Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

mori
14. lis 2006
Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
mori
autor
22. pro 2006
Opravdu se tady nikdo z tohoto okresu nenajde? 😞
laada
7. led 2007
🙂 najde
laada
7. led 2007
Už se vám to hodně blíží.... v únoru jste tři 😉 Nechala sis říct jestli kluk nebo holka?
mori
autor
7. led 2007
Kdepak, my chceme překvapení x-) Jména máme vybraná Ondrášek a Karolínka, tak uvidíme co na nás vykoukne ...
laada
7. led 2007
jéééé Karolínka...to se nám taky moc líbí, že by jsme ji pak říkali Kájino 😉
laada
7. led 2007
No tak to koukám, porodní sál v LBC je jako obývák 🙂
laada
7. led 2007
už se moc těšíte viď? 😉 Jinak jak si zjistila, že si těhotná? Pozorovala si na sobě něco ? 🙂
mori
autor
7. led 2007
Mě bylo nejdřív špatně (přes poledne), ale přisuzovala jsem to vedrům. Když to ale trvalo už 14 dní, tak mi to přišlo divný. Moc jsem tomu teda nevěřila, ale zkusili jsme koupit test. Vyšel hned pozitivní, ale stejně jsme tomu moc nevěřili - nevěděli jsme jak jsou ty testy spolelivé. Hned druhý den jsem šla na gyn.(dýl bych to nevydržela), dr. tam sice nebyla, ale sestřička říkala, že jsou testíky spolehlivé dost a poslala mě na UTZ. Tam jsem šla za 2 dny a dr. mi tam potvrdil, že tam miminko opravdu je x-)
laada
7. led 2007
🙂 takže tebe to ani nenapadlo, že by to mohlo být mimi hned 😉
laada
7. led 2007
Máš už lehátko pro mimi, aby si ho mohla nosit s sebou po bytě? Marki psala zajímavej příspěvek, že lehátka, který nejsou polohovatelný nejsou pro mimi vhodný... kamarádce tam malej plakal tak ho skoro nepoužívali...
laada
7. led 2007
já bych to nevydržela neříct si to - jestli holka nebo kluk... 🙂 já to tak mám i na vánoce...nejraději bych dárky rozbalila před vánocema 😉
mori
autor
7. led 2007
Fakt mě to nenapadlo. S menstruací jsem měla vždycky problémy, tak mě to nějak nenapadlo. Až po těch 14 dnech to už bylo divný ... :-N

Lehátko nemám. Přemýšlela jsem o něm, ale máme malý byt a byl by to další kus co by zabíral místo. Klasický přebalovák se nám taky nevejde, tak máme aspoň tu podložku co se dá dát na postýlku (má vespod tvrdou desku). Jsem ráda, že se nám do posledního volného rohu vešla skříň pro mrňouska na oblečení.
laada
7. led 2007
Taky jsem do budoucna přebalovák zavrhla... budeme předělávat koupelnu, tak si tam necháme udělat takovej pult do kterýho bude zapuštěný umyvadlo a vedle bude místo i pro mimi na přebalení 🙂
laada
7. led 2007
A co chutě na nějaký jídlo? a míchání (okurky + čokoláda) měla si nebo pořád máš? 🙂
mori
autor
7. led 2007
Těhotenský chutě mě úplně minuly! Jím spíš menší porce, ale častěji. Ale míchání nesmíchatelného mě nic neříká. Furt jsem to očekávala, ale nic.
laada
7. led 2007
hmmm tak já těhotná nejsem, ale slané zajídám sladkým a naopak 😃
mori
autor
12. led 2007
laada - tak včera jsme se přihlásili do porodnice v Liberci a sepsali porodopis. Na předporodní kurz se máme objednat po tel. - jedná se o 1 návštěvu.
anney
12. led 2007
Ahoj holky- já jsem taky od vás.Tak já tu s váma pokecám jo? 😃
mori
autor
12. led 2007
anney - no to je super, že jsi mezi nás zavítala! Tak snad ještě někdo od nás přibyde. Odkud jsi? Já jsem ze Stráže pod Ralskem. Budeš si dělat album s fotečkama?
anney
12. led 2007
Ahoj- já jsem z Jestřebí.Album není problém, jen na to musím přijít a říct manželovi at mi připojí scanner.Já jsem teprve ve 13 tt. tak ještě nic moc fotek nemám.Budeš chtít rodit v Lípě nebo máš jiné plány?
mori
autor
12. led 2007
anney - jé, my máme příbuzný v Provodíně, docela čsto tam jezdíme 🙂
Porodnici jsem si vybrala v Liberci (viz. výše) - od nás to vyjde skoro nastejno do ČL i do Liberce, ale já do ČL nechci, ani manžel.
bobisek
13. led 2007
Zdarec okresačky, já jsem přímo z Lípy. Mori v Liberci rodila ségry švagrová a tam se rodí na posteli. Sestra jí držela jednu nohu a manžel druhou. Bylo to prý nepříjemný. Oblečení na miminko si taky musela donýst svoje, takže když se vrátila domů, tak měla lítačku okolo pračky. Jinak tam jsou prý hodný. Třeba je v LBC víc nemocnic, to nevim.
makak21
13. led 2007
Ahoj holky. Jsem bývala českolipanda, uprchlice :-N Švagrová rodila před 5 lety v Lípě a všechno super. Během pár dní tam rodí znovu, tak to snad nebude tak hrozný, i když já tu nemocnici nesnášela :-N
bobisek
14. led 2007
Čusik, na nemocnici v Lípě je dost názorů, ale já si nemůžu stěžovat. Byla jsem tam na jaře na gyndě, kvůli průchodnosti vaječníků. Poležela jsem si tam pár dní a sestry i doktoři v pohodě. Nic mi nechybělo. Budu rodit tam a žádný obavy nemám.
bobisek
14. led 2007
Holky slyšely jste o odběru pupečníkové krve?
mori
autor
14. led 2007
bobisek - super že jsi mezi nás nakoukla! Pomalu ale jistě, je nás tu víc.
Nemocnice je v Lbc asi jen 1 - aspoň co vím já. Věci na miminko si tam brát nemusím, to až na odchod domů.
O odběru pupečníkové krve jsem slyšela. Pokud ji chceš uchovat pro svoje dítko, tak je to dost drahé.

makak21 - kdepak jsi tady bydlela? Já mám z Ústí nad Labem manžela 😉
bobisek
14. led 2007
Ahojky, ta pupečníková krev je skvělá věc, ale pro mamču na mateřský a předporodní kupování věcí tě tak vyždíme, že i kdyby jsem chtěla, tak na to nemám. V Lípě za to chtějí 20 000.
makak21
14. led 2007
mori: bydlela jsem na Špičáku a ted v Ústí bydlím na Střekově. 🙂
heave
14. led 2007
Ahojky, já jsem taky z okresu Česká Lípa, bydlela jsem v Provodíně, teď jsem se přestěhovala do Nového Boru.Rodit bych měla v ústecké nemocnici, protože už dva roky mám cukrovku, tak musím mít odborný dohled, už teď tam jezdím každý měsíc na kontroly..
anney
14. led 2007
Ahoj holky, tak já stejně jako Bobisek budu rodit v Lípě.No tedy asi, moc jsem o tom ještě nepřemýšlela.Ale je to nejblíž.Poprvé jsem tu taky rodila a moje zkušenost není moc dobrá.Tedy spíše s porodními sestrami.Na dětským to pak bylo skvělý.Ale porodní hrůza.Hygienická zona a tak.Ale ještě přemýšlím o Ml.Boleslavy.Tak fakt ještě nevim. 😃

Sem začni psát odpověď...

Odešli