• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Peradko,tak čekáme jen dobré zprávičky :slight_smile: Malovaly jsme jen jednu místnost,byla spíš takové skladiště a ted už to klidně muže byt dětsky pokoj :slight_smile: 2 zdi jsou žluté a 2 zelené.

Mori,takže máš doma takový malý a hodný poklad.Ted už snad bude jen a jen krásně,tak si procházek užijete až až.
7. bře 2007 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - teď ten náš pokládek ještě spinká, taťka taky, tak mám zas čas chvíli na Net. Ale pak mě čeká žehlení povlečení, které jsem včera vyprala.
7. bře 2007 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooj, tak jsem po kontrole a nečekaně ještě doma. Jsme v pořádku!! Máme ruce, nohy, hlavičku, očička srdíčko bije jako zvon. Jsme 9+4 tt :slight_smile: příště průkazka a odběry! Jupííí. Dostala jsem ještě zase Utrogestan a Lactulose proti zácpě. na kontrolu jdu za 14 dní nebude to alespoň nekonečné jako teĎ ty 3 týdny a na velký utz do nemocnice. Tak se těším.
7. bře 2007 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado---SUPER.To je moc dobře :slight_smile: Jo a mimochodem jak jsi psala to nejlepší nakonec mě moc potěšilo :grinning:

Taky jsem žehlila,věším záclony a závěsy a v té místnosti,jak jsme malovaly je to red takovy hezký a čisty,mám z toho radost.

Jo perado,přítel jel na alergologii tak jsem zvědavá,s čím přijede.

Mori,s Karolínkou si užívejte slunečné dny,jsi určitě pyšná mamina a hlavně vzorná vid :wink:
7. bře 2007 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak ty fotky pošlu až zítra nějak mi to tady nechce spolupracovat! Moc gratuluji Perodce ke skvělým zprávičkám. Dneska jsem byla na procházce a přišla jsem úplně hotová tak se povaluji!
7. bře 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
no holky, včera jsem měla den jako vymalovaný :slight_smile: Samé dobré zprávy. P dostal přidáno, skvělé počasí, super výsledky u dr., u mě v práci taky super, vzali to a domluvili jsme se jak dál :slight_smile:) Připadalo mi to až strašný..furt jsem čekala nějakou jobovku.
No a dneska venku leje...děs :-/

Stanco jasně, počkáme :wink: No však už taky naosíš jistě pořádné bříško :slight_smile:)) Byli jsme se taky včera projít...bylo fakt nádherně!

Pikuso, tedy ty jsi pracovitá. Já pěkně lenivým :slight_smile:) Okna jsem myla nedávno a prdím už na to..to je děs než tu všechny umeju. BUdou nám tu teď dávat i plastový, tak to neřeším. Ale po malování to je jasné :wink: Věřím, že to prokouklo a je to hezké :slight_smile:) Vím jak my, když jsme si to tu opravili...to byl božský pocit :slight_smile:)))
Co přítel na tom alegru??
Holky, já jdu v pondělí pít ten hnus..jdu na to vyšetření cukrovky. U nás se to vyskytuje, tak jsme se s dr. domluvily, že půjdu dřív...je to humus pít co? Snad to dopadne dobře :frowning2: Mám z toho docela strach.
8. bře 2007 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky VŠECHNO NEJLEPŠÍ K MDŽ :slight_smile:
Perado,tak byl u svého obvodáka pro vysledky krve a tak k alerg.se už nedostal,byla tam jen sestra,tak tam jel hned ráno.tak uvidíme.
Jinak je hnusně a to mě neba,tak si jdu udělat kafe a zalezu s knížkou.Zatím pa pa.

Všem hezky den i když nás počasí zlobí :frowning2:
8. bře 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Včera bylo fakt nádherně, tak jsme byli celé odpoledne venku.

Dnes jsme chtěli vyrazit do toho Liberce vyměnit náušničky, ale dlabeme na to. V tom dešti se nám nikde courat nechce. Snad to vyjde zítra.

perada - glukóza je fakt hnus. Mě se z toho asi 3x zvednul kufr, no ale statečně jsem to vypila.
8. bře 2007 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem pro změnu líná :slight_smile:
byla jsem u kamarádky,co má 7mi měsíční holčinku a ta chuděrka měla teplotu,tak byla taková mrzutá :frowning2:
Jo upekla jsem kláč,voní voní,tak jdu ochutnat :slight_smile:
8. bře 2007 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Pikuso díky za přání :wink: Dostala jsem od P 3 rudý karafiáty :grinning: a čokoládu. Tu z prevence cukru nejím, jsem z toho fakt nějak vystreslá. Nechám si jí případně na příští týden.

Kolááááč....mňám, já začínám mít strašný chutě. Jím ale málo,to je zajímavé. :slight_smile: Nepřibrala jsem nic..spíše pár deko zchudla. Ale koláč, ten bych si dala...zrovna před chvilkou tu byla sousedka a přinesla mi mražený rybíz a borůvky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A mám šílenou chuť na zelňačku...řešily jsme s holkama na jedné diskuzi co vařit a jedna že dělá zelňačku a já už na ní tři dny mám chuť a kudy chodím, tam na ní myslím :grinning: Zítra konečně!!! :slight_smile: Jsem strašně ulítlá na polívky..to je děs. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu dát sprchu a jdu do hajan..dneska jsem opět KO.
8. bře 2007 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Perado,zelnačku taky miluju a vubec polévky mám ráda.Koláč je dobry,kdyby to šlo tak ještě po netu poslat :slight_smile: tak vám každé pošlu ke kafíčku nebo čajíčku :wink:
9. bře 2007 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Pikusko, a káááfíííčko.....to bych si taky dala. Nepiju ho co jsem zjistila // a včera jsem začala kňourat, že mi strašně chybí. Já miluju kafe a byla jsem na něm fakt závislá. No pak jsem se mimísovi omluvila, že jistě, to ráda vydržím kvůli němu :grinning:

Dneska je venku nádherně co? čeká mě zase psaní, ale asi to budu dneska bojkotovat a někam vyrazím..musím taky do města a celkem se tam těším. Je fakt krásně :dizzy_face:
V sobotu jedeme k naším, tak jsem si objednala polívku od mamky :slight_smile:) Vůbec se nepoznávám :grinning:

Dneska už konec prázdnin co? V pondělí škola školovatá??
9. bře 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo to zase uteklo.Perado,tak si dej kafe bez kofeinu,je přece docela dobré :slight_smile:
My jsme ve středu byly v Boleslavi,bylo hezky tak jsme tam couraly a Pepa si koupil bundu a mě kabelku.
Jinak byl u toho alergologa,krevní testy nic neukázaly,tam pry vypadá vše v pořádku,tak za 14 dní musí do Ustí na další testy.Když tam byl jeho bratr,tak dostal nějakou ošklivou reakci a musel tam zustat,tak se bojí,aby nedopadl stejně.Píchají pry do těla nějaké látky a to by pak mělo něco ukázat.Moc tomu nerozumím.
9. bře 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc Vás zdravím tak jsem dnes přidala fotečky! Jinak jsem byla na kontrole a vše v pohodě. Zatím žádné změny 20.3.07 jdu na poslední ultrazvuk.
9. bře 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Stanco,ty jsi pěkná kulička :sweat_smile: To je dobře,že jste v pořádku.Ted už to uteče jako voda co :slight_smile:
9. bře 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dnes jsme byli v tom Liberci. Náušničky máme vyměněný za větší a jsou taky moc pěkný.
Karolínka byla moc hodná. Jak se rozjelo auto, tak hned usnula. V Liberci taky furt spala. Pak jsme šli do jednoho dětského obchodu, kde jsme ji už museli vzbudit na jídlo, jinak by prospala asi celý den - mají tam koutek pro rodiče s dětma - tam si můžete dítko v pohodě přebalit a nakrmit (i maminky co kojí - je tam paraván). Je tam i WC. Poprosila jsem je tam, tak mi ohřáli pro malou i jídlo.
Jinak jsme tam koupili ohřívačku do auta.

Taky jsme si došli na obídek do skvělé restaurace "Desperados". Neznáte to některá? Skvěle tam vaří, velké porce a cena není přemrštěná. Pořádně jsme se tam nadlábli a fakt si pochutnali.
No a počasí bylo taky krásný, takže fajn den :dizzy_face:

stanca - už máš pěkný pupendo :grinning: A jak se cítíš? Já když si vzpomenu na ten poslední měsíc ... no děs. Bylo to fakt hrozný, už jsem se těšila až porodím.
9. bře 2007 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dneska vypadá že by mohlo být krásně tak už mám zapnutou pračku. Pupek už mám pěkný ale zatím mi to nijak nevadí. Jinak si užívám nedělní dopoledne. Zatím pááá
11. bře 2007 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco, ahoooj :slight_smile: Pupík je fakt krásný :slight_smile:) A ten pultík vypadá taky hodně dobře!! Máš šikovného muže!! :slight_smile:
Venku je opravdu nádherně. My dneska ale musíme vyrazit na nákup :frowning2: ale pak bude nějaká procházka taky :dizzy_face:

Mori ty nekojíš malou? JInak bezva, že je v Lbc vyměnili.

Pikusko, když já právě potřebuju ten kofein!!!! :grinning: Držím palce Pepovi dál u dr! Jistě to dopadne dobře, hlavně aby se přišlo na to, porč se osypává :confounded: . A s kabelkou super!!! Já si nejem schopná koupit žádnou :slight_smile: furt se mi na nich něco nelíbí! Holt jsem nenatrefila na tu pravou :wink:

Jdu snídat, mám hlada. Krásnou neděli holky!!
11. bře 2007 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - nekojím, protože se mi neudělalo mlíčko. Jen takový kapičky, ale aby se nabaštila to nebylo. Prý to hodně ovlivňuje i stres apod., tak asi proto. A taky jsem jí neměla u sebe - to má prý taky vliv. Furt mi říkali, ať jsem v pohodě, ať se nestresuju ... ale copak to jde, když se bojíš o dítě ...

Dnes je fakt krásný počásko, takže se naobědváme a jdu s malou ven. Dnes půjdu poprvé sama, protože doteď byl manžel doma, tak jsme kočárkovali společně. Dnes jde ale už do práce na noční, tak půjde po ó chrnět.

stanca - zapoměla jsem Ti napsat, že máte pěkný skříně :slight_smile: Máme skoro stejný :wink: :grinning:

No nic, jdu hodit jídlo na sporák. Dnes budou kuřecí řízky, brambory a okurkový salát. Už mám na to chuť, to jsem neměla od porodu.
11. bře 2007 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeji krásnou neděli :slight_smile:
Mori,ty vycházky s kočárkem ti závidím---no já mám na léto,když mám v práci volno domluveno s kamarádkou,co čeká mimi,že jí bubu dělat chuvu na pár hodim denně,má krámek,tak tam chce byt.Mimochodem je jí 41 a je to 4.dítko :slight_smile:

Perado,s tou alergíí už je to děs,dneska ráno se probudil uplně osypaný na zádech,musí to byt nepříjemny.No jsem zvědavá,jestli něco zjistí.
Ta kabelka mi padla do oka hned jak jsem jí viděla.A ještě jsem si koupila boty,ještě že tak,když už je ted hezky.

Jinak já ted zase budu čekat,jestli to dostanu,ach jo,určitě zase ano :frowning2:
11. bře 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - koukám, že vy jste tu výbavičku rozjeli už ve velkém. Už takhle brzo :slight_smile: No a žirafy nesměj chybět, co? :grinning:

pikusa - tak to je fajn s tím hlídáním v létě :dizzy_face: Třeba už budeš tahat i vlastní pupek :wink:
12. bře 2007 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ne, mimíš dostane vždy něco za utz od mě a od P jen teď mamina podarovala těma posledníma věcičkama, to že vše zatím dopadlo dobře. Pár věcí už mám hoooooooodně let doma.

Pikuso teda to je něco! Už aby přišli na to, z čeho to má. :frowning2:

dneska jsem totál KO. Dopoledne po doktorech, odpoledne ve městě...děs. a té práce v mailu. Ze z toho zítra pos.. :slight_smile:
12. bře 2007 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak já jsem po Lípě courala v sobotu dopoledne se segrou a pak jsme zašly na obýdek do Moravanky.mnam.Dnes jsem dala so kupy balkon,už abych na něj mihla dát kytičky :wink: mám je zatím schované vevnitř.

Perado-už 11 týden?To ale letí,
A co Stanca?Ještě je doma?
12. bře 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky stále jsem celá a myslím že to ani dříve nebude! :slight_smile: Kdyby něco tak snad dám vědět jestli to stihnu!!
12. bře 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny tak kdepak jste?? :slight_smile: Já tady nechci být sama!! Hezký den
15. bře 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dnes kočárkoval tatínek a já si tady vklídku vyžehlila, vydrhla po nějaké době zas troubu a vyprala. Zítra jdu kočárkovat s kamarádkou, tak se těším - teda ona už nekočárkuje, už jsou větší :slight_smile:

stanca - tak od zítra za měsíc :dizzy_face: To Ti už uteče!

Včera u nás byla kámoška (má svědkyně) z Práglu a přivezla malý dárečky - hlavně teda kolotoč nad postýlku. No ale ještě na to moc nekouká, spíš jen poslouchá jak to hraje.
15. bře 2007 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Jsem z Rumburka a objeila jsem tuhle diskusi teprve teď. Snad Vám nebude vadit, že se k Vám přidám....
16. bře 2007 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prada - jasně že to nevadí :slight_smile: Vítej mezi náma! Jen mi trochu není jasné kde bydlíš - v Rumunsku nebo v Děčíně? Já jsem ze Stráže pod Ralskem.
16. bře 2007 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rumburk je kousek od Děčína, u německých hranic.
16. bře 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prada - ježiš já jsem magor, já numím vůbec číst :grinning: :grinning: Promiň!!! Rumburk vím kde je :wink:
Koukám, že seš termínem porodu blízko "peradě". To si budete moci vyměňovat zkušenosti, jak se která cítíte, rostete a tak.
Chodíš do práce nebo jsi doma? Já byla doma asi od 1/2 3. měsíce. Dělám na 12ti hodinové směny denní/noční a už se to nedalo - byla jsem hrozně unavená a furt se mi chtělo spát.
16. bře 2007 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek