České Budějovice, těhulky

Ahoj, tak jsem se rozhodla založit nové téma,máme tady budějovické snažilky i mamky ve dvou kategoriích 😃 ,ale těhulky nikde. Tak holky šup šup sem.... x-)
marcelkap
10. zář 2010
Tyjo, holky, to ve mě hlodá, že bych se přidala x-)
Jestli by to teda nevadilo a jestli bych se mohla vtírnout třeba k Slavuš do auta.
bodlasek
10. zář 2010
Ahojky holky!
Taky bych se ráda přidala, ale jak tak koukám dáváte to ve čtvrtek a to jedeme s Martinem a se Šimonekm do Prahy. Takže to budu muset asi opět nechat na jindy. Škoda 🙂)
marcelkap
10. zář 2010
bodlasek: Třeba to nebude poslední akce 🙂
bodlasek
10. zář 2010
@marcelkap: no je to už druhá akce na které nebudu...já vás snad nikdy osobně nepoznám 😞
slavuska1
10. zář 2010
@bodlasek ja nebyla na první taky.... Ale moc ráda Vás všetky poznám a když ne ve čtvrtek tak jindy. Ted sme začli být doma takže tých akciiiii bude hooodne moooc 😃

@marcelkap Proto jsem psala že ja múžu taky auto. Ke mne sa s Linduškou zmestíte a ak je ješte nekto kto se pridá tak by sa nejspíš zmestil k hydričke.... 😉
beruskanula
10. zář 2010
@marcelkap : pridej se 🙂

@bodlasek : ja na ty prvni taky nebyla, a urco to neni posledni akce 🙂

😃 jeste ze mame velkou sedacku 🙂 😉

rada vas uvidim holky 🙂 i s vasema mrnouskama 🙂 🙂
marcelkap
10. zář 2010
Takže co? Píšu si do deníčku čtvrtek? 🙂 Už se začínám těšit.
slavuska1
10. zář 2010
když nás beruskanula přijme, tak si taky píšu čtvrtek. 🙂
slavuska1
10. zář 2010
@beruskanula jakou máš predstavu o naší navšteve????? V kolik máme prist???
marcelkap
10. zář 2010
Holky, tak mě napadlo...budu přes net objednávat kapky Bio Gaia. Dneska jsem se byla ptát u nás ve dvou lékárnách a v obou na objednání za 660Kč/10ml. Přes net to vychází 500/10ml.
Nechcete je někdo taky, že bych jich vzala víc (za jedno poštovný)?
beruskanula
11. zář 2010
@slavuska1 : pry, kdyz nas prijme 😃 😃 😃

to vite, ze vas rada uvidim 😃 , jen doufam, ze do vaseho prichodu se stihnu aspon ucesat 😃 😃 😃

hodinu bych videla na vas 🙂

a pisi si ctvrtek tedy 🙂 😉
beruskanula
11. zář 2010
jo holky, abych nezapomnela.... jakou cokosku mate rady vy? pekne kazda napiste, povinne 😃 😃

slavus: ty prijedes bez Filipka? =-)
marcelkap
11. zář 2010
@beruskanula Nemám ráda studentskou pečeť a podobný, kde jsou oříšky, rozinky atd. Ale asi vede milka obyč. 😃
beruskanula
11. zář 2010
takze si pisu Marcelka ... mlecna milka 🙂

gabcos
11. zář 2010
@marcelkap Marci a nebojíš se toho??? fakt to nedoporučují objednávat a nechat zaslat....že se to může nějak "zkazit" tou teplotou...

koukám, že se tu plánuje srazík...no sice nejsem zvaná,ale stejně bych nemohla, jedu zítra na týden k našim..ale přijde mi to jako dobrý nápad a mohli bychom se někdy srazit znovu všici v ČB, co?? 🙂 😉
marcelkap
11. zář 2010
@gabcos No trochu z toho strach mám. Píšou, že neotevřený se můžou skladovat do 15°C a balej je vychlazený do alobalu a co jsem četla komentáře, tak si nikdo nestěžoval.

Určitě bysme v ČB mohli dát srazík, aby mohla taky bodlasek se Šimonkem.
slavuska1
11. zář 2010
AHojky.

Ja budu bez Filípka. Ten bude ve školce. Je nadšený z miminek jak se teší a určite by vaše miminka na niečo ukecával, tak to bude bezpečnejšie. Ešte nemá zkušenosti...... zatím se jenom teší jaké to bude supr 😃

Ja čokoladu nejím vubec žádnou. mám rada sušenku MILA (to je max. množstvo čokolády k jídlu 🙂 )

beruskanula
11. zář 2010
@gabcos : \gabco, kdyby jsi nejela k vsasim... tak by si mohla prijet, rady bysme te videly 🙂 😉
¨

@slavuska1 : ok, slavus nekolik mil 😃 ....

tak jeste Marta.... á keci, ze zacne s dietou neberu 😃
bodlasek
11. zář 2010
@marcelkap: pro mě není problém se někam dopravit, řídím...a řídím ráda a klidně i se Šimonem...jezdíme jako fíci 🙂 ale bohužel tento týden máme fakt nabitý. Volno mám jen ve středu...a to budu muset nejspíše připravovat věci na páteční odjezd do Brna a na sobotní svatbu 🙂 to bude mazec
marcelkap
11. zář 2010
Já taky řídim moc ráda, ale ještě jsem si nějak netroufla ject sama s Linduškou. Mám z toho strach a ani nevim asi proč.
inna12
11. zář 2010
ahoj holky 😉
Marcel, já sem si ty kapičky BioGaia ,když byl prcel malinkatej, z netu objednala, za asi 340 kaček vyšly i s poštovným na rajplinek.cz, ted sem to hledala, ale už je nemají 😞 nicméně nikdy s tou dopravou nebyl problém, byly balené v takovým polystyrenovým boxíku s chladícíma destičkama 😉 TAk když to nějak podobně pošlou, tak bych neměla strach, pařáky už nejsou, to bude ok 😉 nevim, jestli to bylo těma kapkama, malej mel prdíky pár dní a pak jak když utne , tak držim aby Lindušce zabraly!

já sem se ze začátku taky bála s malým řídit jako ty, pár měsíců, navíc on jezdil nerad a po chvíli knučel, takže bych byla nervozní, tak sem to neriskovala.. asi kvůli tomu, ted už v pohodě, to si zvykneš 😉

všem hezký večer 😉
marcelkap
11. zář 2010
@inna12 Na tom rajplinek.cz jsem je ještě nedavno viděla, ale teď už ten obchod ani neexistuje. Oni teď už vycházej trochu líp, jak za těch 600,- prodávaj 10 a ne 5ml.
Malá má auto ráda, vždycky tam usne.
A vozíte děti vzadu nebo vepředu? My teď jezdíme tak, že manžel řídí a já sedim s malou vzadu, tak právě nechci jezdit sama proto, že se mi nechce nechávat ji vzadu samotnou, že bych na ní neviděla a byla bych nervozní.
inna12
11. zář 2010
Marcel, tak to je dobrý, že je to 10 ml! to vyjde na stejno...ten shop ještě je, kuk http://www.raj-plinek.cz/, ale nemají už je tam, to je škoda, pán byl moc fajn a i mi volal, aby to nestálo na poště a tak, a teda balený to bylo super! škoda :-S ale taky ti to určitě dojde dobře balený 😉
my jsme ze začátku jezdili, jak píšeš, já s malým vzadu a chlap řídil...když sem začala jezdit sama, tak sem si ho vzala dopředu ke mě, musíš vypnout airbag, jestli máte, a může se, nejen s vajíčkem, ale i s větší autosedajdou, nám Pavlík dost zlobil i zvracel vzadu, tak i proto to bylo dobrý, sem na něj mohla povídat a ták 😉 tak sem přestala bejt nervozní, když knoural, nandala sem mu dudlíka, viděla na něj, mě to ze začátku, ani nenapadlo si ho vzít dopředu :-N on ale to vajíčko nesnášel, jak jel proti směru, tak mu bylo zle, sem se nemohla dočkat, až přesídlí do velký sedačky :-p od tý doby už v pohodě, vydrží dlouho a pozoruje a ani necekne 🙂
marcelkap
11. zář 2010
No jo, tak existuje, to jsem asi nějak špatně hledala.

Taky to jednou musí přijít, abych řídila sama, nemůžu se pořád spolíhat a čekat jen na manžela až mě někam odveze. Ale zatim se na to prostě necejtim.
inna12
11. zář 2010
Marcel, to je jasný, já s nim jezdila sama asi od půl roku, do tý doby sem se taky necítila, ono jde o to poprvé, pak už je to lepší a lepší 🙂
inna12
11. zář 2010
holky, nevíte, kde v čb mají těhotenský oblečení? krom HM, BC a CA?
marcelkap
11. zář 2010
Tak s oblečením neporadím. Já si koupila jen jedny trochu větší kalhoty v CA a triko v Taku a to je vše.
beruskanula
11. zář 2010
@inna12 : tak ja si kalhoty objednala z netu...
inna12
11. zář 2010
švagrová je hubeňoučká a nemůže nikde sehnat džíny těhotenský, HM dělá hrozně úzký nohavice, to nechápu, na koho to v těhu šijou, když ona to neoblíkne :-N ty trika se dají sehnat kdekoliv, náký tuniky, ale ty kalhoty, sme právě byli v CA, v géčku tu těhu modu zrušili, si pamatuju, když sem byla já, že měli hodně výběr a ted sme byli v mercury v CA a měli tam jen dvoje džíny 36 :-p a to je vše :-S
inna12
11. zář 2010
berus, to je určitě nejlepší, je výběr, ale švagrová má strach, aby jí sedly :-S no jestli nic nesežene, tak jí stejně nic jinýho nezbyde 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli