• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
verunko,zabodovala jsem :slight_smile:
11. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mě je dnes trochu lépe jak včera, tak musím taky dočíst, než toho bud moooc ... :wink: Už jsem dnes musela do krámu, ale je to kousíček od baráku naštěstí. Manžel jaksi nestíhá dojít nakoupit - maká do večera a dnes má zas ten floorball, sportovec jeden :grinning:

pikusa + andara + andilekir + jojinkacl + helenkaa + valentynka + jjj26 - děkujeme za přáníčka :slight_smile:

andilekir - nestrachuj se tak z tý operace :wink: Já myslím, že se obáváš úplně zbatečně :wink: Elenka to bude zvládat líp jak ty, uvidíš :wink: :slight_smile:

jojinkacl - kdy má přesně Aní narozky? já jen jak jsou holky od sebe přesně ... Kája měla v pondělí.
V Rochlicích jsme kupovali kočárek my ... teda my si ho tam očíhli, nechali si ukázat a pak jsme ho objednali u nich přes net, bo tam maj lepší ceny :wink: Pak jsme tam kupovali i větší autosedačku, kterou jsme si tam taky sjeli osahat a vyzkoušet Káje :wink:
Jak píše helenkaa o pettu.cz , tak tam jsme kupovali spíš nějaké drobnosti, až byla Kája větší (lahvičky, hrnek s pítkem,...). A dodnes tam chodím kupovat Kájuše fusekle :grinning:
Batolata maj teď mnohem lepší, jak se přestěhovali z Lipové. Předtím tam měli prd. Ale byla jsem tam jen 1x, je to takový zalezlý :unamused:

pikusa - pupík krásnej, už se ti to krátí mamčo :wink: :slight_smile:

helenkaa - no se máte s prckem, že vypadnete a přijedete do zvelebeného bydlení :grinning: no což, ať taťka maká, že jo :wink:

moniska24 - vítám tě mezi náma :slight_smile: Koukám, že se asi s val znáš :wink: To je bezva, že sem přišla další mamča :dizzy_face:

heresta - to je dobře, že jste se dostali do Prahy :sunglasses: Já teda nedám na pražský doktory dopustit - z vlastní zkušenosti ... v dětsví jsme tam jezdila dost. Tam vás z toho určo dostanou :wink: :dizzy_face:

valentynka - moc ti to s kočárkem sluší mamčo :wink: :sunglasses: Filípek je sladkej, už se těším až si toho tvýho drobečka pochovám :wink: :dizzy_face:

naomi9 - tak to asi nebude nic lehkýho udržet prcka v klidu, kor když už i začal brzo chodit :unamused: 10 dní je na malé dítě fakt dost ... na snad to zvládnete a nebudete muset na druhou operaci :dizzy_face:

verunkaronka - máte to tam s Pepčou :slight_smile: A zajdi častěji kočko :wink:

Sobotní oslava super, povedla se. Prababička z Provodína tu zůstala do pondělí, tak to tu měla Karolínka zas trošku veselejší. A fotky vám ukážu až na srazu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ať se taky konečně pochlubím tím svým dárkem od Ježíška :sunglasses: tím digitální fotoalbem :grinning:

A jak vidím, perada jako obvykle nestíhá, Peťula jí asi trošku zaměstnává :grinning:

Koukám, že je poptávka po srazíku ... no a co kdyby někdo navrhnul datum, co maminy ??? No takže já :grinning: co příští týden ve středu 18. 2. ??? Klasika od 14h. Souhlas?
11. únor 2009 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zpět ze 4D :slight_smile:),miminečko se nám zase neukázalo co má mezi nožkama a chytit obličejík byl taky boj,ale povedlo se,mám asi 40min DVD a jednu vytisklou fotku (v albu). No měla jsem mít ještě dvě fotky na dvd a zjistila jsem,že tam nejsou :unamused: Tak je pak musím nějak vytáhnout,potřebuju na to program.
11. únor 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamči, tak dneska se mi stalo to, čeho jsem se nejvíce obávala :unamused: tím, že je MC jeden areál s MŠ a paní učitelky odchází o půl hoďky dříve, tak dneska asi zapomněly a daly kód a odešly. No a já sama s Erikem a spícím
Adámkem v centru, najedou houká siréna, já uplně hotová letim tam kde se to kóduje, ale nešlo to zastavit. Pak jsem se vrátila za erikem, at mi poradí co dělat, a přestalo to houkat, za chvíli tam už byla policie :sweat_smile: , přijel naštěstí supr chlap, tak mi vše vysvětlil, páč sem se bála abych to potom zakódovala dobře, protože jak to houkalo, tak sem zmáčkla snad vše co šlo :grinning: .. NO to byl zážitek, takový nervy!!!
jojinkacl: včera jsem na mé směně měla zatím nejvíc maminek, bylo to fajn, pohodička. Zato dneska nepřišel nikdo.. asi jak je venku hnusně, tak se nikomu nechtělo..
Mori, brzo se uzdrav! ať si fit..na mě to začíná taky nějak lézt, achjo.. už aby bylo to léto ;)
verunkaronka, jdu bodovat..papa :slight_smile:
11. únor 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - Anďa má 15.12. :slight_smile: jestli dobře počítám, tak je to přesně osm týdnů.. :slight_smile:
Sraz - příští středu klíďo. :slight_smile:
Naomi9 - no tak my se snad někdy taky dokopeme, a přijdeme kouknout. :slight_smile: máme to kousek, ale ta lenost.. :grinning: :wink:
11. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Andarko,miminko krásný....a taky dlouhé DVD :wink: já taky cchtěla z videa udělat ještě pár fotek a nevím jak.
Naomi,tak dnes bylo ošklivo,ale snad maminky chodit budou......dnes říkala paní,co vede těhu cvíčo,že tam zítra jde.
11. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinkacl, určitě přidtě, je tam pohodička, kafíčko... ;)
pikuso, to je pravda, dnes je cvičení pro těhoné :slight_smile:
Dnes venku nic moc.. po dlouhé době mam voraz, tak dnes nikam nejdu :sweat_smile:
Jo a ten srázek, určo přijdu.. snad mi do toho nic neskočí :unamused:
papá
12. únor 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Naomi,jestli to vede paní pastorová,tak je skvělá :slight_smile: k ní chodím.
12. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Já jen na skok, mám toho nějak moc. Srazík super, určo přijdem a snad se vykopeme dřív, abychom zase nepřišli a všechny jste neodešli, to by bylo fakt už podeřelý :wink: :wink: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jéé tak to se na srázek těším a tak se hlásím,že já určo dorazím :slight_smile:

Andar, máte hodně foteček z utz, to je moo chezké :slight_smile: a to DVD taky takový malý film vid ? bud eto krásná památka :slight_smile:

holky prosím vás, jsme pizvaný na vítání občánků.
chtěla jsem se zeptat jak to tam probíhá.
je tam stále to focení v kolébce nebo už to nedělají ?
12. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynko, pořád se fotí v kolébce. :slight_smile: :slight_smile: Naženou vás do obřadní síně, maminky s miminkama do první řady, taťkové za nima, dětičky zpívají písničky, promluví starostka, nebo nékdo k tomu pověřený, děti rozdají dárečky a kytičky a pak se postupně chodí fotit. Miminko se dá do kolébky a ostaní kolem. Myslím, že máme asi 4 fotky. Nabízejí i video, ale to jsme nechtěli.
13. únor 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj andilku,
jéé ty jsi mi to hezky popslaa, moo cděkuju :slight_smile:
aspon ted vím do čeho jdu :slight_smile:

právě si říkám jak malého obléknout, už se ted mimískové oblékají jako dospěláci co?
rifličky mám,ale nemám co k tomu, tka budu muset něco vypátrat ,nějakou košilku nebo mikinku. Mám dost věcí až bude Filípek větší ty parádní
13. únor 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
valentynka - ono s tím oblečením záleží od vkusu ... ono zas jako když mimčo leží v kolébce v riflíkách, tak to asi taky není to pravé ořechové :wink: je to přeci mimi a né žádný dospělák :slight_smile: Tady je foto z našeho vítání, ale bohužel tam není zrovna vidět žádný kluk http://www.zdesovi.net/23.6.2007.html ale třeba holčička tam měla takový klasický čepeček, a to pak v kolébce vypadá roztomile :dizzy_face:

Já dnes byla s Kájou ny chvilku venku, ale teda kosa byla :unamused: No hned mě rozbolela opět hlava :rolling_eyes:
13. únor 2009 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
valentynka - teď jsem koukala na MMB - zadej si tam v galerii rodinných fotek "vítání občánků" a uvidíš jak jsou děti občené ... v riflíkách, v dupajdách, nějak normoš, i v zavinovačkách :wink:
13. únor 2009 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Mori, to jsem si právě taky říkala, že pokud ještě nechávají fotit v kolébce,že to zase není ončo,když je tam v riflích a tak, že je to roztomilejší,když je jako miminko. Tak právě mám dilema do čeho ho obléknout :confused:

jéé tak to se jdu mrknout, nemám vůůůbec představu
13. únor 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak srazík...ještě nevím,jak to bude ve středu..............
jinak miminka v rifličkách není moc podle mého gusta,.....těch si ještě užijou potom.....a val jsem zvědavá na fotečky z vítání :slight_smile:
Andarko,hezky ti rostě pupík..jukla jsem do albíka :slight_smile:
14. únor 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer přeji,
Valentynko, my byli na vítání občánků, když malému bylo přes 5 měsíců a na sobě měl džíny a košili, byl tam ještě jeden chlapeček, a ten měl to samé.. prostě frájové.. mě se nelíbí, když je malinké miminečko navlíké do těsných kalhot, to je mi ho líto, adam už byl docela veliký, a proti riflím jen tak ,,občas,, nejsem.. teď když už je větší, tak to neřešim..
Jinak maminy, kdyby jste viděli, to, co jsem dnes viděla já!! Jdu nakoupit do kauflandu a tam paní s obrovskym pupíkem, myslim, tak 7-8 měsíc, a ona vytáhne , né cigaretu, ale dokonce trávu - normálně ubalenou marihuanu, zapálí a hezky vykuřuje!!! :angry: No vytočila mně nehorázně, takovým ženskejm mam chuť tu cigaretu urazit i s rukou.. Promiňte, jsem hnusná, ale tohle mě dokáže vytočit. A kord když to byla tráva!!! chudák miminko.. A pak někdo protočí oči, když slyší kolik mi je, a řikají si, že to je hrozné, takhle maldá máma.. Ale myslím, že pořád lepší dobrá mladá, než takový případ, co jsem dnes viděla.... tak jsem si vylila srdíčko :zipper_mouth: :sweat_smile:
Dnes jsem tu měla tu holčičku, co mam hlídat.. no je to ďáblice, ale zlatá.. tak už se těšim, že bude mít Adámek kámošku :slight_smile: Zatím paa, dobrou noc..
14. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Naomi,
ještě nevím kdy bude další termín na vítání občánků,jestli to mají jen jednou za měsíc , pokud jo, tak budou Filípkovi už 3měsíce, ale asi to vyhrajou ty rifličky a polokošile, včera jsem jednu koupila na MMA.

No tak to se ti nedivím ,že jsi byla vytočená tou těhulí. to snad není ani možný, chudinak miminko. Copak si neuvědomuje,že to jde k miminku tyhle všechny sajrajty ??
Ted budu hnusná já, ale těmhle vyhulkám byhc jim přála,aby snad ani děti neměli.
My s Pikuskou jsme si něčím prošly,aby jsme mohli mít mimčo a takováhle ještě u toho kouří trávu, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
musím taky reagovat, na tu těhuli, tyhle ženský si asi ani neuvědomují jaké mají štěstí a mohou mít miminko...a příjde mi to teda docela dost sobecký, vůči miminku, chudák se dusí těma srágorama,ale myslím si, že těm ženskejm je to jedno, hlavně že je jim dobře :angry: .
Naomi9- můžu se zeptat kolik ti je? minule jsi se ptala, proč nemůžu mít další mimi...mám cukrovku, píchám si inzulím, ale ono je to tak, že bych teda druhé mohla i mít,ale bylo by to určitě na častější pobyty v nemocnici, a je to prostě riziko, už takhle, když se Luky narodil tak měl pomalu 5kg...a taky se mi nechce to všechno podstupovat zas(porod CŘ byl pro mě nejhorší zážitek v životě).
Hezký zbytek víkendu.
15. únor 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda vyhulená těhule to je na ránu :rolling_eyes: Pak se bude divit, že má dítě třeba zdrvotní problémy ... :angry:

heave - minule jsi psala, že dorazíš s Lukym na příští srazík :slight_smile: Tak jak? Bude ve středu, pokud jsi to nečetla :wink:
15. únor 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak teda já kuřačka byla a docela silná......
ale pro mimi jsme děllali maximum a peníze místo cigaret do IVF bodly :slight_smile: ale teda marihuanu???To je teda síla...
15. únor 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
celý víkend ležím, v pátek mi nesedl oběd(prdelačka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), takže jsem v noci měla o zábavu postaráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ) a včera dietka a spaní.Dnes je mi líp, ale mám zvýšenou teplotu a bolí mě celé tělo, tak ležím ať od zítřka můžu zase fungovat na 100%.

Jinak jsme byli ve čtvrtek na očkování 4. dávky hexa vakcíny,tak to máme za sebou a už nás paní dr. zvážila a změřila o měsíc dopředu a prohlídla nás,ať tam nemusíme pořád courat. :grinning: Váží 10,8 kg a měří 80cm.
15. únor 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak na sraz nedorazíme, tak snad na nás nezapomenete a až někdy dorazíme, že nás mezi sebe přijmete....
dítko prostě po obědě potřebuje spinkat min. 2 hodiny(někdy spí i 3), jinak je to s ním katastrofa. :frowning2: moc mě to mrzí, ale třeba v létě už to bude lepší :wink:

Pikus,Andarko-už se Vám to krátí :wink: za chvíli budete drobečky držet v náručí. Přeji Vám pohodový zbytek těhu.
15. únor 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helenko,díky :wink:
15. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helenkaa - jasně že nezapomeneme :wink: Už minule jsem to psala, že vás rádi uvidíme na srazíku kdykoli, i když třeba za pár měsíců :slight_smile: pak budem všechny koukat, jak ti prcek vyrostl :wink:
16. únor 2009 v 07:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
tak já byla dnes na kontrole u dr. a mimi má již 1395g. :slight_smile:
Srazik - doufam ze dorazime, prave mi volali z eshopu, ze mi ve stredu privezou autosedacku. tak doufam ze prijedou uz kolem poledne at muzu na srazik jit. JInak na ně asi budu muset počkat, je to pras ppl. :(
16. únor 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky objevila jsem levné kombinézy ... http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=340406 My máme tu ornažovou od jiné paní, ale je super. Kupovala jsem jí na začátku zimy za 420,- , tak tohle je super cena. Jsem s ní spokojená, tak už jsem jí písla, jaké má barvy ve vel. 98 :slight_smile:
16. únor 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-hlásím, že bychom moc rádi přišli,ale Luky chodí spát okolo jedné a spinká většinou 2 hodiny a než by jsme se vykopali tak při nejlepším v půl čtvrté a tak ve 4hod. by jsme byli v unionce což si myslím, že nemá cenu, navíc teda v tomhle počasí se mi opravdu nikam moc nechce, zítra jdu na oční, to se taky moc netěším, budu tam určitě dlouho,ale na co se těším tatínek bude poprvé hlídat, tak jsem zvědavá jak to kluci zmáknou... :grinning:
16. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska v 8:15 se moji kamaradce narodil v ceskolipske porodnici syn Dominik,3,45kg a 51cm.Ve ctvrtek se jedu na ne podivat.Jo a mela cisare,ale planovanyho ze zdrav.duvodu
Tady fotka,kterou mi poslali : http://img11.imageshack.us/my.php?image=dsc00038jr3.jpg :slight_smile:
16. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 21:57 • radus.b.
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek