České Budějovice, těhulky

Ahoj, tak jsem se rozhodla založit nové téma,máme tady budějovické snažilky i mamky ve dvou kategoriích 😃 ,ale těhulky nikde. Tak holky šup šup sem.... x-)
jaru30
29. črc 2010
@beruskanula Tak jsem se ptala přítele na to prohlášení k narození a představ si, taky nevííí 😃 😃 😃 Zřejmě byl z toho všeho ještě víc vyplesklej než já 😃 Tak to jsem ti moc nepomohla :-N Ale hele, vyplň oba a ony už si PA samy vyberou... 😃
beruskanula
29. črc 2010
@jaru30 : kazdopadne diky, ze sis na mne vzpomnela 🙂
jo a koukala jsem na vase nove fotky... a malej je uzasnej, ma nadhernej kukuc 🙂

kdyz mi v porodce ten papir daj, tak vyplnim 🙂 🙂 ....
hydricka
30. črc 2010
Ahoj holky!
Gabi, máte pěknou váhu. Tu mohu jen závidět. Já už tam mám určitě zase 4 kilového prcka. 😃
Berusko, už jsem si říkala, jestli jsi mě přece jen nechtěla předběhnout, když jsi tu celý den nebyla.
Já měla dneska v noci poslíčky, tak jsem se už těšila, že to konečně přišlo a nic. Jen jsem pořádně nevyspalá a malej se dnes rozhodl pro vstávání v půl 7. Tak už se těším až půjde v poledne spát. 🙂
jaru30
30. črc 2010
Ahoooj holky,
@denca24 teď tady čtu na netu, že v ČB řádí nebezpečná úplavice =-) Je hodně nakažlivá, přenáší se z člověka na člověka...a projevuje se jako střevní chřipka. =-) Jak to s tebou vypadá? 😕

hydricka
30. črc 2010
Jaru nestraš. :-S
jaru30
30. črc 2010
Straší na Novinkách 😃
http://www.novinky.cz/domaci/207311-v-ceskych-b...

Hodila jsem odkaz i na Facebook a kámoška psala, že se to prej týká lidí z Porsche.
Tady píšou, že se nakazili se v jídelně, bramborovým salátem. Tak bacha na ně. Přenáší se to z člověka na člověka 😕
jaru30
30. črc 2010
teda asi se nakazili salátem 😃
hydricka
30. črc 2010
Tak Porsche máme kousek od baráku. Ale nějak doufám, že tam ty lidi jezdí autem a my s nimi do styku nepřijdeme. 😃
beruskanula
30. črc 2010
@hydricka : ha, jdu te zkontrolovat 😃 😃
ja jsme stale 2v1.... ale v noci, kdyz jsem rozdychavala, tak jsem na tebe myslela, jak jsi asi na tom ty 😃
navic, noc byla velice plodna, v diskuzi, kam taky chodim, se v noci narodily dve miminka x-) 🙂

kadlecka007
30. črc 2010
Ahojky,
no na té úplavici něco asi bude pravdy, páč u táty v práci nedorazilo tuhle asi 6 lidí do práce, že mají střevní problémy. Ale táta dělá kousek od PPL, že by stejná kuchyně? :-N
Kdo z vás vlastně funguje na FB? A kterak vás tam najdu? 😉
hydricka
30. črc 2010
Berusko, tak třeba budeme rodit i ve stejný den. 😉 😃
Kadlecka, já na FB jsem. A jsem tam jako Martina Janků. A ty?
beruskanula
30. črc 2010
Marti... treba opravdu budeme 🙂

jinak, ja na FB nejsem registrovana :-N
denca24
30. črc 2010
Ahojky Holky, Jaru30: Už jsem v pořádku už je nám lépe, břicho mě bolí už jen když se malý ve mě pohne takže snad dobrý... A jinak včera jsme začli doodělávat pokojík aby malý přišel do nového hezkého pokoje 😃 😃 😃

A jinak já jsme taky přihlášená na FB! Denisa Řehořová
bodlasek
30. črc 2010
Ahojky!
Teda tady je to napínavé 🙂 Jsem zvědavá kdybto tedy nakonec bude a která první..ale to nejsem asi jediná, že holky 🙂

@kadlecka007: taky jsem na FB...Jana Němcová
kadlecka007
30. črc 2010
Já jsem tam jako Daniela Netočná Kadlečková 😉
hydricka
30. črc 2010
Tak uvidíme. 😃 Třeba to fakt sfounkneme najednou a bude. 😃 😃
beruskanula
30. črc 2010
😃 😃 😃
hydricka
30. črc 2010
kadlecka, koukala jsem na FB a nejsi náhodou "macecha" Katky a Petry Netočných?
jaru30
30. črc 2010
týýýjo, takový odtajňování 🙂 já jsem prosím Jarmila Sajtlová 😃
denca24
30. črc 2010
No jede to tu ve velkým koukám! A zdravím všechny co si mě na FB dali do přátel, 😃 😃 😘
beruskanula
30. črc 2010
:-N abych si tady pak mela s kym povidat :-N 😃
kadlecka007
30. črc 2010
@hydricka: No tak nějak jsem 😃. Asi se znáte předpokládám.
jaru30
30. črc 2010
@kadlecka007 Teda ty Budějce jsou malý, co? jak vesnice 😃
kadlecka007
30. črc 2010
To radši ani nekomentuju 😃
marcelkap
30. črc 2010
Ahoooj, tak já se taky hlásím k FB...Marcela Krejčí 🙂

Dneska jsme měli docela dobrou noc. Malá usla ve 2:15 a pak se budila jen na jídlo,takže to vypadá že za prvý začínaj zabírat kapky a za druhý se nám mění režim a malá začíná chápat, že vzhůru má být přes den a v noci se spinká,
kadlecka007
30. črc 2010
@jaru30: koukám, že jsi mi okomentovala skoro celý FB 😃. To je super.
jaru30
30. črc 2010
@kadlecka007 😃 první co dělám, kdy si někoho přidám do přátel je, že mu prolezu fotky 😃 😃 Akoríát jsem to musela přerušit. Večer budu pokračovat 😉 😃
hydricka
30. črc 2010
Kadlecka, jsou to moje bývalé spolužačky ze základky. 😃 Napadlo mě to už předtím, když jsi psala dceři na riziku + tvoje jméno, ale nějak jsem se vždycky zapoměla zeptat.
Já si teď dala s malým pěkně 2 hodinky spánku a jsem perfektně ospalá a šla bych ještě. 😃
Marcel, gratulace s dobré noci a držím palce, aby se to jen a jen zlepšovalo.
hydricka
30. črc 2010
Neboj Berusko, MK budeme všechny určitě věrné. 😉 Přece by jsme tě tu nenechali.
iff_kov
30. črc 2010
ahojky, chtěla jsem se vás zeptat kam jste chodily na těhotenské cvičení.. nějaké doporučení?? děkuju