• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
urcite se vyvlavacky zalekne :slight_smile:
jj, tak u Jarka v praci s etaky porad ptaji :grinning: a ze stejnyho duvodu :grinning:
1. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je to teď furt. Každý den několik telefonátů. Jako by snad ani v té práci spolu nebyli. :grinning: :grinning:
1. srp 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: a kde budeš rodit? V ČB? Jestli jo tak je poradna tam dole jak jsme byli spolu na ultrazvuku....
1. srp 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek : jj, v budejkach :slight_smile:
no ja vim, ze je dole, kdyz se vejde, tak by mela byt po prave strane, ne? po levy se jde k utz :slight_smile: .... ale nejsem si jista, jak to tam jako funguje- navic tam je tech dveri po pravy strane vic..., zda se mam nekde ohlasit, nebo cekat, az mne zavolaj :grinning:

co Sima? :slight_smile:
1. srp 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: no vím že je na pravé straně recepce :slight_smile: tak to zkus tam a uvidíš, oni tě ty "příjemné" sestřičky nasměrujou...
Šíma v pohodě...už je to mnohem lepší, probio kapky zabrali, Šimon už není tak uplakaný ale je dosti vysmátý...takže je u nás konečně veselo...povídá, směje se...je to sranda.....
1. srp 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: prijemne v uvozovkach :grinning:

tak parada, ze kapky zabraly :slight_smile: :wink:
1. srp 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj těhulky,
"příjemné sestřičky" je třeba kopnout pod koleno!!! a nenechat si od nich kazit den D :wink:

@bodlasek to je super, že se malej po kapičkách zklidnil :slight_smile: Teď si užijete kopec srandy :grinning: Tak si připrav foťák a číhej! :slight_smile:

1. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulky a maminky!...jsem zapomněla dopsat :grinning: Jak mám mrňouse na ruce a píšu druhou rukou, tak nevim kde mi hlava stojí :grinning:
1. srp 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: no nejsou tam nic moc...určo ne takové jako na riziku....já tam byla jen se zeptat a byli pěkně nepříjemné a to nemluvím o sestřičce, když jsem tm byla na vytahování stehu po císaři....

@beruskanula, @jaru30 : joo je to u nás o moc lepší...už jsme celkem vysmátí...jen šimon se vždycky přestane smát když mám v ruce foťák...včera se prvně smál na moji mamku, jinak vždycky brečí, a jakou dobu,tak mám pocit že babička z toho nespala :slight_smile:)
1. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem pridala par fotecek :slight_smile: Jinak porod byl celekm v pohode v patek v pul 12 vecer mi zacaly stahy po 5 minutach a v pul druhy jsme jeli do porodky... Tak nam natocili monitor ale zjistilim ze jsme malo otevreny ale jinak strasne prijemny sestricky a vsechno.
jaru: jmena sestricek si nepamatuju ale rodil me Dr. Neumann a byla docela sranda pri siti sekla se mu jehla a to umrtveni mu vlitlo do oka tak rikal ze nemuze mrkat.. ale krumlov je fakt super nedam dopustit - podarilo se mi chytnout i nadstandart takze fakt bajo :slight_smile:
1. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasinek já vím :dizzy_face: Mě tam hrozně bavila ta uvolněná, příjemná atmoška po celou dobu porodu i na šestinedělí, vtipkující doktoři a usměvavé sestřičky, ve dne v noci ochotné pomoct. Já teď s oblibou říkám "kdo zažil Krumlov, už nechce jinam!" :grinning:
Na fotečky hned mrknu!!

@bodlasek my se taky smějeme, a pěkně nahlas. Zrovna včera po přebalování, když jsme se na něj s přítelem pitvořili, tak se tak rozchechtal, že jsme se odbourali i my :grinning: Oni ty mimča jsou kouzelný, když na tebe vybalí ten bezzubej úsměv :grinning:
Dneska se zazubil i na mamku, tak byla moc ráda :slight_smile: Bůh ví, kolikrát ten úsměv ještě uvidí :pensive: :frowning2:
1. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasinek : malá je nádherná...povedla se vám :slight_smile:)

@jaru30 : no u nás to ještě nahlas moc není, ale chechtá se a to mi stačí, už to není ten neustálý pláč...
1. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasinek Barborka je kočka. Jste šikovný. :grinning: :grinning:
Jinak s tou historkou ze šití jsi mě pobavila.
Holky, ten úsměv a smích vás už bude dostávat pořád. To už se jen tak nezmění. :grinning:
1. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasinek Barborka je nádherná a jak se culí :slight_smile:
2. srp 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak koukám jaký je stav, jestli něco nového a asi ne když nikdo nepíše :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj....stale 2v1 :slight_smile:
tak mame za sebou prvni poradnu v porodce... hlavicka naleha, kontrola v patek :slight_smile:
2. srp 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Já mám taky po poradně. Jestli do úterní noci neporodím, tak ve středu nastupuju do nemocnice.
Beruska, tak se tam třeba opravdu ještě potkáme. :grinning:
2. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marto.... heled, ale sestricka mi dnes v poradne rikala, at si porod jeste rozmyslim, ze maj nahore plno :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

moc ti preji, aby si mimisek dal uz rict a na vyvoavacku bys nemusela :slight_smile: :wink:

no, pokud nastoupis ve stredu, a ja bych rodila v terminu, tak se urco uvidime :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mě nepřekvapuje. Tak doufám, že mi daj kdyžtak vyvolávačku nějak rozumně a nebudou čekat na volné místo. :grinning: :grinning: JInak neporodím ani do Vánoc. :grinning:
Jinak děkuji a budu tam čekat. :grinning: :wink:
2. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :grinning: volny misto najdou vzdycky, to neboj :grinning: :slight_smile:

2. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj ženyyy,
maj plno? ajejejej :unamused: to budou sestry zase nervozní. Snad na vás zbyde postel v pokoji.... :pensive:
2. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaru: to vis babyboom :grinning: :slight_smile: :wink:
2. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula lidi se evidentně nudí a tak dělaj děti :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem rodila poprvé, tak bylo taky plno a sestry byli milý. Toho se nebojím. Jen bych ráda měla už malé u sebe a ne v sobě. :grinning:
Berusko, je mi jasné že tam nějaké místo najdou. Nic jiného jim nezbyde. :grinning: :grinning:
2. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 to víš Jaru, tohle je dobrá zábava. :wink:
2. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, ze na nemilou sestricku muzeme narazt i jinde a ikdyz budou mit min porodu, je to proste o lidech.... ja jsem se zatim v cb nemocnici setkala vzdy s poho sestrama :slight_smile: , vlastne jedna na prijmu nebyla extra prijemna, ale proste jsem to nehrotila, a nebudu je hazet do jednoho pytle :slight_smile:

Marto: a co zkousite jako na popozenuti mimca ven? :slight_smile: :wink:
2. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíte samy :grinning:
2. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula taky si myslím. Měla jsem tam naopak maminu kterou bych uškrtila. Furt tam otravovala sestry a děti tam nechávala bez dozoru a přesto tam na ni byli milý. Na blbce člověk narazí opravdu všude.
Chtěla jsem zkusit ten ricinový nápoj, ale nesehnala jsem olej a pak jsem stejně zjistila, že je to hlavně na průjem ( a s tím teď nějak nemám problém :grinning: ), tak se cpu jen čajem z maliníku a dávám si teplou vanu. Možná si upeču ještě štrůdl. :grinning:
2. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : tak do ricinaku bych taky nesla, po tom, co jsem slysela :grinning:

jj, caj z maliniku, kolik hrnecku jich denne pijes?

joo, tepla vana.... tu bych si taky mohla dat :grinning: :slight_smile:

a mnam strudl... a nedel chute, ja pred chvili snidala :sweat_smile: , tim jak jsme jeli do poradny, jsem se nejako zapomnela rano najest, ale ted to dohanim :grinning:
2. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek