• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@kebule82 taky gratuluji ke kontrole. :slight_smile:
@beruskanula tak u nás je noc celkem klidná. Ale začíná zase nějak zlobit s jídlem. Nebo mě spíš začíná zlobit mlíko. Je docela hladovej i po jídle. Tak snad se to zase zlepší. A nebo najedeme zase na Nutrilon. :slight_smile:
Floriánek je šikulka, že je po kojení hodný. :slight_smile:
8. zář 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : dokonce uz i krkame jak velci chlapi :grinning: :sweat_smile:
k tomu kojo... prijde mi,. ze v levym prsu mam hutnejis mliko, pze malej z nej vetsinou pije 5minut a je hotovej :sweat_smile: , zatimco z pravyho by pil i hodinu :sweat_smile: ....ale jak kdy, a vsimla jsem si, ze kdyz blinka po kojo, tak kdyz pije z levyho... takze nejen hutnejsi mliko, ale taky rychlejs tece :rolling_eyes:
Snad se to u vas zlepsi :slight_smile: , buud moc drzet palecky.... :slight_smile: :slight_smile:
ha, co budete s Lukaskem od nas chtit? :grinning: :slight_smile:
8. zář 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula no to krkání je někdy zábavný. Co to z těch mrňousků dokáže vylézt.
Je dobrý, že máš vymáklé kde je lepší mléko. :grinning: Je super, že máš kvalitní a malému stačí. Jen tak dál. :wink:
Pokud u nás už stačit nebude a budeme muset dávat i UM, tak se nic hrozného nestane. To už jsem jednou zažila. :slight_smile:
Nic Lukáškovi kupovat nemusíš.
8. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos @slavuska1 Tak my jsme na doporučení koupili dudlíka latexovej Nuk, víc jsme jí oblíkli, aby bylo teplíčko a ono zdá se to zabírá. Včera usla v 22:30 a s dvěma přestávkama na jídlo se vzbudila v 10 ráno. Takže paráda.
No a teď...po koupání a kojení si vzala dudlíka a je v postýlce. Nebrečí jako vždycky předtím, dudlá si, ale ani nespí. Je v klidu tak čtvrt půl hodiny, pak jí vypadne dudlík a začne brečet. Tak jí vezmu, pochovám, ona se okamžitě sklidní, zase si vezme dudlíka a zase dudlá a je klid. A takhle furt dokola, ale zatim pořádně nezabrala. Ale jsem strašně ráda, že je aspoň v klidu a neřve, to bylo někdy o nervy.
Gábi, asi řvala, protože nemohla zabrat. Někdy to možná byli prdíky, protože se strašně kroutila, ale teď když vzala toho dudlíka, tak je v klidu.

@beruskanula Lindě se taky někdy nedaří přes den zabrat a ikdyž vidim jak by ráda, jak řikáš má malinký očička a zavíraj se jí, ale ne a ne usnout. Tak si jí vezmu do postele (jen přes den, v noci ani náhodou), mazlíme se, držim jí za ručičku a tak. Nebo jediný co zaručeně pomůže je kočárek.
V noci, když se budí na jídlo, tak taky mívá problémy pak usnout, takže si taky dáváme tu hodinku chození a uspávání.
Včera byla ale první noc, kdy po koju usla sama hned a s dudlíkem.
No..každej den se to mění :slight_smile:

@gabcos Hračky Lamaze jsou super, já je mám taky ráda :slight_smile: A Lindušku už baví housenka.
8. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen tak pro zajímavost...ale adi už to všechny víme.

http://ona.idnes.cz/deti.asp?c=A090402_110142_deti_pet
http://ona.idnes.cz/deti.asp?c=A090402_114517_deti_pet

Přemýšlím, že zkusíme kapky Bio gaia místo Bifiform a přijde mi nehorázný dávat za ně 600, když např. v Polsku je maj za 220 a Slovensku 280Kč.
9. zář 2010 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap jenže kamarádka je ted v polsku kupovala a za 280 to bylo 5 ml, tady máš v ČR za 600 kč 10 ml...tak nevím...ale určitě jsou předražený to jo !!!! ale nám pomohly, takže jsem zainvestovala ráda, navíc když to rozpočítáš, vyjdou levněje než Bifform, probiotický josu na 3 měsíce...:slight_smile:

9. zář 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : jsem to vcera asio zakrikla :grinning:
behem dvou hodin vcera vecir papkal trikrat a docela dlouho... :sweat_smile: :confused: tak jsem si vzpomnela na vas
ale my chceme Marto :slight_smile: a nejen skrz sazku :slight_smile:

@marcelkap : a latexovej dudlik ma teda uspech :slight_smile:
taky mame ruzny finty na uspani :slight_smile: , nekdy zaberou, ne´kdy ne a nekdy nejsou treba :slight_smile:
jj, venku v kocarku dada pekne :slight_smile:
9. zář 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos Tak jestli je to tak, že za 600 je 10ml, tak to už vychází podobně jak 5ml za 280. Ty Bifiform jsou za 240 7ml, takže levnějc vycházej. Ale je pravda, že radši dám víc peněz, aby se malá netrápila.

Jinak, dneska jsme šli spát ve 2..ten dudlík zas nějak nezabíral a hodně bolelo bříško.
9. zář 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula neboj, nezakřikla. Ono se to občas musí zhoršit, aby se mamči nenudili. :grinning:
A jakou máš ráda ty čokoládku? Abych ti nekoupila nějakou co ti moc nechutná. :grinning:
@marcelkap to je mi líto, že dudlík nezabral. Ale třeba si ho nakonec oblíbí a bude to fungovat. :slight_smile:
9. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka Třeba jo :slight_smile:
9. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap ale biffifor se můžou používat jen 14 dní mi byl o řečeno v lěkarně, pak vyhodit.......
9. zář 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap určitě. Uvidíš. :wink:
9. zář 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : taky si rikam, jinak bych se unudila :grinning:
k ty coko... chutnaj mi vsechny krom hořké :slight_smile:
jakou velikost oblecku Lukasek nosi? :slight_smile:

@marcelkap : mne se pred chvili malho podarilo uspat... rychle jsem vlitla do koupelny :grinning: , a ted snidam, tak cekam, ze se kazdou chvili probudi :grinning:
pokud bude chtiti papat po dvou hodkach, mam na rohliky uz jen par minut :grinning: :grinning:
9. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos Oni ani dýl jak těch 14 dní nevydržej, prostě je vypotřebuješ. Vychází to na 34Kč/1ml, takže 10ml by bylo za 340 a Bio gaia cca těch 600/10ml. Nevim jestli se jich dává menší množství, ale myslim, že by to mělo být podobný, takže ty Bio gaia vydržej tak 3 týdny bych řekla.

@beruskanula Tak to jsme na tom podobně. Malá usla asi před hodinou a já jsem do sebe nacpala snídani a hledám na netu kde koupit kontaktní čočky a ty kapky. Ale občas se budí a kňourá a tlačí. Chudinka malá, je mi jí tak líto, jak se kroutí a nemůže ty prdíky vytlačit.
9. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap : malej jeste teda spinka, ale taky se obcas budi, da o sobe vedit, ja uz ze je vzhuur, ale on zase zabere, prdelka moje :slight_smile: :dizzy_face:
ja na netu doobjednala nejaky oblecky pro malyho :slight_smile: ...
9. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zacina tu sviti slunicko- sice zubaty, ale po kojo s nim pujdu ven- v kocarku by mel pekne spinkat :slight_smile:

a to budu mit premieru ... pojedu prvne uplne sama kocarkovat :sweat_smile: :grinning: , zatim jsme byli vzdycky spolu s Jarkem az odpo, pze dopo bylo vzdy priserne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
9. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My asi taky vyrazíme ven, ale většinou chodíme až po obědě, tak okolo 13hod.
Já když byla poprvý venku sama, tak to bylo divný...jsem koukala kolem sebe, nevěděla jsem co mám dělat, neměla jsem si s kym povídat... :unamused:
berus a kde že bydlíš? :slight_smile:
9. zář 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap mě teda všechny kamarádky co je mají, tvrdí, že jsou na 3 měsíce......tak nevím,my je máme skoro 14 dní a je tam 3/4 lahvičky... :wink:
proto vyjdou levněji, kvůli době používání.... :wink:

marci, tak ji zkus náhřát bříško fénem...:slight_smile:
9. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos Aha, tak to je možný, že vydržej dýl. A těm bakteriím to nevadí? Když ty Bifiform můžou bejt max. 14 dní :confused: I Baby calm se může používat max. nějaký tři nebo 4 týdny, teď nevim.
Ten fén zkusim :wink:
Tak na netu asi nic nevykoukám, nechat si posílat jedny kapky ze Slovenska je blbost, takže půjdu normálně do lékárny, prdim na to.
9. zář 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Marci, oni prodavaji probiotocký i na netu v ČR levněji,ale píšou, že doprava se nedoporučuji kvůli změně teploty, jen odobné odběr....takže jsem taky šupajdila do lékarny....

no nevím, asi jsou nějaký jiný, že vydrží dýl, kamarádka je lékarnice, ted na mateřský a taky jepoužívají 3 měsíce, tak snad i ona víc o dělá...:slight_smile:
9. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos Našla jsem na mimibazaru za 255, ale je to jen 5ml, takže i s poštovným to vyjde nastejně.
Tak jo, vyzkoušíme, uvidíme :slight_smile:
9. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap no doufám, že pomůžou, říká se že pomůžou tak 90 % miminkám , nám naštěstí joo....tak držím palečky !! :wink:
9. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula to je fajn. Aspoň budu mít snadný výběr. :grinning: Malej už nosí 62. Je to náš velkej hubeňour. :grinning: :grinning:
@marcelkap doufám, že vám ty kapičky pomůžou. :slight_smile:
9. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kebule82 taky gratuluju ke kontrole. Ideš dneska na predporodní v 15.00? Ja jo tak se tam snád poznáme :slight_smile:
@marcelkap latexový je tá žlutá guma, že? My meli od začátku silikonovy NUK s takovou plochou spodní části. Mal ho od začátku a jiný mi do pusy nevzal. Mrzí ma že to spaní neklape...
Mne sem po narození našeho prcka pojede segra z Bratislavy, tak si ich preventívne nechám doviest :slight_smile: Musí yt v chlade? že se nedoporučuje preprava? Aby som im nakázala lednici do auta.... :grinning:
@hydricka, @beruskanula kdy plánujete se setkat? Ráda se přidám a taky privezu čokošku a neco na prcka....
9. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 záleží na berusce. Až bude v pohodě a budou nějak sžitý. :grinning:
9. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 kouám, že se ti to už taky pěkně krátí.
9. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka tak budu sledovat jak se domlouvate a přidám se. :wink:
Sama nevím kolik mám času.... Podle PM mám termín 16.10. a Dr pořád počíta termín 28.10. i v tehu knížce mi píše 32tt a pc to spočíta na 35tt. Tak som zmetená.....
9. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 jasně. :slight_smile:
Máš holt dva termíny. To se dělá často pokud je PM a UTZ jiný. :slight_smile:
9. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vím že su normálne 2 termíny. Ale ten druhý mi vobec nepripadá reálne možný...... A ten prvý sa ukrutne blíži :grinning:
9. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek