• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
Holkyyy, tak zítra :grinning: zatím nás teda moc není, jen 5 :confused: Zamluví tam dnes někdo místečko jako vždy u koutku u okna?
17. únor 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,já zítra pořád nevím,musíme na matriku,pak do lípy pojedeme,ale nevím v kolik a večer tam mám cvičení........tak bud se ukážu,nebo ne............
17. únor 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky... Rádi by jsme přišly, ale přepadl mě nějaký bacil... :rolling_eyes: Jsem ráda že se dokážu postarat o Pepču. Ale příště určitě dorazíme... Už se těším na fotečky. pa pa
17. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
já zítra dorazím a moc se na vás těším :slight_smile:
škoda,že ostatní nemůžou, byl by to pořádnej babinec :grinning:
17. únor 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
verunkaronka - já jsem taky ráda, že jsem se z toho dostala, minulý týden mi bylo taky mizerně. Takže tě naprosto chápu :wink: :frowning2:

valentynka - no my už se taky těšíme :dizzy_face:
17. únor 2009 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Val,teda budu se snažit aspon na chvíli.....at vidím prcka :slight_smile: ale opravdu ještě nevím,jak to bude.
17. únor 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, my se budeme snažit taky dorazit, uvidím, jak se Elenka vzbudí, když tak přijdeme o chvilinku dýl. Ještě musíme taťkovi objednat dort. :sweat_smile:
18. únor 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
andilekir - nevadí, já tam ráda zůstanu zase dýl :wink:
18. únor 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky my raději nedorazíme malý měl v pondělí hroznou rýmu a je stále nějaký protivný a nerada bych někoho nakazila,takže dorazíme až příště to už bude snad vše v pořádku. :wink: Je mi to moc líto,vždy vás moc ráda uvidím,tak alespon hodně fotte at si mužu prohlédnout fotky :wink:
18. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky holky, těžce nestíhám....nemoci, mě chytlo období bolestí hlavy, do toho manžel hafo práce na všechno sama, poslední dny nefungovala wifina...hrůůůza. Dneska od rána lítám, do práce, nákupy...ale měli bychom dorazit jen netuším v kolik, pže před chvilkou teprve Péťa usnul.
Tak já letím, dočtu snad večer.
18. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Máte tam fotos :slight_smile:
19. únor 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak sraz byl jako vždy fajn, byly jsme sice jen 4, ale v klídku jsme všechny pokecaly :slight_smile: Příjemný odpolko to bylo :wink: :dizzy_face: A jsem ráda, že dorazila i jojinka :wink:
19. únor 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
včera jsem už fotečky nevložila, bo mě chytnul ten zub v podvečer a pak se to rozjelo do šílených bolestí,že jsme nevydržela a o půlnoci si vzala brufen. takhle jsme trpěla od 19 do 1 do rána, hrůůůza, jsme brečela bolestí a už jsem nevěděla co dělat.
dneska jsem teda zase zajela k zubákovi,nic mi s tím nedělal,že když se to uklidnilo,tka už by to mělo být dobrý. No holky kéžby, snad se mi tam nerozjíždí nějaký zánět, ještě to pořád cítím,ale dá se to.

jiank srazík byl fajn, Filípkovi se to taky moc líbilo, protože si ani nevzpoměl na to,že má papat :slight_smile: pořád všechno sledoval :slight_smile:

jdu se vrhnout na ty fotky juu?
tak zatím :slight_smile:
19. únor 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak se přidám k holkám. Srazík byl super.. :slight_smile:

Val - tak snad už to bude jen lepší.
19. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,tak jsem to nestihla ale příště určo.......
A jdu jukat na fotky :slight_smile:
19. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéééé Val,to je brouček :slight_smile: já už se těším na svého :slight_smile:
19. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, super fotečky ze srazu.
Od neděle zápasíme s virózou, ale snad už bude dobře. Včera večer jsem odpadla já, tak máme dneska doma taťku a já se léčím a modlím se, aby to ode mne dítko nechytlo.
20. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky my zítra jedem do Liberce a chci se tam juknout na nějaké boty do sněhu ... vůbec teda nevím kde :fearful: Nemáte tip? Nikdy jsem si takové nekupovala, vždy jen kozačky :grinning: Asi jít spíš do sportu co ???

Jinak tady furt chumelí :grinning: jdem se právě obléknout a razíme ven se saněma :grinning:

Jo a kdybyste se náhodou v neděli nudili, tak tady je tip akcičku: http://www.radiocrystal.cz/index.php?lng=CZ&webid=0&akce=clanek&id_clanku=1987 - my si vyrazíme :wink:
20. únor 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky,
Mori - tip nemám.. :( no možná Géčko, jinak nevím. Ale já bych teď do LBC nejela, je tam na můj vkus nějak moc sněhu, lidu a uzavírek. :slight_smile: Plánujeme tam taky cestu, k babi, ale raději až bude po závodech.
20. únor 2009 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a dala jsem do alba dvě Aničky fotky v té autosedačce, tak kdo chce koukněte. :slight_smile: Jen nevím zda je ta sedačka tak velká, nebo Anďa tak malá. :grinning:
20. únor 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori, to mámem kousíček, ale bohužel marodíme, tak máme smůlu.
20. únor 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori,taky bych Liberec ted vynechala a když jo,tak jen na kraj..globus.jinak do města se autem nesmí,ale zase je zdarma MHD...........
20. únor 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já myslela asi Nisu, ale netuším zda tam je více obuví ... no a na ty boty teda zkusit ten sport? Kupovala jste si některá takové boty?
20. únor 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jak jste pořídili Mori? :wink:
Já se byla ve čtvrtek podívat na kámošku a jejího synka do porodnice,tak jsem zase chovala :dizzy_face:No taky si pamatuju,jak mi volala, že se to povedlo a teď už jsou dokonce doma i s prckem :slight_smile:To to letí,co Pikus?
21. únor 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík :slight_smile:
Andarko,to mi povídej :slight_smile: ve středu jdu na KO a skočím si sepsat porodopis :wink:
22. únor 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky. Pocházím od CL, ele nyní žiju dlouho okolo DC. Chystáme se s kamarádkou do Lípy na nákup, pokoukat a tak a hledáme nějakou přívětivou restauraci, kam bychom mohli zajít i s kočárkama a dát si něco k jídlu atp. Znáte tam něco dobrého, co doporučujete? Kde Vás nevyhodí s kočárkem, ale není tam ani překouřeno? Byli jsme minule naproti Andy v té cukrárně, bylo to tam dobré...ale jen sladké, hledáme i něco třeba k obědu :frowning2: . Jinak obě máme ještě mimi nesedící, takže kočárek chceme mít co nejblíže u stolu...díky moc za tipy :wink:
22. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jé, ten smajlík neměl být :frowning2: ...ale :wink: ..... :slight_smile:
22. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
kikimaruska - ahojky :wink: Co třeba tady:http://www.pizzeriesokolska.cz/index.php?stranka=fotky vím,že tam chodí maminky s dětičkama, ale nevím jak s kočárkama? :unamused: Už jsem tam viděla ale i s miminkama.Je lepší tam zavolat a rezervovat si místo :wink:
22. únor 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
andara: díky, jen jsem to otevřela a koukla na ty jídla...a dostala sem hlad:grinning:...tedy dost se to tam změnilo, byla sem tam naposled před několika lety a nepoznávám :astonished: :confused: , krása... :slight_smile:
22. únor 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Nějak nestíhám jsem nakukovat, Míša měl prázdniny, tak zabral PC a já neměla šanci. Srazík byl super, i když komornější, sešlo se nám jak na mariáš, ale dobrý.

Mori - jak jste pořídili v Lbc a dostali jste se vůbec k Nise bez problémů? Je tam obuví myslím, že dost, tak snad bylo i z čeho vybírat.

kikimaruska - vítám tě mezi námi a co třeba ta Unionka, jak se tam scházíme s holkama, mají k jídlu i všelijaké saláty a myslím, že začli i těstoviny a děti se tam určo vyřádí.

My měli slavící víkend, manža má zítra narozky, tak jsme slavili včera večer se sousedama, protáhlo se to pěkně do dlouho a ráno bylo kruté vstávání s Elenkou a dneska odpoledne jsme si dali ke kávičce dortík, nechala jsem ho zase dělat v JiMi na Špičáku a je fakt mňamkovej, udělali mi ho s motorkou, pak sem dám fotečky.
22. únor 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek