• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
beruskanula mě by se líbila ta tažky i jako kabelka.
To je,jako já měla jsem jediná v Týně zelený kočár a pak jich tu začlo jezdit

slavuska1 a jak se cítíš?Už to budeš mít za pár.taky bych to brala mít už za chvilku
21. zář 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,
tak jsme po 3 .měsíční komntrole, máme 5100 g a 60 cm..:slight_smile: Dr. z ní byla prý nadšená, culila se na ní, povídala, krásně pásla..no Milan se tetelil blahem prej..já jsem pořád brutus nachcípaná, tak jsem vyslala manžu...Máme dvě očkocání - hexu a synflorix...no a Milan říkal, že za 14 .dní na další hexu..fakt?? nespletl to?? nějako si to už nepamatuju jak to bylo s tím očkování u Emm...díky za postřehy..:slight_smile:

a jak snášeli děti dvě očka najednou?? Emm prevenar neměla, tak nevím...jsou velké reakce??
21. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 : to mas pravdu, zelenych kocarku je ted v tejne hafo :grinning: :slight_smile:
ja ty tasky mam dve- tu na kocarku apak jeste vetsi- ajko vikendovou, kdyz pojedem treba k moji mamce, strcim do ni veci pro malyho a bude :slight_smile:
21. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos: my jdeme na další hexu až ve 4 měsících spolu s prevenarem.....
malej byl bez horečky, akorát se mu to zapálilo, měl celá červená stehýnka, a to prý stačí ledovat (jsem si vyslechla v noci na dětským) a jinak byl pár dní ubrečenej protivnej....
21. zář 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem koukla do očkováku Emm a hexy jsou po měsíci....tak to manža spletl... :wink:
21. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 ja už bych to mala rozhodne rada za sebou. Kažopádne se s dr. liším v termínu. Holkám jsem to tu už psala. Vím že jsou 2, ale ten druhý mi príde dost nereálny......... Takže dúfam že tenhle je ten dobrý a budu to mít do termínu za sebou. :grinning:
@beruskanula taška je moc hezká, som ji dodatečne omrkla :wink: U teba som sledovala miminka a nie tašky :grinning:
21. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos já mám za to, že Radeček dostal další taky po měsíci. Měli jsme Prevenar i Hexu a reakci neměl. Jen byl trošinku podrážděnější.
@beruskanula já si té tašky všimla, protože se mi líbila už v albíku. :grinning:
21. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nejdete někdo 5.10. od 13h na vítání občánků?? :slight_smile:
26. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olina.s Ahojky Oli,
jak se vede??
my nejsme z Budějc, tak nejsme zvaný....ale asi bych tentokrát nešla...nějako se mi to nelíbilo.... :sweat_smile:
26. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gábi,

jde to, jen to počasí mě nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je škoda, ale tak se uvidíme jinde :wink: Už se těším, dívala jsem se na fb, Sofinka už se změnila v obličeji od doby, co byla miminečko, no, a Emminka už je krásná slečna :wink: My jsme s Kájinkou nebyli, měli jsme trvalý ještě v západ. Čechách a tak budeme mít aspoň jednu rodinnou :slight_smile:
26. zář 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli: Nám ještě žádná pozvánka nepřišla, ještě jsme malý prckové :slight_smile:
27. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, nechodíš náhodou k Dr. Matoušový na Máj, mám pocit, že jsem viděla rodiče, kteří se mi zdáli podobní Tobě a manželovi :grinning: :grinning: 15.9. jsme byli taky, další ko máme, myslím, 13.10.
28. zář 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, jo chodim k ní. Ale toho 15. jsem tam byla s mamkou. Teď půjdem 6.10. a bude nám píchat náušničky, tak s náma půjde i manžel.
28. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Marcel myslím, že jsem vás zahlídla s manželem na prohlídce v srpnu, podle pasu jsem poznala manžela. Já zrovna potřebovala malého nakojit, tak jsem pouštěla pár s malou holčičkou. Myslím, že jste to byli právě vy :wink: Tak ať se náušničky princezně dobře hojí :wink:
28. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olina.s my jsme zatím také pozvánku nedostlali. S Radečkem jsme kvůli mé blbosti nebyli, ale ani trošku mi to nevadilo. Takže s Lukáškem asi taky nepůjdeme.
28. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já od toho taky moc neočekávám, ale aspoň bude nějaká vzpomínková fotka.
28. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, jo tak to si pamatuju, že nás nějaká pani pouštěla :slight_smile:
28. zář 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olina.s: no taky bych od takové města jako jsou Budějovice čekala víc než jen kytku pro maminku a pamětní list pro mimčo.....i fotky jsme si museli zaplatit sami :frowning2: Docela mě to zklamalo
28. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek já jsem tenkrát zapoměla odpovědět, že by jsme šli. A když jsem tam volala den předem jestli by to ještě šlo, tak mi paní oznámili že ne. Že už mají všechno na počet. Tak mě akorát vytočili (jako by to bylo tak těžké ten papír pak vyjet). :frowning2:
28. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka: no kdyby to mamka u babi nezkontrolovala tak jsme to taky málem prošvihli :grinning:
28. zář 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky
koukám,že vítání je všude stejné.U nás maminky dostali kytku a děti minci.Starosta měl blbé řeci,jak všechno změní,jak udělá nové chodníky a taka když se na to kouknu zpětně,tak neudělal nic.A vůbec se mi vítání nelíbilo.
29. zář 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak snad vyjde aspoň počasí na procházku zpět domů :slight_smile: My byli s Kájinkou hlášení ještě u našich na vesnici a jelikož tam se - krom teda letoška :grinning: - moc miminek nenarodí, aby nedělali vítání pro jednoho nebo tam neměli děti z celého roku, tak nebylo, ale dostali jsme 1000.- na nákup drogerie :slight_smile:
29. zář 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olina.s to je náhodou super. Mnohem lepší než cár papíru (který mají problém ještě vytisknout). :slight_smile:
29. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme se vrátili z poradny a Lukášek má už 5490g. Jenže se zdál Dr. trošku bledý, tak nás poslala radši na krev aby neměl málo železa. Ale to jsme měli přesně to samé s Radečkem. Ale horší je, že se jí zdálo, že má možná tříselnou kýlu. Tak musím kontrolovat. :frowning2:
29. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my taky dostali od obce dárek a byl to teda šok... :wink: jao v dobrým..dostali jsme 2 tisíce a přáníčko !! No máme dobrou obec, platí za náš i poplenice a v kruté zimě prý prispívají na topení... :dizzy_face:

Hydři, teda to je už veliký kluk !!! Tak at kontrola krve dopadne dobře !!

Sofísek se taky pěkně buclatí..podke mě má ted tak 5500 g...
29. zář 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos: taky bych brala tak lehké miminko, malej bude mít určo už přes sedm kilo, ale jdeme až příští týden v úterý tak uvidíme :slight_smile:
29. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek vy jste ale větší o 14 dní a Šimon je chlap, ty musí být větší a těžší..:slight_smile: aby pak jednou mohli chánit ty naše princezny..:slight_smile:
29. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos: to je pravda, ale nosit ho je někdy mazec....taky jsem měla minulý týden zablokované záda a skončila jsem na injekcích...doktor mi řekl že to mám z toho jak nosím Šimona
29. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos tak to máte opravdu super obec. :grinning:
@bodlasek souhlasím s Gabčou. Kluci musí a většinou i bývají větší. :slight_smile:
29. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka: jojo já vím, myslela jsem to drobet jinak...kvůli nošení a tak :slight_smile:
29. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek