• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
beruska: Hele tak zejtra jo? Abysme to měli přesně měsíc od sebe :slight_smile:
8. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap : :grinning: :grinning: tak snad teda zejtra, kdyz ne uz dnes :grinning: :grinning:

:slight_smile: jo a mame uz pekne danou moskytieru nad postylkou :slight_smile: - mame moc sikovnyho tatku :grinning: :slight_smile:
8. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula doufám, že KO dopadla dobře a ty už se chystáš k porodu. :slight_smile:
Já to sem teď nějak nezvládám. Stále mě bolí šití, takže nemůžu moc sedět ani chodit. Dokonce jsme ještě ani jednou nebyli na procházce. Zato je Lukášek zlatíčko. Buď pije nebo spí a v noci se budí zatím 1 max. 2x na pití. Takže paráda. A Radeček se chová skvěle. Pomáhá a kontroluje brášku a těší se až bude větší a budou spolu blbnout. :grinning:
9. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : :confused: :sweat_smile: ty si online, jo? :grinning: :sweat_smile:
Tak radecek je opravdu velkej bracha :slight_smile: . No to je Lukasek zlaticko :slight_smile: . A to siti :pensive: .... mas kruh? nebo ani ten nepomaha? :rolling_eyes:
9. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo. Jsem. MM vzal Radečka na pochůzky po úřadech. Tak mám chvíli klid. Kruh mám (vem si ho do porodnice bude se ti chodit dobře jíst. :slight_smile: On pomůže, ale jen na chvíli.
9. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : kruh mam sbalenej v atsce- a takovej pekne :grinning: a tasku mame uz v aute.... :grinning: :grinning: ....

Mrti, ty si prenasela jak dlouho, simte? :pensive: :sweat_smile:
9. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tam melo byt ne Mrti :rolling_eyes: :confused:
9. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přenášela 9 dní.
Já vzala kruh Radečkovi, tak se dím na krtečkovi. :grinning:
9. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : jo vlastne ... pze desatej den by si mela nastup....

prosimte, jak si tech devet dni zvladala? aspon radecek te rozptyloval... ja jsem doma dopo sama, vse uz mame pripravene... a nejak mi to vubec neutika a to je teprve treti den po terminu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

my koupili s medvidkem pu :grinning: :grinning: , takze ho trosku rozsednu :grinning:
9. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dokud nejsou problémy, tak se do zvládat dá v pohodě. Užívej si ještě klídku a odpočívej. Budeš to potřebovat.
A 3 dny ještě nic nejsou. 3 dny po termínu se narodil Radeček. Takže to je ještě v pohodě. Ale chápu tě. Člověk by rto už měl rád zs sebou a malého u sebe.
Medvídek Pů je taky super. :grinning:
9. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydri: jenze ja nejak odpocivat neumim :sweat_smile: :grinning:

jj, ja vim, ted neprenasim nejak dlouho :slight_smile: a doufam, ze dlouho ani nebudu :slight_smile: :slight_smile: ....
9. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím. ono se odpočívá těžko. :grinning:
Neboj. Ani se nenaděješ o budeš mít malého u sebe.
9. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky chtěla jsem se vás holky zeptat jakou používáte kosmetiku na malé? Já že jsou teď nějaké slevy v tescu na dětské zboží tak tam chci zajet dokud je ta akce platná a abych si nakoupila dopředu něco... A chtěla bych právě vědět jaká ta značka je nejlepší a které se vyhnout... :wink: :slight_smile:
9. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 Ahojky,
my máme Seba-med. Ta je dobrá, i pro případ, že by mimčo trpělo na ekzémy :slight_smile: A báječně voníííí, mmmmm :slight_smile:
Nebrat Johnson´s. Aspoň ze začátku. Mamky na ní hodně nadávaj, že po ní maj prcci vyrážky....
9. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca24 Já bych nekupovala Johnsons. I sestra v porodnici nám řekla, že to nedoporučuje, že se po tom miminka osypávaj, ale že oni to musej používat, že je Johnsons sponzoruje. My používáme Hipp, mě se líbí, hezky voní, doporučila mi ho švagrová, která s nim byla spokojená. Malá se mi ale teď trochu osypala na čelíčku, nevim jestli to je tim olejíčkem kterým jsem jí napatlala. Včera jsme byli v Tescu a nějak jsem si tam slev nevšimla, ale já po nich nijak nekoukala. Koupili jsme tam kosmetiku Nivea-šampon s heřmánkem, krém na tělo a mycí gel.
9. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsme u tý kosmetiky...nevim co teď s těma pupínkama na čelíčku. Myslíte že je lepší nechat to být a nějaký čas to vůbec ničím nemazat nebo hned zkusit jinou značku?
9. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vím že ten Johnson je špatný to bych si nekoupila i kdyby to měl být poslední výrobek na světě pro malého... :angry:
marcelkap: Jj máme doma leták a je tam akce od 11.8 do 24.8, A já právě jedu 11.8 na monitor zase tak bych to vzala při jednom a taťka by mě pak nabral... On mě tenhle týden hlídá, jelikož mamka odjela pryč na týden a přítel je přes den v práci a vrací se až v noci skoro, tak kdyby mě to chytlo tak aby tu někdo byl a odvezl mě pak do porodky...
9. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
denca: To jsou na tebe hodný, že tě takhle hlídaj :slight_smile:
9. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad kosmetika... my poridili sebamed :slight_smile: ....
9. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky máme Sebamed... :dizzy_face: :dizzy_face:

9. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap a nejsou to potničky?? že je třeba moc ustrojená ?? nebo to má myslíš po nějaké kosmetice?
9. srp 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos No já právě vůbec nevim z čeho to může být. Kosmetiku máme Hipp, to jsem jí mazala obličej olejíčkem, a vlásky jsme myli Niveou. Nebo myslíš že to může být třeba tím, že měla čepičku, když bylo horko?
9. srp 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap
no pokud používáš stále tu samou kosmetiku celý měsíc a nikdy nic nebylo a nejadou ted pupínky má, tak si myslím že to jsou potničky...pokud si nasadia novou kosmetiku a objvilo se to až den nebo dva dny poté, řekla bych, že je to reakce na kosmetiku...a má to jen na čelíčku??
9. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem teď začala používat sebamed na prdíznu, máme jí trochu červenou, jo a taky jiný plíny. Na suchou kůži máme leniensku, krásně voní a mastí :grinning:. Jinak nepoužívám žádný krémy, koupu jen ve vodě, žádný gely, šampony apod. A jsme kromě "pozadí" úplně ok :wink:
Jo a jinak, co se týče kruhu ... pomáhá fakt jen chvíli :grinning:. Efektní je taky třeba sezení s jednou nohou pod zadkem :grinning:.
9. srp 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap ahojky, třeba má citlivou pleť na obličeji... Tělíčko matlám mandlovým olejem nebo kokosovým a přidávám nějakou tu vonnou esenci přírodní, ale na obličej to nemužu dát, hned se z toho opupínkuje, takže na obličej dávám jen tělové mléko... prostě nic mastného... za pár dní bude po uvidíš.. :wink:
9. srp 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos My kosmetiku používáme jen pár dní, předtim jsme myli jen vodou. Já jak jsem byla nějak mimo tak mě nenapadlo něco používat :slight_smile: Má to jen na čelíčku.
9. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii Díky, tak to třeba budeme mít stejný "problém". Přijde mi, že to má po olejíčku od Hippu, třeba vadí ten olej.
9. srp 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky'
Koukám že řešíte kosmetiku a odsuzujete Johnson, ale já ho mám a jsme spokojený. Malej je hlaďočkej bez pupínků bez vyrážky, v pohodě. Co používáme je koupel a krém na noc a vše v pohodičce....
9. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap jjo nám taky vadí jakýkoliv olejík na obličej... takže mažu fakt jen pletovým mlíkem... nezlepší se to ze dne na den ale zmizne to... olejem se to vážně jen horší, teda tak je to u nás... a co ted malá má pořád všechno v pusince a jeclá oslintaná tak to máme zase, takže mažu a utírám :slight_smile:) mám prostě citlivku :slight_smile:)
9. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: To je dobře že vám vyhovuje. Kdyby nikomu nevyhovoval, tak by ho nikdo nekupoval a mohli by ho zrušit že jo? :slight_smile:
10. srp 2010 v 01:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek