České Budějovice, těhulky

Ahoj, tak jsem se rozhodla založit nové téma,máme tady budějovické snažilky i mamky ve dvou kategoriích 😃 ,ale těhulky nikde. Tak holky šup šup sem.... x-)
kebule82
19. říj 2010
@sykorova66 díky, sama jsem zvědavá, kdy to přijde 🙂
denca24
19. říj 2010
Slavus1: jj budeme manesovku maem taky kousek! Takze skoro sousedi 😃
A uz je i zaplaceny najem takze 29.10. se stehujem! Uz se nemuzu dockat!
Doma je to fakt uz mazec! A koukam ze to mas za par! tak treba az se nastehuji tak ty prijdes domu nebo te odvezou! 😃

hydricka
20. říj 2010
@denca24 super, že se vám to podařilo sehnat takhle rychle a na suprovém místě. 🙂
slavuska1
20. říj 2010
Ja chtela taky tabletu, ale říkali že dole to není připravené tak počkáme. Uvidíme v pátek.

@denca24 dufam že 29. už budeme doma 😃 držím palce nech stehováni klapne a moc se vám tady líbi. určite se potkáme a dáme prochajdy 😉
denca24
20. říj 2010
Hydricka: Jj sem strasne rada ze jsme to takhle rycgle sehnali, nebo spis ten muj sikovnej chlap! 🙂
Bez nej bych asi byla ztracena 😞

Slavuska1: Urcite dame prochazky budu se tesit! A stehovani je jisty uz na 100%! Takze jen preckat tyden doma a pak uz hura do noveho! Sem fakt po dlouhe dobe zase stastna! 😃
sykorova66
22. říj 2010
Slavuska1 máš na FB krásné fotky moc ti to tam sluší.Snad už dneska s tebou v té porodce něco udělají 🙂
slavuska1
22. říj 2010
@sykorova66 neudelají 😃 Jsem se ptala či ten další termín není moc pozde, tak me trochu utešili a dúfam že to bude ok. 😉
dík za pochvalu fotek. Včera bylo ješte krásne a tak jsem si řekla že stihneme alespon podzimní foto a pak se Filda rozhodol, že si ide fotit stromečka, tak jsem mu řekla at odfotí aj mna. Tak dal 2 fotky stromu, nebo trávniku a pak i maminku..... je to šikulka 😉

Dneska mi je ale obzvlášť divne. Brutálne me páli žáha. Vždy jsem to doted vydržela přes den bez renie, ale ted to asi nevydržím 😃 a budu muset dát i cez den....
slavuska1
22. říj 2010
jsem přidala aj jsem nejaké fotečky (do alba budeme4 a Filip IV) 🙂
panterka
25. říj 2010
zpráva o Slavušky😉

"Volam sa PATRIK, mám 3300g, od 25.10., 2:00hod. pozorujem tento svet a je tu krasne Sme ok a mamka s tatkom to zvladli rychlo a statocne" x-) x-)
sykorova66
25. říj 2010
Slávko mooc gratulujeme.Tak jsi se dočkala 🙂
bodlasek
25. říj 2010
Slavuško, velikánská gratulace k Patričkovi. Ať vám dělá jen a jen samou radost.
gabcos
25. říj 2010
Veliká gratulace i od nás !! Patričkovi hodně zdravíčka a at se mu na světě líbí !!! x-) x-)
kasymaautor
25. říj 2010
Slavu taky se přidávám ke gratulacím a přeji hlavně ať jste zdraví a Patriček vám dělá jen samou radost 🙂
beruskanula
25. říj 2010
Slavce posilam velkou gratulaci 🙂 😉
kebule82
25. říj 2010
@slavuska1 moc gratuluji k malému Patričkovi, ať jste zdraví a dělá vám jen samou radost.

Já nastupuju zítra na vyvolání kvůli té cukrovce, tak jsem zvědavá, jak se malé bude chtít ven 🙂
hydricka
25. říj 2010
@kebule82 Držím zítra palce aby dopalo vše dobře a malé se chtělo na svět hodně rychle a bezproblémově. 😉
A Slavusce ještě jednou moc gratuluji k Patričkovi.
kasymaautor
25. říj 2010
@kebule82 tak ať ti to dobře dopadne a malá tě moc nepotrápí 🙂 hezkej pocit,že už jí budeš mít co nevidět v náručí viď 🙂
cutce
25. říj 2010
ahojky, muzu se k vam pridat? 🙂
sykorova66
25. říj 2010
kebule82 třeba se fakt v té porodnici potkáte se Slávkou 🙂 Ať se Michalce chce na svět co nejdřív a moc tě nepotrápí 😉

cutce určitě 🙂
hydricka
25. říj 2010
@cutce Vítej mezi námi. Koukala jsem do tvého albíka. Máš už krásné bříško. 🙂
cutce
25. říj 2010
dekuju, jj, no mamka mi kdyz me videla, tak se zdesila, ze pujdu brzo rodit 😃 😃 😃 . jinak ja jsem puvodne s CB, ale jinak ziju v Anglii

a co tam u vas noveho?
hydricka
25. říj 2010
@cutce tak velké ho zase teda nemáš. 😃 😃 A kde žiješ v Anglii?
Tady je to pořád stejné. 🙂
cutce
25. říj 2010
@hydricka ziju v Kentu, pod Londynem. No mamka me jen videla prez skype 😃
hydricka
25. říj 2010
@cutce a jak se ti tam žije? Tak to chápu, že se jí zdálo velké. 😃
cutce
25. říj 2010
@hydricka celkem dobre, akorat, ze ta rodina a znamy chybi 🙂 ty zijes primo v Budejicich?
hydricka
25. říj 2010
@cutce tomu věřím. Já jsem srab který by se do ciziny jen tak nevydal. 😃
Já bydlím v Nemanicích.
kebule82
25. říj 2010
holky moc vám děkuji za podporu, už se moc těším, i když vím, že vyvolávaný porod je horší, trvá déle, ale určitě to stojí za to 😉
hydricka
25. říj 2010
@kebule82 neboj. Určitě to zvládneš v pohodě. A třeba si to ještě malá rozmyslý a ani vyvolávačku nestihneš. 😉
kebule82
25. říj 2010
@hydricka tak to by bylo ideální 😃
sykorova66
25. říj 2010
kebule82 já jsem byla na vyvolání v 7hod mě přijmuli dali tabletku a nic se nedělo.Dr. mi řekl,že jsem prvorodička a že to chce mít za svojí směnu hotové.Tak mi v 10 píchl vodu.A pak se to rozjelo.byla jsem ve vaně a porodní asistentka mi říkala,že to bude nejdřív tak v 7hod. večer tak jsem říkala to snad nemyslí vážně co tu budu do večera dělat.
Pak přišla za chvilku zase asistentka, že šel dr. na oběd a zkontrolovala mě a hned mě hnala na sál.A malej se narodil v 11.53.Dr.přišel až když mě šili.Divil se,že jsem to vzala najednou takhle hopem.Porodu se vůbec neboj.Buď v klidu a hlavně uvolněná 😉
Já jsem rodila v Táboře.Hodně kamarádek mě od ČB odradilo,že vyvolávají třeba i 3dny.Tak snad zítra budeš mít Michalku u sebe.