• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@kebule82: My jsme spokojení moc. Taky jsme ho objevili až v Bejbycentru, a taky nás nadchnul. Jediné co mě občas rozčiluje, je že když dám do tašky víc věcí tak nedrží patenty...ale je to taková drobenost. Jinak jsme fakt spokojeni. Klidně se ptej co by tě zajímalo.
1. zář 2010 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
holky,prosím vás, nevíte, kde v ČB nastřelují naušnice?? ale chci fakt dobrý obchod !!! :wink:
1. zář 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlasek Jé, tak to jsi mi udělala radost, zítra ho jdu objednat :slight_smile: vybrali jsme ten tmavší oranžový. Neboj, oni určitě nějaké dotazy ještě přijdou, tak se pak s nimi na tebe obrátím. Včera nám paní v Bejbycentru vše pěkně vysvětlila, tak mě teď ani nic nenapadá :slight_smile:
1. zář 2010 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabcos Já si teda myslím, že naušnice nastřelují i v nemocnici, ne?

http://www.nemcb.cz/cz/page/43/Nausnice.html?detail=38
1. zář 2010 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabcos: Ahojky, no vzhledem k tomu že mám doma kluka tak se o to moc nezajímám :grinning: takže já asi neporadím... :grinning:
@kebule82: tak to jsem ráda. Fakt nevím i žádné chybičce. manipulace je s tím jednoduchá, měla jsem strach z otáčení korby když v tom bude malej a v pohodě. Dá se to jednou rukou zvládnout i sama bez pomoci. Malej je v něm spokojenej od samého začátku. Líbí se mi že můžeš dát autosedaku na podvozek, to využíváme fakt strašně moc, ani jeden nemůžeme tu autosedačku moc tahat. Jo jinak my máme červený a stále musím všem vysvětlovat že máme chlapečka a né holčičku, už jsem pořídila i SPZ na kočárek, ale neměnila bych jsme parádně vidět a o to nám šlo...a je to moc krásná barva. četla jsi tady diskuzi na koníkovi. Je tam i video o kočárku.
1. zář 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kebule82 ale to je klasické píchání oušek..to jsem měla s Emmi....ten pláč už nechci zažít znovu... teď chci nastřelovací, které se čaasem vymění za zlaté naušničky....-)
1. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabcos nevim, jestli to tam je stale, ale ja jsem si nechala nastrelovat nausnice ( mela jsem zarostle dirky ) v Krajinske naproti British centru, byl to nejaky kosmeticky salon. Uz jsou to tak 4 roky a nevim, jestli to tam jeste je...ale pani byla moc mila a hlavne rychla :wink:
1. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi, já byla asi před 4 rokama s kamarádkou v Nové ulici, nevím, jestli to ještě funguje, ale přišlo mi to tam profesionální :wink: Bylo to kousek od základky.
1. zář 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ahoj...
vcera jsme byli v poradne a Flori ma 3383gr... pred tydnem mel 3200 :slight_smile:
byli jsme pochvaleni, ze pekne prospivame :slight_smile: :wink:

trapi nas teda dost prdiky :pensive:... masirujem brisko, cvicime s nozkama, mame sabika.... od vcerejska malymu davame feniklovy cajik, tak snad....
si vycitam, ze jim neco, co mu pak to trapeni zpusobuje :pensive:

gabco s nausnickama neporadim :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!
Tak mi byli taky včera v poradně, malej má 6570g a 61 cm. Rovnou nás i očkovali, no a večer jsme měli veselo. Jinak dr. mi řekla že z kojení si nemám dělat hlavu hlavně mám být v klidu.

@beruskanula : gratulace k úspěšné poradně....dost lidí si chválí probio kapky, kupovala jsem v Maxovi za 606,- 10ml...mě přijde že nám moc nepomohli...jinak já mažu tymiánový krím od Justu, dávám sabíka a na bříško nahřáé pecky a pomáhá to...
1. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlasek : my brisko mazeme bud pupikem a nebo olejickem od saloosu :slight_smile: ...

a taky gratulace ke kontrole... SImonek je kus chlapa :slight_smile:
1. zář 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabcos aha, tak to netuším. Ráda se pak přiučím, taky čekáme holčičku :slight_smile:
1. zář 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kebule82 taky máme Camarelo a spokojenost veliká :wink: kupovali jsme v Bejbycentru, přišel do dvou dnů, vše ukázali, vysvětlili a umím s ním manipulovat i já - technický antitalent :grinning: složit podvozek je hračka a výborně se s kočárkem jezdí, manipuluje, fakt! v květnu jsem vozila kámošce prcka v X-landeru a ovládal se mi tedy hůř... to jen pro představu :wink:
1. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak holky ahoj, ani jsem nepozdravila :sweat_smile:
My už jsme na světě, sžíváme se a nějak to zatím jde, někdy líp, jindy hůř, ale věřím, že bude líp :wink:
Prdíky nás taky trápí, chtěla jsem koupit nějaký kapičky, byť naše dětská dr pro to moc není, ale beztak jsem koukala, že všechny jsou až od končeného prvního měsíce, takže máme asi stejně pech :rolling_eyes: ale kmarádky si chválí Baby calm, stojí asi 130Kč a prý fungují :wink:
1. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kebule82 my máme camarelo taky. Ale to šedivé. Hned jsme si ho i mohli odvézt. :grinning: A spokojená jsem taky. Jediné co mi trošičku vadí a místo mezi košíkem a korbičkou či sedačkou. Jakmile máš tašku větší jak 10 cm,. tak se tam nevejde a musí tam nějak našťouchat. Ale to je jediné mínus co jsem zatím zjistila.
@beruskanula, @bodlasek gratulace k poradnám.
My byli dneska a malej má 4380 g a 58,5cm.
@terryfox velká gratulace k Matějovi. :grinning:
1. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka děkujeme :wink: jj, je pravda, že ten prostor není velikej, na žádný velký nákupy to nebude, holky :grinning: no, aspoň ušetříme... ale zase ta korbička je veliká, nákup se dá nacpat i k mimču :grinning: :grinning:
1. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@terryfox zapoměla jsem ti malého pochválit. Koukala jsem na fotečky a je to malej fešák :grinning:
Tak já tam dneska odvezla docela vejkem nákup, ale měla jsem tam jen sedačku. Tak jsem to mohla nacpat i stranou. A moc jsem tedy neušetřila. :grinning: :grinning:
1. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka jůůů, tak to děkuju :slight_smile: já si na něj už taky zvykla :grinning: zpočátku mi moc hezkej nepřišel... tedy, vlastně jen po porodu, druhý den jsem koukala, co mi to dávají za hladké, nesvraštělé a nefialové miminko :sweat_smile: :grinning:
1. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@terryfox tak to mi to po prvním porodu brali jinak. Malej nám připadal krásný. Že není tak svráštělý a že je takový pěkný snědý (měl trochu žloutenku) a po pár týdnech jsme si říkali, že jsme slepý. :grinning: :grinning:
A teď už jsme to brali trošku s rezervou. :grinning:
1. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka my jsme taky opálení :grinning: ale už naštěstí blednem :wink: a pořád se vrtíme v košíku, takže asi máme brzy skončí klídek :unamused:
1. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@terryfox tak to jste taky měli štěstí na sněďouška. :wink: Lukášek už taky vyžaduje naši pozornost. Vůbec se mu nelíbí být nějak dýl v košíku.
1. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
koukam, ze rozebirate krasu miminek :slight_smile: a kocarek camarelo :slight_smile:, ten nemame, ale vypadal fajnky :slight_smile:

jo a nam se malej libil hned na sale :dizzy_face: ...
1. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka : a taky gratuluji ke kontrole :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula mýmu muži taky :wink: to jen já zaperlila větou: ježiš, ten je malej a ošklivej :grinning:
1. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula Tim jestli jíš něco blbýho a malej z toho má prdíky se vůbec netrap. Já to ze začátku taky řešila, ale to bys nesměla jíst vůbec nic. Miminka prostě nemaj ten organismus ještě tolik přizpůsobenej a prdíky budou mít pořád ať sníš cokoliv. Jediný čemu se vyhybám jsou hodně kořeněný jídla, nadýmavá zelenina (tu jsem ale nejedla ani předtim) a čočka, zelí a pod. Prostě to co nedělá dobře tobě. My máme probiotický kapky Bifiform a můžu říct, že rozhodně pomáhaj. Jednou nebo dvakrát denně přidávám ještě Baby calm a malá je v pohodě. Občas teda je nějakej prdík na kterýho musí zakřičet, aby vylez, ale neprořve půl dne jako dřív.

@terryfox Ahoj, mě říkali v lékárně, že každej stát prostřednictvím nějaký zdravotnický instituce určuje, co má být uvedeno na lékách.Takže třeba ty probitický kapky můžou podle lékařů užívat miminka už od narození. Ale protože stát tak určil, tak u nás je napsáno od ukončeného 1. měsíce, na Slovensku od 3. a třeba ve Švédsku od 0.měsíce. Určitě bych se těch probiotik nebála už vašemu Matýskovi dávat.
1. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@terryfox: velká gratulace k malému :slight_smile:)

no já viděla malého asi 3-4 hodiny po porodu...ale byla jsem ještě taková oblblá :slight_smile: takže jsem z toho nic neměla...
1. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelkap Marcelko, děkuju za info, to jsem nevěděla :confused: tak uvidíme, jak budem prdíky zvládat, ale když ne, jdu do kapiček - nervy mám jen jedny :grinning:
1. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@bodlasek děkuju moc :slight_smile:
1. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@terryfox Nemáš za co. Ty probiotika jsou naprosto neškodný a miminku se uleví. Nebude se tak trápit a to je nejdůležitější. A ty Bifiform, co máme my stojej 240Kč za 7ml.
1. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula děkujeme. :slight_smile: Lukášek naštěstí na prdíky nějak moc netrpí. Jen sem tam se u nějakého kroutí. Tak jsem ráda.
1. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek