• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@hydricka
@terryfox holky moc díky za názory, už jsem pro něj rozhodnutá. Ještě jeden dotaz, jestli bydlíte v paneláku - vejde se vám v pohodě do výtahu?
1. zář 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
@kebule82 dobrá volba. Já už bych x-lander taky nechtěla :grinning:
1. zář 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 mě hlavně zklamal tím, že nemá vůbec pružiny, to se pak nedivím, že v terénu ti malej v něm lítá. A taky mi přišlo, že je ta hluboká korbička na tom podvozku dost nestabilní.
1. zář 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap : jj, nejim korenena jidla, cibuli, cesnek, nadymavou zeleninu... snazim se jist to, co by mu nemelo vadit, jenze jak pise Marci, prdiky proste budou i tak....

@terryfox : jak pise Marcelka.. muzu se davat uz od narozeni-proto je detsti lekari predepisuji :slight_smile: , ovsem taky mne to zarazilo a hned jsme se dr. ptala :grinning:
1. zář 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : Flori dnes pekne prdi... feniklovej caj dela zazraky :slight_smile: ... hlavne to nezakriknout :pensive:
ja se dopuju taky cajem s feniklem...
1. zář 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 přesně tak. Dávám teď pod něj tlustou deku, tak už v něm tolik nenadskakuje a když, tak dopadá pěkně do měkkýho :grinning:
Ta korbička mě ze začátku taky překvapila, ale na to už jsem si zvykla. To je prej normální....
Spíš mě víc mrzí, že neni do terénu. Sice se tak tváří, ale neni.....
Takže jak jsem si původně myslela, že si ho nechám i pro druhé mimi, tak ne. Půjde do světa a koupíme lepší :wink:
Mám v merku buď Teutonii, Mutsy a nebo Peg perégo. Ten má podvozek, u kterýho si můžeš nastavit stupeň odpružení....a to mě baví :slight_smile:
1. zář 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82: my byli na s camarelem i na Helfenburku-zřícenina a naprosto jsme to zvládli v pohodě..takže je parádně i do terénu....mě se do výtahu vejde parádně, ale máme mnohem větší než jsou v panelákách....bydlíme v bezbariérovém bytě takže jsou to výtahy pro vozíčkáře...ale byla jsem si s malým pro fotky u pana Doležala na Vltavě a do výtahu jsme se vešli...a to byl ještě takový ten starý panelákový.....
1. zář 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaru30 Jaru já o víkendu měla půjčenej Mutsy a strašně blbě se ovládá. Možná je to o zvyku, ale já jsem si za 15 minut nezvykla :confounded: A přijde mi hrozně těžkej (nesli jsme ho do pěti schodů) a i se tak těžce ovládá. Když jsem se pak vrátila k našemu tak byl oproti tomu jak pírko. Jo a rukojeť se nastavuje blbě. To jen tak můj postřeh.
1. zář 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula to je dobře, že čajík zabral. :slight_smile:
@kebule82 já v paneláku nebydlím a s tímhle jsem v žádném výtahu nebyla, ale kupovala jsem si ho s tím, že jsem měla rozměry ze sporťáku abych se vešla do vchodovek. A s tím sporťákem jsem jezdila klasickým panelákovým výtahem u tchýně bez problémů.
1. zář 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap tedkom čtu že je dneska Lindušky.... Přejeme malé princezničke vše nej k svátku :wink: hodne zdravíčka at krásne spinká a krásne prospívá :wink:
1. zář 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 Děkujeeem :grinning:
1. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap. jéjé..pravdaže...dneska je Lindy...tak i my přejeme vše nej :grinning:
1. zář 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem dneska byla na první lekci předporodního kurzu na červeným kříži a musím říct, že super. Porodní asistentka je hrozně příjemná, tak doufám, že takovou nějakou "vyfasuju" až nastoupím do porodky :grinning:
2. zář 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak Lindušce taky vše nej k včerejšímu svátku :wink: ať děláš rodičům jen samou radost, kočko!
2. zář 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 se tam příšti týden potkáme. V kolik chodíš? 15,30 nebo 16,30. Jsem to dneska nestihla...............
Myslíte holky že vadí když začnu druhou lekcí? A první si udelám v říjnu? V řijnu bych to totiž celé nestihla odchodit....
Klucí odcházi na dovolenou a jsem je dneska celý den balila a chystala ..... za 2 hodky vyrážaju z domu..... Už at vypadnou a mám klid. Dneska mám toho faaakt dost.
2. zář 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkujem za přáníčka. Linďulka má rýmičku a kašílek chudinka malá :cry: Včera celej den prospala a dneska ho probrečela.

slavus: Určitě nevadí když začneš dýl, u nás to tak taky nějaký ženský udělali.
2. zář 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 jé, tak to je super, Já chodím od 15 hodin, akorát na tu 3.lekci s manželem půjdu až od 16:30, aby to stihl z práce. Jinak si myslím, že není problém, když půjdeš na první lekci v říjnu, na té první lekci jsme probírali co s sebou do porodnice a takový obecný věci, příští týden se budou probírat úlevové polohy při porodu, porod jako takový, role tatínka a tak :slight_smile: mě se to moc líbilo. Tak se pak musíme domluvit, jak se poznáme :slight_smile:
3. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

To je fajn že nemusím začít první lekcí :grinning: Ja to teda celé už absolvovala, ale kedže chci aby šel manžel k porodu tak si to ráda zopakuju. Po 4 letech si nejsem ve všem istá...

@kebule82 Já mám chodit ješte s jednou kámoškou. Tá je ješte v práci a nevím jestli to bude stíhat na 15.00. Ale je možné že to z práce nebude stíhat ani na 16.30 :grinning: :grinning: :grinning: A hlavne ona má časuuuu, má termín v prosinci, tak možná se ji nakonec nebude chtít chodit tak brzo.
mrknu do albíka či tam mám nejakú aktuálne podobajíci se fotku. Když ne, tak vložím.
Ted ti mrkám na pas uživatele že máš 100cm přes pupík :slight_smile: ja už 110 cm :grinning:

@marcelkap at je Linduške brzo líp a rýma ji rychle přejde. Holčička malá. Hlavne ji odsavej z nosu at ji to nesedne na uši. Z toho jsem vždy mala stres. :frowning2:
3. zář 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 Odsávám, ale přijde mi, že to moc nepomáhá. Dneska mi doktorka poradila vytírat jí nosík mateřským mlíkem.
3. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, nám mateřina na rýmu pomáhala. Dokud jsem kojila, žádné kapky jsme nepoužívali :wink:
3. zář 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Marcel pomáha to.
4. zář 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

Kdepak ste všechny? tady je ticho..... žeby ste v tej zime boli venku????

Idem sa Vám pochváliť, že naše zlatíčko šikovné sa otočilo dole hlavou :slight_smile: Ja bych řekla že se otočil predevčírem. Lebo od tej doby kope jinde jako dovtedy. A fakt tam prehodil tie nožičky :sunglasses: tak som štastná.

Jak se mají mrňata?
7. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 ahojky! Jj, je to tu nějak tiché. :grinning:
Tak to je mimi šikovné že se umoudřilo a přetočilo se. :slight_smile:
My byli dnes na kyčlích, tak je vše O.K.
7. zář 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1: tak to je super, že se mimísek přetočil....
Mrňe, no konečně se mi vrátilo moje usměvavé miminko a občas si užiju i klid ne furt jen pláč.Jsme už skoro 14 na UM jen dvakrát denně kojíme ale stejně musíme dokrmit.....
7. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 Tak to je paráda, že se Páťa přetočil :slight_smile:

My bojujem stále se spaním. Dneska jsme vyzkoušeli dvě rady a víc jsme jí oblíkli, aby nebyla zima a koupili jsme novýho dudlíka na doporučení (už máme 5 druhů) a po koupání si ho překvapivě vzala a vydržela půl hodiny. No a teď už je zase řev. Ale mám úžasnýho manžílka a stará se a já jsem se pěkně vykoupala a odpočívám.
7. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem fakt ráda, nebo až štastná že se otočil. Už som si pripravovala řeč pre dr. že chci napsat, že ked bude dole prdílkou, že chci císař..... nepátrala som či ho dávaju rovnou, nebo presviedčaju na porod po prdílce - nohách. A to by som nedala :sweat_smile:

@hydricka paráda, že su kyčle ok.
vážete nekto na široko? Ak jo tak vám to kázali na kyčlích? nebo to deláte dobrovolne, preventívne?

@bodlasek je duležité aby si ty aj mimi byli spokojené. A když to jenom s kojením nejde, tak je zbytečné nervovat sebe i drobce. Bude na UM a částečne kojené. Spravila si co si mohla. Si šikula :wink:

@marcelkap ma mrzí že Linduška hodne brečí. jaké rady jste zkusili?
7. zář 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 jedna holčina měla malého taky zadečkem dolů a řekla si, že chce rodit normálně. Tak si spáš myslím, že dávají autonaticky císaře.
Já jsem dávala široké balení Radečkovi na doma na doporučení ortopeda. I když měl vše v pořádku. Prý radši. Ale tentokrát nic neříkal.
@marcelkap to je Linduška potvůrka, že špatně spinká. Lukášek spí v noci dobře. Zato ve dne je to horší. :slight_smile:
@bodlasek hlavně, že jste v pohodě. To je nejdůležitější. :wink:
8. zář 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak já se včera rozepsala a pak omylem klikla někam a byl fuč....nový se mi včera už psát nechtělo...tak dnes... :wink:

@marcelkap linduška nespí,jako že ji nejde zabrat ???? nebo se ji prostě nechce? nauspání radím: fén, to teplo a zvuk ji sklidní a uspí, dát na dudu kapičku Sábíkas - pokud pláče, uklidní ji to, zadudá a může usínat....Sof třeba potřebuje na uspání rychlozavinovačku, má tam pocit bezpečí....

@slavuska1 veliká gratulace k otočení!!!!

u nás ok, prdíky ž jen málo, pomohly nám probiotický kapky, ty Bifform nee...
Sof je zlatíčko, v noci spinká, i pěkně přes den..je hodně vysmátá, miluje Lamaze..:slight_smile:
8. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se hlásíme po kontrole, jsme v pořádku, malá už má 2 kilča, CS1 a prý ji mám začít pomalu přemlouvat, aby se narodila před termínem :grinning: doktorka je srandistka, když jsem se jí ptala, jak se to dělá, tak prý blbě :grinning: jinak jsme už od minula také otočení hlavičkou dolů, tak snad už to vydrží. Další kontrolu a první monitor máme za 3 týdny. Letí to teda neuvěřitelným tempem....
8. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahojky :slight_smile:

@slavuska1 : velka gratulace k otoceni :slight_smile:

@hydricka , @gabcos ,@marcelkap : holky, nam poslednio dny malej pres den moc nespi, pritom je desne unavaneje, ocicka malinkaty, ale proste se mu nedari zabrat, obcas si poplace- jak rikam, takovym tim narkem, ocka na chvilku zavre, ale pak je zase vykuli, pak s emu zase priviraj....jeste, ze je lehounkje jako pirko :grinning: :grinning: :grinning:

jinak v noci se spaim nemame vetsinou - kdyz nic netrapi-. problem :slight_smile: ... to po kojo, odrihnuti se da do postlyky a dada... ovsem, kdy mame chodici hodinku i v noci, to je kolem 2., 3. hodiny, dle toho, jaks e probudi :slight_smile:

je to nase zlaticko :slight_smile: ...
@kebule82 : jj, utika, to, gratulka ke kontrole :slight_smile:
8. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek