• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Reálný určitě je. Ale i tak se to blíží pěkně rychle. :grinning:
9. zář 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : Teda Marto..t mam brat jako urazku, az udem szity??? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
my jsme uz szity az az :grinning:
zrovna vcera jsem si rikala, kdy a kde to spachat... nechcete si holky udelat vylet do tejna? k nam domu|?
:grinning:
:grinning: :grinning:

takze 62 nejlepe 68 :slight_smile: pamatuju si :slight_smile: :slight_smile:

jo abyste vedeli, dnes ma Flori tri tydny a vypada to, ze jsme dorostli do newborn plenek- u nam nepadaj :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
ja si ted sedla a obedvam :sweat_smile:

dopo jsem byla venku s malym, pak kojo, tatkov naproti do prace, pak kojo a posta s prochazkou, pred chvili jsme prisli... za chvilku bude koupacka, kojo a uspavani :slight_smile:

Marci: jsem z Tejna :slight_smile: , ted uz dokonce konecne ofiko jeho obcan :grinning:
9. zář 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula :grinning: :grinning: . Samozřejmě to že nebyla urážka. To bych si nedovolila. :slight_smile:
Já si klidně výlet do Týna udělám. Pro mě to problém není. :slight_smile:
Tak to se máte, že už vám jsou Newbornky. My už máme 2.
9. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : ja vim :grinning: :grinning:

no ja do zasoby koupila jedno baleni newbornek happy apak fixies 2- na doporuceni zksenejsich matek, jenze ty happy jsou nam porad jeste velky, ale fixies newborn a pampers newborn uz nam jsou akorat... malej mi z nich nevypadava :grinning: :slight_smile:

tak to te beru za slovo s tim vyletem k nam :slight_smile: :wink: ...tak kdy prijedes???? :grinning: :grinning:

ja vzhledem k tomu, ze jsme ridic amater a s malym si sama do budejc netroufnu... v tomhletom jsme vazana na chlapa :stuck_out_tongue_closed_eyes: , musim se polepsit azlepsit svoje ridicske umeni :sweat_smile: :grinning:
9. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : a jaky plenky vlastne Lukaskovi davas?
9. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula každá máme musí zjistit jaké plenky prckovi vyhovují. Každý to má jinak. :grinning: :grinning: Já používám pampers a hugies.
Výlet si klidně udělám. Mě to nevadí. Jezdím furt. Takže záleží, kdy by se ti to hodilo. :wink: Jediné s čím mám problém je podélné parkování. To vůbec nevyužívám. :grinning:
9. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : jj, jasny, kazdymu vyhovuje neco jinyho :slight_smile: :slight_smile:
podelne parkovani :grinning: :grinning: ... to tu na na nasem parkovisti nemame.. teda myslim :grinning: :grinning: :grinning:

no hodilo by se mi to kdykoliv... co treba pristi tyden? akorat teda v utery mame poradnu, talze utery ne :slight_smile:
9. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula tak to zvládnu i zaparkovat. :grinning: :grinning: Klidně můžeme i ten příští týden. Já tedy jdu zase na poradnu ve středu, ale tam půjdu už po 7, tak klidně i v tu středu. Tak třeba se ještě ozve i Slavuska a jela by taky. Tak uvidíme jestli se ozve zítra. Tak mi pošli prosím do IP adresu. Ať tam trefím. :grinning:
9. zář 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večír :slight_smile:
My máme plínky Pamperrs, nejvíc mi vyhovujou ty bílý Premium Care, ale teď máme normální dvojky a jsou taky fajn. A na dvojky jsme přešli asi před týdnem. A velikost oblečků máme 56 - holt jsme prťavý :slight_smile:

berus: V Tejně bydlí jedna kamarádka...no seznámili jsme se když jsme byli těhotný. Chodíme ke stejnýmu gynekologovi, chodili jsme spolu na předporodní kurz, na těhotenský plavání a měli jsme naprosto stejnej termín porodu, ale nakonec jsme rodily 6 dní od sebe. Pořád se chystáme, že bysme se sešli, ale nějak to nevychází, tak by se mi vejlet do Tejna taky hodil :slight_smile:
9. zář 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík,
taky máme pampers premium care, jsou super..!!!! .a ted jsem koukala, že je nějaká novinka Huggies care, ty jsme ještě neměli...:slight_smile:

Beru, ty nestíháš ani obědvat?? :confused:
10. zář 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos ty Huggies care jsem měla jako první a byli fajn. :slight_smile:
10. zář 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:

@hydricka : tak uvidime, jestli se ozve Slavuska :slight_smile: a udelame si damskou jizdu :grinning: , resp. maminkovskotehulkovskou :grinning: :grinning: :grinning:
adresu ti pisnu

:slight_smile:

@marcelkap : tak se urco taky nekdy stav :slight_smile:

jj, taky mame premium care, ale stridam je s fixieskama :slight_smile:

@gabcos : no vetsinou ne, pze nez abych se najedla, radeji pouklidim, vyzehlim appod. no magor :sweat_smile: :grinning:

10. zář 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula super. Tak se pak domluvíme přesně. :slight_smile:
S jídlem ti tak trošku závidím. Já mám vždycky dost času než se mi podaří uspat Lukáška. Funguje jen to, když ho držím a "zafixuju" mu ručičky. aby se nemohl moc hýbat., Jinak se tím vrtěním pokaždé vzbudí. :grinning: Ale teď jsem mu zkusila dát po kojo Nutrilon a je byl v klidu a teď i sám usnul, takže to fakt vypadá na UM. :slight_smile:
10. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka :v osm male dopapkal, mam ho na ruce, je prebalenej, zkousela jsem i lehatko, ale ne a ne usnout :sweat_smile:

snad se dnes aspon nasnidam :grinning:
se nedivim, ze mi jdou kila dolu, ze :sweat_smile:

tak pokud to na UM vypada je spokojenej :slight_smile:
10. zář 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Právě proto ti závidím. Já snídaně moc nestíhám, ale pak během dne už jo, takže se mě kila opět drží. Ale od pondělí najedu asi na nějakou dietku. Dneska budeme grilovat, tak si ještě dopřeju. :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : :grinning: jenze ja uz v porodce dost nechala... nabrala jsem v tehu 4
kila a v porodce jsem nechala 10 :sweat_smile: a tech dalsich pet jde doma fakt samo... ale klid, ja nikdy nrebyla hubenour, takze jsem furt oplacana :slight_smile:

a neprovokuj s grilovackou :grinning: :grinning:

jsem desna, jsem si jeste nekoupila pas... to bricho snad nebudu mit nikdy stahly :confounded: :angry:
10. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam taky nechala 10, ale 6 mi zůstalo + 9 z prvního těhu. :frowning2:
Neboj, břicho se stáhne.
10. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslis stim brichem? :rolling_eyes: no ja nevim, rosol tam mam krasny :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pockej, az mne uvidis, tak zjistis, ze jsi proti mne slank :slight_smile:
10. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si myslíš. Vsadíme se? :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne chces vypapkat cokoladkama, co?: :grinning: :grinning:

10. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsi na to přišla? :grinning:
10. zář 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: te uz tak trosku znam a mam te prokouklou :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. zář 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka : :grinning: :grinning:
normalne jsme dostala chut na coko :grinning:... jdu si neco ulovit :grinning:

tak co jeste dadame? :grinning:

heled, prosimte, Radecek ma rad co? :slight_smile: a hraje si s autickama :grinning: ?
10. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula to je při kojení normální. těch čokolád ještě bude. :grinning:
Tak už se vzbudil tím kaděním a prdíkama. To bude zase stát za to podle zvuků. :grinning: :grinning:
Radeček má rád bombonky. A autíčka ho taky baví. Hlavně nic nekupuj. A pokud stejně něco koupíš tak ne prostímtě něco drahého. :slight_smile:
10. zář 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky....

Jsem tady a souhlasím s výletem. Klidne i ve středu . od rána do 15.00 múžu vpodstate denne. Pak už musím pro velkého prcka do školky a mám ho do večera :grinning: Takže klidne budu počítat se středou. Kto všechno pujde? Auto mám a klidne nekoho vemu..... Aby sme sa ti tam nenakýblovali 4 autama :grinning:

Holky jak to tak vidím co ste nechali v porodce tak tiše závidím. Ja som v prvom tehu pribrala myslím 15kg v porodce ostali 4kg a v podstate som to nezhubla do druhého tehu :frowning2: V lednu som začala cvičit že zhubnu a otehotnela jsem :wink: . Ale povedlo se mi ješte 6kg zhubnout kým som prestala cvičit. Takže momentálne som jenom 6kg nad lednovou váhou. Ale s tema zhublíma kg je to už zase 12kg. takže po porodu a šestinedelí jdu tvrde do cvičení.....
10. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka takže velikost 62? máš přáni? bodyčko, tričko, nebo tepláčky....... Chystám se do tesca tak bych to hned vybrala.....

@beruskanula čokoška krom hořké mi je jasné :wink: oříšky, nebo plnená byt múže???

Som včera bola na predporodní prednáške, tak som se zase dozvedela nejaké novinky čo som bud už zapomela, alebo nám to pred 4 lety neříkali :grinning: Každopádne pred druhým porodem som vydešenejší jak pred prvním..... :confounded: Tak snád se ten stav zlepší :wink:
10. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 @beruskanula já si teď uvědomila, že ve středu nemůžu. Máme zase anglinu. Takže buď v pondělí nebo čtvrtek. Jinak Slavus, jestli pojedeme jen mi, tak já tě klildně vemu. Jedno místo tam mám volné, tak zbytečně nemusíš jet svým autem. :wink:
A co máš ráda ty? Něco dobrého?
Jinak nevím, kdy se vrátí MM z práce aby jsme hned vyrazili na chalupu. Takže se tu objevím nejdýl v neděli odpoledne či večer.
10. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka @beruskanula tak navrhuju čtvrtek. Pondelí nedám.... Kluci se v nedeli v noci vrátia s Itálie, ráno v 8.00 má Filip zubaře, pak pujde do školky a v 16.00 musí byt na plavárni - pujde se učit plavat :grinning: Mezitím budú prát....
Já nemám rada nic :grinning: ja se za odmenu poňunám s miminečkami malinkatými :wink:
Marcelka psala že tam má kámošku a mala by se za ní taky stavit....... Marcelko pojedeš s náma???
10. zář 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja dopo byla na prochajde... :slight_smile: a ted jsme se vratili z prochajdy s Jarkem :slight_smile:

koukam, ze se nekam chystate :grinning: :grinning: ... pisi si ctvrtek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Marti aSlavus.... :slight_smile: nebojte, jen malickost :slight_smile: ....

Jsem rikala Jarkovi, ze si u nas udelame damskodetskoutehulkovskou jizdu

:grinning:
10. zář 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek