• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Jo jo, holky, to je přesně ono ty odsávačky.

Jaru a neni to škoda, že mu dáváš doma z flašky? Tebe to normálně nebaví? :grinning:
19. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30: právě proto o ní tedy uvažuji....penízků je málo....ale hlavně že uvažujeme o koupi zrcadlovky...zrovna dělám fotky na vyvolání :slight_smile:)...ale tohle je důležitější....
19. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap
když ono je to s tou flaškou rychlejší :grinning: Sice odsávání chvilku trvá, ale když stejně sedim u PC, tak už je mi jedno, že mám v druhý ruce odsávačku. A aspoň pak mám přehled, kolik toho vypil :grinning: A pak vím, že když si dal 100 ml, tak že se dřív jak za 2,5 hodiny nevzbudí :grinning: Jo a nemusim řešit bolavý bradavky, jako hodně ženských :grinning:

Když jsem kojila, tak jsme u toho seděli i 45 minut, do toho několikrát usnul a ve finále se nenapil tolik :sweat_smile: Takže za půl hoďky už chtěl zase jíst. To bylo pořád dokola....Takhle mám 2,5 hodiny čas jen pro sebe :slight_smile:
19. srp 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30: malej baští je 100 ml??
19. srp 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek no joooo, myslíš že to je málo? no my zkoušeli dávat víc, ale pak se z toho akorát poblil :sweat_smile: tak jsem se vrátili zpátky ke stovce a je v pohodě....

A ještě bych zapomněla: velká výhoda odsávání je to, že si odsaješ dopředu a pak se můžeš futrovat jídlem, který bys při normáním kojení třeba nemohla. Třeba fazolema :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30: no mě malej zbaští večer než jde spinkat...150ml Nutrilonu....
19. srp 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek
já bych se radši držela nějaké značky. Ať už Avent, Nuk, Medela....tam si doufam nedovolí dělat nějaké kšunty.
Bála bych se, že u těhle "no name" se něco brzo podělá :sweat_smile: To máš jako s elektronikou :wink:
19. srp 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi zítra dojedeme pro tuhle http://www.leky-lekarna.cz/detail.php?cislo=4710962443833&kat_id=063803008&level=4&menu_id= mají ji v lékárně u špitálu a hned to budeme zkoušet...kéž by to chtělo pomoci....
19. srp 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek Snad vám to pomůže ta odsávačka.

Musim se pochlubit...večer usla LInduška v 20:45. Já jsem šla spát v 23 s tim, že za hodinku maximálně se vzbudí na kojení. No a ono nic...a vzbudila se v 5. Já jsem v šoku :grinning:
Když mi někdo říkal, že po šestinedělí se to zlepší tak jsem si říkala "To jako padne 6.týden a přesně ten den bude něco jinak? To je blbost." Hele a ono přesně dneska je nám 6 týdnů :astonished:
20. srp 2010 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek jj uteklo to šíleně. Taky jsem koukala jak blázen, když denča psala že už jsou s malým doma.
Teda holky vy jste hrozný drbny. Teď vás tu musím dočítat. :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap gratulace k pěknému spaní. :slight_smile:
U nás naštěstí problémy se spaním nejsou. Malej se po návratu z porodnice probouzí jednou v noci. A to kolem druhé a pak v 6. Takže paráda. :grinning:
Koukala jsem, že řešíte odsávačky. Já si s Radečkem koupila pro jistotu odsávačku manuální a použila jsem jí jednou. Ale moje kamarádka si jí pak půjčila a ta jí používala často. Ale kdybych potřebovala odsávat hodně, tak jdu taky do elektrický.
20. srp 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Jsem se vrátila s chatičky a hned dva prírustky. Gratulujeme k miminkám a želáme hoooodne zdravíčka a celoživotných síí

K dudlíka: Náš ho mel jenom na usínaní a jinak ho vyplivával a ja byla ráda že ho nemá celý den. A v roce a půl jsme se stehovali a v novom pokojíčku sme mu ho už nedali. A vzal to skvele, takže sme ho ani nevrátili. Ale cucáni prstu mi ríde horší jako dudlík...... ale nevím jak odnučit cucaní......

Vidím že tu řešíte odsávačky. Tak je hezky testujte a ja pak pozberám zkušenosti a budu to mít jednoduchší :grinning: .
Ja som mela mechanickou a odsávali sme jenom když jsme šli na delší cestu autem, aby sme nemuseli zastavovat na kojení. Jsem mu flašku ohřála autoohřívačkou dala vypít a spál dál. Ale naše díte neodkrkávalo, takže to šlo. Nevím jak je to u detí co po jídle krkají.
20. srp 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap gratulace k dobremu spánku. Držím palce at to máte odted takhle krásne každú noc. :wink:
20. srp 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ješte jsem zapomela k otočení.... Když se do další kontroly neotočí, tak zkusím baerku :grinning: A ješte tu nekdo psal neco jako: já na 4 a po pul hodke hladit břicho ve smeru dole ...... nebo tak neco,???????

A když se neotočí, tak pujde císařem a bude to mít :confounded: Nebudu to brát tragicky. Si na útechu říkam, že hlavne že to nebolo u prvého. To by me mrzelo víc, možná by me to i odradilo od dalšího tehu, a bála by som sa u druhého o jizvu....... Takže ak císař, tak u druhého porodu. :grinning:
20. srp 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: holky ahoj, mocinky vas zdravim, diky ze jste na mne myslely a moc diky za gratulace :slight_smile:
vcera nas pustili z proodky.. malej pri propusteni vazil 3050gr a meril 49 cm... no ta 56 je nam desne velka :sweat_smile:

par fotecek naseho Floriho :slight_smile:
23. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula: Beru moc veliká gratulace k Floriánkovi...ať ti dělá jen a jen radost, a přeji mu hodně zdravíčka.....fotky super je moc krásnej :slight_smile:)
23. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula veliká gratulace, Floriánek je náááádherný !!!!!!!!!!!!!
23. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Floriánek je krásný. :slight_smile: :slight_smile: Ať vám krásně roste a dělá jen samou radost.
23. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek ,
@gabcos ,
@hydricka : holky moc diky :slight_smile:
23. srp 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula jak ti malej spal první noc doma?
23. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula no ten je skvělej!!! :dizzy_face: krásnej vlasáček, moooc gratulujeme :dizzy_face: at první dny dobře zvládáte , ježiš, mám nostalgii, když jsme si přivezli takovej malinkatej uzlíček :slight_smile: tak se nakonec narodil taky ve čtvrterk vid? :grinning:

23. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Je krásnej. A na to, že jsi tak dlouho přenášela tak je docela prcek :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula je fakt krásny. Ješte jednou gratuluji. A do tej 56 rychle doroste :grinning:
23. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme do 56 dorostli v 6 týdnech :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula my jsme měli 2900g při propouštění, vím o čem mluvíš... :grinning: :grinning:
23. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : Marto spinkal krasne :slight_smile: :wink: , jednou se teda vzbudil na kojeni driv nez obvykle, ale fakt pohoda :slight_smile:

@marcelkap : jj, vsak dr. pri prijmu mi sdelil, ze tak malyho prenasenyho drobecka fakt jeste nevidel :sweat_smile: :grinning:
je drobounkej, nadhernej :slight_smile: :dizzy_face:, proste nas milovanej Florinek :slight_smile:

@slavuska1 : jj, ja vim doroste :slight_smile:

holky moc diky za gratulky :slight_smile:

budeme muset koupit nejaky oblecky v ty 50 :slight_smile:
23. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: Já jsem taky hnala manžela dokupovat 50. My měli při propuštění 2460g a 45cm :slight_smile:
23. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek