• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@beruskanula tak to je malej šikulka. A do té 56 vyrostete brzo. Ale i tak se nedívím že nakupuješ. Malej má měl minulý týden 57 cm a stejně nosíme jen samé nejmenší věci co tu mám. :grinning: :grinning:
23. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka : Mame za sebou prvni poradnu u dr.... malej ma dle jich vahy 3200gr. :slight_smile: , plne kojime :slight_smile:
24. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
berus: Jee, tak to my jsme měli přesně v měsíci :slight_smile: My jdem zítra k dr, tak jsem zvědavá jak nám ta naše prdelka přibrala.
24. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Marci: my jsme skoro na te porodni :slight_smile: :wink:

urcite vam pribrala :slight_smile: princeznicka vase :slight_smile:
24. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula tak to je pěkná váha. To přibírá krásně.
My taky byli dneska na poradně a malej měl 4250g. :grinning:
24. srp 2010 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka : Marto, vsak vas malej je kus poradnyho chlapa... uz od narozeni :slight_smile:
24. srp 2010 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
To jo. O kilo těžší od narození. :grinning: Ale hlavně že mi přibral. Minulou porodnu přibral jen 10g.
24. srp 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je nějako mrtvo, ne?? :frowning2:
27. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Holky, prominte ze sem se dlouho neozvala ale 15.8 sem rodila. Malý se narodil ve 21:30hod... Vážil 2880g a měřil 48cm. Je to naše malé zlatíčko. V pondělí jsme byli u doktorky a krásně přibíráme, máme už skoro 3kg. A tohle pondělí půjdem znova. Tak se tu mějte krásně ahoj
27. srp 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca24 Deni, tak to moooc gratuluju, snad proběhlo všechno v pohodě... Přeji tobě i malému hodně zdravíčka a štěstíčka a hlavně rodinné pohody :dizzy_face: V porodnici jsme se o 2 dny minuly, já odcházela z rizika v pátek 13.8. a ty jsi dva dny na to rodila... :grinning: Jo, to zrovna myslím byly ty bouřky, ne? :slight_smile:
27. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tatarina: Vše proběhlo v pohodě porod byl rychlí amalý byl za půl hodky venku a sem bez šití. A sem i ráda že to byla taková rychlovka ale voda mi už odtekla ve čtvrt na 8 ráno, takže dost mazec... No večer před tím byla bouřka a já sem mu i ten večer říkala že by uřž mohl jít ven tedy spíše že by se mohl připravovat ale on si to vzal po svém a já sem druhý den večer rodila.. Ale je to zlatíčko. Akorád je to noční pták. Ale už se to lepší už je vzhůru více přes den a já se ho snažím utahat aby mi spal přes noc...
27. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca24 : mocinky gratuluji k Tadeáškovi :slight_smile:

@tatarina , @denca24 :: ja byla na riziku od 16. do 18., pak uz primo na sale :slight_smile:
27. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabcos : mrtvo tu je :grinning: :slight_smile:
27. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca24 Tak to zní jako ideální porod! :slight_smile: Uvidíš, že se rytmus brzy upraví a on pozná, kdy má spinkat a kdy být vzhůru a být hodnej kluk :dizzy_face:

@beruskanula Tak to jsme se krásně minuly i spolu... :slight_smile: :grinning: Jsem zvědavá, koho potkám a koho těsně minu... :slight_smile:
27. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@denca24 gratulace k pěknému přibírání. Jen tak dál. :slight_smile:
@beruskanula a jak se doma zabíháte vy?
My jedeme dneska na chalupu poprvé s Lukáškem. Tak jsem zvědavá. Ani nevím, jestli tam mám všechny věci. Ale kdyby ne, tak sjedu dokoupit. :grinning: Radečka si zamluvila na víkend tchýně, tak si bude moc hrát se sousedovic klučíkem. A já budu moc v klidu pouklidit na chalupě a vyplejt záhonky. Jen doufám, že nebude celý víkend takhle.
27. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Hlásím se po delší době. Máme problémy s kojo...už se v tom plácáme delší dobu, v pátek jsem koupila elektrickou odsávačku a ve středu jsem to vzdala, když jsem kolikrát odsála jen pár kapek....párkrát se mi podařilo odsát z obou 25ml a víc ani ťuk. Psychicky mi to nepřidalo, takže malej je od včera na UM a kojím tak dvakrát denně...trošku jsem se konečn hodila do pohody, malej je spokojenej a vysmátej, tak to zase pomalu zkouším jestli se to nezlepší....
@denca24: gfratuluji k přibýrání...jen tak dál....
@beruskanula: a jak to jde vám? Vše v poho?
27. srp 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka, bodlasek : malej je hodnej...
ted uz teda posledni dva dny hned po jidle neusne, takze mu porad vykladame, zpivame, mazlime se s nim.... a pak nejka usne :slight_smile:
ovsem se mi zda, ze se nam naboural nas rezim, co jsme uz tak nejak meli, tak uvidime :slight_smile:
@hydricka : tak chalupu si uzij :slight_smile:

@bodlasek : jejda, to mne mrzi, ale dulezity je, ze jsi uz zase psychicky v pohode, malej spokojenej a vysmatej :slight_smile:
@tatarina : mne uz ted nepotkas :slight_smile: :wink: , riziko jsem si uz vybrala a mam i porozeno :grinning: :slight_smile:
se ti to blizi :slight_smile:
27. srp 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Denča, moc gratuluju k miminku! je moc hezkej :dizzy_face:

@bodlasek zatím to nevzdávej :wink: s tím kojením sem si taky užila, ale měli jsme opačný problém :stuck_out_tongue_closed_eyes: sežen si pískavici, řecký seno, uvidíš, jak se ti udělá víc mlíčka, taky zkus pít meltu :wink: ale ta pískavice je fakt super! mají na netu nebo i v obchodech s kořením, hlavně odsávej hodně často..no a když ani tak to nepujde, tak se taky svět nezboří :wink:
28. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.

My jsme byli ve středu v poradně a Linduška má 3410g a 49cm. Zatím máme pořád problémy se spaním, dřív jak o půlnoci neusne. Ale nám to nevadí, přes den nám to vynahradí, když se na nás směje a to se hned zapomene na probdělou noc :slight_smile:

bodlasek: Kéž by se vám to kojení srovnalo nějak samo. Je dobře že jsi na tom psychicky líp, to je nejdůležitější.

Dneska jsme byli na výletě na Červený Lhotě - máme výročí svatby - zítra přesně dva roky, co jsme se tam brali.
29. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, dneska jsme byli u dětské doktorky a malý už měří 50cm a váží 3190 g. A vše je v pořádku. Je to krásný a hodný chlap...
Inna12: Moc děkuji.. Sem na něho moc pyšná...
30. srp 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Bodlasku doufám, že se vám pití srovná. Ale pokud ne, tak nevěš hlavu. Já taky Radečka musela dokrmovat UM asi od měsíce a nijak mu to neublížilo. :grinning:
Marcelko krásné míry. :slight_smile: A gratuluji k výročí. Určitě jste si to dneska užili.
30. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula jak se vám naboural režim? Nechce spinkat tak jako předtím?
30. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka : zrovna dnes jsem si rikala, ze ti pisnu, jak jste si uzili chatu :slight_smile:

Marti, uz je to zase v normalu :slight_smile: ... jsme to myslela skrz koupani, ze nam to nevyjde jak melo, ale v poho, koupeme vzdy ve stejnou dobu :slight_smile: ¨

30. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcelce a Dnece gratuluje ke kontrolam :slight_smile: ....
30. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula docela jsme si to užili. Jen v sobotu jsme vůbec nevylezli z chalupy. Jen na chvilku. MM na houby a já na lískáče. :grinning: Jinak jsme byli zalezlý v teple. :grinning:
Tak to je dobře, že se vám řežim srovnal. Mě koupání ve stejnou dobu nějak zatím nevychází- :grinning:
30. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka : mas taky deti dve :slight_smile: ... takze to mas tezsi :slight_smile:
30. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka : heled, je mi jasny, ze se jeste nekolikrta rozhodi.. :grinning:
ale proste se snazime ho koupat priblizne ve stejnou dobu :slight_smile:
30. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka: děkuji...už tomu sice moc neveřím, ale snažím se, ale dala jsem malého drobet více na UM a jsme v klidu oba, ale začala jsem zase odsávat tak uvídíme...zítra jdeme do poradny tak o tom promluvím s doktorkou a uvidíme...
@marcelkap ,@denca24 : gratulace k přibýrání a dobrým poradnám...já jsem zvědavá jak dopadneme zítra my...
30. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula je pravda, že když byl Radeček malý,. tak jsme koupali taky přibližně ve stejnou dobu. :grinning: Ale teď se koupe s tátou, takže je to na něm. A já mkoupu Lukáška. Ale mi se zajedeme. :grinning: :grinning:
@bodlasek my taky když jsme najeli na dokrmování UM, tak to bylo hned lepší. Ale i tak vám držím palce aby se vám to srovnalo. A pěkné výsledky na poradně. My jdeme až zítra. :slight_smile:
31. srp 2010 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!

@bodlasek Dívala jsem se, že máš kočárek Camarelo Q12, jak jsi s ním spokojená? My byli včera omrknout kočárky, musím říct, že favorit X-lander mě zklamal a naopak tento kočárek mě docela nadchnul. Recenze na něj jsou taky dobré, tak do něj asi půjdeme :slight_smile:
1. zář 2010 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek