• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@inna12 ? u nas taky nezabira nic :sweat_smile: :grinning:
mne dr, rikali, jak je krasne napasovanej dole, hlavicka jak krasne naleha, ze se otviram, jenze to asi nejak zakrikli bo co :sweat_smile: :grinning:

si mne moc neuklidnila, nastoupit na vyv. v pndeli a malej se narodil ve ctvrtek, jo? :sweat_smile: no jeste ze kazda zenska to ma jinak :slight_smile: :wink: .... uvidime, ja porad doufam, ze zitra se to rozjede samo :slight_smile: :grinning:
14. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula neboj, první den nedělali vůbec nic, jen sem chodila na monitory, to sem byla ráda, že byl pod kontrolou, už tam byl fakt dlouho, až v uterý večer mi zavedli tabletu, jenže na mě nepůsobila ani ta :grinning: holky ostatní, co tam byli se mnou na vyvolávání,měly dávno odrozíno...ani ta tableta mi kontrakce nespustilo, měla sem malý bolesti tu noc v úterý, celou středu, ale přesto sem se neotevřela ani o píď :grinning: ale opravdu to má každý jinak! mojí spoluležící na riziku zavedli tabletku a mimčo se narodilo za 3 hodiny! :wink: a když sem tam byla měsíc před tím na riziku, tak to samé, dali tabletku v osm ráno a ve 12 už nám říkali, že se malá narodila :wink: někomu stačí jen trošku pomoct a když se otvíráš to je dobře, to já vůbec právě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna12 : :sweat_smile: ja se uz zase prestala otvirat a to minimum, co jsme otevrena, neni fakt nic... :rolling_eyes: .. proste to dr. zakrikla :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj, ja taky , kdyz predtim lezela na riziku, tak jsme tam zazila u dvou holek vyvolavajdu a kazda to mela jinak, presne jak pises, jedna porodila nekolik hodin po prvni tablete a te druhe zabrala az tableta treti.... no uz se kazdopadne nemuzu dockat, az malyho budeme mit v naruci :dizzy_face: :slight_smile: ... uz aby to bylo.....

ja doufam, ze mi tabletu zavedou hned v pondeli :slight_smile: ...
14. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula at to bude jakkoliv, každopádně to za to všechno stojí, i když by to bylo náhodou na dýl, fakt! já byla tak vyřízená, sem říkala, že tohle už nikdy a ted na to pořád vzpomínám, na ty momenty, kdy už tlačíš :dizzy_face: pak je to tak krásný, máš to před sebou, jasně, trochu to bude bolet, ne že ne,i když někoho prý opravdu málo! ale přežít se to dá dobře :sunglasses: a pak to stojí za to, jak tam vedle tebe leží ten čumáček, já byla tak zvědavá, jak vypadá, tak sem při tech nejhorších bolestech myslela na to, že už bude venku, to pomáhalo :dizzy_face: tak si to užij , neměj žádný obavy, třeba to budeš mít taky tak jako většina a mimčo ještě v pondělí u sebe :wink:

já měla horší porod, ale zato, už sem za 4 hodky seděla na zadku a druhej den v tureckým sedu :grinning: a nic mě nebolelo, šití bezbolestný, toho sem se bála nejvíc, to byla pohoda :sunglasses: tak aspon tak :slight_smile:

držim palec, at vykoukne zítra, manekýn jeden :grinning: :wink:
14. srp 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna12 : jj, stoji za to a ja to tak i beru :dizzy_face: :dizzy_face: ... uz se nemuzu dockat, az Floriánka uvidime :dizzy_face: , pomuchlame :dizzy_face: :slight_smile:
bolest k tomu patri - taky na nej celou dobu budu myslet:slight_smile:, je dulezity si ji prozit a navic kazda zena ma jinej prah bolesti, proste kazda to vnima jinak :slight_smile:

s tim zavedenim jsem to myslela, ze bych proste aby uz od pondelka se mnou zacali neco delat, cim driv, tim lip, tim driv budeme mit malyho v naruci :dizzy_face:

holky, behem dneska se snad jeste objevim :slight_smile:

jinak pak dam urco vedet o narozeni Floriho :dizzy_face: :slight_smile:

krasnou nedeli
15. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,

@beruskanula moc na tebe myslim a držím pěsti!!!!!! Ať vše dobře dopadne a je to rychlý a co nejmíň bolestivý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hezkou neděličku přeju všem! :slight_smile:
15. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 ¨: Jarus diky :slight_smile: :wink: :slight_smile:
15. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak mám zase náročný víkend...včera svatba a pak k segře na chatu a dneska jsme u našich.....

@beruskanula: drž se moc na tebe myslím....
15. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek ahoooj, koukám, že včera se snad brali všichni :wink: já vim hned o 4 párech :grinning: A co malej? byl na obřadu v klídku? Já bych byla celá orošená a bála se, že tam spustí v tom nejnevhodnějším okamžiku :grinning:
15. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek : diky Jani :slight_smile:
15. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30: v pohodě....malej čučel, vyplazoval na každého jazyk a pak usnul....měli to ve Vráži venku...nádhera...a kdyby začal řičet tak se s ním dalo krásně odejít...malej tyhle naše výlety na svatby bere celkem v poho..ale to jezdíme jen na obřad, ale v září jedeme na celý den tak jsem zvědavá jak to zvládneme...
@beruskanula : myslím na tebe každý den a ty furt nic... :grinning:
15. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula držím palce, aby jsi měla malého u sebe ještě dnes nebo zítra ráno. :wink:
@bodlasek mi jdrmr na svatbu teď v sobotu. Tak jsem taky zvědavá jak to kluci vydrží. :grinning:
15. srp 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, potřebuju info ohledně vyšetření cukrovky v těhotenství. Doktor mi napsal doporučenku už před 14 dny a jelikož jsem byla na dovce, tak se tam chystám až teď, ale jaksi jsem zapomněla kam mám jít :grinning: Vím jenom že říkal poliklinika Jih. Nevíte jaký je to patro či číslo dveří? A jak to tam vlastně probíhá? Mluvila jsem s kámoškou, ta byla na vyšetření v lékařským domě a říkala, že super. Že to dávají s čajem a že to vůbec není cítit a že je tam i léhatko, takže tam můžete ty dvě hoďky klidně prospat :wink: Myslíte, že můžu jít i tam, když na tý doporučence není napsáno kam mám jít? Dík moc za info... :slight_smile:
15. srp 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanami Ahojky, zrovna zítra tam jdu :slight_smile:
Já myslím, že dneska si můžeš vybrat doktora, nemocnici, pokud tedy na žádance vyloženě nemáš psáno Poliklinika Jih.
Je to normálně v laborce, ve třetím patře. Musíš tam bejt ráno, dělá se to od 6:45. Naberou ti krev, dají ti glukozu rozpuštěnou ve vodě (žádnej čajík - i když, třeba by se s nima dalo domluvit, nevim) a jdeš si sednout na dvě hoďky do čekárny. Pak ti zase vezmou krev a jdeš domu :slight_smile:
15. srp 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanami Já na tom vyšetření byla na JIhu. Nejsem si teď jistá jestli jsou ty odběry krve v prvním či druhém patře. Ale jsou tam informace, tak by ses kdyžtak poptala. Jinak je to hned u schodů. A probíhá to tak, že tam přijdeš před otevřením odběrů, oni si tam cukrovkáře po otebření hned zavolají, odeberou krev, ty dostaneš kelímek kde je asi 200ml sladké vody (pro mě to nebylo nic hrozného ani sladkého a to sladké pití nijak zvlášť nepiju) a pak tam 2 hodiny čekáš. Pak si tě zase zavolají a vemou ti znovu krev a pak jdeš domů. Ale myslím si, že by neměl být ani problém jí t do toho lékařského domu. :slight_smile:
15. srp 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, já napsala první a druhé a mělo to být druhé či třetí patro. :grinning:
15. srp 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanami : já byla v lékařském domě....stejný postup jako u holek, na lačno, krev, nápoj, dvě hoďky čekat zase krev a domu....jen s tím rozdílem že to sladký dělají do čaje....
15. srp 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 To je škoda, že jsem to nevěděla dřív. To bych se hned přidala a šla bych taky :slight_smile:
16. srp 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanami Ahoooj, a já tak na ty těhulky koukala a říkala si, která to tak může bejt :wink:
To byla zase mňamka. Tentokrát mi s tou glukozou vážně dopřály :grinning:
16. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík
co Beruška, má někdo nějaké info?? :slight_smile:
Jaru, to je jen kontrola, zda ta cukrovka byla jen v těhu???

ad svatba o víkendu...brali se nám v sobotu budoucí sousedi, co tu staví, Votruba z Nových hradů...:slight_smile: nebyl někdo na jejich svatbě?? :slight_smile: :grinning:
16. srp 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos Ahojky! Beruska byla na příjmu na v porodnici. Nález měla stále stejný (otevřená na špičku prstu). Floriánek měl odhadem 3500g +-300g. A měli se na ní pak podívat další doktoři a pak jí říct co s ní budou dělat. :slight_smile:
16. srp 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka aha, ona byl jen na příjmu do porodnice, ne na vyvolání???
16. srp 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na vyvolání ještě ne. To právě až podle doktorů. Ale zatím nic nepíše, tak třeba jí porod už vyvolávají. :slight_smile:
16. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos jojo, to byl kontrolní test, jestli už jsem ok :slight_smile: Pak jsem i říkala gyndařce (konečně kontrola po šestinedělí), že by mi snad ani nevadilo, kdybych jí měla pořád :sweat_smile: Nebylo to hrozný a aspoň jsem tolik nežrala a když už, tak jsem jedla zdravějc. Jak mám povoleno, tak je to zlý a slupnu všechno co můžu :grinning: Potřebuju mít nad sebou ten doktorskej "bič" :grinning:

@hydricka no vidíš, já tak myslela, že už dneska vyvolávačka :sweat_smile: No tak nic no. Tak budu dál nakukovat a čekat na Floriánka :slight_smile:
16. srp 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj, psala Beruška, že ještě pořád nic neví... Chodí po chodbě a doufá, že dorazí doktor, aby ji omrkl. Jestli dorazí. Vyvolávání asi až zítra :confounded:
16. srp 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 můžeš mi vysvětlit o co ti jde????? absolutně nechápu tvůj útok!!!! sem už na koníkovi dlouho dobu, stále pod jedním nickem a stále ze stejné IP !!!!! vůbec nevím, co tady tvé výkřiky o jakési PEFINCE znamenají, oháníš se tady žalobama , t ak si vyprošuju, abys mě s tímto vůbec nespojovala!!!!!!!! ted sem fakt maximálně naštvaná, nikdy sem se s ničím podobným, za tu dobu, co jsem na MK nesetkala...napiš mi proč mě takto oslovuješ???! jak si to vůbec můžeš dovolit, někoho špinit? ??? jaký k tomu máš důvod? vůbec tě neznám a reagovala sem na tebe snad jednou skrz porodnici, kdy jsi velmi ostře reagovala na ostatní holky,(tipu - přečti si někdy noviny , milá chytrá .... :rolling_eyes: :zipper_mouth:) to je docela síla, to bych si nikdy nedovolila, proto sem ti ani neodpovídala, protože hádat se přes sít..ne díky, to nemám zapotřebí! to byl snad jediný můj "kontakt" s tebeou, že sem si dovolila napsat nazor na čb nemocnici, aby se ostatní holky nebály!
můžeš mi vysvětlit o co ti jde??? :confused: :confused: :confused: :confused:

mám já tady vyhrožovat žalobou?? než napíšeš takovýhle obvinění, mohla ses aspon zeptat adminů, kdo tady má duplicitní nicky!!!! vůbec nevím co ti udajná Pefinka udělala, ale říkám ti, nespojuj mě s nikým!!! vůbec tě neznám, na MK chodím relaxovat, pro radu, poradit, za holkama na termín, který mám ráda a tak mi to tady neznepříjemnuj bezdůvodně!
16. srp 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dotaz...
Když kojim a snim někdy něco co může malý vadit, že jí po tom bude bolet bříško, tak za jak dlouho se to projeví? Např. v 20 hodin něci snim, ve 22 kojim - může už jí to vadit nebo třeba až ráno nebo další den večer? Za jak dlouho se to špatný dostane do mlíka? Dííík za vaše názory
17. srp 2010 v 01:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Beruska psala, že se začíná pomalu něco dít. Začala se trošinku utevírat, takže porod budou vyvovávat už dnes. večer dostane tabletku, ale podle Dr. porodí nejdřív zítra.
@marcelkap podle studií nevadí nic co sníš. Kromě aromatických látek. Prý se do mléka kromě nich nic nedostane.
Ale jinak si myslím, že pokud něco vadí, tak když by jsi to snědla chvíli před kojením.
17. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap tak to by mě taky zajímalo....:slight_smile: myslím, že tak za 4 hodiny,ale nevím, netuším.....Sofíska taky trápí bříško...:frowning2:
17. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme byli u Dr. a malej moc nepřibral (hlavně se mi v čekárně pozvracel), takže má 4110g ale 57 cm.
17. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek