• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@marcelkap : svatá pravda....musím zaklepat...fakt jsme spokojení....
10. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik, tak se hlasim po dalsi kontrole.... dle pana dr. to na porod nevypada, nalez stejny jako minule... dalsi kontrola ve ctrvtek....

mne uz asi sibne :sweat_smile: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: No prosimtě...koukej tomu malýmu domluvit, ať už vykoukne ven :slight_smile:
10. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelko... my mu domlouvame, dokonce i vselijak pomahame,ale on se proste drzi jak kliste :sweat_smile: :rolling_eyes: ....

to vis, musi byt chudak zmatenej, napred mu rikame, ze v brisku musi vydrzet a ted ho zase prosime, at uz vyleze :sweat_smile: :grinning:

10. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus, no jo, to známe :slight_smile: Naštěstí já moc přemlouvat nemusela.
10. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci: my porad doufame, ze se zalekne vyvolavacky :sweat_smile: :slight_smile: .... a na svet se rozhodne prijit sam :slight_smile: :wink:

10. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ono to někdy funguje. U nás taky něco takovýho zafungovalo, ale ne u porodu, ale u početí :slight_smile:
10. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci: to je fajnky, a ted mate krasnou holcicku... a uz mesicni, toto uteklo jak neco....

ja uz chci takyyyyy :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Utíká to hrozně. I když ten první měsíc mi ani tolik ještě nepřijde.První tejden jsi v porodnici, pak se sotva rozkoukáš doma, druhej, třetí tejden se dostáváš do normálního stavu a čtvrtej tejden začínáš žít :slight_smile: Teda aspon já to tak měla.
10. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme dneska byli na kontrole kyčlí. Pan dr. dost pohroma, ani nepozdravil :angry: . No ale jinak jsme ok, to je hlavní. :wink:
10. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: ahojky Šimonek je fakt nádhernej :slight_smile:
No my jdeme v pondeli k doktorce na tu kontrolu ve 3 nedelich - taky nám to nějak rychle utíka :slight_smile:
10. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadlecka007. u kohopak jste byli?

@lasinek : děkuji...Barborka je taky krásná....ty dětičky na živo jsou stejně hezčí než na fotkách....:slight_smile:)
10. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek ahoj, změnilas profilovou fotku...paráda! slušíííí :slight_smile:

@kadlecka007 nebyli jste náhodou na Jihu? :slight_smile:
10. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne na severu :grinning:, u Řehouška
10. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30: díky...moc jich s prckem nemám...tahle je focená když jsme přišli z porodky...
@kadlecka007 : my jsme u něj byli tky....nic si z toho nedělej...on je takovej...
10. srp 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé taky máme Řehouška a je to fakt podivín... i mne zarazilo to že vši chodí na kontrolu ve 3 měsících a u něj ve 4 :grinning:
10. srp 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
určitě vám přišel email od uživatelky Pefinka. Vyřiďte prosím té dotyčné, že zvažuji žalobu za pomluvu.
Lidská závist je skutečně hrozná věc. Žasnu, kam jsou někteří ochotní jít, aby druhého pošpinili a pomluvili. A jaké nesmysly si přitom navymýšlí. To jsem ani já nevěděla, že jsem např. psala článek do novin :grinning: Řekla bych, že dotyčná má problém, že jsem měla jiný názor a už to prostě nezvládla. Je mi jí docela i líto. Musí to mít v životě s touhle povahou hodně těžké. Nicméně to její jednání neomlouvá a budu to dál řešit.
Díky za vyřízení :slight_smile:
10. srp 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Á jé, tady je veselo :zipper_mouth:
10. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když...proč Pefince vzkazovat, určitě sem zavítá.

Takže Pefinko, zatím jsi to ty, kdo tady vesele rozesílá informace ze soukromí ostatních. O to horší, že dost nepravdivé.

Klidně se do zdejší diskuze zapoj. Myslím, že holky by si měly dát bacha spíš na tebe, když jsi schopná něčeho takového, což mimochodem vypovídá o tvém sakra nízkém IQ.
Co když budou mít někdy jiný názor na věc než ty? také hned vyplodíš ve své choré mysli pamflet plný závisti a pomluv a rozešleš ho ostatním?
Mimochodem, moje kamarádka je psycholožka. Určitě by ti pomohla. I když...myslím, že bys potřebovala spíš rovnou pomoc psychiatra :grinning: A ani tady není úspěch zaručen.

A poslední věc. Přej a bude ti přáno. Jednou třeba budeš mít i ty zajímavou práci, spokojený vztah a miminko :slight_smile:
10. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruska, at máš maličkýho co nejdřív v náručí :wink: snad si dá brzo říct :wink: já zkoušela cokoliv, ale nedal si říct vůbec , zmeťourek, až ho museli vyhnat :grinning:

Marcelka, tak jak Linduška, už spinká líp? všimla jsem si, že máš kočárek Jedofyn, švagrová čeká miminko v lednu, přemýšlí o něm, jsi s ním spokejená? na první mimi měla Mutsy a xlander a z obou byla zklamaná, tak hledá dál, viděly jsme tenhle v BC,taky se mi celkem líbil, má velku korbičku, to polohování..díky za názor :wink:
10. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula nebooj naše malá si dávala na čas skoro dva týdny :slight_smile: a nakonec vylezla sama i kdž nevím jestli dobrovolně :slight_smile:) vypila jsem ricinový koktejl a masírovala všemožné bodíky... :wink: ale druhý den vylezla :dizzy_face:
10. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna12 Ahojky, Linduška pořád moc nespinká. Teď zrovna chová taťka :slight_smile:
10. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás, teď sem budu koukat asi trošku častěji, nechala jsem si napsat nemocenskou, protože v práci už se to moc nedalo, už toho stresu bylo na mě až moc. A dost mě bolí stydká kost, takže to sezení byla hrůza. Dostala jsem na to nějaké prášky a mám být v klídku. Jinak už máme 1250 g, tak to jsem zvědavá, kam až porosteme :slight_smile:
11. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kebul: To je dobře, že budeš doma, nemá cenu se stresovat a namáhat. Tak pěkně odpočívej ať malá hezky roste dál.
11. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii a s čím sis ho dala? jsou prej dvě verze. Jedna s alkoholem a druhá s minerálkou :slight_smile:

@kebule82 bodejť, doma je klid a pohoda :slight_smile: Užij si to a hodně spi :wink:
11. srp 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 dala jsem si ricinový koktejl se slivovicí nebo co to bylo a jablečným džusem :slight_smile:
11. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 ahojky bud v klidu to naše malá měla ve 30tt už kila dvě :slight_smile:))
11. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 Teď koukám do mých zápisků a my měli v 32+0 1540g. To se zdálo doktorovi málo, tak jsme byli v 34+5 znova na přeměření a to měla malá prej 2600g. Den před porodem měla podle utz 3300g. Narodila se v 39+0 a měla 2680g. Takže si z tý váhy zas tak moc nedělej, fakt to neni moc přesný :slight_smile:
11. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 jj, máte krásnou váhu, Náš mrňous měl ve 31. tejdnu přes 1600 gramů :sunglasses: A když vylez, tak 3050.
11. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna12 , @zdeniii : holky diky moc :slight_smile:
zitra nas ceka dalsi kontrola, tak uvidime....

no kazdopadne, kdyz jsem sla dnes z kramu, tak si rikala, ze za tyden uz mame malyho :dizzy_face: :dizzy_face: tak ci tak :slight_smile: :dizzy_face:

@kebule82 : je dobre, ze bude odpocivat a uzivat si tehu :slight_smile:

@zdeniii : tak ten ricinak bych asi nedala :rolling_eyes:... :slight_smile:

11. srp 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek