Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
moriautor
30. led 2009
andilekir - já kupuju od začátku bačkory tady v textilu - nejsou drahý a jsou i z žirafou
- nejdřív jsem kupovala takové: http://www.oblibene.cz/detskaobuv/?ui=3fHGofP3b... v tom se jí ale docela potila noha.
- tak pak jsme měli takové: http://www.oblibene.cz/detskaobuv/?ui=3fHGofP3b...
- a dnes jem jí koupila takovéto: http://www.oblibene.cz/detskaobuv/?ui=3fHGofP3b... za 110,-
andilekir
30. led 2009
mori - tak já jsem koupila ty z té první adresy, nabízela mi paní i s tou přeskou, jak jsi poslala tu druhou adresu. A zrovna dneska jsem si řikala, že v tom má malinko spocené nožičky. Já je koupila v Boru za 130,- Kč, což taky jde.
jjj26
31. led 2009
Ahoj holky,tak jsme se dnes byli s manželem podívat v Praze v Ikee a sehnali jsme Honzíkovi postel a s baldachýnem 🙂 .Vyfocené dám ale fotky dodám až zítra. 😉 .Malý dnes spí u babičky a my montujeme vše co je třeba.Pomalu ho chceme učit že bude spát ve svým pokojíčku 😉
Jinak jsem docela ráda,že ještě padá sníh,třeba se Honzík ještě projede na bobech 😉
laada
1. únor 2009
Ahoj holky mám k vám prosbu : Nevíte jakej je gynekolog z Nového Boru

MUDr. Břetislav Ulrich

???
Díky
laada
1. únor 2009
Mori navazuju na diskusi v tématu kam lezu pořád... kočár v tuto chvilku není aktuální ... sem pro něj rozhodnutá už 2 roky ale to miminko jaksi schází... 😞
moriautor
1. únor 2009
laada - já vím 😞 ale určo se taky dočkáte 😉 Tý jo ten je teda bílej celej :-o 😃 já bych asi do něj nešla ... by mě pak štvalo, kdyby tam bylo něco vidět :-|
andara
1. únor 2009
laada - kuk sem,tp://www.znamylekar.cz/lekar-11349-mudr-ulr... Ja vim akorat,ze k nemu chodej devcata od nas z ustavu.
heave
1. únor 2009
laada-jak píše andara(pracovaly jsme spolu v ústavu) a občas jsem byla s děvčaty jako doprovod, a musím říct, že na mě moc dobře nepůsobil-odměřený, něco si vždycky brblal pro sebe-možná, že se tak choval, právě proto, že ošetřoval holky z ústavu, nevím....,můj názor. 😉
Jinak teda se musím pochlubit, už týden jsme bez plínek, nějak se mi do toho nechtělo, občas jsem Lukáška posadila na nočník, a téměř vždy něco udělal, ale nechtěla jsem ho nutit a sama jsem byla líná ho dávat častěji, vždycky jen po před výměnou plínky a nebo před koupání třeba hodinu lítal nahatej a minulou neděli na mě huláká do kuchyně "mámo bleeee" tak jsem šla otraveně k němu jako, že ho převlíknu a on byl suchej, tak jsem ho rychle dala na nočníček a od té doby si říká...takže paráda 😃 .
JInak přeji hezký zbytek víkendu a zase někdy...
moriautor
2. únor 2009
heave - tak to je šikula 🙂 Karolínka chodí na nočník od 23 měsíců (měsíc). Ale koukám, že píšeš, že jste bez plínek ... to už jako úplně ??? My teda na spaní a ven zatím máme =-)

Holky já si včera uvědomila, že nemám další antibaby a zítra mám začít brát nové platíčko :-N Tak dnes odpo musím jet do Jablonného na gyndu :-p ona tam je jen v Po a St. Kájuš pojede se mnou, bo taťka je v práci a u babí budou dnes vyměňovat snad trubky či co v šachtě za WC. Ale neva, stejně na prohlídku momentálně nemůžu :-p - a to bych zas zrovna měla jít =-) ale nějak jsem na to v průběhu ledna zapoměla :-x
heave
2. únor 2009
Mori-píšu bez plínek,ale jasně, že na noc a ven ještě dávám, on si teda řekne venku,ale neumím si představit jak bych ho svlékala z kombinézy... 🙂
andara
2. únor 2009
Mori, no tak by bylo dalsi mimi a Kaja by mela sourozence,nebo jeste neplanujete? 😉 😃
moriautor
2. únor 2009
andara - zatím je čas na druhé 😉 ale kdyby jo, tak samo že nevadí 😉
Ale nakonec jedu až ve středu - jsem se domluvila s kámoškou, že přijedu už ráno a půjdem snima do školky (mateřské centrum). Naštěstí tady mám 3 tablety, co jsem někdy zapoměla vzít a nevyhodila jsem je 😉
pikusa
2. únor 2009
Ahojík,
tak mě klátí virozka,snad nad ní vyhraju 😃
heresta
2. únor 2009
ahoj holky tak jsem poridila nové vozítko 😃 fotky mam v albu...

Jinak se omlouvam za sraz ale nak mi posledni dobou neni do reci priste to bude lepčí slibuju...
moriautor
2. únor 2009
heresta - vozidlo pěkný 🙂 ale nějak doufám, že v tom ještě Yvonku nehodláš vozit ...
heresta
2. únor 2009
mori: samozrejmne ze ne...
heresta
2. únor 2009
az bude hacat... nebo se mi nebude vejit do korby.. ale byl to super kup.. takze jsem nemohla odolat
moriautor
2. únor 2009
heresta - tak to ju 🙂 A máš k tomu i rovnou pláštěnku? Si pamatuju, že jsme pak hodně rychle sháněli, když jsme Káju přesedlali do sporťáku =-) My kupovali celý set X-Landeru - na hlubokou korbu tam byla, ale na sporťák neeee :-|
heresta
2. únor 2009
jj plastenku i origos fusak.... 😃 skvelej kup
moriautor
2. únor 2009
heresta - tak to je fajn. tak se pochlub za kolik? a kde jsi sehanla, není-li to tajné.
Co Yvonka, už spinká? Kája šla až po pů devátý, protože si v podvečer zdřímla 🙂
andilekir
2. únor 2009
Ahojky holky!
pikus tak to ti nezávidím, v těhulkování jsou baciláci pěkně nepříjemný, nic nemůžeš, jen maximálně nějaký čaj, ani si už nepamatuju, jestli se může paralen, nebo tak něco. Tak se drž a hodně straš bacily ať se leknou a utečou. 😉 😉

heresto - to je ale parádní vozítko, no to se určo Yvonce líbí, takové má i můj synoveček, jen v modré barvičce a švagrovka si nemůže kočár vynachválit.

Elenka už má další zub, takže už konečně začli růst a máme skore 4. Tak už může pořádně kousat. 😃 :-N
pikusa
3. únor 2009
Ahojky,
Heresto,no pokud dobrej kup,tak to je super 😃
Já bojuju s bacilama,paralen můžu,ale nemám teplotu,tak na co......cucám bonbony a stříkám do nosu mořskou sůl..........tak uvidíme 🙂
andara
3. únor 2009
Pikus-mne pomohly homeopatika Oscillococcinum 😉 Za tri dny byl klid a to se mi normalne jen obyc.nachlazeni rozjede v anginu. 😉
pikusa
3. únor 2009
Andarko,když já spíš něco do nosu..........ten mám plnej at dělám co dělám....
krk mám zabalenej a pomáhá to,tak jen ta rýma...........to je i na to,?????????????????????
helenkaa
3. únor 2009
ahojky!
Zdravím Vás z Ostravy, manžel si vzal dovolenou a jeli jsme k mým rodičům 😉
Heresto, pěkné vozítko, taky se mi moc líbil, ale nakonec jsem šla do Nomada.

Pikusko, brzy se uzdrav.
andara
3. únor 2009
Pikus - to je vseobecne na nachlazeni a chripku,jsou ampulky se sladkym praskem,nasypes pod jazyk kazdy den jednu,po dobu 3dnu a je to,jedny tehulce jsem to doporucila,bylo ji hrozne zle,bolest v krku a ryma a taky ji to pomohlo.Akorat to stoji nejak 75Kc a je tam 6 ampulek. Jinak na rymu mi v lekarne doporucili Otrivin pro deti,muzou to i kojenci,tak tehule taky,ale s mirou samozrejme 😉
andara
3. únor 2009
Ja zas musim zitra k zubari - vypadla mi plomba ]-( Tak manzel ma volno,tak se zase nevyspi a bude me muset odvezt 😃 Ale co by pro mne neudelal,ze x-)
heave
3. únor 2009
Andaro-hlavně, že máš řidičák a nové auto,že? 😃 , dělám si srandu,ale měla by jsi to zkusit, počkej až budeš jezdit s prckem k doktorovi tak to bude pro tebe uleva, nebudeš se muset na nikoho spolehat, a taky by jsi mohla dojet k nám...jsem zvědavá, kdy se tu ukážete... 🙂
Heresto-vozítko se mi taky líbí, kdyby to šlo vrátit vybrala bych jinej máme tenhlehttp://www.mimina.cz/sportovni-kocarky/ca... a nějak extra spokojená nejsem...nízká opěrka zad,když jsme ho kupovali, tak bylo Lukymu 9měsíců tak to bylo v pohodě,ale teď jak vyrostl tak má hlavu ve vzduchu nemá si jí kam opřít, takže bych už vybírala jiný...,ale teď jste už nebude mít zájem o kočárek,takže to už řešit nemusím...kočárek se prodá a koupí se nějaká koloběžka 🙂
andara
3. únor 2009
Heave - nj,ale to auto k dispozici nebude kdyz s nim jezdi Honza do prace a ted zacali delat smeny,dvanactky :-| a bude mit i nocni,jsem mu rikala,ze si uzije -fuuuj nocni nesnasim! ]-( No nekdy se zase ukazem,neboj,az bude cas,dyt to znas 😃

Začni psát odpověď...

Odešli