• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
andilekir - já kupuju od začátku bačkory tady v textilu - nejsou drahý a jsou i z žirafou
- nejdřív jsem kupovala takové: http://www.oblibene.cz/detskaobuv/?ui=3fHGofP3bm4087&run=1&item=14571&ktg=4300&pg=2 v tom se jí ale docela potila noha.
- tak pak jsme měli takové: http://www.oblibene.cz/detskaobuv/?ui=3fHGofP3bm4087&run=1&item=61315&ktg=4300
- a dnes jem jí koupila takovéto: http://www.oblibene.cz/detskaobuv/?ui=3fHGofP3bm4087&run=1&item=14573&ktg=4300 za 110,-
30. led 2009 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori - tak já jsem koupila ty z té první adresy, nabízela mi paní i s tou přeskou, jak jsi poslala tu druhou adresu. A zrovna dneska jsem si řikala, že v tom má malinko spocené nožičky. Já je koupila v Boru za 130,- Kč, což taky jde.
30. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme se dnes byli s manželem podívat v Praze v Ikee a sehnali jsme Honzíkovi postel a s baldachýnem :slight_smile: .Vyfocené dám ale fotky dodám až zítra. :wink: .Malý dnes spí u babičky a my montujeme vše co je třeba.Pomalu ho chceme učit že bude spát ve svým pokojíčku :wink:
Jinak jsem docela ráda,že ještě padá sníh,třeba se Honzík ještě projede na bobech :wink:
31. led 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mám k vám prosbu : Nevíte jakej je gynekolog z Nového Boru

MUDr. Břetislav Ulrich

???
Díky
1. únor 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori navazuju na diskusi v tématu kam lezu pořád... kočár v tuto chvilku není aktuální ... sem pro něj rozhodnutá už 2 roky ale to miminko jaksi schází... :frowning2:
1. únor 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
laada - já vím :frowning2: ale určo se taky dočkáte :wink: Tý jo ten je teda bílej celej :astonished: :grinning: já bych asi do něj nešla ... by mě pak štvalo, kdyby tam bylo něco vidět :unamused:
1. únor 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
laada - kuk sem,tp://www.znamylekar.cz/lekar-11349-mudr-ulrich-bretislav-gynekolog-novy-bor.php Ja vim akorat,ze k nemu chodej devcata od nas z ustavu.
1. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
laada-jak píše andara(pracovaly jsme spolu v ústavu) a občas jsem byla s děvčaty jako doprovod, a musím říct, že na mě moc dobře nepůsobil-odměřený, něco si vždycky brblal pro sebe-možná, že se tak choval, právě proto, že ošetřoval holky z ústavu, nevím....,můj názor. :wink:
Jinak teda se musím pochlubit, už týden jsme bez plínek, nějak se mi do toho nechtělo, občas jsem Lukáška posadila na nočník, a téměř vždy něco udělal, ale nechtěla jsem ho nutit a sama jsem byla líná ho dávat častěji, vždycky jen po před výměnou plínky a nebo před koupání třeba hodinu lítal nahatej a minulou neděli na mě huláká do kuchyně "mámo bleeee" tak jsem šla otraveně k němu jako, že ho převlíknu a on byl suchej, tak jsem ho rychle dala na nočníček a od té doby si říká...takže paráda :grinning: .
JInak přeji hezký zbytek víkendu a zase někdy...
1. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heave - tak to je šikula :slight_smile: Karolínka chodí na nočník od 23 měsíců (měsíc). Ale koukám, že píšeš, že jste bez plínek ... to už jako úplně ??? My teda na spaní a ven zatím máme :confused:

Holky já si včera uvědomila, že nemám další antibaby a zítra mám začít brát nové platíčko :sweat_smile: Tak dnes odpo musím jet do Jablonného na gyndu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ona tam je jen v Po a St. Kájuš pojede se mnou, bo taťka je v práci a u babí budou dnes vyměňovat snad trubky či co v šachtě za WC. Ale neva, stejně na prohlídku momentálně nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: - a to bych zas zrovna měla jít :confused: ale nějak jsem na to v průběhu ledna zapoměla :zipper_mouth:
2. únor 2009 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-píšu bez plínek,ale jasně, že na noc a ven ještě dávám, on si teda řekne venku,ale neumím si představit jak bych ho svlékala z kombinézy... :slight_smile:
2. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, no tak by bylo dalsi mimi a Kaja by mela sourozence,nebo jeste neplanujete? :wink: :grinning:
2. únor 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - zatím je čas na druhé :wink: ale kdyby jo, tak samo že nevadí :wink:
Ale nakonec jedu až ve středu - jsem se domluvila s kámoškou, že přijedu už ráno a půjdem snima do školky (mateřské centrum). Naštěstí tady mám 3 tablety, co jsem někdy zapoměla vzít a nevyhodila jsem je :wink:
2. únor 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,
tak mě klátí virozka,snad nad ní vyhraju :grinning:
2. únor 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem poridila nové vozítko :grinning: fotky mam v albu...

Jinak se omlouvam za sraz ale nak mi posledni dobou neni do reci priste to bude lepčí slibuju...
2. únor 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heresta - vozidlo pěkný :slight_smile: ale nějak doufám, že v tom ještě Yvonku nehodláš vozit ...
2. únor 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori: samozrejmne ze ne...
2. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
az bude hacat... nebo se mi nebude vejit do korby.. ale byl to super kup.. takze jsem nemohla odolat
2. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heresta - tak to ju :slight_smile: A máš k tomu i rovnou pláštěnku? Si pamatuju, že jsme pak hodně rychle sháněli, když jsme Káju přesedlali do sporťáku :confused: My kupovali celý set X-Landeru - na hlubokou korbu tam byla, ale na sporťák neeee :unamused:
2. únor 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj plastenku i origos fusak.... :grinning: skvelej kup
2. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heresta - tak to je fajn. tak se pochlub za kolik? a kde jsi sehanla, není-li to tajné.
Co Yvonka, už spinká? Kája šla až po pů devátý, protože si v podvečer zdřímla :slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
pikus tak to ti nezávidím, v těhulkování jsou baciláci pěkně nepříjemný, nic nemůžeš, jen maximálně nějaký čaj, ani si už nepamatuju, jestli se může paralen, nebo tak něco. Tak se drž a hodně straš bacily ať se leknou a utečou. :wink: :wink:

heresto - to je ale parádní vozítko, no to se určo Yvonce líbí, takové má i můj synoveček, jen v modré barvičce a švagrovka si nemůže kočár vynachválit.

Elenka už má další zub, takže už konečně začli růst a máme skore 4. Tak už může pořádně kousat. :grinning: :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Heresto,no pokud dobrej kup,tak to je super :grinning:
Já bojuju s bacilama,paralen můžu,ale nemám teplotu,tak na co......cucám bonbony a stříkám do nosu mořskou sůl..........tak uvidíme :slight_smile:
3. únor 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus-mne pomohly homeopatika Oscillococcinum :wink: Za tri dny byl klid a to se mi normalne jen obyc.nachlazeni rozjede v anginu. :wink:
3. únor 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,když já spíš něco do nosu..........ten mám plnej at dělám co dělám....
krk mám zabalenej a pomáhá to,tak jen ta rýma...........to je i na to,?????????????????????
3. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
Zdravím Vás z Ostravy, manžel si vzal dovolenou a jeli jsme k mým rodičům :wink:
Heresto, pěkné vozítko, taky se mi moc líbil, ale nakonec jsem šla do Nomada.

Pikusko, brzy se uzdrav.
3. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus - to je vseobecne na nachlazeni a chripku,jsou ampulky se sladkym praskem,nasypes pod jazyk kazdy den jednu,po dobu 3dnu a je to,jedny tehulce jsem to doporucila,bylo ji hrozne zle,bolest v krku a ryma a taky ji to pomohlo.Akorat to stoji nejak 75Kc a je tam 6 ampulek. Jinak na rymu mi v lekarne doporucili Otrivin pro deti,muzou to i kojenci,tak tehule taky,ale s mirou samozrejme :wink:
3. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zas musim zitra k zubari - vypadla mi plomba :angry: Tak manzel ma volno,tak se zase nevyspi a bude me muset odvezt :grinning: Ale co by pro mne neudelal,ze :dizzy_face:
3. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andaro-hlavně, že máš řidičák a nové auto,že? :grinning: , dělám si srandu,ale měla by jsi to zkusit, počkej až budeš jezdit s prckem k doktorovi tak to bude pro tebe uleva, nebudeš se muset na nikoho spolehat, a taky by jsi mohla dojet k nám...jsem zvědavá, kdy se tu ukážete... :slight_smile:
Heresto-vozítko se mi taky líbí, kdyby to šlo vrátit vybrala bych jinej máme tenhlehttp://www.mimina.cz/sportovni-kocarky/cam-zopa-fusion?v=398328 a nějak extra spokojená nejsem...nízká opěrka zad,když jsme ho kupovali, tak bylo Lukymu 9měsíců tak to bylo v pohodě,ale teď jak vyrostl tak má hlavu ve vzduchu nemá si jí kam opřít, takže bych už vybírala jiný...,ale teď jste už nebude mít zájem o kočárek,takže to už řešit nemusím...kočárek se prodá a koupí se nějaká koloběžka :slight_smile:
3. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave - nj,ale to auto k dispozici nebude kdyz s nim jezdi Honza do prace a ted zacali delat smeny,dvanactky :unamused: a bude mit i nocni,jsem mu rikala,ze si uzije -fuuuj nocni nesnasim! :angry: No nekdy se zase ukazem,neboj,az bude cas,dyt to znas :grinning:
3. únor 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek