• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@marcelkap: tak ta co tě nebavila byla staniční :slight_smile:)...má takový divný výraz...nic moc, ale občas byla super...
3. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 Slavuško, když o tom moc nevíš, tak radši nic nepiš :slight_smile:
Dítě převezou v případě, že se narodí do 36.tejdne, pak už si poradí!!!!. Maminu převezou buď hned, nebo do druhého dne. Kdyby se v budějcích chovali jinak a umožnili maminkám to co dovolí v krumlově, neváhaly bysme my krumlovačky ani vteřinu a šly rovnou do budějc.
Mimochodem, vidělas vůbec nějakou statistiku? :wink:

Jinak, hydričce moc gratuluju k prcovi!!!! :slight_smile: Hlavně přeju zdravíčko :slight_smile: Beruskooo, kurňa, prohrály jsme :grinning:
3. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 mimochodem, byly to zrovna Budějce, kde jim cca před 3 měsícema vykrvácela rodička. Takže říkáš odborníci? :wink: A co to spadlé miminko? zvláštní, že tohle se v krumlově ještě nestalo. Už jenom to mě odrazuje. Jen kdyby se to mělo stát s tvým prckem, tak bys rychle změnila názor.....A to nejsou jediné maléry. Bohužel.

Každá si pod pojmem dobrá porodnice holt představujeme něco jiného..... :wink:
3. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,

veliká gratulace hydřičce !! Kluk jako buk to je !! :wink: Těším se na fotečku !!

Dnes jsme měli poradnu a kyčle..vše na 1 :dizzy_face: ..na kyčlích mě potešily, jsou zcela v pořádku, takže široké balení nemusíme dávat ani preventivně na noc...
a poradna - máme 3870 g a 54 cm, krásně se na doktroku culila, vůbec neplakala !! :slight_smile: Chválila ji !!

Holky, nechte diskuzí jaká porodnice je lepší !!! každý ať si rodé kde se mu to líbí a nehaňte tu druhou...
já taky rodila v Krumlově, kde jsem byla moc moc spokojená a do Budějovic jse nechtěla kvůli počtu porodu, že nemůže být tatínek u pordou celou dobu atd. atd...ale nebudu to tu furt dokola vytahovat...
Myslím, že na každé porodnici se najde něco..i v Krumlově jsou jistě nějaké problémy..jen třeba zatím nevypluly napovrch....já je díkybohu nezažila ani jednou, tak jsem za to šťastná !!!
3. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos jsem pro. Taky už mě to nebaví to furt řešit dokola :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, téda, tady se rozpoutaly vášnivé debaty o porodnicích :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, všem novým přírůstkům gratuluju.
My byli dneska u dr., tak máme 4,27kg. Další kontrola za 14 dní. Vše snad zatim ok. :wink:
3. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydričce gratuluji k Lukáškovi, téda, to je kus chlapa, 4250 g, klobouk dolů :wink:
3. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 koukala jsem na fb, že jsi dostala další udělátko na foťák, tak to budou ty fotky ještě krásnější. Člověče, asi se pak k tobě budeme chodit fotit :grinning:
3. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 jasný :slight_smile: Zrovna pro něj přítel jel do krámu, včera jsme ho objednali a dneska už přišel, to je fofr :slight_smile: Tak pro dnešek mám o zábavu postaráno :grinning:

3. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 to věřím, tak se zítra těším na nové fotečky malého :grinning: máte i moc pěkně zařízený byt, co jsem si všimla fotek na fb, jak u vás byla návštěva sudiček :slight_smile:
3. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Psala mi Marta... mela rychly porod :slight_smile: :wink: a vsichni na ni byli a jsou hodní, milí :slight_smile: :slight_smile: ....
a Lukasek je proste poradnej chlapak :slight_smile:

se uz tesim na fotecky Lukaska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja uz chci takyyy :slight_smile: :dizzy_face:
3. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula už dooost o porodnici :wink:
3. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos Konečně rozumný slovo na téma porodnice :slight_smile:
Stejně,bůhví jak je to doopravdy se všema těma historkama o upadnutým miminku, mamince ležící na chodbě kvůli nedostatku místa atd.
3. srp 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: @jaru30 : a to se teda tady ted nesmi psat, ze kdyz nekdo porodi, ze je tam spokojenej? :confused: ... opravuji... porodi v cb :sweat_smile: a napise ze je spokojenej? :rolling_eyes: :confused:

:slight_smile:
3. srp 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula můžete si tu psát co chcete, ale já myslím, že už toho bylo dost :slight_smile: Každá na to máme jinej názor a to bysme se tady mohly dohadovat ještě x dní......

@marcelkap možná by sis mohla občas přečíst noviny, než zase něco napíšeš :slight_smile:

A dost. Na téma porodnice už se tu nebavím :slight_smile: Ztráta času :grinning:
3. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarus jenze ja se treba do vcerejsi debaty vubec nezapojovala :slight_smile: , jen jsem nakoukla, co je novyho, zjistila, ze se tu resi cb vs. ck ... a zase vypla kone :slight_smile:

myslim si o tom svy- jako kazdej :slight_smile:
3. srp 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula vždyť píšu....řešte si to to tu jak dlouho chcete, ale beze mě :slight_smile:

Tohle téma se tu bouřlivě prodiskutovávalo už před pár měsíci a je to tu zas...konkrétně s Marcelou jsme si to dloooouze vyříkávaly. Pak jsem to brala jako vyřešené....a koukám, že není....a řešit to tu znova? tak na to už vážně nemam čas ani chuť :slight_smile:

3. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap a co se týká té maminky, která ležela na chodě...ráda tě s ní seznámim, ty nevěřící tomáši.
3. srp 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Marti, blahopřejeme k Lukáškovi :dizzy_face: :dizzy_face: Už se těšíme na fotky :slight_smile:

...když jste to nakously a kamenovat může, kdo chce.
@jaru30 píšeš, že je pro tebe tohle téma uzavřené, ale jakmile se někdo zmínil, že rodil v čk, tak hned vybízíš souhlasnou odpověď na to, že JEDINĚ tam se dá bezvadně a spokojeně odrodit s takovou vehemencí, jakoby tě snad za to platili. Já ti to přeju, že jsi měla krásný porod, ale mohla by sis své "zaručené katastrofy" z čb nechat pro sebe s ohledem na ty, co tam chtějí rodit. Osobně jsi nebyla u ničeho a tak nemůžeš říct, že to tak bylo a zbytečně strašíš budoucí maminky dopředu....

3. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že dohady o porodnicích fakt mužou skončit. se tu zbytečne poštekáme......
Tak jak není student bez 5-ky, tak neexistuje nemocnice bez umrtia a nehod.

Mooocenky gratulujeme Hydričke k Lukáškovi :grinning: a blahoželáme k malmu vítezství - prvenství :grinning: :grinning: :grinning:

@beruskanula ted čekáme že se odmlčíš ty a príjde zpráva že je drobec taky venku :wink:
3. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olina.s , @slavuska1 : mi Marta psala, ze ceka na moji sms :grinning: , tak uvidime, kdy ji obdrzi... no doufam, ze jeste tenhle tyden :slight_smile: :wink:
3. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olina.s milá chytrá Olino,
sice je ti do toho prd, ale prosím....Už když se tu pordonice řešila kdysi, nic jsem nikomu neřekla. Právě proto, že jsem je nechtěla strašit. Ale pak mi začli chodit IP a prosbama, ať to řeknu aspon takhle soukromě. Takže už to stejně drtivá většina zde přítomných ví. A ten zbytek? předpokládám, že si občas přečtou noviny.
Víš prd....tak se do toho nepleť.
A vůbec, když mi nevěříš, tak proč se tak hrotíš? říkej si tedy, že jsem si to vymyslela a máš klid :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 a vím o tom dost, a zajímam se o to.... Ale fakt nebudu popuzovat zbytek sveta.....

3. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale no tak holky nechte toho už...už to stačilo...ještě se tu pohádáme a s kým si budeme povídat.....
@beruskanula : taky doufám, že dostanu smsku :slight_smile:) :grinning: a že to bude brzo...
3. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek : to vis, ze dostanes Jani :slight_smile: :slight_smile:

a taky doufam, ze to bude brzyyyyyy :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek já jsem pro. Už jsem to tu psala odpoledne. Ale některé mají potřebu to furt řešit a řešit do zblbnutí :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už to neřeště a raději mi napiště co mimískové :slight_smile:...ať už ty na světě a nebo ty v bříšku...:slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek U nás teď dobrý :slight_smile: Mates má asi spavou nemoc. Většinu dne chrní :confused:
Včera se ale probudil o půlnoci, oči přes celej obličej, jako že už je vyspanej a měl hroznou srandu z toho, když jsme se ho snažili zase uspat :grinning: Hodinu pak koukal a furt na nás "houkal" :grinning:
Co u vás? :slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek