• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
Tyjo, holky, to ve mě hlodá, že bych se přidala :dizzy_face:
Jestli by to teda nevadilo a jestli bych se mohla vtírnout třeba k Slavuš do auta.
10. zář 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Taky bych se ráda přidala, ale jak tak koukám dáváte to ve čtvrtek a to jedeme s Martinem a se Šimonekm do Prahy. Takže to budu muset asi opět nechat na jindy. Škoda :slight_smile:)
10. zář 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlasek: Třeba to nebude poslední akce :slight_smile:
10. zář 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap: no je to už druhá akce na které nebudu...já vás snad nikdy osobně nepoznám :frowning2:
10. zář 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek ja nebyla na první taky.... Ale moc ráda Vás všetky poznám a když ne ve čtvrtek tak jindy. Ted sme začli být doma takže tých akciiiii bude hooodne moooc :grinning:

@marcelkap Proto jsem psala že ja múžu taky auto. Ke mne sa s Linduškou zmestíte a ak je ješte nekto kto se pridá tak by sa nejspíš zmestil k hydričke.... :wink:
10. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap : pridej se :slight_smile:

@bodlasek : ja na ty prvni taky nebyla, a urco to neni posledni akce :slight_smile:

:grinning: jeste ze mame velkou sedacku :slight_smile: :wink:

rada vas uvidim holky :slight_smile: i s vasema mrnouskama :slight_smile: :slight_smile:
10. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže co? Píšu si do deníčku čtvrtek? :slight_smile: Už se začínám těšit.
10. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
když nás beruskanula přijme, tak si taky píšu čtvrtek. :slight_smile:
10. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula jakou máš predstavu o naší navšteve????? V kolik máme prist???
10. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mě napadlo...budu přes net objednávat kapky Bio Gaia. Dneska jsem se byla ptát u nás ve dvou lékárnách a v obou na objednání za 660Kč/10ml. Přes net to vychází 500/10ml.
Nechcete je někdo taky, že bych jich vzala víc (za jedno poštovný)?
10. zář 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 : pry, kdyz nas prijme :grinning: :grinning: :grinning:

to vite, ze vas rada uvidim :grinning: , jen doufam, ze do vaseho prichodu se stihnu aspon ucesat :grinning: :grinning: :grinning:

hodinu bych videla na vas :slight_smile:

a pisi si ctvrtek tedy :slight_smile: :wink:
11. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, abych nezapomnela.... jakou cokosku mate rady vy? pekne kazda napiste, povinne :grinning: :grinning:

slavus: ty prijedes bez Filipka? :confused:
11. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Nemám ráda studentskou pečeť a podobný, kde jsou oříšky, rozinky atd. Ale asi vede milka obyč. :grinning:
11. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze si pisu Marcelka ... mlecna milka :slight_smile:

11. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap Marci a nebojíš se toho??? fakt to nedoporučují objednávat a nechat zaslat....že se to může nějak "zkazit" tou teplotou...

koukám, že se tu plánuje srazík...no sice nejsem zvaná,ale stejně bych nemohla, jedu zítra na týden k našim..ale přijde mi to jako dobrý nápad a mohli bychom se někdy srazit znovu všici v ČB, co?? :slight_smile: :wink:
11. zář 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos No trochu z toho strach mám. Píšou, že neotevřený se můžou skladovat do 15°C a balej je vychlazený do alobalu a co jsem četla komentáře, tak si nikdo nestěžoval.

Určitě bysme v ČB mohli dát srazík, aby mohla taky bodlasek se Šimonkem.
11. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky.

Ja budu bez Filípka. Ten bude ve školce. Je nadšený z miminek jak se teší a určite by vaše miminka na niečo ukecával, tak to bude bezpečnejšie. Ešte nemá zkušenosti...... zatím se jenom teší jaké to bude supr :grinning:

Ja čokoladu nejím vubec žádnou. mám rada sušenku MILA (to je max. množstvo čokolády k jídlu :slight_smile: )

11. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos : \gabco, kdyby jsi nejela k vsasim... tak by si mohla prijet, rady bysme te videly :slight_smile: :wink:
¨

@slavuska1 : ok, slavus nekolik mil :grinning: ....

tak jeste Marta.... á keci, ze zacne s dietou neberu :grinning:
11. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelkap: pro mě není problém se někam dopravit, řídím...a řídím ráda a klidně i se Šimonem...jezdíme jako fíci :slight_smile: ale bohužel tento týden máme fakt nabitý. Volno mám jen ve středu...a to budu muset nejspíše připravovat věci na páteční odjezd do Brna a na sobotní svatbu :slight_smile: to bude mazec
11. zář 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky řídim moc ráda, ale ještě jsem si nějak netroufla ject sama s Linduškou. Mám z toho strach a ani nevim asi proč.
11. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
Marcel, já sem si ty kapičky BioGaia ,když byl prcel malinkatej, z netu objednala, za asi 340 kaček vyšly i s poštovným na rajplinek.cz, ted sem to hledala, ale už je nemají :( nicméně nikdy s tou dopravou nebyl problém, byly balené v takovým polystyrenovým boxíku s chladícíma destičkama :wink: TAk když to nějak podobně pošlou, tak bych neměla strach, pařáky už nejsou, to bude ok :wink: nevim, jestli to bylo těma kapkama, malej mel prdíky pár dní a pak jak když utne , tak držim aby Lindušce zabraly!

já sem se ze začátku taky bála s malým řídit jako ty, pár měsíců, navíc on jezdil nerad a po chvíli knučel, takže bych byla nervozní, tak sem to neriskovala.. asi kvůli tomu, ted už v pohodě, to si zvykneš :wink:

všem hezký večer :wink:
11. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna12 Na tom rajplinek.cz jsem je ještě nedavno viděla, ale teď už ten obchod ani neexistuje. Oni teď už vycházej trochu líp, jak za těch 600,- prodávaj 10 a ne 5ml.
Malá má auto ráda, vždycky tam usne.
A vozíte děti vzadu nebo vepředu? My teď jezdíme tak, že manžel řídí a já sedim s malou vzadu, tak právě nechci jezdit sama proto, že se mi nechce nechávat ji vzadu samotnou, že bych na ní neviděla a byla bych nervozní.
11. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, tak to je dobrý, že je to 10 ml! to vyjde na stejno...ten shop ještě je, kuk http://www.raj-plinek.cz/, ale nemají už je tam, to je škoda, pán byl moc fajn a i mi volal, aby to nestálo na poště a tak, a teda balený to bylo super! škoda :confounded: ale taky ti to určitě dojde dobře balený :wink:
my jsme ze začátku jezdili, jak píšeš, já s malým vzadu a chlap řídil...když sem začala jezdit sama, tak sem si ho vzala dopředu ke mě, musíš vypnout airbag, jestli máte, a může se, nejen s vajíčkem, ale i s větší autosedajdou, nám Pavlík dost zlobil i zvracel vzadu, tak i proto to bylo dobrý, sem na něj mohla povídat a ták :wink: tak sem přestala bejt nervozní, když knoural, nandala sem mu dudlíka, viděla na něj, mě to ze začátku, ani nenapadlo si ho vzít dopředu :sweat_smile: on ale to vajíčko nesnášel, jak jel proti směru, tak mu bylo zle, sem se nemohla dočkat, až přesídlí do velký sedačky :stuck_out_tongue_closed_eyes: od tý doby už v pohodě, vydrží dlouho a pozoruje a ani necekne :slight_smile:
11. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, tak existuje, to jsem asi nějak špatně hledala.

Taky to jednou musí přijít, abych řídila sama, nemůžu se pořád spolíhat a čekat jen na manžela až mě někam odveze. Ale zatim se na to prostě necejtim.
11. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, to je jasný, já s nim jezdila sama asi od půl roku, do tý doby sem se taky necítila, ono jde o to poprvé, pak už je to lepší a lepší :slight_smile:
11. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nevíte, kde v čb mají těhotenský oblečení? krom HM, BC a CA?
11. zář 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s oblečením neporadím. Já si koupila jen jedny trochu větší kalhoty v CA a triko v Taku a to je vše.
11. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna12 : tak ja si kalhoty objednala z netu...
11. zář 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
švagrová je hubeňoučká a nemůže nikde sehnat džíny těhotenský, HM dělá hrozně úzký nohavice, to nechápu, na koho to v těhu šijou, když ona to neoblíkne :sweat_smile: ty trika se dají sehnat kdekoliv, náký tuniky, ale ty kalhoty, sme právě byli v CA, v géčku tu těhu modu zrušili, si pamatuju, když sem byla já, že měli hodně výběr a ted sme byli v mercury v CA a měli tam jen dvoje džíny 36 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je vše :confounded:
11. zář 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus, to je určitě nejlepší, je výběr, ale švagrová má strach, aby jí sedly :confounded: no jestli nic nesežene, tak jí stejně nic jinýho nezbyde :slight_smile:
11. zář 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek