro celý FB :grinning:. To je super.
30. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadlecka007 :grinning: první co dělám, kdy si někoho přidám do přátel je, že mu prolezu fotky :grinning: :grinning: Akoríát jsem to musela přerušit. Večer budu pokračovat :wink: :grinning:
30. črc 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kadlecka, jsou to moje bývalé spolužačky ze základky. :grinning: Napadlo mě to už předtím, když jsi psala dceři na riziku + tvoje jméno, ale nějak jsem se vždycky zapoměla zeptat.
Já si teď dala s malým pěkně 2 hodinky spánku a jsem perfektně ospalá a šla bych ještě. :grinning:
Marcel, gratulace s dobré noci a držím palce, aby se to jen a jen zlepšovalo.
30. črc 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Berusko, MK budeme všechny určitě věrné. :wink: Přece by jsme tě tu nenechali.
30. črc 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, chtěla jsem se vás zeptat kam jste chodily na těhotenské cvičení.. nějaké doporučení?? děkuju
30. črc 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek