• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@bodlasek vážně? :confused: no teda, takže taky dneska? takže hned dvě miminka? :sweat_smile: no paráááááda!!!! :grinning:
Tak už to má holka za sebou....

Moooc gratuluju Denco!!! :slight_smile: Přeju hlavně zdravíčko! hodně radostných společných chvilek a málo probdělých nocí :wink:
19. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30: no vypadá to že v pondělí...dneska je pustili domu :grinning:
19. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek ahááá, já si říkala, že jí třeba přítel vlezl do profilu a hned to na FB nahlásil :slight_smile:
Je to rychlejší než rozesílat desítky smsek :grinning: A taky levnější :grinning:
19. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30: nene psala na FB...tak konečně doma s malým :slight_smile:)...já si říkala že tady nějak dlouho nebyla....
19. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, taky už mi to Facebook napráskal o Denče.

Holky, dneska dopoledne jsme s Linduškou leželi na posteli, hráli si a ona se z bříška převalila na bok. Tak to večer při koupání říkám manželovi, jak je šikovná...po koupání jsme jí dali na bříško, mažu jí zádíčka a najednou sebou začala mrskat, strašně jí to bavilo a najednou šup...a převalila se úplně na záda.
19. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap šikulka!!!! :slight_smile: ono se říká, že holčičky jsou šikovnější než kluci :slight_smile:
19. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 Sem si dělala potom srandu, že za měsíc bude lézt :grinning:
19. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap: ty jo to je šikulka...my jsme lenivý i pást koníky :slight_smile:)
19. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap :grinning: vždyť jsem ti na FB psala, že v pěti měsících už budete chodit :wink: :grinning:

@bodlasek z toho si nic nedělej. To je ta pověstná chlapská pohodaaa. Proč by se namáhali :grinning:
19. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30: no to je fakt....ale kopeme jako o život....a to kojení o tom vůbec nemluvím, jsme z toho pěkně nešťatná....
19. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek Copak? Nechce papat malej nebo nějakej problém? :frowning2:
19. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap. malej by i papal, ale máme asi nějaké slabé mlíčko nebo co? Nabaští se, vše v poho, ale za půl hoďky má hlad. Navíc tak po 5 minutách se mi začne odtrhávat a tak mu dávám druhé prso....už měsíc dokrmujeme...a asi 3 týdny dostává na spaní flašku, jinak by jsme nevydrželi...už nevím co dělat, aby jsme se vrátili jen ke koju a měli mlíčko...
19. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek taky kopete? my taky, ale jako těžce. Ten s těma nohama musí furt něco dělat. Teď si oblíbil zavěšenej plyšovej míček. Leží na zádech, vyšvihne nohy do pravýho úhlu a trefuje se do něj..... :grinning: sranda ho pozorovat.

s tím kojením. Zkusila bych odsávačku :slight_smile: abys nepřišla o mlíko. A říká se, hodně pít a snažit se bejt co nejvíc v pohodě.
19. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek Jee, tak to je škoda. Já jsem teda četla, že slabý a silný mlíko je blbost. Buď mlíko máš nebo ne, ale slabý neexistuje. Jestli jste to úplně nevzdali, tak je určitě šance se vrátit je ke kojení, je třeba to pořád zkoušet a on určitě zase bude pěkně baštit.
Mě to teď dělá taky, že se cca po 5 minutách začne mrskat a odtrhává se. Ale nabídnout druhý mě nenapadlo. Ona i když papá třeba těch 5-10 minut, tak jí to asi stačí a když ne, tak to si řekne nejdřív tak za hodinu a půl, tak dostane znova.
19. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek Jak píše Jaru, tak ta odsávačka neni blbej nápad. A kdybys měla odsáto, tak bys místo UM dávat svoje mlíčko..teda jestli by to mělo nějakej efekt...jen mě to tak napadlo.
19. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30: no jo kope jako vzteklje na suchu...zítra ho chci konečně dát na hrací dečku,....a jinak jsem mu zkusila dát do velké vany drobet vody a to tedy kope jako o život a strašně ho to baví....
odsávačku jsem zkusila..manuální...a strašně mě z ní boleli bradavky...pak jsem u kojení pomalu brečela....ale asi to znova zkusím....jinak v pohodě se snažím být a piju víc než kdy jsme pila :slight_smile:)...jen občas má člověk splnín....říkám si že raději dokrmit, než mít nespokojené a hladové miminko....
19. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap: taky jsem to četla...ale nedovedu si vysvětlit že má za půl hodinky zase hladík....asi to nějak zítra zkusíme....ale to bych s ním musela být celý dny doma...a nikam ven nejít...a já se snažím alespoň jednou denně jít s ním kočárkovat....
19. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bodlasek bude to určitě tou flaškou my jsme cca od třetího měsíce začali dokrmovat,protože malá nechtěla přibírat na váze doktorka říkala ať jí vždycky nejdřív dám z prsu a pak dokrmím. Takhle to fungovalo asi měsíc a pak ze dne na den odmítala prso úplně to bylo křiku a když se dala flaška tak klídek. Ono je to jednoduchý z tý flašky to teče skoro samo,ale z prsa musí tahat. Jestli nechceš přestat kojit tak bych se taky přikláněla k tý odsávačce. Teď mě s postupem času mrzí,že jsem to tak neudělala,ale co nestresuju se tim,jen že ta UM se docela prodraží :dizzy_face:,ale co bych pro ní neudělala hlavně,že je spokojená beruška moje :slight_smile:
19. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek Když jdete jednou za den ven, tak to je jedině dobře, vzduch mu udělá dobře. Četla jsem příběhy, že někdy se s kojením začíná jakoby od začátku - často přikládat, střídat obě prsa během jednoho kojení, před kojením nahřát teplou vodou, rozmasírovat...
19. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek mě v porodce půjčili elektrickou. Pak jsem si řekla o manuální, na zkoušku...protože jsem si řekla, že by mi třeba i stačila :sweat_smile: No a vymáčkla jsem ze sebe jen pár kapek! :pensive: Takže jsem obětovala prašule a mám tu elektrickou. A je super. Ta z tebe vycucne i duši :grinning: A taky, takhle máš jednu ruku volnou, takže můžeš odsávat a druhou rukou třeba psát na koníka :grinning: spojíš příjemné s užitečným :wink:
19. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si taky koupila elektrickou. Ale vůbec mě to nebaví odsávat, někdy ale musim páč mám pocit, že prasknu. Předevčírem spala malá skoro celou noc a 9 hodin nejedla - to mi bylo ouvej a nemohla jsem se dočkat až se vzbudí a bude chtít jíst, aby mě "vycucla" :slight_smile:
19. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap 9 hodin nejedla? :confused: hmmm, dobrýýý!!! Tak to jsme ještě nezažli :sweat_smile: My maximálně 6 hodin :grinning:
19. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasyma: to že by nechtěl prso nemáme...když ho vytahnu tak se celej třese....řekla bych že z prsa to má snažší než z flašky...u tý je kolikrát chudák tak spocenej a usíná jak je unavenej...koupila jsem Tommy Teepee...pro kombinaci kojení a dokrmu....

@marcelkap: nevzít ho ven tak s ním nevydržím...a to parádně vydrží spinkat i 4 hodinky a pak je samej úsměv....

@jaru30: já tou manuální kolikrát taky vůbec nic nevytáhla...a když jsem zkoušela odsát kolik z prsou dostanu tak jsem se dostala na 100ml....ani ťuk víc a to mě sakra bolel palec....

@jaru30 a @marcelkap: a jakou jste si koupili? možná že do toho ty peníze taky ještě vrazím....
19. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 No jo, celej den a večer nespala, měla nákej blbej den, takže usla v 1:30 v noci a spala až někdy do 8 ráno, ale jedla naposled 2 hodiny před usnutím, takže to dalo těch 9 hodin.
19. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek Já mám odsávačku od Medely, v Bejbycentru za 2399,-. Já jsem odsávala jen párkrát po kojení, protože malá nevysaje všechno, tak abych se vyprázdnila. Ale ono se tim potom tvoří ještě víc mlíka, takže jsem s tim přestala, protože i tak ho mám dost.
19. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap: marcel nemáš někde odkaz jak vypadá...co je to za tip?
19. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek já mám tu samou jako Marcel, od Medely - mini electric :slight_smile: Odsávám denně a pijeme z flašky. Jen když razíme ven, tak normálně kojím. Malej je naštěstí v pohodě a je zvyklej na obojí :slight_smile:
19. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek jasnýýýý :slight_smile: to je jedno, jakou zvolíš značku, hlavně aby byla elektrická a nemusela sis namáhat ruku :grinning:
A koukám, že je i za pěknou cenu :slight_smile:
19. srp 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek