České Budějovice, těhulky

Ahoj, tak jsem se rozhodla založit nové téma,máme tady budějovické snažilky i mamky ve dvou kategoriích 😃 ,ale těhulky nikde. Tak holky šup šup sem.... x-)
kadlecka007
11. srp 2010
Ahoj, my váhu neřešili, teda resp. mi jí nikdo za celý těhu neřekl. Ani orientačně. Včera jsme se vážili doma před koupáním, 4,40 kg 😉
gabcos
11. srp 2010
koukám co beruška a pořád 2 v 1...to bude fešák, chce být krásně dopočený !!! x-)
beruskanula
11. srp 2010
@gabcos : Gabco, chysta se asi na karieru modela 😃 🙂 😃 nebo uz fakt nevim, a pak ze jen holcicky se v brisku cincaj 😃
zdeniii
11. srp 2010
@beruskanula fakt se toho nemusíš bát, je to přírodní ;o)
beruskanula
11. srp 2010
jinak k te vaze.... my mame posledni odhad z 36tt... cca 2800gr, dle dr. by mel mit malej vahu akorat... tak uvidime, kdyz prenasime 🙂
beruskanula
11. srp 2010
@zdeniii : no ja bych asi nedala ten alkohol 8-( ....
jaru30
11. srp 2010
@beruskanula tak tam zkus tu minerálku 🙂
beruskanula
11. srp 2010
@jaru30 : jo, vlastne jste tady psaly, ze se muze i s mineralkou.....

a je nekde na to teda recept- pohledam na netu, se na to mrknu a zvazim, zda do toho jit....
:-N
hydricka
11. srp 2010
Ahoj holky!
Berus, tak malému vynadej. To fungovalo u mě. 😃 😃 Já mu vynadala a za pár hodin začali kontrakce. 😃 😃
O tom ricinovém nápoji jsem začala uvažovat asi tři dny před porodem, ale pak jsem to zavrhla. Zaprvé mi ho nedoporučila lékarnice a za druhé je to hlavně o průjmu a ten jsem zrovna v té době řešit nemusela. 😃
A dneska jsme byli na první dětské poradně, tak má malej 4100g a 55 cm. 🙂
beruskanula
11. srp 2010
@hydricka : no dnes mu zase- tak jako kazdy den- budeme pomahat jinak, prochazka, tepla vana, masaz to jisti... 🙂

jeee, tak to nechci, prujem taky nemusim resit 😃 , takze to necham na malym...

Marti, jenze ja mu nadavat nechci :-N 😃

a gratulka k poradne 🙂 😉 , Lukášek je poradnej chlapak 🙂
jaru30
11. srp 2010
@beruskanula
tady je:
Porodní koktejl se skládá z: 300 - 500 ml meruňkové šťávy, dvou lžící ricinového oleje, 200 ml minerálky.
hydricka
11. srp 2010
Já mu nenadávala. Jen jsem mu vynadala ať kouká vylézt. 😃 😃
beruskanula
11. srp 2010
@jaru30 : Jaru diky, ale zkouset nebudu :-N
jak psala Marta, clovek se chyta vseho- zvlast kdyz nic ostatniho nepomaha....ale nakonec po precteni, co vse muze zpusobit, od toho couvne :-N 8-( ... teda aspon ja....

poctive piju ten malinik 🙂

Jarek rika, ze se malej narodi zitra 😃 , no uvidime.... celou dobu byl klidnej.... ale ted uz je i na nem znat ta nervozita |-| ...

Marti: Tak ja mu taky tak domolouvam, ale zkusim to teda jako ty 😃 😃 😃
hydricka
11. srp 2010
Uvidíš. Já už jsem si chtěla koupit ten olej, ale v lékárně v Tescu jsem chytla chlapa přede mnou, co řešil nějaké prášky na průjem a učil se u toho počítat či co. Tak jsem to po 5 minutách vzdala. A v té kam stále chodím, mi ho právě nedoporučila. A když mi to pak řekla proč, tak to jsem opravdu nepotřebovala. 🙂
Tak když má malej určené datum, tak třeba poslechne a bude tu opravdu už zítra. 😉 Budu držet palce.
beruskanula
11. srp 2010
no, ono hlavne ze ten ricinak se pouziva aj do motorek, ne? :-N 8-(

navic si rikam, ze dr. ho nedoporucuji, resp. ze ti o nem nereknou, mluvi spis o sexu, prochajdach..... 🙂

Marti diky.... 🙂 ja teda sazim na patek 13 🙂
hydricka
11. srp 2010
Pátek 13 je super datum. 😃 To jsem se narodila já. 😃
Uvidíš. Malej si dá určitě říct. Ještě máš čas.
beruskanula
11. srp 2010
Vid, je to pekny datum 🙂 🙂 tak uvidime....
jj, cas jeste je.... 🙂 ale uz nenitolik.... pondeli je tady cubydup
hydricka
11. srp 2010
Neboj. A času je dost. Je to ještě týden.
slavuska1
11. srp 2010
Ahojky.

mne Dr. nechce říkat váhu miminka, že se to práve takhle liší a zbytečne se tím zaoberam... 😃 Tak jsem celkem ráda, že se to skutečne takhle liší, jsem si říkala že ma o neco ochuzuje..... 😃

Od příštiho týdne by jsem mela být doma taky. Tak se teším že si odpočinu a konečne se pustím do príprav na mrnouse.
hydricka
11. srp 2010
Slavuska, mě také neříkali váhu ani míru. A ani mi to nevadilo. 🙂
slavuska1
11. srp 2010
mne to taky nejak extra nechybelo, jenom že jiným to říkali a mne ne 😉
hydricka
11. srp 2010
Já vím. U mě to bylo to samý. Všichni to věděli a já ne. Ale ono je to dobře. Ještě bych se stresovala dlouho před porodem, že budu rodit takovýho obříka. 😃
beruskanula
12. srp 2010
Holky, hlasim se z posledni poradny v porodce....
pokud do nedele neporodim, mam v pondeli prijem.... nalez mam porad stejny jako minule, predminule, predpredminule 8-( ....
hydricka
12. srp 2010
@beruskanula Držím palce ať je do neděle malej venku. A neboj, určitě se lekne vyvolávačky a budeš ho mít za chvíli u sebe.
beruskanula
12. srp 2010
@hydricka : Marti diky 🙂 ....
hydricka
12. srp 2010
hydricka
12. srp 2010
@beruskanula Máš už všechno přichystané? Já dokupovala posledních pár věcí v drogerii pár hodin před porodem. 😃
gabcos
12. srp 2010
@beruskanula Beru, uvidíš že v neděli vykoukne na svět !!! 🙂 Já to tak měla s Emm, týden jsem přenášela, pak jsem měla jít v pondělí na vyvolání a v neděli večer se porod rozjel sám !!! 😃 😃
Moc držím palečky ať už je to brzo, to přenášení je fakt na palici.... 8-(
beruskanula
12. srp 2010
@hydricka : vsechno prichystany 🙂 a prosimte co ze jsi dokupovala, treba mi to taky chybi 😃

@gabcos : Gabco diky 🙂 ... jj, kazdej den se desne vlece :-p

holky, diky moc za podporu 🙂
bodlasek
12. srp 2010
@beruskanula: taky na tebe moc myslím a každé ráno se probouzíma říkám si že tam mám třeba smsku od tebe...drž se holka a neboj on určo vyleze sám.....