• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Andarko,znám to.........zítra si pro to skočím,až půjdu od dr.
Jinak já teda bez auta ani ránu.....a přesně,až bude prcek,bude potřeba ještě víc......k dr.a tak.
3. únor 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda taky bez auta ani ránu, a dokonce jsem překonala strach jezdit v zimě....bydlíme na vesnici a je to potřeba, protože MHD tu jezdí 5krát za den.
Andar-je to na tobě,ale táta a Honza taky nebudou moct pokaždé a ze začátku se jezdí celkem často na kontolu s prckem, no je to na Tobě nemůžu Tě nutit...JInak teda fakt se těším až přijedete, možná o víkendu pojedu k našim do Provodína tak bych se stavila na pokec, už mi haraší, nikam nechodíme, páč nechci aby Luky něco chytil, tak bych se stavila na pokec...už máte hotovou koupenu?a co akvárko?
3. únor 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - tak koukám, že jsme na tom stejně - taky mám řidičák a nové auto před barákem :grinning: A je mi to k čemu? no na prd, že jo, když nejezdím ... a tolik bych potřebovala. Poslední dobou mě to dooost štve, tak se snad letos přemůžu a rozjezdím se. Manžel furt v tahu a já bych kolikrát tak někam jela :wink:

My dnes byli jen krátce venku s Kájou, šly jsme pak k mamce a barvila mi vlasy, tak zas vypadám trošku normálně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra jedu do toho Jablonného, mám spicha s tou kámoškou, půjdem s dětma do té školky a odpo skáknu na gyndu.
3. únor 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave - na pokec se stav,koupelna jeste nejni - muselo se to komplet osekat,pac tam jsou krivy steny,ted to tata nahazuje a musel udelat privod vody,tam kde bude kuchyn.On si vzdycky treba rozmicha sadru a uz tam otravujem,ze potrebujem na WC :grinning: No jo,kdyz to je zatim jediny WC v baraku a na 5 lidi! :sweat_smile: Ale pry do konce unora to bude :sunglasses: .Do akvarka uz mame udelany pozadi a staci jen koupit kytky a pisek a napustit,snad to vydrzi.

No s tim autem,ja bych i jezdila,ale nebudu mit stejne cim,auto ma Honza kazdy den od rana do vecera, vcera prijel v pul 9,dneska v pul 8 a v patek prijede az v pul desaty :angry: No treba mi mama pujci svyho automata, s tim sem v pohode jezdila :wink:
3. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori - ty ho mas aspon pred barakem,ja ho poradne ani nevidela od ty doby co jsme ho poridili :grinning: Leda,ze bych se chodila vecer koukat s baterkou :grinning:
3. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, vždyť máte žabí hlen nebo jak jste tomu říkali(je to twingo), tak tim se nemusíš bát vůbec...a něbo taťky auto by sis mohla půjčit...měla by jsi to alespoň zkusit, fakt je to velké plus, zajedeš si kam chceš a že s prckem je to potřeba... snad mi výjde čas a stavila bych se ja se ti ozvu na mobil.
Hezký večer.
3. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
no jo koukám jak si tady přizvukujete ohledně auta. Taky jsem ráda, že ho mám, přesně jak říká heave, bez něj ani ránu, Zahrádky jsou taky z dění velkoměsta, tak je to pohodlíčko, strčit kočárek a Elíska do auta a jet kam člověk potřebuje nebo chce. I když teď řešíme dilema, manžel má služební a já mám svou berušku, jenže teď ho mají manželovi v rámci úspor sebrat, tak vůbec nevíme co s tím, já se bez auta nehnu a on auto k dojíždění na Mělník potřebuje. Takže čekáme na zázrak. Ach jo, tak krize!!!! :confounded: :confounded: :confounded:
3. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - a co máte za autí, smím-li to vědět ? Aha, teď čtu "twingo" :sweat_smile: Co to je, Renault?
3. únor 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - Renault Twingo je moji mamky a je to automat. My mame toto:http://www.daciagroup.cz/cz/DaciaSITe/home/index.html i tu samou barvu jak je hlavni foto napravo :wink: .

Heave - no mama mi ho nepujci a tata i jo,ale jezdi s nim taky do prace,ma to strasne daleko,ze :grinning: Ma tam manualni rizeni a jde to prepnout i na automat,ale nez by mi ho pujcil,tak me radsi odveze :sweat_smile:
4. únor 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem doma z KO....
Prcek má 1561 gramů :lol:
Jen chřipka vede,takže už jsem zase v posteli :grinning: pepa jel do lékárny,tak uvidím,co doveze....
jinak já jsem ráda,že mám velký auto,dobře se do něj a z něj leze :grinning: jsem trošku vysoko....a hlavně se do něj všichni vejdeme a kočárek bez problémů :slight_smile:
4. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
pikus tak se koukej těch bacilů zbavit, je to nic moc. No jo baciláci jsou zákeřný!!!!
Taky máme velký auto, sedmi místný a je to super, kočárek ani nemusím skládat, a ještě se tam vejdou i dva psi. :grinning: :grinning: Odstěhovala jsem s ním polovinu kamarádek. Je to fakt výhoda. :wink: :wink:
4. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - tý jo máte tu novou Dacii jo :grinning: Jak jste spokojeni? My máme tu dlouhou Logan MCV - červenou barvu. By mě docela ale zajímalo, kam v tom dáte kočárek ???

pikus - a vy máte co? Naše je teda taky super prostorný a stejně jak píšeš ty, je trošinku vyšší. No a kočár + další věci no problemo :sunglasses:

andilekir - a vy máte co za autobus? :grinning:

My dnes super den :slight_smile: Kájuš si pohrála v té školce, pak trochu u té kamarádky a dokonce si tam i v poho dáchla skoro 2 hoďky. Pak jsem skákla pro antibaby, ale mám jen na 3 měsíce, neb jsme měla jít na prohlídku, ale stále "to" mám. Takže musím na kontrolu a pak mi zas napíše na půl roku :wink:
4. únor 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,mám Opel Zafira a jsem spokojená...........hlavně ted...s pupkem se mi dobře leze ven :slight_smile:
A do školky v jablonném chodí Anetka přítelova............
4. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - to by me taky zajimalo :grinning: Jinak spokojeni jsme, teda manzel,jezdi skvele a je pohodlny,no ten kufr nema moc velkej,ale snad to nejak udelame :sunglasses:
4. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojek,
tak se taky hlásím k těm co mají auto před barákem, řidičák v dokladech a všude chodí pešky.. :grinning: :grinning: :grinning:
taky bych občas autem někam potřebovala, ale nějak od autoškoly nejezdím. :(
Jinak máme dlouhou Felicii a stačí úplně na to naše popojíždění.. :slight_smile:
5. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojinkacl - jsi můj člověk :wink: :grinning:
5. únor 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, všechny zdravím!!! Jdu jen na skok, chtěla jsem Vám oznámit, že se dneska otevřelo MC v České Lípě, podrobnější informace hledejte na www.mcpumpkin.cz - v programu máte vypsáno co je v plánu (kdyby jste něčemu nerozuměli, tak se ozvěte, já sem administrátor :slight_smile: Tak se tam ukažte, je to pro děti už od narození.. Papáá Naomi9
5. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak už jsme zpět doma,úřijeli jsme včera.
písnu vám jak to u nás probíhalo,

V 11hodin mi praskla voda, tak jsme jeli do nemocnice, hned si mě přijali ,udělali monitor, ozvy byly v pořádku-byly 150-160. Manžu poslali domů,že to bude na dlouho, bo jsme byla jen na 2-3 cm otevřená.Napíchli mi vodu a do půl hodinky se rozjeli kontrakce po 5 minutách a pak už tak po 1-2 minutě.ještě 2x mi přišli prohlídnout a znovu nechat odtéct vodu, do toho jsme měla kontrakce, no hrůza. pořád seve mě hrabali.Ve 14hodin jsem dostala klystýr, pak jsem šla do sprchy a že pak půjdu na monitor.Měla jsme jít na monitor ve 14,30, ale řekli at počkám až příjde doktorka. To bylo 15hodin,když jsme sedla na monitor.Sestře se to zdálo divný, tak hmatala puls mě.Pak zase koukala na ten monitor, tam ozvy95-100. No tak prý at si lehnu,že mi udělají monitor v leže.Přiběhla další sestra. Tak prý že mi zkusí udělat kontrolu na tom druhým monitoru, ale ten prý blbne.

Pak přběhla doktorka, za ní doktor a že potřebuju kyslík,ale že už nemají,že jsou obsazené. Jedině až vzadu na sále. No tka jsme tam rychle musela jít, do toho jsme měla kontrakce,který jsem potřebovala prodýchat, jenže mě nenechaly, že musím rychle. Ještě jsem se ptala jestli můžu zavolat manželovi a oni,že ted ne, že musím rychle. No už mě omejvali,že mu to ani neřeknu co se děje a on bude čekat.

Tak mě napojili na kyslík a zjistili znovu ozvy,který byly pořád kolem 10. Doktor říkal,že musím jít na císař,že rodit v tomhle stavu nemůžu, kort když jsem málo otevřená.
tak mě začli dívat punčochy, holit, do toho mě svlíkali košili, do toho jsem telefonovala manžovi,že jdu na císař a do toho jsme měla kontrakce. takkže jsem si to na té koze užívala.
pak mě převezli na sál,jenže neodemkli dveře,tak jsme ještě čekali asi pět minut.

holky hrůza ležet na posteli, dotoho mít přivázaný nohy, ruce taky a dotoho když příjdou kontrakce a na puse kyslík.

ještě že jsem dala manžovi domů zpátky kameru,že mohl malého natočit ,když ho nesli do inkubátoru.
aspon máme těch prvních pár minut po porodu natočené.

no a pak jsme tam chytili z nemocnice infekci kožní, jmenuje se impetigo.
¨rychle se s ní nakazí malé děti, tak jsme byli izolovaný. druhý den mi ho odnesli na dětské oddělení a já byla den sama bez něj ,tak jsme odstříkávala, jenže stejnak mu to nedali :frowning2:
další den jsem šla za ním, to bylo 20.12.
Primář čekal, jestli to neustoupí,jenže se to rozšiřovalo a tak v neděli 21.12 nasadili antibiotika do cévy na hlavičce.
jenže já to nevěděla, myslela jsem,že mu to dají na ručičku.
takže když mi ho přinesli,tka jsme řvala, protože měl takovou čepičku z fáče a koukala mu z toho kanyla, přes kteoru mu píchali ty antibitoika po 6 hodinách.

Do té doby jsme měly antibiotikovou mastičku a tu genciánu fialovou.
měl to v tříslech a na pindourkovi, takže se to potřebovalo vysoušet.
doktor pak sehnal yvhřívané lůžko,kde ležel nahatej a ze shora a ze spoda to vyhřívalo, aby ty puchýřky volně vysychaly.
domů nás pustili na Vánoce s tím,že jsme mu dávali po 12 hodinách atb do pusinky.
5. únor 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všechny vás moc zdravím a už se těším na srázek.
a taky vítám nové tváře :slight_smile:
5. únor 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
tak já mám stejné vozítko jako pikusa, Opel Zafiru a pro mně je to moje beruška. Taky jsem s ní nadmíru spokojená, no když jsem do ní sedla poprvé, tak to bylo jak do autobusu. :grinning: :grinning:

valentynko já zírám a moc tě obdivuju, teda takové zapeklité situace a ještě k tomu malý dostal takový fujtajblik. No jste statečný oba dva. Hlavně, že teď už je dobře, a taky se na vás taky moc těšíme, až se s námi přijdete srazit. :wink: :sweat_smile:
5. únor 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj....
Val,tak to jsem neměla číst :astonished:
ba ne,jsi statečná holka a prcek je poklad,co za to vše stojí vid.

Andilekir....já měla oktávku a opel byl přítele,pak šla oktávka do světa a opel mě...no ze začátku teda jsem si nemohla zvyknout....a ted nechci přítele nízký auto :grinning:
5. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus přesně moje řeč, manža má octávku a já se v tom cítím jak zapadlí vlastenec, žádný přehled. Nedám na berušku dopustit, na víc mám vyhřejvaná sedadla, no bezva vynález, co mám povídat. :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - neměla jsi to lehký, ale bezvadně jste to zvládly :wink: Hlavně že teď už je Filípek v pořádku :slight_smile:

andi + pikus - teda máte pořádný autí :slight_smile: My jsme taky mohli¨mít ještě oř adu sedaček navíc, ale to my nepotřebujem, chtěli jsme velký zavazadlový prostor :wink:
6. únor 2009 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak pořád vede rýma sakra :unamused:
Jo vyhřejvaný sedačky....segraje má a paráda...taky je plánuju :grinning:
Mori,my když pojedeme všichni,tak to budou 2 dospělí a 3 děti :wink: tak potřebujeme zase hodně míst :slight_smile:
A to 2 deti navíc v autosedačkách :grinning:
6. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já dnes šůrovala, bo zítra máme oslavu narozek a přijede příbuzenstvo, tak ať se neleknou že jo :wink: :grinning: Mi bodlo, že odpo Kája zůstala u babí a já měla na to klid.
Ještě večer musím dobalit dárky. No zítra se nudit nebudu ... musím připravit nějaké chlebíčka a tak, znáte to :wink: A těšíme se na dortík, mňam - lehoučkej tvarohovej :dizzy_face:
6. únor 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak i ode mne vše nej nej :slight_smile: a hezky si to užijte :slight_smile:
6. únor 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - oslava zítra, ale jinak až v pondělí, psssst :wink:
6. únor 2009 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,i tak vše nej :wink:
7. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - take preju Karolince jen to nej :wink:
7. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se přidáváme a přejeme Karolínce všechno nej nej nej.., no a hlavně, aby na ní byla maminka s tatínkem hodná, vždyť je to takové hodné zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek