• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Ahoj Jieff, já tedy nevím jak to s těma kalhotkama bylo teď, ale já po porodu dostala jedny a tím to haslo. Ale mě to nevadilo. Já jsem si je před tím koupila, takže jsem je od nich nepotřebovala. :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám právě na kurzu říkali, ať si do porodnice kalhotky ani vložky neberem. Tak s tím nepočítala, ale já už je mám v tašce hozený!
18. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jieff :wink:

Jednorázový kalhotky jsem si do tašky taky jedny přidala. Při prvním porodu jsem teda dostala druhé, když jsem si o ně řekla, ale sestřičce se moc nechtělo. Objednávala jsem si poporodní vložky na lekarna.cz a ke každému bylíčku byly jedny kalhotky. Jsou to ty s nohavičkou - ty jsou fajn, hezky drží. Ještě tu mám jednorázovky z DMka, ale ty se mi vůbec nešikovaly.
18. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jieff, kam jsi chodila na kurz? :wink:
18. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu je zase mrtvo... :frowning2:
19. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarko ja chodila do Pansofie ve Dvořákovi na cvičení a i na pár přednášek. K porodní bábě Zuzce :grinning: Taky jsem prošla, těma 4ma přednáškama u červenýho kříže, ale tyhle mi přišly lepší. Zvlášť ta s tatínkama. V červeným kříži nás pěkně vystrašili videem, tady víc mluvila o tom co maj taťkové dělat ať si nepřijdou k ničemu :wink: tak uvidíme...
19. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík....
na předporodní kurz se s drahým také potom chystáme :slight_smile:
19. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jieff, Marta na Červeným kříži tě vystrašila videem? :grinning: To se nesmíš nechat :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem druhé těhu nikam nechodila a mrzí mě to. Bohužel by to bylo pro mě ale nezvladatelné. Leda kdyby cvičení bylo až tak od osmi večer.
19. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musim říct, že některý mamči to video nesly fakt těžce. Já si řekla, že si mezi nohy neuvidim a bylo :wink:
Ono na ty kurzy moc druhorodiček nechodí, ty jsou fakt vzácný. Já už jsem taky zvědavá jak budu prtě zvládat. Z toho mám trošku větší strach než z porodu...
19. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Já jsem chodila na předporodní kurzy ke Skálové. A bylo to fajn,protože to bylo spojené se cvičením. Ale teď se na to asi vykašlu. Ne kvůli času, ale kvůli penězům. bylo to docela drahý. A nic nového mi asi neřeknou. :grinning:
Videem se opravdu člověk nesmí nechat vystrašit. :slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, tak já jsem taky chodile do Pansofie, ale asi 4 x ze zuzkou a hlavní kurz jsem měla v Metropolu, v Caplíkovi - Mirka Caplová - byla setřičkou u pana dr Sáka, bylo to hodinku a půl 1x do týdne - bylo to 8 lekcí - , a vyšlo to asi na 780 kč tak nějak a bylo to moc fajn. Ted už jsem poslední z toho kurzu kdo ještě nerodil, bylo nás tam cca 12 a všechny holčiny to už mají za sebou
19. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
sice nejsem těhotná, ale nedá mi to :sweat_smile: ...
Ali, na fb nedáš jednu slušnou fotku a sem, na veřejnou síť, toho nastrkáš :grinning: držím pěsti ať ti to dobře dopadne!!! Dej vědět, pa
19. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, kde ty mě všude nenajdeš? :grinning: :grinning: :grinning: FB je taky hodně veřejnej a nechodím tam tak často jako na koníka víš,neboj až porodím tak se to určo dovíš :wink: :wink: :wink:
20. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdepak jste?
21. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
alen, ještě nerodíš? :wink: By jsme se docela mohli potkat v porodce :grinning:

Dneska bylo tak krásně, že jsme s Anettkou vypadli na celé odpoledne ven. Byla to paráda, jen pěkně bolí břicho. :sweat_smile: To sluníčko mi dneska úplně zvedlo náladu! Už aby bylo jaro!

Holky, já už se nemůžu dočkat porodu! :sweat_smile: Dneska jsem si už pomalu nemohla zavázat tkaničky, připadám si jako hrošice! :confounded: :grinning:
21. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
No jo vy už to máte za pár, za chvilku budete držet svoje broučky v náručí...to já si ještě chvilku počkám. Jsem celkem zvědavá jak na tom budu já ve vašem týdnu. :slight_smile:
21. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji pěkné pondělí :slight_smile: ....

bodlasku: taky by mne zajímalo, jak na tom budu ve 30. tt a víc :slight_smile: ... včera mi můj drahý řekl, že je zvědavý, kam to bříško budu za chvíli dávat :grinning: :slight_smile: ....
22. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Tak dneska jsem si objednala poporodní pás na břicho, doufám, že mi pomůže.

Venku to vypadá zase na hezký den, co? Já bych měla jít uklízet, ale vůbec se mi nechce. :rolling_eyes: .
22. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: jj, svítí sluníčko :slight_smile: tak dnes neuklízej - neuteče to :grinning:
22. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už to odkládám asi 3 dny... :grinning: :sweat_smile:
22. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to odlož i čtvrtý a je :grinning: :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, šári já si taky připadám jak vorvaň, už si taky říkám že bych mohla mít prdelku u sebe.
Bodlásku, beruško, nebojte za chvilku se dočkáte, mě to těhu stejně tak rychle uteklo
22. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Šáry, úklid nech a užijte si hezkého dne. Trvalo to dlouho než se udělalo pěkně, tak to využij. :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se do úklidu pustila včera, asi 3 hodky jsem vytvářela aktivity, abych ještě napomohla a nic. No jsem zvědavá . piji 2 maliníky denně, včera jsem zkoušela rozkousat i lněné semínko, sem tam vyjdu schody a začala jsem s teplýma koupelema, ale mim inko si asi samo řekne kdy půjde ven :grinning:
22. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alen, má holky pravdu. Užívejte si zatím klídeček. Za chvilku budete mít prcky u sebe a bude po klidu. :grinning:
22. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aleninininka: jj, už aby to bylo :dizzy_face: :slight_smile: ... ale opravdu to utíká :slight_smile: za týden a dva dny vstupuju do 5. měsíce :slight_smile: ....

holky, jakou máte pro svoje děťátka vaničku na koupání? nějaký tip? :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co vaříte k obědu, dejte tip - nějak už nemám fantasie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
alen já my máme rajskou od včerejška :slight_smile: , no a v týdnu bych určo chtěla dělat buchtičky s krémem :grinning: .... o víkendu jsme měli franc. brambory....
22. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, nevím co je to za tip, mě jí teda pujčila kamarádka že jí doma překáží, je oranžová / to ti asi moc nepomůže vid/ chichi, taková ta klasika, ale má špunt, což mi přijde praktické, a mám to vymyšleno, že budem koupat v koupelně, vanička bude vypodložená, a púo umytí jen špuntík vytáhnout a je to. Naštěstáí žádné přenášení vaničky nikam a tak podobně - uvidím jak pak v praxi :wink: :wink:
22. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek