• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
Čauky maminy!
Tak my nakonec jeli do Mladé Boleslavi, protože jsem vůbec nevěděla, kde se v Lbc podívat na boty. A Ml. B. vždy seženem boty v Bondy, tak jsme jeli tam. A sehnala jsem v normoš obuvi :slight_smile: Byla jsem i ve sportu, ale to se mi prostě k mému oblečení nic nehodilo. Ale jsou to kozajdy bez podpatku, pohodlné, teplé - na sáňkování a couračky s Kájou v zimě super. A zrovna měli akci 1 + 1 (dražší se zaplatilo a levnější bylo za 1,-) - takže botky za 1699,- a k tomu velký batoh za 1,- (původně stál 1599,-) :sunglasses:
Jo a kooonečně jsme si koupili tiskárnu :grinning: tak jdu něco tisknout a scannovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kikimaruska - vy jste asi byli v Unonce dole ne? My chodíme s holkama nahoru do patra (je tam výtah), jak píše andilekir - tam vás jistě s kočárem nevyhodí, nekouří se tam.

A pár nových fotek http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=28385 :grinning:
23. únor 2009 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem zapoměla ...
Včera jsme si udělali výlet do Horního Podluží, byla tam ta akce od rádia Crystal na sjezdovce. Káje jsme vzali saně, ale ta opice vůbec nechtěla jezdit :unamused: a my se těšili, jak se vyblbne ... no nevíme, co to měla za den :confused: Ale hrozně nás láká lyžování, tak snad do příští zimy našetříme na výbavu ... Já byla jen 1x na lyžáku se ZŠ, ale hrozně mě to bavilo :slight_smile: Jako když jsme viděli ty prcky, jak lyžou :astonished: no malý borečci :sunglasses:
23. únor 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Unionka...dobrý nápad :wink: ...jestli to bylo ono nevím...ale to bude vědět mamka... Určitě si ale zajdem na horké maliny do cukrárny dolu...snad nebudou mít porouchaný stroj na šlehačku jako minule. :wink: Mori- krásná fotečka malé v tom košíku, jsem ti jí okomentovala :dizzy_face:
23. únor 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kikimaruska - já myslím, že to budou mít i nahoře :wink: - nejsem si jistá, zda to je společný :confused: Řekla bych, že nahoře je i více místa na kočáry
Všimla jsem si, děkuju :slight_smile: No my nebrali kočár a v autě nespala :grinning:
23. únor 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Mori,tak máš botky :slight_smile: a fotečky krásný :slight_smile:
Kikimarusko,ahojík i tady :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori- tak to je super, že jste takhle hezky pochodili, v Lbc by to byla teď asi hrůza. Ale v Nise je taky spousta obchůdků s botama.

kikimaruska - v unče nahoře mají také horké maliny, takže se nemusíš bát a dole je kolikrát dost nakouřeno. Myslím, že pro dětičky a nekuřáky je přeci jen lepší jít nahoru.
23. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, taj díky za tip, pujdem tedy nahoru :wink: Ahojky pikusko :slight_smile:
23. únor 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé maliny já miluju, u nás je maj Na Rychtě :dizzy_face:
23. únor 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Rychtě,to je tam u Jestřebí nebo kde? je to ono?
23. únor 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kiki-jo jo v Jestřebí :wink: http://www.hostinecnarychte.cz/
23. únor 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj val tak už můžu být připojená i mimo lípu čtu si že ste měli sraz škoda že sem o něm nevěděla na kdy chystáte další?nebydlím dlouho v lípě tak bych se ráda seznámila s jinejma maminama
23. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - my jsem předloni byli na Rychtě na Tataráku, velká dobrota to byla :grinning:

moniska24 - my jsme ho zrovna naplánovali, když jsi napsala, že zrovna budeš mimo net ... snažíme se scházet 1x za měsíc, tak určo v březnu bude další :wink: Tak musíš chodit sem mezi nás :wink: abys byla v obraze :dizzy_face: Rádi tě tam uvidíme :slight_smile:

Já mám v 10 h spicha s kamarádkou co má malý mimčo, půjdem jen tak ven. Tady zas trochu přes noc napadlo sněhu, tak snad nebude břečka jako včera ...
24. únor 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori-já tam chodím ráda,jsou tam příjemní a moc dobře vařej :grinning: a berou stravenky :grinning: manžel jich z práce má,tak občas je jdeme "prožrat" tam :grinning: .A jinak v létě bysme mohly udělat srazík tam,dá se sedět s prckama venku,pro větší jsou tam prolézačky a pískoviště :wink: jůůů a horký maliny a v létě tam dělaj výbornej ledovej čaj s jahodama. :dizzy_face:
24. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
jéé, do téhle hospody se chci jít někdy podívat, slyším na ní jen chválu. Mluvím o tom vždy když jedeme s manžou kolem.. :grinning: :grinning: ale nějak si nikdy nevzpomenu, když "náhodou" přemýšlíme, že zajdeme někam na oběd. Oni mají snad něco společného s pizzerií tady v Lípě v Sokolské, tam taky moc dobře vaří. :slight_smile: a je to tam velmi příjemné prostředí. :slight_smile:
24. únor 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ten hostinec Na Rychtě je směrem od Č.Lípy na Prahu hned u cesty?
24. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
helenkaa - přesně tak :wink:

jojinkacl - určitě tam zajděte,já vždycky nevím co si mám k jídlu vybrat - koukni na ten odkaz do fotogalerie,mají tam ukázky jídel :wink: A do pizzérky v Sokolské taky rádi chodíme - mám ráda ten jejich kuřecí koktejl s vekou na grilu.A už dost o jídle,už mi tečou sliny :grinning:
24. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara - no to byl teda blbý nápad tam koukat.. :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: bych si hned něco takového dala.. :grinning: No musíme tam konečně někdy vyrazit. :grinning:
24. únor 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - no to vůbec není špatný nápad s tím srazem na Rychtě :slight_smile: Místa na kočáry tam je dost a některý děti už prubnou i prolejzajdy s pískovištěm, vyblbnou se a nemají kam utéct :wink: No musíme to v létě domluvit :wink: :grinning:

Tak my byly tedy chvilku venku, ale je to hnus to počasí ... furt mrholí a je všude břečka :confounded: Už dnes nikam nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v létě by to bylo super......a opravdu tam nemají děti kam utéct? :confused:
24. únor 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helenkaa - mrkni na fotogalerii té restauračky - na fotče č. 6 a 9 je vidět vchod do toho dvora - je to na druhé straně od pískoviště, tak tam snad děti nezdrhnou. Teda aspoň já se toho nebojím :wink:
24. únor 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme ted skoukla fotky toho hostince a mají to tma tedy mooc hezké a pro děti je to taky super :slight_smile:

pokud bude srazík v létě tady, tak určo příjdu taky s Filípkem :slight_smile:

jinak jsme taky dostala chut na nějakou baštu.
:grinning:
24. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky v létě v jestřebí :slight_smile:
Takyjsem chtěla jít ven,ale je tam hnusně :frowning2:
Andarko,párkrát jsme tam byla....máme tam u vás dvorního automechanika :slight_smile:
24. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukla jsem znova na ty fotky... no co dodat... už aby bylo léto... :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky těším holky :slight_smile:
24. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je bezva, že jsme se takhle shodly :slight_smile: No ještě aby ne, když tam maj takový dobrůlky :grinning:

Tak ještě klidně někdo vymyslete i jíné místo ... rok je dlouhej :wink:
24. únor 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na rychtě jsme už byli :wink: ...ale je to dlouho, někdy před 4 lety...nebylo to ani moc dlouho otevřené a líbilo se... :wink: Jé, Piku, tak já taky dorazím...vyměníme si dojmy a pojmy ohledně dítek i kočárků :grinning: ...tedy jestli můžu mezi Vás. Já bydlela v Horní Polici (u Žandova), na víkend ted ve čtvrtek zase razíme k babi a dědovi a strejdovi...jezdíme na víkendy pravidelně 1xza 14 dní...) :wink:
24. únor 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikimaruska-jasně,že můžeš,každá nová maminka je vítaná :wink:
24. únor 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kikimaruško,jasně,ale než bude léto,určo bude mnoho srazíků v Unionce,tam dorazíš taky ne???
24. únor 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně...ale ted ještě žádný plánovaný není...nebo už jo? V pátek si jdem smlsnout do Unionky :grinning: ...ale kamarádka nemůže, tak jsem vytahla babi aby si vzala dovču a pujdem spolu na ty maliny :slight_smile:
24. únor 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kikimaruska - zatím plánovaný další není, neb poslední byl minulý týden :slight_smile: Ale v březnu bude určo další :wink: že jo holky :grinning:
Ženský (pikus + kikimarus), že vy se už odněkud znáte :wink: přiznejte se :dizzy_face:
24. únor 2009 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek