České Budějovice, těhulky

Ahoj, tak jsem se rozhodla založit nové téma,máme tady budějovické snažilky i mamky ve dvou kategoriích 😃 ,ale těhulky nikde. Tak holky šup šup sem.... x-)
slavuska1
14. zář 2010
ok holky. ono to najde aj navigace, ale mrknu si to na seznamu 😉
kebule82
14. zář 2010
@slavuska1 jj, tak to jsem byla já 🙂 ale tebe jsem teda nepoznala 🙂 my jdeme s manželem až v 16:30, protože by to jinak nestíhal z práce. Tak snad někdy jindy 🙂
slavuska1
14. zář 2010
A my zase pujdeme v 15.00, aby malý nebol dlho u sousedky (má 2 svoje deti) a pak ješte manžel stihne do 2. práce 😃
hydricka
14. zář 2010
Ahojky!
Pro ty znají Veru78: Dnes ve 4 se jí narodil Patriček. má 3200g. 🙂
gabcos
14. zář 2010
Ahojda, zdravím od našich..🙂

Velikánská gratulace k Partičkovi, moc pěkné jméno vybrali..:_) nejaké info jaký byl porod a tak?? 🙂

Zítra bude mít Sofí naušnicky, se těšíím !!!!
hydricka
14. zář 2010
@gabcos Věrka psala, že jí začali kontrakce a pak praskla plodovka tak vyrazili a nakonec šlo kvůli zkalené vodě na císaře. 🙂
Pak musíš malou vyfotit aby jsme viděli jaká je parádnice. 😃
marcelkap
14. zář 2010
@gabcos A kde jí budou píchat? Já se chci zítra zeptat doktorky, nevím jestli to dělá ona. Ale už myslím, že bysme měli Linduš píchnout.
gabcos
15. zář 2010
@marcelkap Marci, sjem u našich, takže ji to budou nastřelovat tady u paní doktorky, specializuje se na to...Emmi mi píchala ouška Dr.Matoušová na Máji,ale dělají to i na poliklinice Sever...
Já píchat ouška už nechtěla, proto to nastřelování...🙂
Jdeme tam dneska ve 2, tak pak poreferuju !! 🙂

Hydri, děkuju za info, teda, tak hlavně že je malý v pořádku..🙂

hydricka
15. zář 2010
Ahojky!
Tak jsme dnes byli na 6-ti nedělní kontrole. Tak má Lukášek 4690g a 60,5 cm. A najeli jsme na příkrmy.
@gabcos taky si myslím. Patriček se už i včera krásně přisál. 🙂
slavuska1
15. zář 2010
Ahojky

pripájame se ke gratulací Věrke a Patričkovi 🙂

@gabcos držíme peste na píchaní ušiček 😉
beruskanula
15. zář 2010
ahojky..

my byli vcera v poradne a Flori ma 3600gr 🙂 byl pochvalenej, ze je moc sikovnej 🙂

@hydricka : Lukasek je chlapak 🙂 , gratulka ke kontrole...

zitra se na vas tesime holky a mimisci 🙂 😉
hydricka
15. zář 2010
@beruskanula vám taky gratulace k pochvale. 🙂
Taky se těšíme. Jen doufám, že Radeček nebude moc zlobit. 😃
marcelkap
15. zář 2010
Ahoj holky, tak my máme za sebou poradnu dneska...3900g a 54cm. A ouška budem píchat příště - 6.10.
marcelkap
15. zář 2010
@gabcos My chodíme k Matoušový a příště nám to píchne 🙂
slavuska1
15. zář 2010
@marcelkap práve som ti poslala číslo do IP. a jak som to odoslala tak mi blikla zpráva od teba 😃 Ráno napíš klidně i sem až vstanete a jak to stíhate. Ja jsme vzhuru od 6.45, takže stíham kedykolvek 🙂
slavuska1
15. zář 2010
@hydricka aj tebe som poslala číslo. Ráno tu budu, tak si dáme vedet kedy vyrážeme...
beruskanula
15. zář 2010
:-N holky, mne napada, co budete pit :-N ... no co, kojo a tehu caj to jisti 😃

moc se na vas tesim 🙂 😉 🙂 ....

cekam na zazvoneni 😃

Marto, tak bude zlobit, no, aspon se nebudeme nudit 😃 🙂

Marta uz cislo ma, pisnu ho jeste Slavus a Marcelce, kdyby nahodou neco 🙂
marcelkap
15. zář 2010
Jee, já jsem nervózní... 😃 Taková akce 🙂
slavuska1
15. zář 2010
@hydricka ked bude zlobyt, aspon holky uvidí co ich čeká 😃 . Já to znám, mna asi nič neprekvapí 😉

Náš robí stávky v školke. Minulý rok tam chodil bez jedného problému a teraz su tam ufnukanejšie deti a s ním je to des. A je ufnukanejší kuli všemu 😞
hydricka
15. zář 2010
No radši ať to holkám neukazuje. Ať mají ještě pár měsíců naivní představy. 😃 😃
@slavuska1 taky ti posílám číslo do IP. Doufám, že to sem ráno stihnu. Kdybych se tu už neukázala, tak napíšu na mobil.Ale vyrazíme nejdřív v 9. 🙂
Už se na vás těšíme.
bodlasek
15. zář 2010
Ahojky holky!
Tak si zítřek moc užijte. My nakonec do Prahy nejedeme, pro maléhé i pro nás by to byl moc velký záhul jeden den Praha a druhý den Brno. Musíme být přeci na svatbu čerstvý 🙂)
hydricka
16. zář 2010
Ahojky!
Tak nás oblíknu a razíme. 🙂
sykorova66
16. zář 2010
Ahoj holky zdravím po dlouhé době koukám,že máte sraz u nás ve městě 🙂
Teda, že jsem nepřišla o den dřív mohli jsme se k vám připojit, když už jste tu.
Jinak bych vám chtěla napsat novinku.Dopařilo se nám 2mimko.tak snad už teĎ budu chodit častěji.
marcelkap
16. zář 2010
@sykorova66 Velká gratulace k miminku 🙂
bodlasek
16. zář 2010
@marcelkap: Ahojky! Tak jakej byl srazík?
marcelkap
16. zář 2010
@bodlasek Bylo to fajn...aspoň jsem viděla miminkovský chlapy 🙂 Jsou takový veliký všichni podle toho našeho drobečka 🙂
hydricka
16. zář 2010
@sykorova66 gratuluji k druhému miminku. 🙂
@bodlasek nám se také líbil srazík. Bylo to fajn a Radečka to tak unavilo, že spal 3 a půl hodiny. 😃
slavuska1
16. zář 2010
@bodlasek srazík byl fajn. A tie miminečka jsou tak krásnučke 🙂) Lindušku som sa odvážila si i pujčit na ruce. Už to s miminami neumím 😉
@hydricka Radeček byl zlatej a hodnej.
bodlasek
16. zář 2010
@marcelkap, @hydricka, @slavuska1: Tak to je fajn že jste si sraz užili. My celý den uklízeli a dávali dohromady věci sebou na víkend...večer mě ještě čeká žehlení košil a kalhot...ach jo mě se nechce 😞
sykorova66
16. zář 2010
Holky děkuji.
A byli jste se projít po Týně?

Začni psát odpověď...

Odešli