• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@jaru30: u nás jakž takž....včera jsme byli u kamarádky na chatě...spinkal celý den vždy tak po dvaceti minutách...ale jako celkem v poho, až večer byl řev, že ani koupel mu dobře neudělala....no a dneska je nějaký uřvaný....byli jsme v poradně, v čekárně řev, u doktorky klid a pak zase řev...jinak máme ve 2 měsících (bez dne) 5460g a 58 cm. Tak jsem dneska zajela do knihkupectví pro knížku Nejšťastnější miminko v okolí tak uvidíme jestli na nás něco zabere...
3. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek ajejej...zase bude dobře, neboj. To jsou občas takový blbý dny. Třeba ho trápilo bříško a zejtra už bude zase vychechtanej a knížku ani nebudeš potřebovat :slight_smile:
Ale jinak krásně rostete. 58cm...taky budete čahouni :slight_smile: My jdeme až příští tejden.

Už sis promejšlela očkování?
3. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaru, tak to máte dobrý, že jen hodinu :slight_smile: Nám se dneska poprvý podařilo spát v noci víc než dvě hodiny v kuse. Malá usla v 22:30 a vzbudila se ve 4. Napapala se, no a jak vidíte, prej už spát nebudem :dizzy_face: Chce dát asi taťkovi pusu, až bude v 6 vstávat do práce :slight_smile:
4. srp 2010 v 05:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

Ja vám tak závidím že mate už mrnata u sebe :wink: ja si ešte ppočkám tak 10 tt :slight_smile: Som strašne zvedavá na rozdíli mezi detičkama. Filda bol dle mne skvelé mimino. V noci spal od začátku, to nespal akurát v porodke tu první noc. Pak už spal od 21,00 do 3-4 rána pak do 6-7. a pak spal dál. Na prví mesíc mám v knížke napsáno že spí 18-20 hodín denne. :slight_smile: to se fakt budil jenom najíst prebalit, prezliect a zase usnul. Pozdejí mel kriticku dobu 17-19 - to bolo hrozne lebo ho nic nesklidnilo. tak sme sa nosili v klokance a to jediné ho bavilo a mna strašne boleli záda, tak jsem trpěla....
Ale všechno je to holky zvládnutelné a ten úsmev je odmena za všechny prebdené noci a prenosene dni na rukách.
4. srp 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek pak napíš nejaké typy na nejšastnejší miminko v okolí.....

ja četla akurát nespavost detí, kyž sme chteli naučit spát celou noc.....
4. srp 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlasku, tak na tu knizku jsme se taky koukala :slight_smile: ... pak urco pisni :slight_smile: :slight_smile:

jinak, Jarus... uz vim, jak je to s tim Prohlasenim o narozeni ditete :grinning: - je pouze pro provdane maminky :slight_smile: ... tak jsme mely pravdu :grinning: :slight_smile: ...
4. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavus: Tak to jste měli celkem štěstí, že vám Filda takhle spinkal. My to teď máme zatím takové střídavé. Do teď nespala cca od 22 do 3 ráno. Dneska poprvý spala pěkně. A teď spinká, tak jsem zvědavá jak dlouho to vydrží.

Dneska jsme byli u pani doktorky a už máme 3010g a 49cm. No už jsme skoro tak velký jak Matýsek když se narodil a to nám budou v pátek 4 týdny :slight_smile:
4. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, tak to musí být teda záhul, takle s beruškou nespat..jak to zvládáš??? :astonished: :fearful:
My teda ťuky ťuky spíme a budíme se jen na kojeníčko... :wink:
4. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelko ono se to brzo zlepší, neboj. Len to chce vydržet. A když tak si lehni a odpočin když spinká přes den......

My jsme si ,,užili,, pozdej. To zase možná nebudete mít vy. Ono má každé dítko neco. Nekteré nespí a nekteré pláca deti :grinning: :grinning: :grinning:

Filda síce v noci hezky spal, ale do ted, teda skoro do 4 let nespal ráno víc než do 7,00. Normálni jeho vstávací doba je 6,00. Mel období snád 3 mesícu, že vstával denno denne v 5,00. - to večina z vás nebude znát :slight_smile: Ale pozitívne na tom bylo že v 20,00 lehnul a spal. Takže fakt má každé dítko neco.... :wink:
4. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
@marcelkap fíííha, to jste nějak pozadu :grinning:

@beruskanula Ty jsi měla pravdu :grinning: Kdes to vypátrala?
4. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, docela už dobrý, zvykla jsem si. Většinou do půlnoci hlídá manžel a pak do rána já. Teď večer spala od půl 8 do půl 12 no a tim to asi skončilo.
5. srp 2010 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : :grinning: :grinning: jsem se normalne obratila na matriku :slight_smile: :wink:...

ikdyz jsem tusila, ze mame pravdu, tak mne to proste nedalo :sweat_smile: :grinning: ... dokud nemam neco na 100% tak mne to sejrii

:slight_smile:

marcelko: uvidis, spravi se to a Linduska zacne pekne dadat i vnoci :slight_smile:
a gratulka ke kontrole :slight_smile:

5. srp 2010 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme šikovnou holčičku :slight_smile: Usla ve 2:30 a spinkala do 6:30, takže jsme se krásně vyspali. Kdyby jí to tak vydyželo takovýhle spinkání.
5. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap paráda, teď už to bude určitě lepší a lepší... :wink:
5. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
@gabcos a jak to zvládáš ty? se dvěma prckama? :slight_smile:
5. srp 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak sem včera byla na monitoru už na druhém, a vše je ok. Malý už se točí hlavičkou dolu, a připravuje se k porodu. a příští týden jdu zase, tak sem zvědavá co mi řekne doktorka, a včera sem v čekárně strávila u ní přes půl hodiny než na mě přišla řad a až po hodině sem opouštěla polikliniku. A akorád sem stíhala bus domu, být tam o 10min, dýl tak jdu zase pěšky nebo tam čekám do půl 4! No hrůza s těma doktorama, u dr švece kam chodím je to všechno v poho ten má prodlevu max. 5 minut dýl ne. A Výborná půl hodiny a ani ji to nevadí asi... Každý tam už nadával... :(
5. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 no rozhodně se nenudím... :grinning: :grinning: někdy to je pohoda, někdy je ten den zase náročný a nemůžu se dočkat večera...Sofísek moc nespí přes den, je to taková kukačka....nvím kde bere enerii, beruška moje...ale často se culí, tak to mě nabíjí...
Emm taky nespí po obědě, tak si za den neodfrknu.....ale ono to dsně utíká a za chvíli se tomu budu smát, jak sjem byla unavená a bez energie.... :wink:
6. srp 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a přišla mi první navýšená mateřská !!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos. mě taky...včera..byla jsem mile překvapena :slight_smile:)
6. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Právě jsme se vrátili. Nemám zatím moc času. Jen chci poděkovat za přáníčka. Jinak malej má teď 3940g a 54 cm. A je v pořádku. Porod byl rychlý, jen to šití bolí víc než dost. :unamused: Až bude trošku času nahraju fotky a napíšu víc. :wink:
6. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : Marti ahojky :slight_smile: , jsem si rikala, jestli vas dnes nepusti :slight_smile:

jinak ja stale 2v1... dalsi poradna v utery....
6. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítejte doma, Marti !! :slight_smile:
Máte teda krásné míry, to my máme teďka, v 6 týdnech.. :grinning: :grinning:

Beru, tak co tomu nějako pomoc?? :wink:
6. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos : pokusime se pomoct, tak uvidime, zda neco pomuze :slight_smile: :grinning:
6. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Takže ani nějaký náznak blížícího se porodu? Ale to vlastně nic neznamená. Koukni na mě. V pondělí dopoledne úplně rovná křivka a v noci porod. :grinning: Tak třeba už to do úterka nestihneš.
Jinak porod u nás začal v půl 3 v noci. V šest byli kontrakce pořád po 5 minutách tak jsme jeli. Přijeli jsme do porodnice, udělali jejich vyšetření a já byla otevřená už na 5. Tak jsem měla malou přípravu a potom mi tam poslala MM. To už jsem začínala cítit tlaky. Když přišel, řekla jsem že už jsou ty tlaky, tak mi píchli vodu a pak mi proběhli asi dvě kontrakce a malej už se dral ven. Takže paráda. Jen mě zase museli nastříhávat. (Ne že bych se tomu divila :grinning: ). Hodím vám nějaké fotečky v prvního dne. Víc jsme zatím nestáhli.
6. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka nóó, tak to byl frkot, tomu říkám rychl porod !! :slight_smile:
6. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : nalez mam stejnej jako v pondeli... hlavicka naleha a pak teda ve zprave pribylo pro prst tesne..... takze jsem pootevrena :confused: - pokrok.... jinak na monitoru zadny kopce, co se kontrakci tyce...
6. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusko neboj. Já fakt měla taky úplnou rovinu a jak to dopadlo.
Gábi jojo. Byl to frmol. Ale zato se teď nemůžu hýbat. :grinning:
6. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
@hydricka: my to měli taky na fofr, a to šití o tom se raději ani nezmiňuju :grinning:, ale tak rychle to letí, člověk na to zapomene raz dva. Včera už nám byl měsíc :wink:
7. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Jo zapomene se to rychle. Když se mě sestra ptala jak dlouho to bolelo minule, tak jsem zjistila že absoltně netuším. Jen mi dělali ještě revizi (nezdála se jim celá placenta venku) tak mě to bolí spíš víc i kvůli tomu. :unamused:
8. srp 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....

@kadlecka007 : toto teda uteklo :dizzy_face:

@hydricka : :sweat_smile: :rolling_eyes: jsem stale ve stavu 2v1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek