• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

České Budějovice, těhulky

7. února 2013 
@sykorova66 a to si nás chceš pozvat domů? To by jsi si moc klidu neužila. :grinning: :grinning: Doufám že přášky zaberou a bude to v pořádku.
4. říj 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super,díky moc za radu,předtím,když jsem tam byla v babycentru,tak jsem si ho nevšimla.zítra mrknu pa a užívejte
4. říj 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hydricka klidně klucí budou beztak v pokojíčku.Tak až budeš mít chuť zajet zase do Týna,tak se domluvíme :wink:
4. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 dobře. Tak já se potom ozvu. :wink:
4. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 chodí mi 5. někdy 6. den v měsíci..:slight_smile:

Bodlášku, dneska jsem tě viěla s manžou u Igy, zdravím a ty nííííc......... :frowning2: :frowning2:
4. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

@kebule82 ja mám neschopenku za srpen na učte už asi od 15.9. Ono záleží kdy odevzdáš ty, nebo zamestnávatel socke papíry.... Ja nejspíš budu čekat na první materskou, lebo kolegyni to leží 3 týždne na stole a nemela čas vytisknut jeden papír :confounded:..... termín mají myslím 3. nebo 5. v mesíci.

Ja jsem pořád v hromade, ale nejak už bych to mela za sebou. Začínam se desit, že Dr. má pravdu s tým druhým termínem a budu břichatka do konce října :astonished: Ale mám dost už ted.... :slight_smile:
4. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos: jééé tak to se moc omlouvám...že jsi zdravila jsem si nevšimla ale povědomá si mi přišla :slight_smile: Nezlob se na mě....já koukala víc po malé než po tobě :slight_smile:
4. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos. se stydím :astonished:
4. říj 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 Mě chodí mateřská začátkem měsíce, max. do 10.
4. říj 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlasek né, nic se neděje..jsm si říkala, že mě asi neznáš... :wink:
5. říj 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za odpovědi holky, to jsem teda zvědavá, kdy to dorazí...

@slavuska1 koukám, že už to máš vážně zapár. A kdy máš druhý termín porodu? Já mám oba stejné - 27.10. Ale kvůli té cukrovce by tě neměli nechat přenášet ne? Myslíš, že se budou řídit až tím druhým termínem?
5. říj 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 mě chodí mateřská 8. :slight_smile:
5. říj 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě přijde zvláštní, že jsem ještě ze sociálky nedostala ani dopis o výši mateřské. Tak snad se tam brzy proberou... k zaměstnavateli jsem to nesla 15.9., to byl také den nástupu na mateřskou. Tak uvidíme...
5. říj 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka jé, tak koukám, že každému jinak, ale do toho 15 ji máte všechny. Tak uvidíme :slight_smile:
5. říj 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 Záleží na tom, jestli to tvůj zaměstnavatel posílá na sociálku jinam než do Budějc, tak to bude trvat trošku dýl a hlavně ti žádný papír o výši nepřijde. Mě přišli rovnou peníze. Takže jsem na to náhodou přišla když jsem koukala na účet. Jinak jsem tam chtěla už volat. :slight_smile:
5. říj 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hydricka Fakt? tak to je dobrá zpráva :slight_smile: mě se totiž tuhle sestra ptala, jestli už mi přišel papír o oznámení výše mateřské, tak jsem na ni koukala jak blázen. Ona teda žije na Vysočině, tak je možné, že to tam mají jinak.
5. říj 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 to určitě. Mě osobně neposlali nic. :slight_smile:
5. říj 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavuska1 ať se Patriček rozhodne co nejdřív jít ven.Mi jsme zkoušeli různé babské metody a nic nám nepomohlo.

hydricka budu s tím počítat :slight_smile:
5. říj 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabcos: si dobrá že jsi mě poznala jen podle fotky na to že jsme se nikdy neviděli :slight_smile:
Příště už snad budu lepší a takhle tě nezazdím :slight_smile:
5. říj 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 ja mám druhý termín 28.10. ale cukrovku nemám :slight_smile: Mne to spíš na 28. nevycházi, protože pak by bolo divné že by na tehu teste byly // když jsem si ho delala. To by muselo byt 8 den po početí a test byl na dobu až po očekávané menzes..... a to na prvním byla druhá čárka slabá a za 3 dni už byla silná.

Ale manžel odcházi v pátek na služebku do soboty, takže to vidím že to v pátek na mna príde,kedže bude 350km mimo :frowning2:

Holky mám na vás ješte dotázek. Jak poznám poslíčky? To je jako kontrakce které pak zmizí? Nebo se to projevuje rúzně?

@kebule82 ja jsem od 15.9. taky na MD :grinning:
5. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 no vidíš a já si myslela, že jsem se s tebou bavila o té těhu cukrovce. Tak to byl někdo jiný :grinning: Tak to si pak musíme dát vědět, jestli už mateřská přišla nebo ne, jsem zvědavá, jak dlouho jim to tady bude trvat :slight_smile:

mě občas pobolívá břicho jako na ms a u toho mi tvrdne, moje ségra říkala, že to jsou poslíčky, tak asi je to tohle :slight_smile: ale fakt nevím, jestli to má každý stejně :slight_smile:
5. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 to se v porodce možná potkáme :slight_smile: tak uvidíme, kdo tam nakluše dřív. I když asi ty :slight_smile: u mě se zatím nic moc neděje, zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá.
5. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 ja jsem byla na poslední kontrole 27. a mám už v tehuknižce 1 na konsistence a směr čípku. další kontrolu mám 12.10. Jak jsem zvedavá jestli bude :grinning:
Mne MD tenhle mesíc příjde určite pozde, lebo kolegyne se neunuvala stihnout termín, tak si nejsem jistá či to už poslala :frowning2: Jedine že by překvapila :wink:
Ja jsem dneska hodne jezdila autem a dost jsem vystupovala a nastupovala, a necítim se úplne fit..... Tak snád to nevyvolám...
K poslíčkom: Ja som totiž ve čtvrtek v noci trpěla :confounded: Ale bylo to zvláštní, lebo me bolela jenom púlka břicha, mela jsem pocit že co 15 min tak mu ztvrdlo víc a pak povolovalo břicho, ale stejne me celu tu dobu bolelo, až tak že jsem nemohla pohnout nohou, ani se otočit na bok..... Po 2 a pol hodine to úplne prešlo a do rána som spala. Som se celý den sledovala a vše ok. Pohyby normálne, voda nepraskla, krv nic, proste bezezmeny. Tak práve nevím co to melo být :cry:
5. říj 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: holky mám na Vás zase dotaz, jestli múžu???
Kupila som sterilizátor lahví do mikrovlnky a nezmestí se mi do ní :grinning: :grinning: :grinning: múžete mi změřit vaší mikrovlnku? Máme starú, tak nevím jestli se nedelají jiné rozmery..... Jinak jsem u žádneho druhu nenašla rozmery, tak mi to príde divné že to tam nevleze :unamused:
5. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 měla jsem ten samý problém, koupila jsem sterilizátor od Aventu a prd, narvala jse ho sice do MW,ale netocil se, tak jse ho vrátila..máme MW novou, ale vestavbu, tak nevím zda jsou vestavby menší...paní mi ho natěstí vzala zpět a vrátila korunky....
6. říj 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 ahojky, tak mě mateřská dorazila včera, ale nemocenská za srpen a září stále nic :frowning2: tak jsem teda zvědavá, kdy ji hodlají poslat...

Já jdu na kontrolu dnes, tak jsem zvědavá, jestli se něco pohnulo nebo ne. To ti dávají kontroly po docela dlouhých časových intervalech, já chodím každý týden.
6. říj 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kebule82 Mne fakt přijde, že dr. me bere o 2 týždne zpátky. 27. mi napsala do knížky 35tt. Tedkom mi snád napíše 37 a pak me dá asi po týždni na kontrolu :slight_smile: A asi jak som druhorodička tak už asi mám neco poznak kdyby se delo.... :slight_smile: A ja nic nepoznám, lebo v prvom tehu som nic nezažila. takže dufam že mi praskne voda - to se nezplete :grinning:
Idem teda mrknout na učet či tam náhodou nemám na záři nemocenskou.Tá by tam být mohla, ale matersku nečekám..
6. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavuska1 a nemocenská mi dorazila dnes :slight_smile: hurá. Jinak já jsem zpět z kontroly, CS3, na porod to zatím nevypadá, ale jsem ráda, že se aspoň něco malinko pohnulo dopředu. Čípek je prý pořád ještě docela dlouhý, ale prostupný na prst, tak snad to půjde pěkně dál :slight_smile:
6. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jsme dneska byli v poradně. Asi máme problém s mlíčkem. LInduška za 3 týdny přibrala 250g a doktorce se zdála bledá. Musíme jí teď před a po kojení vážit abysme věděli jestli papá. Trochu jsem to obrečela, ale pořád si řikám, že musim myslet pozitivně a nejhorší je stres, tak se snažim bejt v klidu a vymejšlim jak to mlíčko zachráníme :slight_smile:
A Dneska taky pani doktorka píchla Lindušce náušničky. Brečela hrozně nahlas, ale jen krátce. A to jsem taky obrečela už v ordinaci. Stála jsem v druhým rohu místnosti a nemohla se koukat.
Takže dneska bylo u nás veselo :cry:
6. říj 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkap mě Ríša také nechtěl přibírat, tak jsem každý den vypila litr smetany a litr mlíka.Bylo to hnusný,ale pomohlo nám to. Hlavně se tím nenervuj a mysly na něco moc pěkného. :wink:
To bude princezna s naušničkama :slight_smile:
6. říj 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek