• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@kebule82 Děkuju, Linduška je zlatíčko, ale někdy umí pořádně křičet a v noci moc nespí. Včera poprvý usla po koupání a spala až do půlnoci, pak jsem jí musela uspávat, ale šlo to. Takže to vypadá, že se nám konečně otáčí režim :slight_smile:
Chápu jak se těšíš na malou, ale užívej si teď bříško. Pak až ho nebudeš mít, tak na něj budeš vzpomínat :slight_smile:
Mě skoro celý těhotenství říkala švagrová ať si moc oblečků nekupuju, že toho spoustu dostanem (má syna 20 měsíců). Jsem si teda myslela, že něco dostanu od ní a kromě dárku k narození jsem nedostala ani kus. Nečekala jsem ale až mi něco dá (bych se taky nedočkala) a nakupovali jsme si sami.

@kasyma Paleček necucá, to tam radči strčí celou ruku :grinning: Ale teď zrovna dudlík má...na něj asi musí mít náladičku nebo já nevim.
18. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelkap však se říká, že prvních 6 týdnů je nejhorších, ne? za chvíli je budete mít za sebou, tak už bude líp, uvidíš :wink: tak já svojí švagrový nevěřím ani slovo, takžče bych se na ni taky nespolehla, to máme asi společný :slight_smile: já mám spoustu oblečků od ségry, sice měla klučíky, ale nevidím nic špatného na tom, když bude malá nosit modré oblečení - to naopak je to horší - když kluci nosí růžovou :grinning:
18. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kebule82 Furt lepší když holka nosí modrý než když kluk růžový. Já když jsem byla mimino tak mi prej modrá slušela, že mi to šlo k modrejm očím, říká mamka. No a Linduška má taky modrý oči, tak jí moje mamka koupila náušnice s modrým kamínkem, že jí určitě budou taky slušet :slight_smile:

Dneska nám začali stavět lešení na paneláku...to bude žůžo několik následujících týdnů. Budou pak dělat i výtah, takže se asi budem stěhovat k našim. Do šestýho patra tahat malou, to fakt ne. Já to sotva vyfunim sama a mám strach, že zakopnu (se znám jakej jsem slon) a nedejbože aby se malý něco stalo. Káťo, vám teď dělaj taky panelák ne?
18. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelkap jj, nám už tady měsíc a půl taky buší. Jsem ráda, že už máme za sebou aspoň výměnu oken, že nám už aspoň nepolezou do bytu. Mamka mi tu byla umýt okna a teď čekám, až přijede manžílek ze služebky, bude věšet záclony :slight_smile: jinak plánované to je minimálně do konce října, tak jsem zvědavá, jestli to stihnou. Co vám budou všechno měnit? nám dělali ty okna, zateplují, výměna balkonu, oprava střechy, vchodových dveří a fasáda. To je snad vše :slight_smile: výtah nám zůstane starý, zatím funguje bez problémů. My bydlíme v 8. patře, tak si taky nedovedu představit funět nahoru pěšky :grinning:
18. srp 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kebule82 Nám dělaj fasádu, vchodový dveře, schránky, zvonky, výtah, těm co ještě nemaj, tak okna, okna ve společnejch prostorech - sklepech. My je naštěstí máme, takže nám taky dovnitř nepolezou. Teda částečně - budou se dělat nový topení v bytech. A sklep máme krajní a máme tam okna takže musíme vyklidit sklep aby tam mohli. Jo a lodžie budou přidávat těm co je nemaj. My nemáme ty plecháče balkony :grinning:
18. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Psala mi Beruska, ale jeli jsme na chatu tak můžu psát až teď. V 5 ráno jí začaly bolesti a odtekla jí plodová voda. Tak jí dali na čekací pokoj. Tak držím palce, aby byl co nejrychleji malej venku.
18. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelkap tak my máme i plecháč balkon i lodžii, takže si užíváme obojího :slight_smile: tak to máte taky na dýl, do toho října určitě, ne?
18. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka to je dobrá zpráva. Snad už to má holka za sebou...
18. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kebule82 No jo, vy máte oboje vlastně. Chtěli jsme tam v tom paneláku kupovat byt, ale nevyšlo to. Byl to trochu podfuk.
18. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Berušce mooc držíme palečky, at má z porodu hezký zážitek a maličkýho co nejdřív u sebe! :dizzy_face: :dizzy_face:

Marcel, tak budete mít nové výtahy? jak dlouho to budou dělat? to bych taky asi šla k němu s malým, to by sis dala do 6 patra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
super, že to vypadá se spinkáním líp!

já sem za dudlíčka, že ho má, moc ráda, když je unavenej, nebo podrážděnej venku, tak ho vždy uklidní, at ho má klidně do dvou let nebo trochu dýl :dizzy_face: už od porodnice ho má, sama sestřička mu ho tam lupla :grinning: kojení to vůbec neovlivnilo, byl to savec neskutečnej...sem si říkala, že budem kojit tak do 3 let, jakej to byl závislák :sweat_smile: a odstavil se uplně sám a bez problémů :slight_smile: až mi to bylo trošku líto, kolikrát sem ted zkusila prso nabídnout, a jen mě kousne, jak kdyby nikdy nebyl kojenej, vůbec o to nestojí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

švagrový klučík dudánka nikdy nechtěl, je mu rok a třičtvrtě, ale byla by ráda na to usínání, kdyby ho bral, takhle chtěl pořád usínat jenom u prsa :unamused: ale co se dá dělat, když ho nechce :slight_smile: ted čeká holčičku v zimě, tak doufá, že ta dudat bude :grinning:

at máte hezký den :wink:
18. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka co Beruška??? žádné nové info????
Doufám, že se netrápí a Floriánka má už dávno u sebe !!! :slight_smile:
18. srp 2010 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@inna12 Nikdo neřikal jak dlouho budou ty výtahy dělat, ale když jsme bydleli jindem v pronájmu, tak tak dělali výtah, mělo to trvat měsíc, ale dělali to 3 mšsíce a další 2 to tak jezdili opravovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naše už jsem na to připravila, těm to nevadí, že tam budem s malou, horší je to s našima dvouma čičinama, z těch je mamka někdy na nervy mnohem víc :sweat_smile:
19. srp 2010 ve 03:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabcos bohužel nic. Taky doufám, že už porodila. Už by jinak rodila 26 hodin. Takže doufám, že už jsou v klidu a oba v pořádku u sebe. :slight_smile:
19. srp 2010 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka tak ji písni...:slight_smile:
19. srp 2010 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabcos Tak sms je poslána, tak uvidíme.
19. srp 2010 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka ty si rychlík, děkuju...:slight_smile: Jsem napjatá co a jak.....
19. srp 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marcelkap a měla malá s těma čičinama už nějaký kontakt? Nevim u každého je to jiné,ale my byli na návštěvě u švagrový a ta kočku má,malej mohli být tak 3 měsíce a co ta dělala,musela jí zavřít do jinýho pokoje,protže jsem šla malou přebalit na gauč a ona normálně vystartovala,prskala a asi žárlila nebo co,ale v tu chvíli jsem měla o malou takovej strach,aby jí nějak nepodrapala nebo tak něco...

tak to jsem taky zvědavá na Berušku já myslím,že už by mohla mít mrňouska u sebe :slight_smile:
19. srp 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
tak já doufala, že už tady bude radostná zpráva a pořád nic :confused:
19. srp 2010 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Zatím mi žádná zpráva nepřišla. Tak doufám, že už je malej opravdu venku a čerpají síly po té vysilující práci. :slight_smile:
19. srp 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kasyma Ono je to jiný když jenom přijdeš na návštěvu k tý kočce a záleží jakou má ta kočka povahu. Ty naše jsou vyloženě jen doma a rozmachaný :slight_smile: Když maj malou doma pořád tak si zvykaj, ale i když k nám někdo přišel na návštěvu s miminkem nebo dítětem, tak oni ho ignorujou. Nelíbí se jim, že to brečí, tak se ukliděj někam do kouta. Když je Linduška v lehátku, tak projdou okolo, čuchnou k ní a jdou zase dál. Ale samotný je spolu nenecháváme. Oni ty kočky jsou spíš potvory v tom, že jí chtěj lézt do kočárku a postýlky a udělat si tam pelíšek.
19. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Zpráva od Berusky: Tatínek s mamkou říkají, že dnešek, tj. 19.8. 2010, je pro ně ten nejkrásnější den v životě. Ptáte se proč? Protože jsem se narodil. Těší mě. Jmenuji se Floriánek, narodil jsem se v 8:40hod. v českobudějovické porodnici s váhou 3250 gr. A jsem pořádný krasavec, protože mamka s taťkou se na mně pořád koukají a ne a ne ze mě spustit oč! :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: obrovská gratulace!!!!! Přeju, ať je Floriánek zdravej jako rybička a rodiče z něj mají jen a jen radost :slight_smile:
19. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
připojuji se ke gratulaci hlavně ať je zdravoučkej a dělá rodičům samou radost :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
a já mocinko gratuluji !!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vypadá to teda na dlouhý porod...:frowning2:

beruška napsala moc krásnou oznamující zprávičku, to se jen tak nevidí - nečte.... :wink:
19. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem si říkala. Já si taky původně chtěla něco hezkého vymyslet, ale pak jsem se na to vykašlala. :grinning:
19. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Beruško, i od nás letí velká gratulace k narození miminka :dizzy_face: hodně zdravíčka a štěstíčka Floriánkovi do života :dizzy_face:
19. srp 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se samozřejmě připojuju k velký gratulaci berušce.
19. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Beruško, moc gratuluji a ať jste oba zdraví!
19. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky uteklo to jenom mě nebo i vám, že denča24 už má taky broučka u sebe...teď to čtu na FB...48 cm a 2720g
19. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelkap a @hydricka koukala jsem že vy už to víte :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek