• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Ahoj, my váhu neřešili, teda resp. mi jí nikdo za celý těhu neřekl. Ani orientačně. Včera jsme se vážili doma před koupáním, 4,40 kg :wink:
11. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám co beruška a pořád 2 v 1...to bude fešák, chce být krásně dopočený !!! :dizzy_face:
11. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabcos : Gabco, chysta se asi na karieru modela :grinning: :slight_smile: :grinning: nebo uz fakt nevim, a pak ze jen holcicky se v brisku cincaj :grinning:
11. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula fakt se toho nemusíš bát, je to přírodní ;o)
11. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak k te vaze.... my mame posledni odhad z 36tt... cca 2800gr, dle dr. by mel mit malej vahu akorat... tak uvidime, kdyz prenasime :slight_smile:
11. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdeniii : no ja bych asi nedala ten alkohol :rolling_eyes: ....
11. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula tak tam zkus tu minerálku :slight_smile:
11. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaru30 : jo, vlastne jste tady psaly, ze se muze i s mineralkou.....

a je nekde na to teda recept- pohledam na netu, se na to mrknu a zvazim, zda do toho jit....
:sweat_smile:
11. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Berus, tak malému vynadej. To fungovalo u mě. :grinning: :grinning: Já mu vynadala a za pár hodin začali kontrakce. :grinning: :grinning:
O tom ricinovém nápoji jsem začala uvažovat asi tři dny před porodem, ale pak jsem to zavrhla. Zaprvé mi ho nedoporučila lékarnice a za druhé je to hlavně o průjmu a ten jsem zrovna v té době řešit nemusela. :grinning:
A dneska jsme byli na první dětské poradně, tak má malej 4100g a 55 cm. :slight_smile:
11. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka : no dnes mu zase- tak jako kazdy den- budeme pomahat jinak, prochazka, tepla vana, masaz to jisti... :slight_smile:

jeee, tak to nechci, prujem taky nemusim resit :grinning: , takze to necham na malym...

Marti, jenze ja mu nadavat nechci :sweat_smile: :grinning:

a gratulka k poradne :slight_smile: :wink: , Lukášek je poradnej chlapak :slight_smile:
11. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula
tady je:
Porodní koktejl se skládá z: 300 - 500 ml meruňkové šťávy, dvou lžící ricinového oleje, 200 ml minerálky.
11. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mu nenadávala. Jen jsem mu vynadala ať kouká vylézt. :grinning: :grinning:
11. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaru30 : Jaru diky, ale zkouset nebudu :sweat_smile:
jak psala Marta, clovek se chyta vseho- zvlast kdyz nic ostatniho nepomaha....ale nakonec po precteni, co vse muze zpusobit, od toho couvne :sweat_smile: :rolling_eyes: ... teda aspon ja....

poctive piju ten malinik :slight_smile:

Jarek rika, ze se malej narodi zitra :grinning: , no uvidime.... celou dobu byl klidnej.... ale ted uz je i na nem znat ta nervozita :pensive: ...

Marti: Tak ja mu taky tak domolouvam, ale zkusim to teda jako ty :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Uvidíš. Já už jsem si chtěla koupit ten olej, ale v lékárně v Tescu jsem chytla chlapa přede mnou, co řešil nějaké prášky na průjem a učil se u toho počítat či co. Tak jsem to po 5 minutách vzdala. A v té kam stále chodím, mi ho právě nedoporučila. A když mi to pak řekla proč, tak to jsem opravdu nepotřebovala. :slight_smile:
Tak když má malej určené datum, tak třeba poslechne a bude tu opravdu už zítra. :wink: Budu držet palce.
11. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no, ono hlavne ze ten ricinak se pouziva aj do motorek, ne? :sweat_smile: :rolling_eyes:

navic si rikam, ze dr. ho nedoporucuji, resp. ze ti o nem nereknou, mluvi spis o sexu, prochajdach..... :slight_smile:

Marti diky.... :slight_smile: ja teda sazim na patek 13 :slight_smile:
11. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Pátek 13 je super datum. :grinning: To jsem se narodila já. :grinning:
Uvidíš. Malej si dá určitě říct. Ještě máš čas.
11. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Vid, je to pekny datum :slight_smile: :slight_smile: tak uvidime....
jj, cas jeste je.... :slight_smile: ale uz nenitolik.... pondeli je tady cubydup
11. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Neboj. A času je dost. Je to ještě týden.
11. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.

mne Dr. nechce říkat váhu miminka, že se to práve takhle liší a zbytečne se tím zaoberam... :grinning: Tak jsem celkem ráda, že se to skutečne takhle liší, jsem si říkala že ma o neco ochuzuje..... :grinning:

Od příštiho týdne by jsem mela být doma taky. Tak se teším že si odpočinu a konečne se pustím do príprav na mrnouse.
11. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Slavuska, mě také neříkali váhu ani míru. A ani mi to nevadilo. :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
mne to taky nejak extra nechybelo, jenom že jiným to říkali a mne ne :wink:
11. srp 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Já vím. U mě to bylo to samý. Všichni to věděli a já ne. Ale ono je to dobře. Ještě bych se stresovala dlouho před porodem, že budu rodit takovýho obříka. :grinning:
11. srp 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, hlasim se z posledni poradny v porodce....
pokud do nedele neporodim, mam v pondeli prijem.... nalez mam porad stejny jako minule, predminule, predpredminule :rolling_eyes: ....
12. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula Držím palce ať je do neděle malej venku. A neboj, určitě se lekne vyvolávačky a budeš ho mít za chvíli u sebe.
12. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka : Marti diky :slight_smile: ....
12. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
12. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula Máš už všechno přichystané? Já dokupovala posledních pár věcí v drogerii pár hodin před porodem. :grinning:
12. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula Beru, uvidíš že v neděli vykoukne na svět !!! :slight_smile: Já to tak měla s Emm, týden jsem přenášela, pak jsem měla jít v pondělí na vyvolání a v neděli večer se porod rozjel sám !!! :grinning: :grinning:
Moc držím palečky ať už je to brzo, to přenášení je fakt na palici.... :rolling_eyes:
12. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka : vsechno prichystany :slight_smile: a prosimte co ze jsi dokupovala, treba mi to taky chybi :grinning:

@gabcos : Gabco diky :slight_smile: ... jj, kazdej den se desne vlece :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, diky moc za podporu :slight_smile:
12. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula: taky na tebe moc myslím a každé ráno se probouzíma říkám si že tam mám třeba smsku od tebe...drž se holka a neboj on určo vyleze sám.....
12. srp 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek