• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky, tak kde zase všichni jste? Jaký byl víkend? Včera bylo krásně, tak jsem stihli uklidit celou garáž, nastěhovaly se nám tam totiž myšičky, tak včera vylítly zase ven a některé asi skončily v popelnici, chuděry. :grinning: :wink:
V úterý máme už poslední plavání a už jsem se zase přihlásili na pokračování, jen nevím, jak to zvládneme mezi tou operací, už se nám to blíží a já z toho mám čím dál větší obavy, už abychom to měli za sebou. :confounded: :frowning2:
8. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek holky,
Mori - tak my se taky připojujeme k přání k narozeninkám. A jajá byla oslava? :slight_smile: My byli s Ani taky v sobotu na oslavě narozenin, kamarádčina dcerka měla tři roky. No oslava super. Konečně zase mezi lidma.. :grinning:

Jinak my byli v sobotu dopoledne na otočku v Lbc zkouknout kočárky na mimíse a vypadá to že jsme konečně vybrali. :slight_smile: Casualplay S4, neměla jste nebo nemáte některá? :slight_smile:
9. únor 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Mori,tak jaké to bylo????Jak tě znám,budou i fotečky že :wink:
Jojinko,v diskusích téma výbava a tam jistě najdeš,co o tom holky píšou :grinning: A kde v LBC jste okukovali???
9. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus-ty mas teda krasny brisko :dizzy_face:
9. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,jako meloun :grinning:
9. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak už jsme zase doma :wink: Ale moc se neojřejeme a do Ostravy zase pojedeme asi na 14 dní-budeme měnit okna ve 3 pokojích a hned malovat a neměli bysme kde být, tak vyklidíme s dítkem pole a přijedeme až bude vše hotové :wink: :grinning:

Mori gratulace Karolínce :wink:

Pikus,Andarko-už se Vám to blíží a musím říct, že trochu závidím(v dobrém).
Andilekir-neboj, operace proběhne v pořádku a pak už Elenka nebude mít žádné problémy.
9. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky :slight_smile:

taky moc blahopřeju Karolínce k narozeninám a přeju hodně zdravíčka a at stále tak hezky roste jako doteď :slight_smile:

jdu se kouknout Pikusce na toho melouna :grinning:
9. únor 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem skoukla Pikus tvoje fotečky a ooc ti to sluší a bříško máš moc hezké :slight_smile:
a taky se vám povedly 4D fotečky :slight_smile:
9. únor 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,ahoj maminko :slight_smile: jak se má prcek???Dobře vid...hezky ho pohlad za mě :grinning:
Jo 4D bylo super,máme i film,ale dlouhý :slight_smile: asi 40 minut.
9. únor 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val- Filipek je krasnej a jak pekne roste :dizzy_face:
Piku-to ti tak dlouho delali utz? :slight_smile: Ja jdu ve stredu. :dizzy_face:
9. únor 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mori malé Karolínce přeji jen to nej a určitě se oslava vydařila :wink: My jsme dnes měli taky takovou menší oslavu,je nám 1.5 roku a vubec se to nezdá jak to utíká :wink: Všechny vás moc zdravím a těhulkám závidím krásná bříška :slight_smile:
Val-malý je krásný a určitě vám dělá jen samou radost,vždyt oni neumí :wink:
Andilekir-neboj malá je velká slečna a určitě tam budeš s ní takže bude vědět že jí nenecháš ublížit a až budete spolu zase doma už to bude vše jen dobré
9. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,jojo,asi to byla trošku náhoda,byla u toho sestřička,co se to učila a byla u toho poprvé....ale jinak půl hodiny minimálně tam budete,,,,,,,,,,,,mě musela teda párkrát přestat,nebylo mi dobře...
Tak se ttěším na fotečky :slight_smile:
9. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moc Vás všechny zdravím!! Tak jsme slavnostně otevřeli MC, zítra jdu na první směnu, tak z toho mam trochu strach.. ale i se těšim :slight_smile:
andilekir: Copak malé je? My máme jít také na operaci.. sice za 5 měsíců, ale nervy z toho mám hrozný už teď!!!
Jdu si konečně lehnout, tak zatím papaa :wink:
9. únor 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
Pikuso - byli jsme nejprve v Rochlicich kouknout na kocarek Mutsy. A pak v centru v kamenne prodejne http://www.batolata.cz/.
Jj, diskuzi jsem uz prohlidla :slight_smile:
10. únor 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jojinko,tak krámek v Rochlicích vím,Batolata nevím,de je...........není to na hlavní v tom průchodu???
Ještě nad Globusem v Chiccu jsou kočárky a vše pro mimi.
10. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to se bavíte o prodejnách v Liberci?Pokud ano, tak super obchůdek je na pěší zóně dolů směrem od radnice.

http://www.petto.cz/shop/
10. únor 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, mě se ptejte co je kde v Lbc.. :grinning: :grinning:
O tom krámku pod náměstím vím, je to firma Petto, ale tam ty kočárky neměli, prodávají jiné.
Ty batolala jsou v Barvířské ulici.
JJ o Chiccu vím taky, ale taky prodávají jiné kočíky.
Mě to děsně baví, tahle krámky a dětskýma věcma, jenže toho máme spoustu po Andě, takže nakupování nějak není v plánu. :( Jen nějaé maličkosti.
10. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni sem tu poprvé,ahoj VAL
10. únor 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tenhle tyden vůbec nestíham jsme uz tyden u mamky ma narizenou dovolenou..

Konecne jsme sehnali alergologa na bulovce takze do Lipy uz nejdu.. Volala jsem tam 3 dubna jedeme na vysetreni.. do ty doby nam neocate budou psat v praze vůbec jim to nedela problemy jak tady v Lipe porad rikaj no ze pojistovna s tim nesouhlasi a bla bla bla.. tak jsem ráda..Byli i strasne milý..

Kdy plánujete dalsi sraz?? Zdrzim se tentokrat dele :grinning: :grinning:

A jak se citite tehulky??
10. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresto, tak snad budete v Praze spokojeni a brzy přejdete na normální mlíčko.
10. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,

Moniska24 - vítám Tě tu mezi námi. Odkud jsi?
Heresta - tak to je fajn, že se v Praze takhle zadařilo.

jj, sraz mě taky zajímá.. :grinning:
10. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monisko, vítej :wink:
odkud jsi?
10. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Pikus, tééda 40 minut natočenýho videjka, to je super, to bude hezká památka :slight_smile:

filípek roste jak z vody, chce papat po 2 hodinách, naštěstí už mu stačí pít 10 minut

holky mě taky mooc a mooc zajímá srázek, už jsem vás dlouho neviděla, byla jsme naposledy v listopadu

monisko, vítej,tak se podařilo ?
10. únor 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jdu vás jen v rychlosti pozdravit :slight_smile: ani dočítat zatím nebudu. Jsem od neděle nachcípaná a dnes mi je teda hrozně :rolling_eyes: Až mi bude líp, tak se ukážu :wink:
10. únor 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj VAL podařilo ale teď budu čtrnáct dní bez internetu,budu pryč až přijedu tak se ozvu ahoj :slight_smile:
10. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,teda malej je krásnej a ty hetká maminka :slight_smile:
Mori,tak at je ti brzy dobře.....vím,jaký to je :unamused:
10. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky" No hurá, že tu konečně někdo je!

pikus - opravdu úžasné bříško!!! :dizzy_face: :dizzy_face: a v Lbc na Pražské v průchodu, je právě to Petto, mají hodně věcí z Chicca a Batolata jsou v Barvířské, jak píše jojinkacl a tam se jde, kolem Nisy dozadu, jako by k hasičárně.

naomi - Elenka má tříselnou kýlu a bohužel den ode dne ji klesá, takže vylejzá víc a víc, co máte vy?
Operace se ani nebojím, bavila jsem se o tom s hodně maminama, co už to mají za sebou i tady s heave, co taky na tom byli, dětičky to prý zvládají, ale ty maminky, já už vidím jak budu řvát až mi ji odnesou a až mi ji po přinesou, já takovej cíťa, kterej brečí i u večerdy, toho se bojím šíleně. :cry: :cry:

naomi a jak se rozjíždí MC, chtěla bych se taky někdy do něj mrknout
10. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
andilekir:
MC se rozjíždí dobře, já tam jsem úterky dopoledne a dnes mimořádně odpoledne,zaskakuji za nemocnou mamču.
Tak držím palečky, ať to v pohodě zvládnete. Adámek má vrozenou vadu, spíš je to jen plastická operace, nic vnitřního jako na psychiku ne. Operovat ho budou teď v červnu a po operaci bude 10 dní připoután v leže k lůžku, takže z toho mám depku, když nebude ležet, tak to bude na další operaci :cry: tak jsem na to zvědavá.. achjo, chudáci dětičky..
Tak já běžim něco udělat, odpo mam zas směnu :wink:
Mějte se krásně!!
11. únor 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky
Naomi9 - a jak to včera šlo? První směna? :slight_smile:
11. únor 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek