• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@hydricka: Jj, mě to napadlo :grinning:. No teoreticky jsem už 4násobná "babi" :grinning:. Petra má holku a kluka a Káča má dvě holky :wink: .
30. črc 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím. Měli jsme sraz a já se potkávala s Katkou teď u Skály. Tak když jsem jí tam teď neviděla, tak jsem si říkala že už porodila. A že čekala holčičku mi taky říkala. :grinning: :grinning:
Tak to je super ve svém věku být několikanásobná babi. :grinning:
30. črc 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
iff-kov, já chodila ke Skálové do Suchého Vrbného.
30. črc 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 Píšeš na FB taky něco, nebo jenom jedeš v kvízech a testech? :wink: :grinning:
30. črc 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a v Luneticích :grinning: Promiň Denčo, ale to je na mě moc :grinning:
30. črc 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Denco, Lunetici jsou fajn. :slight_smile:
30. črc 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka to určitě jooo, jenom já už si na ně připadám docela stará :wink: Už jsem prostě někde jinde :grinning:
30. črc 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

Tak jsem si vas přidala na FB. Ak som nekoho zapomela tak at si přidá mě Slávka Čechová Škávová :wink:

A jdu vám tam šmejdit fotky a tak. :grinning:

A čekám na tie porody. se teším na miminká.

Uplavice řádi naozaj. Nicotrans, Porche, PPL a to okolí. Mají to z bramborového salátu (nejspíš) z jídelny na pavlači na rudolfove (nebo je to ješte nové vráto......) Tento týžden nám opravovali firemné auto v porche. Asi donho ani nesednu :confounded: a jeden z nemocných je byvalý vedouci od nás z práce.
30. črc 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 tak já už na ně jsem taky trošinku starší, ale byli to hitovky. :grinning: A to se prý dali znovu dohromady.
30. črc 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buďte v klidu, já vyrostla na New Kids on the Block. A nepřipadám si nijak poznamenaná :grinning:.
30. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Lunetici :slight_smile: Na těch jsem byla, když mi bylo 13 a strašně jsem je žrala :slight_smile:
30. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze rozebirate skupinu Lunetic :slight_smile: :grinning: ,,,

mam s nima nekolik fotek... fajn kluci, bezvadne se s nima bavilo :slight_smile: a uplne nejvic a Alesem a Vaskem :slight_smile: , a Alikova mamka taky fajn :slight_smile:
30. črc 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadlecka007 Ale to já taky :grinning: Neříkám, že je tím někdo poznamenanej :grinning: Jenom to, že záplava kvízů, testů a muziky mého dětství na FB je už na mě v těchhle letech silnej šálek kávy :grinning:
30. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: trochu sentimentu nikdy není na škodu, ber to jako splašený hormony :grinning:
30. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ja se snad na ten Fb taky zaregistruju :sweat_smile: :grinning: abych byla uplne v obraze a hlavne in :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu jen na skok abych \Vám řekla že 24.7. se nam narodila Barborka fotecky pridam nejak behem vikendu.. A muzu říct jen jediný Krumlov byl super a kdyz priste tak zase jedine tam :slight_smile:
30. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasinek: tak veliká gratulace k Barborce ať vám maličká dělá jen a jen samou radost....na fotky se moc těším...
@jaru30: hele koukám, že se nám pro ty naše chlapi rodí samá nevěsta :slight_smile:
30. črc 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula no tak šup šup!!! :slight_smile:

@lasinek obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!! Ať je malá zdravá a spokojená. A dělá vám samou radost :slight_smile: Těším se na fotky!!!

Mám obrovskou radost, že jsi byla v Krumlově taky spokojená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ono se to nedá popsat, to se fakt musí zažít. Já už se tam podruhé moc těšim!!!! :grinning: Jsem hrozně ráda, že jsem se od okolí nenechala zvyklat a trvala na Krumlovu. Pamatuješ si jména sestřiček? Narazilas na D. Wiedersteinovou? To je fakt poklad, já z ní byla úplně poprděná :grinning:

@bodlasek no to jo!!!! Ti naši chlapi budou mít na výběr. Počkej, holky se o ně poperou :wink: :grinning:
30. črc 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasinek taky moc gratuluji a těším se na foto a popis porodu. Snad šlo všechno hladce :wink:
31. črc 2010 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 s tou úpravicí je to fakt hrůza, kolegyně z práce mi říkala, že to má její kamarád a během týdne (když se ještě nevědělo, co to je za nemoc) zhubl z 90 na 70 kg! no nedej bože, aby to chytla nějaká těhule, to si snad ani nechci představit :unamused:
31. črc 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 Ja byla ve čtvrtek s jednou holčinou a její přítel to má..... Ona to od neho od toho víkendu nechytla, tak doufam že nebue jenom bacilonosič. :cry:
Tie infekční nemoci se kolem mě nejak motají tohle tehu. Nejdřív mel koleguv brácha priušnice, pak mal Filípek podezrení na mononukleozu a ted tohle. :unamused:

u mna na fb najdete zase hru :grinning:
taky jsem vyrostla na New kids on the block :grinning: a East 17 (to bola ešte večia srdcovka) to som dala v 17 letech 1000 SK za konceert :grinning:
31. črc 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky sem včera měla takový vzpomínkový den! TAk proto tolik písníček od lunetis, t-boyz atd! To se někdy člověku stane že má den kdy mu prostě hrábne a má tam něco takového jako já! A to sem k tam ještě chtěla udělat soubor s básničkama ale to mě pořád padal komp tak sem tam nic nedala!

A kadlecka007 máš pravdu asi se mi splašily hormony! :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasinek Mooc gratuluju k Barborce, ať je zdravá a dělá vám jen radost.
31. črc 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasinek Ahojky! Gratuluji k Barborce. Ať vám malá dělá jen samou radost a krásně vám roste.
31. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasinek : Moc gratuluji k Barunce :slight_smile: , at vam dela jen samou radost :slight_smile:

1. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám Berusko, že jsi tady taky ještě pořád. :grinning:
1. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: jj :grinning: , stale 2v1 :slight_smile: a zitra nas ceka prvni poradna v porodce, tak uvidime.... jen presne nevim, kde to je :grinning: :grinning:

jak se citis? porad stejne? :slight_smile:
1. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě čeká poslední poradna u Dr. s plánováním vyvolávačky. Tak jsem taky zvědavá.
JJ je to pořád stejný. Už nevím jak si sedlou a lehnout. Už aby to břicho bylo pryč a mimi venku. :grinning: Příznaky žádné, takže zatím nic. A co ty?
1. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ke komu vlastne chodis? :slight_smile: .... no bylo by fajnky, kdyby si miminko dalo jeste dnes a pres noc rict, co? :grinning: .... treba se zalekne vyvolavacky :slight_smile:

no, u mne vse stejny, obcas citim podbrisek, tlaky, ale proste se nic nedeje :slight_smile:
1. srp 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodím ke Skálovi.
Bylo by to od miminka milé. :slight_smile: Hlavně mě už nebaví furt poslouchat: Tak co? Furt nic? A hlavně od kolegů MM. Ty už se nemůžou dočkat chlastačky. :grinning: :grinning:
Tak tyhle příznaky už mám taky víc jak týden a nic z toho. :unamused:
1. srp 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek