Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

České Budějovice, těhulky

Ahoj, tak jsem se rozhodla založit nové téma,máme tady budějovické snažilky i mamky ve dvou kategoriích 😃 ,ale těhulky nikde. Tak holky šup šup sem.... x-)
hydricka
23. srp 2010
@beruskanula tak to je malej šikulka. A do té 56 vyrostete brzo. Ale i tak se nedívím že nakupuješ. Malej má měl minulý týden 57 cm a stejně nosíme jen samé nejmenší věci co tu mám. 😃 😃
beruskanula
24. srp 2010
@hydricka : Mame za sebou prvni poradnu u dr.... malej ma dle jich vahy 3200gr. 🙂 , plne kojime 🙂
marcelkap
24. srp 2010
berus: Jee, tak to my jsme měli přesně v měsíci 🙂 My jdem zítra k dr, tak jsem zvědavá jak nám ta naše prdelka přibrala.
beruskanula
24. srp 2010
Marci: my jsme skoro na te porodni 🙂 😉

urcite vam pribrala 🙂 princeznicka vase 🙂
hydricka
24. srp 2010
@beruskanula tak to je pěkná váha. To přibírá krásně.
My taky byli dneska na poradně a malej měl 4250g. 😃
beruskanula
24. srp 2010
@hydricka : Marto, vsak vas malej je kus poradnyho chlapa... uz od narozeni 🙂
hydricka
24. srp 2010
To jo. O kilo těžší od narození. 😃 Ale hlavně že mi přibral. Minulou porodnu přibral jen 10g.
gabcos
27. srp 2010
tady je nějako mrtvo, ne?? 😞
denca24
27. srp 2010
Ahojky Holky, prominte ze sem se dlouho neozvala ale 15.8 sem rodila. Malý se narodil ve 21:30hod... Vážil 2880g a měřil 48cm. Je to naše malé zlatíčko. V pondělí jsme byli u doktorky a krásně přibíráme, máme už skoro 3kg. A tohle pondělí půjdem znova. Tak se tu mějte krásně ahoj
tatarina
27. srp 2010
@denca24 Deni, tak to moooc gratuluju, snad proběhlo všechno v pohodě... Přeji tobě i malému hodně zdravíčka a štěstíčka a hlavně rodinné pohody x-) V porodnici jsme se o 2 dny minuly, já odcházela z rizika v pátek 13.8. a ty jsi dva dny na to rodila... 😃 Jo, to zrovna myslím byly ty bouřky, ne? 🙂
denca24
27. srp 2010
Tatarina: Vše proběhlo v pohodě porod byl rychlí amalý byl za půl hodky venku a sem bez šití. A sem i ráda že to byla taková rychlovka ale voda mi už odtekla ve čtvrt na 8 ráno, takže dost mazec... No večer před tím byla bouřka a já sem mu i ten večer říkala že by uřž mohl jít ven tedy spíše že by se mohl připravovat ale on si to vzal po svém a já sem druhý den večer rodila.. Ale je to zlatíčko. Akorád je to noční pták. Ale už se to lepší už je vzhůru více přes den a já se ho snažím utahat aby mi spal přes noc...
beruskanula
27. srp 2010
@denca24 : mocinky gratuluji k Tadeáškovi 🙂

@tatarina , @denca24 :: ja byla na riziku od 16. do 18., pak uz primo na sale 🙂
beruskanula
27. srp 2010
@gabcos : mrtvo tu je 😃 🙂
tatarina
27. srp 2010
@denca24 Tak to zní jako ideální porod! 🙂 Uvidíš, že se rytmus brzy upraví a on pozná, kdy má spinkat a kdy být vzhůru a být hodnej kluk x-)

@beruskanula Tak to jsme se krásně minuly i spolu... 🙂 😃 Jsem zvědavá, koho potkám a koho těsně minu... 🙂
hydricka
27. srp 2010
@denca24 gratulace k pěknému přibírání. Jen tak dál. 🙂
@beruskanula a jak se doma zabíháte vy?
My jedeme dneska na chalupu poprvé s Lukáškem. Tak jsem zvědavá. Ani nevím, jestli tam mám všechny věci. Ale kdyby ne, tak sjedu dokoupit. 😃 Radečka si zamluvila na víkend tchýně, tak si bude moc hrát se sousedovic klučíkem. A já budu moc v klidu pouklidit na chalupě a vyplejt záhonky. Jen doufám, že nebude celý víkend takhle.
bodlasek
27. srp 2010
Ahojky holky!
Hlásím se po delší době. Máme problémy s kojo...už se v tom plácáme delší dobu, v pátek jsem koupila elektrickou odsávačku a ve středu jsem to vzdala, když jsem kolikrát odsála jen pár kapek....párkrát se mi podařilo odsát z obou 25ml a víc ani ťuk. Psychicky mi to nepřidalo, takže malej je od včera na UM a kojím tak dvakrát denně...trošku jsem se konečn hodila do pohody, malej je spokojenej a vysmátej, tak to zase pomalu zkouším jestli se to nezlepší....
@denca24: gfratuluji k přibýrání...jen tak dál....
@beruskanula: a jak to jde vám? Vše v poho?
beruskanula
27. srp 2010
@hydricka, bodlasek : malej je hodnej...
ted uz teda posledni dva dny hned po jidle neusne, takze mu porad vykladame, zpivame, mazlime se s nim.... a pak nejka usne 🙂
ovsem se mi zda, ze se nam naboural nas rezim, co jsme uz tak nejak meli, tak uvidime 🙂
@hydricka : tak chalupu si uzij 🙂

@bodlasek : jejda, to mne mrzi, ale dulezity je, ze jsi uz zase psychicky v pohode, malej spokojenej a vysmatej 🙂
@tatarina : mne uz ted nepotkas 🙂 😉 , riziko jsem si uz vybrala a mam i porozeno 😃 🙂
se ti to blizi 🙂
inna12
28. srp 2010
Denča, moc gratuluju k miminku! je moc hezkej x-)

@bodlasek zatím to nevzdávej 😉 s tím kojením sem si taky užila, ale měli jsme opačný problém :-p sežen si pískavici, řecký seno, uvidíš, jak se ti udělá víc mlíčka, taky zkus pít meltu 😉 ale ta pískavice je fakt super! mají na netu nebo i v obchodech s kořením, hlavně odsávej hodně často..no a když ani tak to nepujde, tak se taky svět nezboří 😉
marcelkap
29. srp 2010
Ahoj holky.

My jsme byli ve středu v poradně a Linduška má 3410g a 49cm. Zatím máme pořád problémy se spaním, dřív jak o půlnoci neusne. Ale nám to nevadí, přes den nám to vynahradí, když se na nás směje a to se hned zapomene na probdělou noc 🙂

bodlasek: Kéž by se vám to kojení srovnalo nějak samo. Je dobře že jsi na tom psychicky líp, to je nejdůležitější.

Dneska jsme byli na výletě na Červený Lhotě - máme výročí svatby - zítra přesně dva roky, co jsme se tam brali.
denca24
30. srp 2010
Ahojky holky, dneska jsme byli u dětské doktorky a malý už měří 50cm a váží 3190 g. A vše je v pořádku. Je to krásný a hodný chlap...
Inna12: Moc děkuji.. Sem na něho moc pyšná...
hydricka
30. srp 2010
Ahoj holky!
Bodlasku doufám, že se vám pití srovná. Ale pokud ne, tak nevěš hlavu. Já taky Radečka musela dokrmovat UM asi od měsíce a nijak mu to neublížilo. 😃
Marcelko krásné míry. 🙂 A gratuluji k výročí. Určitě jste si to dneska užili.
hydricka
30. srp 2010
@beruskanula jak se vám naboural režim? Nechce spinkat tak jako předtím?
beruskanula
30. srp 2010
@hydricka : zrovna dnes jsem si rikala, ze ti pisnu, jak jste si uzili chatu 🙂

Marti, uz je to zase v normalu 🙂 ... jsme to myslela skrz koupani, ze nam to nevyjde jak melo, ale v poho, koupeme vzdy ve stejnou dobu 🙂 ¨

beruskanula
30. srp 2010
Marcelce a Dnece gratuluje ke kontrolam 🙂 ....
hydricka
30. srp 2010
@beruskanula docela jsme si to užili. Jen v sobotu jsme vůbec nevylezli z chalupy. Jen na chvilku. MM na houby a já na lískáče. 😃 Jinak jsme byli zalezlý v teple. 😃
Tak to je dobře, že se vám řežim srovnal. Mě koupání ve stejnou dobu nějak zatím nevychází- 😃
beruskanula
30. srp 2010
@hydricka : mas taky deti dve 🙂 ... takze to mas tezsi 🙂
beruskanula
30. srp 2010
@hydricka : heled, je mi jasny, ze se jeste nekolikrta rozhodi.. 😃
ale proste se snazime ho koupat priblizne ve stejnou dobu 🙂
bodlasek
30. srp 2010
@hydricka: děkuji...už tomu sice moc neveřím, ale snažím se, ale dala jsem malého drobet více na UM a jsme v klidu oba, ale začala jsem zase odsávat tak uvídíme...zítra jdeme do poradny tak o tom promluvím s doktorkou a uvidíme...
@marcelkap ,@denca24 : gratulace k přibýrání a dobrým poradnám...já jsem zvědavá jak dopadneme zítra my...
hydricka
31. srp 2010
@beruskanula je pravda, že když byl Radeček malý,. tak jsme koupali taky přibližně ve stejnou dobu. 😃 Ale teď se koupe s tátou, takže je to na něm. A já mkoupu Lukáška. Ale mi se zajedeme. 😃 😃
@bodlasek my taky když jsme najeli na dokrmování UM, tak to bylo hned lepší. Ale i tak vám držím palce aby se vám to srovnalo. A pěkné výsledky na poradně. My jdeme až zítra. 🙂
kebule82
1. zář 2010
Ahoj holky!

@bodlasek Dívala jsem se, že máš kočárek Camarelo Q12, jak jsi s ním spokojená? My byli včera omrknout kočárky, musím říct, že favorit X-lander mě zklamal a naopak tento kočárek mě docela nadchnul. Recenze na něj jsou taky dobré, tak do něj asi půjdeme 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli