• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@beruskanula Já už ani nevím. Přišli mi kuponky do Dmka, tak něco z nich. Abych měla zásoby. :grinning: A hlavně jsem tam chtěla savičky na lahvičky a krabičku na dudlík. :slight_smile:
12. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
@beruskanula neboj, vyleze sám. Ona psychika dělá hodně :slight_smile: Tipuju to taky na neděli :slight_smile: že by další sázka? :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek : diky jani :slight_smile:

@jaru30 : Jarco diky :slight_smile: ... ja se uz nesazet :grinning: :grinning: :grinning: , ja uz jednou prohrala :grinning: . Jj, psychika dela hodne :slight_smile: ... vsak my uz pocitame s tim, ze malej bude model, kdyz se tak dlouho v brisku canca :grinning: :slight_smile:

@hydricka : hm, tak to mam uz taky.... ale myslim, ze v ramci sobotniho vyletovani a prochazek mozna zavitame taky do dm :grinning:
12. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula já na ty savičky úplně zapoměla. Ale pak jsem dostala ty kuponky, tak mi to připoměli. Přeci jen jsem Radečka musela dokrmovat, tak co kdyby. A ještě jsem si chtěla koupit odsávačku, ale na tu jsem se pak vykašlala, že si jí kdyžtak dokoupím, když jsem jí předtím nepotřebovala a nakonec mám teď mlíka snad za obě těhu. :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : jj, co kdyby :slight_smile:
odsavacku taky zatim nemame a pokud budeme potrebovat, koupime pak :slight_smile:

to je fajnky, ze mas mliko :slight_smile: :wink:
12. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, máte některá slevovou kartu do DM? mě jí vždycky nabízejí, jako že budu mít levnější plínky atd...ale nevim, jestli je to tak moc výhodné :slight_smile: jako sleva třeba o pětikorunu mě až tak nevytrhne :grinning:
12. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula jj, na nedostatek si stěžovat nemůžu. Ale jsem ráda. Jen si koupím tu odsávačku. :grinning:

@jaru30 já tu kartu mám. A teď jsem tam přihlásila i Lukáška. A ta karta pro je celkem výhodná. Jen jde o to, co se člověku hodí či líbí. Ale už jsem jí párkrát využila. :slight_smile:
12. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam zatim jen tu klasickou kartu.... a tu baby na malyho si zaridime, az se narodi :slight_smile: ....

@hydricka : doufam, ze budu kojit :slight_smile: :wink: ... a jakou odsavajdu budes kupovat? :wink: :wink:
12. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm hm hm, tak jí zkusíme :slight_smile: Prý ty jejich výrobky Babylove nejsou vůbec špatný. Máme doma zatím jen ty vlhčené uboursky a pohoda, žádná vyrážka. A jsou i větší, takže se s nima líp utírá prdízna :grinning: díííky
12. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Asi tu z Dmka. Nevím teď co je to za značku. Ale žádnou drahou nechci. Zase tak často jí používat nehodlám. Jen nechci tu obyčejnou. Koupila jsem si jí na Radečka a když jsem jí jednou jedinkrát potřebovala, tak jsem myslela, že mě při odsávání trefí.

12. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula měla jsem tuhle a to je děs.http://www.lekarna.cz/baby-nova-odsavacka-mleka-34240/
12. srp 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 : my zatim od babylove mam eprebalovaci podlozky a pak takovy cistici tamponky na prdelku :slight_smile: , ubrousky jsme zatim nekupovali, mame na zkusandu jiny, ale taky jsem slysela, ze jsou dobre :slight_smile:

@hydricka : jj, ta obyc je pry na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 já mám babylove ráda. Používala jsem doteď jen to. I pro sebe v těhu. :slight_smile:
12. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já DM miluju a ty jejich kuponky, knižečky a tak... :wink: :wink:
hlavně když máš na kartě hodně bodů, tak si vytiskneš poukázku a tu ti na pokladně promění v knížku, kde je kuponek 25 % sleva na jeden vyrobek...tak já to vzdycky pouzívala na make-up a tak, ted na balík plín.... :grinning: :grinning:

A na Emm chodí knížky do teď, na Sofinku už mi taky dorazila..je to podle věku... :wink:
12. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj,
já mám taky kartu do DM, sbíraj se na ní nějak body, nikdy jsem to ale víc nezkoumala a ani nevim že se dá nějak zaregistrovat dítě.
Mám vlhčený ubrousky Babylove a ty zelený mi teda moc nevoněj :confounded: Takže je mám jako takový záložnní nebo na cesty a doma mám Pemprs sensitiv.
12. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos taky mám najraději jejich 25% slevu na nákup. :grinning: Já na ně nakupovala i nějaké dárky na Vánoce.
@marcelkap já mám nejraději ty jejich bílé ubrousky. Taky jsou to mám za to sensitive a jsou mnohem lepší než ty zelené. :slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka Ty bílý máme doma taky, ale ještě jsem je nenačala.
12. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
@beruskanula každý den na tebe myslím a ty jsi pořád 2v1 :grinning: V podstate si vyhrála čokolády, takže si to užiješ víc :grinning: :grinning: Do nedele bude venku :wink:

Kuponky Dm máme na Fildu do ted a to mu ted budou 4. Myslím, že to je posledná knížka. A využívali sme ich hodn.? Zelené vlhkáče využívame doted. A vyhovuje mi na Fildu aj vlhký toaleták (vlhkáče se nemají hazet do wc) V rosmanu mají toaleták hodne papírový a trhal se.

13. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 . diky, ze na mne myslis :slight_smile:
jj, stale kindervajicko :grinning: :slight_smile:
13. srp 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula taky jsem nakukovala, jestli se tu objevíš a ty jo. To je zrada. Těšila jsem se, že se malej dneska narodí. I když dneška ještě není konec. :grinning:
13. srp 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : :grinning: jj, do pulnoci daleko :grinning:
neboj, kdyby neco, dam ti vedit :slight_smile:
13. srp 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula koukám že jsi držák jako já :slight_smile:)) ta naše potfora vylezla přesně v den příjmu :wink: tak držím palečky aby ti porod nevyvolávali...
13. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeniii : jj, drzim se jako ty :grinning: taky si rikam, ze se nas malej rozhodne nakonec na svet prijit v den prijmu :grinning: :sweat_smile:
a moc diky :slight_smile:
13. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula já to raději pojistila tím koktejlem a masírovala různý bodíky na vyvolání porodu ;o)
13. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,jdu se sem po dlouhé době podívat kdysi jsem toto téma zakládala a psala si tu skoro sama :grinning: a teď? Nestačím se divit co se vás tu sešlo :grinning: tak opožděně přeji vše nej nej maminkám s čerstvě i nečerstvě na rozenými miminky hlavně ať jsou zdravé a dělají vám samou radost :wink: pokud ám to nebude vadit občas když mi zbyde čas bych sem ráda zaběhla pro radu a tak. Taky přeju klidné těhu všem čekatelkám :dizzy_face: My teď začínáme s příkrmy ani ve snu by mě nenapadlo,že je to taková věda ze začátku jsme kupovali skleničky,ale dnes jsem se pokusila o přípravu "svého" uvařila jsem brambůrku,mrkvičku dala tam trochu červený řepy a lžičku olivovýho oleje no a co myslíte,malá to nechtěla vztekala se jak blázen tak pak jsem jí dala jab :dizzy_face: líčko s mrkví a to otvírala tu svojí malou pusinku o 106. Taky jsme zkoušeli zeleninovou polívku a taky jí to nechutná nevim jak jípřimět k tomu,aby nejedlajentyhle sladký příkrmy,ale aby mi jedla i tu zeleninu a to jsme zeleninou začínali,protože jsem se bála,že si mi zvykne na sladký jak dám první ovoce no a buch je to tady :dizzy_face: poraďte vy zkušenější maminy co už máte jedno starší jak jste to dělali vy? Mám jí třeba zkusit ty polívky trochu přisladit,aby to vůbec jedla?
14. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasyma : ahoj zakladatelko :slight_smile:

14. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky čekatelko :slight_smile: přeju ať už brzy držíš toho svýho broučka v náručí :slight_smile: koukám,že už přenášíš to mě se malá drala na svět o týden dřív :wink: tak ať vše dobře dopadne :wink:
14. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasyma,
klidně jí do zeleniny přidávej ovocnou přesnídávku, nebo zkus přisladit glukopurem :wink: s tou ovocnou by jí to mohlo chutnat, a postupně ubírat a ubírat...malej mi řepu nechce dodnes, nejradši měl ze začátku jenom mrkev, brambor, nebo brambor cuketa,takový jednoduchý kombinace, většinou jsme dávali skleničky, a přidávala sem kukuřici pro sladší chut, tak zkus, třeba to projde :grinning:

beruska,
tak pořád nic? Floriánek se tam teda šlechtí, to bude krasavec :dizzy_face:
14. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasyma: diky :slight_smile:

@inna12 : rikam, ze to bude model :grinning: :grinning:

no pokud se sam nejpozdeji behem zitrka nerozhodne prijit na svet, v pondeli mu doktori pomuzou... se mu to snazim vysvetlit, ze v brisku nemuze byt vecne, ale on ne a ne to pochopit :sweat_smile: :grinning:
14. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula jéé, jak já mu tenkrát domlouvala :grinning: a on nic , byl by tam asi doted, kdyby bylo na něm :sweat_smile: chodila sem venku na chatě v bouřkách, a že tenkrát byly :grinning: procházky dlouhý, sex, bradavky masážovat, atd atd atd...ale doktor v nemocnici říkal, že když prostě ty porodní cesty nejsou nachystaný, plus hormony se nerozjedou, tak se může ženská stavět na hlavu a mimi se bude šlechtit dál :grinning: je to jako včera, nastupovala sem v pondělí na vyvolání, a narodil se ve čtvrtek, strašně to uteklo, ale je pravda, že byl opravdu krásně dopečenej, neměl už ten mázek, nebyl fialovej, pomačkanej, vypadal jak dvouměsíční :sweat_smile:

přeju, at se zítra rozhodne sám! :dizzy_face:
14. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek