• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@inna12 : ja nastesti trefila velikost :slight_smile: , taky jsem se bala
jj, vrsky jako tricka, tuniky to neni problem, to ja nemela ani jedno z tricek pro tehulky... normalne, co jsem nosila i pred tehu, brisko bylo pekne viditelny :grinning: a nebo jsme si koupila nejakou tuniku, kterou vynosim i ted :slight_smile:
11. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelkap: já jezdím se Šimokem od začátku...nějak mi to nepřišlo...nemůžu furt spoléhat na manžu, kdyby se něco dělo....ale určo to nelám ej přes koleno...až se budeš cítit tak vyraž....jinak vozíme Šimona vepředu a já sedím vzadu, ale to jen po městě nebo blízkého okolí.... no a když jedu sama s ním tak ho mám taky vepředu aby na něj viděla a dosahla....
@inna12: oni to v géčku zrušili...no to jsem zvědaví kde pak budu shínět kalhoty....CA v géčku byl jediný obchod kde jsem na svojí mohutnou postavbu sehnala kalhoty....no ale jinak asi nebudu nápomocna....vůbec nevím....
11. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru, trička jsou v pohodě, těhotenský sem měla jen jedno, s těma pacičkama, jinak taky normální , ale ty kalhoty, to je horší...v pondělí ještě zkusíme puntanelu, jestli náhodou tam něco nebudou mít,ale tam nevím jak cenově
Bodlasek, to nevadí, i tak díky :wink: prodavačka v tom mercury říkala, že o to nebyl zájem, tak to zrušili a i v tom mercury je to teda přestěhovaný nahoru a jsou tam asi jen dva stojany a dvoje kalhoty jenom :confused: :confounded: doufám, že příště budu zase těhotná na léto, to se daj různý sukně nosit aspon, tak je to lepší..no zase ty vedra :sweat_smile: to si člověk nevybere :grinning:

dobrou holky! at miminové dobře spinkaj :wink:
11. zář 2010 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.

Ja som řídila od začátku a Filda byl v zadu. Ve předu nebyl vypínací airbeg.... Na delší trasy byl skvelý, to usnul a bylo to supr. Ale po meste to bola tragédie..... nesnášel sedet zádama dopredu takže cesty do 10 minut byly hrozné, pak usínal. Takže sme po budejkách prestali jezdit autem.... A v 4 mesíci jsme ho presadili do velkej sedačky, tá byla taky od 0 a byla smerem do predu. A od vtedy je klid a cestujeme kedykolvek kamkolvek.....

Marcelko ja te vyzvednu a budeš s Lindušku vzadu....

12. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula @slavuska1 super, tak si taky budu pamatovat čtvrtek. A v kolik by vám to tak vyhovovalo?
@slavuska1 budeš chtít tedy vzít?
12. zář 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám, že jsem to nečetla pořádně. :grinning: :grinning: :grinning:
@beruskanula já samozřejmě s tím omezením začínám. :grinning: Já mám ráda jakoukoli. Já jsem na čokoládě závislák. :grinning:
@slavuska1 škoda že Filípek nepojede. Aspoň by si měl Radeček s kým hrát. :grinning:
Jinak já jezdím s oběma klukama od ziačátku a vozím je vepředu. V autě u našich není airbag a u nás je vypínací. A já na prcka vždycky dobře vidím.
12. zář 2010 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavuska1 Tak to budeš mooc hodná když pro nás přijedeš.

A jakej čas? Dopoledne nebo odpo? Já bych hlasovala buď okolo 10, abysme na oběd byli zpět nebo po obědě třeba v 13.
12. zář 2010 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ja hlasujem za 10. Musím byt v 15.00 na červenom kříži na prednáške aj s manžílkem :grinning:
@hydricka Ja Fildu nechcem velmi brát ze školky. Ted nebyl skoro 2 týždne, je na dovolené a za chvíli začne zase nosit nemoci, tak bude v zime určite doma dost.....
12. zář 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelkap @slavuska1 já jsem taky pro tu 10.
@slavuska1 je mi jasné, že ho nechceš brát ze školky. Holt se budeme muset příště sejít odpoledne aby mohli i starší děti. :grinning:
12. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky,tak já sem s českobudějovicka ale ne přímo.Sem z Borovan a mám 30měsíční holčičku Natálku. :slight_smile:
12. zář 2010 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@m.pod. Vítej! :slight_smile:
13. zář 2010 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!

@slavuska1 byla jsi ve čtvrtek na tom předporodním kurzu? asi až později, viď? jsem pořád pozorovala nově příchozí tváře a nepřišlo mi, že by tam byl někdo nový :slight_smile:
13. zář 2010 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ahoj...

@hydricka , @slavuska1 a @marcelkap : taklze kolem 10. vas budu cekat :slight_smile: uz se mocinky tesim :grinning: :slight_smile:

Marto... uf, jeste, ze jsi na coko zavislak a i pres omezovani na ni budes ulitavat :grinning:
13. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula bohužel jo. Já nemám moc silnou vůli. :grinning:
Sejdeme se na tom parkovišti u Pramenu nebo rovnou můžeme přijít k tobě. Když nám tedy napíšeš na koho zvonit. :grinning: :grinning:
13. zář 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka : ha nenapisu, nenapisu... si zvonte na vsechny a uvidite, jestli vam nekdo otevre :grinning: :grinning:

jukni do ip, i ty slavusko....

mne napadlo, slavusce mam taky pracne vysvetlovat cestu? :grinning: :grinning: nebo ma taky gps :grinning: ... vy vlastne pojedete za sebou, spolu, ze? :grinning:
13. zář 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Já nevim jak slavus chce, jestli pojedem všichni spolu, ale já dyštak navigaci mám, tak eventuelně můžu vzít. Já jsem v Tejně v životě nebyla, takže s osobní navigací určitě nepomůžu.
13. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Pokud pojedou holky samy a nebude jim to vadit, tak vyrazíme zvlášť. Já bych to vzala aspoň zadem a nemusela bych přes město. :slight_smile: Ale pokud chcete jet po kupě, tak se můžeme sejít na Hluboké u Penny.
13. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula já slavušce kdyžtak tu adresu přepošlu do IP. :grinning:
13. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka : to bys byla moc hodna :grinning: :grinning:
13. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula tak už to má slavuska v IP. :wink:
13. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@hydricka : hodna diky :slight_smile: pze bych se ani nedivila, kdybyh ji navedla jinam :grinning: :grinning:

akorat teda ten pramen je kousek od panelaku :rolling_eyes: :slight_smile: ale to doresime :slight_smile:
13. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
se na vas tesim :slight_smile:
13. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruskanula však mi to nějak určitě najdeme. :slight_smile:
13. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.

@hydricka @beruskanula @marcelkap navigace se mi včera úspešne vrátila z Itálie :grinning: V tejne jsem taky v živote nebyla, ale ak navigace nebude lhát, tak tam dorazíme. Nemusíme ist po hromadě, nebudeme te hnát kuli tomu cez mesto.....

@kebule82 Byla jsem na kurzu v 15.00. Kde si sedela? Ja te typuji na holčinu v zelenem triku :slight_smile: Ja som sedela prvá židle z vnutornej strany stola blíž ke dveřím v žialkovem tričku.
Ve čtvrtek pojdeme i s manželem a pujdeme zase na 15.00
13. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavuska1 tak fajn. Tak se sejdeme někdy kolem té 10 u Berusky. :grinning:
Mě se navigace taky vrátí někdy teď z Itálie. Aspoň doufám. :slight_smile:
13. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
13. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jen doufám, že to zvládnem. Asi si dám radši budíka. Vstáváme kolem 9 hodiny ráno, pač naše beruška usíná kolem 2 v noci a pak do těch 9 spí v kuse.
13. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelkap tak ji pekne řekni že ide pozret nápadníkov, at se v noci pořádne vyspinká :wink:
Takže my dorazíme jak to Marcelka s Linduškou stihnú :slight_smile:

Som si to zadala do navigace a nechytila mi signál z družice a nechcelo sa mi na balkon :grinning: . Ale cez ten kruháč chodíme do Kolodeji takže viem kde približne.... Ulici mi našlo, len nemakala na číslo domu. :confounded: A to nejk dáme :grinning:
13. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavuska1 tak si to zadej na mapy v seznamu. Tam to našlo i číslo. Aby jsi věděla přesně. :grinning:
14. zář 2010 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: vsem vzdycky rikam prientacni bod.... a tim je fialovej panelak... my mu rikame Milka :grinning: a vedle nej je zlutooranzovej a to jsme my :slight_smile:

a jak pise Marta, zadat do seznamu a bude :grinning:
14. zář 2010 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek