• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
hydri: Tak to jste veliký :slight_smile:

gabi: Dáváte nějaký kapičky nebo cvičíte? Já zkoušim cvičit nožičkama, pokládáme na bříško, dávám probiotický kapky a včera večer jsem začala přidávat i baby calm. Četla jsem že se to může kombinovat a že to zabírá.
17. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
marci, kapky jsem ještě nekoupila, hubou teda jo, ale prakticky nee...:( cviíme nožičkama a manžel masíruje...:slight_smile: a nahříváme bříško fénem, to miluje... :grinning: :grinning:

ale probiotický chci koupit určitě...vám zabraly?????
17. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Já naštěstí zatím můžu říct, že nás bříško netrápí. Zato malej blinká. Ale proti bráchovi je to jen ublinkávání.
17. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a ještě jsem koupila fenyklovy cajík, ale ještě jsem ho nedala...

hydři,a blinká hodně?? jako po jídle?? Sofísek taky ublinkává,ale jde to... :wink:
17. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
gabi: My máme probiotická kapky Bifiform, je toho 7ml a stojí 240,-. Nám zabrali skoro okamžitě, asi druhej nebo třetí den. Ale teď mi přijde že se to zase horší. Chci koupit v DM třešňový pecky, že bysme nahřívali bříško.

Linduška ze začátku vůbec neblinkala, začala asi ve 4.týdnu. Ale myslim, že to neni tak hrozný, jen občas trochu ublinkne.
17. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelkap aha, tak takové kapky vůbec neznám....to ti poradily v lékarně?? a kde si je koupila prosím?????? :wink:
17. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj,
@gabcos jestli to nebudou ty levnější probio kapky, o kterých jsem ti říkala v Tescu. Že mi je nabízela lékárnice v Globusu :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaru30 tak to jsem asi nějak nezaregisstrovala.... :sweat_smile:
17. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
před chvíli Sofinka pásla koníky v košíku...pak jsem ji dala do lehátka a přišla za mnou Emmi a říká..." dáme Sofinku do košíku aby dělala koně".... :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabcos Kupovala jsem je v lékárně na Šumavě. Řekli mi, že nemaj ty za těch 600,- ale že maj jiný, že jsou nějaký nový, tak at je zkusim. Probiotika jsou to taky a levnější.

A v Tescu v lékárně je nemaj, tam maj Infacol o kterým tu psala Jaru, to je taky nějaká novinky, ale to nevim jestli jsou to probiotika nebo ne - nevíš Jaru?

To je hezký, jak ty malý dětičky vymyslej takový hezký věci a dokáže to rozesmát :slight_smile:
17. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabcos to bude tim, že jsme tam toho namlely :grinning: Pokoupilas taky nějaký oblečky ve slevě? :slight_smile: Jsem ráda, že zlevnili tu novou kolekci, měla jsem tam pár kousků vyhlídnutých, ale furt jsem váhala. A jak je zlevnili, bylo rozhodnuto! :dizzy_face:

@marcelkap To určitě probio nejsou. Krásně voní, ale malýmu nešmakujou, plive je...možná proto, jak jsou tak hustý. Zkoušeli jsme je jen jednou a nějak se mi nezdá, že by pomohly :confounded: Ale je fakt, že co mimi, to něco jiného.
Ale zkus třeba to fénování bříška, jak psala Gabča. Jedna holčina od nás z diskuze to dělala taky a malej si to náramně užíval :slight_smile:
17. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jarko,
omluvu sem nečekala, to bych byla překvapená, ale mohla by ses vyjádřit, když někoho veřejně pošpiníš????!
:zipper_mouth: :rolling_eyes: pořád nad tím přemýšlím, jak si tohle můžeš dovolit?! takhle na někoho bezdůvodně útočit?! mohla bys k tomu něco napsat a nedělat mrvýho brouka? když těda někoho označíš jako nákýho anonyma, kterej na tebe hází špínu???!
čekám, že tady alespon sdělíš důvody a co tě vedlo k tomu mě označit za nějakou PEFINKU! jak jsem pochopila , tak o tobě rozeslala náký pomluvy, to je hnus, ale uvědom si, že tys udělala ještě to horší! jak se mám bránit??? kde bereš tu drzost a jistotu takhle někoho obvinit z něčeho tak hnusnýho! Věř, že kdybych měla potřebu se k tobě vyjádřit, tak to udělám veřejně a pod svým jménem, s tim já problém teda nemám :sweat_smile: ale proč, vůbec tě neznám :sweat_smile:
napiš mi jedinej důvod, proč si tohle o mě napsala?! :zipper_mouth: napsala sem sem jedinej příspěvěk, že se mi v čb líbilo loni, to je důvod, mě takhle tady špinit?..to je fakt dobrý... :zipper_mouth: vůbec k tomu nemám slov, a ani se neomluvíš??? to se dalo čekat, když si schopná bezdůvodně to na někoho hodit!
at si každý udělá obrázek sám :rolling_eyes: takhle si tady mohla označit za nějaýho ubohýho anonyma každýho! tak se zamysli, jak to od tebe bylo hnusný! chci vědět důvod proč, spousta lidí z koníka mě zná osobně a to, žes na mě tohle hodila, neni sranda :rolling_eyes: ..že se mi líbilo v čb,napsala sem jedinej příspěvek, v dobrým, vůbec to nemůžu pochopit, tak proto píšu náký anonymy? si normální?! :sweat_smile:

sem už chodit nebudu, abys byla spokojená, to nemám zapotřebí,nechápu, proč na mě útočíš,a opravdu, bych byla ráda, kdybys napsala jedinej důvod! když si schopná takové pomluvy! jak by bylo tobě, kdyby tohle o tobě někdo napsal? že se mi líbilo rodit v čb? to je fakt neuvěřitelný
17. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Inno, jsem normální.
A veřejně pošpiněná jsem tu hlavně já. Já tě neobvinila, pouze mám podezření. A to je trochu rozdíl.

Pokud zjistím, že jsem se spletla, tak se ti klidně omluvím. Umím uznat chybu. Zatím mi tu ale pár věcí do sebe docela zapadá.....
Jen bych si k tvému příspěvku v diskuzi dovolila poopravit, že my už jsme si psaly víckrát, na téma porodnice. Na jiném serveru.

A hlavně, nechci tímhle zasekávat diskuzi. Myslím, že tohle tady holky číst nechtějí.
17. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabcos ublinkává docela v normě. Ani ho nemusím tolik převlíkat. To jen občas. Radeček zvracel pořád. A je to po jídle.
@marcelkap ty rřešně si určitě kup. Známá si je koupila pro malého a pomohlo to. :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka Jestli nebude pršet, tak odpoledne vyrážim pro ty třešně :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelkap: pecky určo kup, nám dost pomáhají...jinak máme ty probio kapky za 600,-teď už je třetí den nedostává a řekla bych že je to bez nich lepší...jo a jinak nám dost pomáhá sab simplex....je to sladký a malýmu to chutná...jak po tom mlaská to je sranda....
17. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlasek Sab jsme taky používali, ale přišlo mi, že vůbec nepomáhal. Včera jsme zkusili Baby calm a bylo mi divný jak si to malá "vychutnává" tak jsem si lízla taky a ono je to dost ochucený po anýzu a mátě. Má se to dávat před kojením, ale mám strach aby jí potom chutnalo mlíčko když je tohle tak ochucený :unamused:
17. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jarko,
už toho mám plný zuby, to myslím vážně, nahlásila sem to adminům a tím s tim končim! upřímně ti řeknu, žes mi otrávila po dvou letech celýho koníka a mrzí mě, že sem sem vůbec vlezla, a dovolila si napsat slovy jeden (!) příspěvek , že se mi líbilo rodit v čb. Nebudu se opakovat, a přijde mi to silně nenormální.
Ty mě tady nazveš Pefinkou a budes psát, žes mě neobvinila??! to si děláš srandu?
a zase napíšeš, že ti pár věcí do sebe zapadá?! Už toho mám fakt dost, a žádám tě naposledy, přestan mě s tím spojovat! myslím to vážně...z hluboka se mi příčí náký udavači, anonymové a podobný praktiky, tak tě žádám naposled,
a pokud opět napíšeš takovouhle věc, tak tady veřejně napiš, JAKÉ VĚCI ti zapadají proboha?!
tak to shrnu.. je to pár dní, ani nevím, kdy jsem se zapojila a napsala příspěvěk, jak se mi v srpnu rodilo v čb, ted sem to hledala a jediná reakce ode mě na tebe je , že ti píšu, že to jsou pověry..nic víc! Potom sem tady radila s jídlem, ptala se an kočárek a psala si s Beruskou, z toho ti pár věcí zapadá??! Nejsem si vědomá, že bych si s tebou někdy jindy psala! Matně si vybavuju, že ses objevila na našem starém zaběhlém tématu San ART, ze kterého sme se zamkly a ono to fakt není od věci :rolling_eyes: TAkže to je celé, jak já tě znám :sweat_smile: Vůbec nechápu co ti zapadá!
Klidně to tady napiš!!! Sem s tím, co ti ode mě může zapadat, to už bych asi fakt padla, co z tebe vypadne..myslím, že by to zajímalo víc lidí...
a víš co, mám tě dost, psala sem ti slušně IP, abys toho nechala, někoho nevinnýho špinit, pokračuješ v tom dál, doufám, že máš ze sebe dobrý pocit...nahlásila jsem tě adminům, za pomluvy, holky, který mě tady znaj, stojí za mnou a ví, že je to sprostej kec, a ty si si mysli, co chceš dál, proti pomluvám není obrany , bohužel...
do někoho si kopnout musela, tak sem to odnesla já, která sem napsala snad 4 příspěvky :sweat_smile: to nejde pochopit :sweat_smile:
měla sem tady fotku, ty mě snad znáš????! Já sem tě v životě neviděla, neznám tě!!! fakt žasnu, čeho jsou lidi schopný...jsem opět poučená, že na nezamčený diskuze ne :slight_smile:
víc k tomu nemám, nemám se jak bránit, tak ti děkuju, žes veřejně bez důkazu a JEDINÝHO DŮVODU (!)
hodila na někoho takovou špínu, si frajerka..

hele a mě je jasný, že žádný důvody nenapíšeš, protože nejsou,a jestli mě ještě jednou spojíš s nákým svinstvem, tak věř, že to budu řešit jinak, tak jako si chtěla ty! Důvod není, jen je ti blbý se omluvit,tak jsi napsala zase tohle, protože já vím, že jsem to nepsala a tedy věci žádný zapadat nemůžou, to jsou zase keci Jarko!!! ani tě neznám proboha :sweat_smile: a omluvu už nečekám, a ani bych jí po tomle nepřijala, opravdu si mi znechutila celýho koně, bezdůvodně , fakt doufám, že je ti ze sebe opravdu fajn!

17. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí

@jaru30 a ještě mi napiš, prosim tě, na jakémže serveru sme si to psaly spolu?! ty mě snad znáš, já to nechápu? Na jakém jiném serveru?? chodím na emimino,tam sem myslím nikdy zkušenost s čb nepsala....tam je díkybohu zamčená diskuze a kde se osobně známe a ted vidím, jaká je to výhoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,
moc díky za podporu, opravdu mě to potěšilo, i když někoho ani neznám :dizzy_face: tohle celé mě docela dost mrzí, nemám se jak bránit, :pensive: a celý den na to myslím a mám to v hlavě a nechápu :frowning2: ještě jednou díky, člověku to moc pomůže :dizzy_face: a nestojí to zato, si kazit náladu s miminkem, kvůli někomu, kdo si nevidí do pusy, už jen to někomu takhle zkazit den :pensive: ...celé to tímto hážu za hlavu, lidi jsou různí :frowning2: Pefinka nejsem, Jarka at si kope dál kolem sebe, pro mě je to uzavřené.

@jaru30 už mi na nic nemusíš odpovívat, nezajímáš mě, nedokázala ses ani omluvit, ani napsat důvod ,snažila sem se s tebou mluvit přes IP, abys napsala jediný důvod!!!!! jen si hodila špínu a dál mlžíš, tím, cos udělala, sem si o tobě už obrázek udělala, možná na tom něco bude, kdo o tobě roznáší ty pomluvy...je to sice hnusný a smutný, že to nedokáže napsat veřejně,ale takhle anonymně,já takovými lidmi pohrdám, ale ty jsi udělala ještě horší věc! :zipper_mouth: převracím to ze všech stran a nedokážu pochopit, jak můžeš někoho označit za nějakého pomlouvače bez jediného důvodu a důkazu a zkazit mu naprosto den ! Pefinka se ted jistě dobře baví a ty můžeš dál přemýšlet, kdo bude další obět a koho budeš podezírat a veřejně špinit :frowning2: řeknu ti už jen jediné a dál tě budu ignorovat, příště než něco takového uděláš, víc přemýšlej, co člověku můžeš způsobit , opravdu si mi to tady otrávila, ale kašlu na to, za to mi náká Jaru, kterou vůbec neznám, fakt nestojí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

měj se moc hezky!
17. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.

Mám po další poradne. Prcek je ok a je pořád dole prdílkou. :frowning2: Nepamatáte si v kolikátem tt ste už mali prtata hlavičkou? Ja to nemám poznačené ani u Fildi, tak nejak nevím. :confounded:

@marcelkap My sme meli na bříško nejaký olejíček tuším bylinkový..... Kupili sme ho jak jsme chodili na masáže kojencu ku Skálové do sucháče. Ak tam nekterá chodíte tak sa skuste zeptat....
17. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,jak jste na tom s dudlíkem? Nevím,kde se u nás stala chyba,ale malá ho absolutně odmítá,vyzkoušeli jsme snad 5 druhů a ani jeden se nechytil :frowning2: zkoušela jsem i takový finty jako nakapat jí na dudlík trochu toho SABíka,ale vždycky vycucla to sladký a pak ho vyplivla a místo toho jede paleček,trochu se bojím toho,aby jsme jí ho pak odnaučili je fakt,že teď jak už je větší a zabaví se hračkama tak to neni tak častý jako když byla úplně malinká :slight_smile: Máte s tím někdo zkušenost? Nevíte co by pomohlo ji to odnaučit? Předem dík za rady :wink:
17. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@slavuska1 já měla malou otočenou cca od 25 tt hlavičkou dolů,ale doktor říkal,že to ještě neni definitivní a že snad mám takovej dojem do 33 tt se to může změnit,ale u nás to tak zůstalo :slight_smile:
17. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelkap: jo a ještě mu každý den, alespoň 2x denně mažu bříško tymiánovým krémem z Justu. A to bych řekla taky že pomáhá.
@slavuska1 : já měla malého myslím od 28tt hlavou dolu, ale jinak je čas do 36tt aby se otočilo....
17. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavuska1 byď v klidu může se točit klidně do 36tt :wink: máte ještě čas!
@kasyma ahojky, malá mi taky dudlu nechce... a taky mám ozkoušené snad všechny co byly... prostě ručičky jsou nej... zatím mi paleček nejede tak uvidíme... ale jak píšeš ty, brzy se to odnaučí a bude si hrát jen s harčkoua usínat s ní...
17. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dík za info kdy se prcky točí...... Ja vím že teoreticky se muže otočit i v den porodu, ale jestli je to tak i v skutečnosti bežné..... tak snád se otočí. Prdílkou se mi rodit nechce :grinning: Mám zato že Filda byl otočený už brzo a taky vydržel.

@kasyma na dudlík by som ji tak pozde už neučila, pak ji budeš zase odnaučovat od dudlíka. U nás zabíralo, že musel s ručičkama neco delat, aby nemel čas si dávat prsty do pusy.
To je hezké že ja chtela aby dítko dudlík nemelo vůbec a ted vidím že vy se snažíte aby je mely. :grinning:
17. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@slavuska1 je to fakt teď už asi pozdě bycha honit :grinning:,ale občas by bodnul třeba při usínání přes den večer nemáme problém,ale přes ten den to je občas síla :slight_smile: než zabere
Slavu koukám,že už to máš taky "za pár" a čekáš klučíka,tak aspoň bude mít Filda parťáka :wink:,jinak k tomu otočení slyšela jsem i o svícení baterkou směrem k podbřišku a prej by se mimčo mělo otočit za světlem,nevím co je na tom pravdy,ale zkusit se má všechno :grinning:
17. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavuska1 Já teda vůbec nevim od kdy byla malá otočená hlavičkou. Když jsme byli na utz v 26.tt u Čutky, tak už byla, to vim. Ale nevim od kdy.
O tom svícení baterkou jsem taky slyšela, říkali nám o tom na kurzu. A co vím o pani která tam se mnou chodila, tak měla malýho zadečkem a šla na císaře, neotočil se jí a zkoušela všechno možný. Omlouvám se za negativní zprávy :fearful:

@kasyma Bohužel, s dudlíkem neporadím. Linduška ho zatím vůbec nechce. Nevim jak to dělá, ale vždycky si ho vezme jen od babičky :slight_smile:
Já jsem byla proti dudlíkovi, nechtěla jsem jí ho dávat vůbec, ale moje mamka jí ho pořád cpe, vždycky jí řikám ať jí ho nedává, ale ona stejně v nestřeženej okamžik jí ho do tý pusy strčí. Naštěstí to nemá moc velkej úspěch :slight_smile:
17. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky! tak jsem konečně doma na nemocenské a krásně odpočívám. Je to nádhera, nestresovat se z práce...

@slavuska1 já měla malou taky celou dobu prdýlkou dolů a na minulé kontrole - min. týden už byla konečně otočená hlavičkou dolů. Dr říkala, že už by tak měla zůstat, pokud nebude chtít maminku potrápit... tak snad... :slight_smile:

@marcelkap malá je nádherná, je taky tak hodná?já už se taky tak těším :slight_smile: včera jsem začala prát oblečky a byla jsem překvapená, kolik jich mám :sweat_smile: ale je fakt, že my jsme toho moc nekupovali, většinu jsme zdědili po klucích od ségry. Ale už se hrozně těším, až se s naší malinkou pomazlíkuju :dizzy_face:
18. srp 2010 v 06:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marcelkap a paleček zůstává v klidu jo :slight_smile: ? Nebo tam cpe ten,přece jen je to pro ně jednoduší žejo,ten nevypadne daj si ho do tý pusinky kdy chtěj,jenže já u tý naší prďolky mám trochu obavu,že se jí za chvíli rozmočí :grinning: a taky se :slight_smile: tak trochu bojim,aby neměla nějak deformovaný patro :unamused:
18. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek