Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
jojinkacl
24. únor 2009
Mori - no s tím se už tak nějak počítá, že bude další.. 😃 😃 pro mě, asi zatím poslední před rozpadnutím.. 😃 😃 To je děs jak to letí. :-N
jojinkacl
24. únor 2009
kikimaruska - a jak se Ti vůbec líbí v Dc? 🙂 Já z Dc pocházím, tak tam jsme taky každou chvíli za babi nebo dědou na výletě.. 😃
pikusa
24. únor 2009
Mori,jo jo jen o kousek vedle z diskuse o kočárku 😃
moniska24
24. únor 2009
mori-budu mezi vás chodit jak často to pujde.Teď sem na baráku mimo lípu a dostat se na internet je ta k trochu umění.Malej,kotelna a kuchyń a tam někde mezi tím si najít čas na net.

Nechodíte někdo s prckem plavat? My chodíme ve středu od desíti,to bývávám v lípě.Tak bych ráda zašla s někým na pokec ať někoho poznám.
jojinkacl
24. únor 2009
moniska - no klidně se můžeme na některou středu domluvit 🙂 tuhle teda ne, mám chřipku a tak až budu ok. 😉
moniska24
24. únor 2009
jojinkaci-tuhle středu taky nemůžu 🙂 ale příští jestli budeš fit x-)
kikimaruska
24. únor 2009
My budeme plavat taky...ale v Děčíně 🙂 . Jo jo, pikusku znám z diskuse o našich kočárkách, vid piku 😃 .jojinkacl: já chodila do DC na školu...pak jsem šla do práce, ale v CL mě nechtěli jako ženskou-jse,m u policie, tak jsem nastoupila do DC, kde ženský brali...a bydlela chvilku v podnájmu v UL, pak se seznámila s přítelem a postupně jsme bydleli skoro 3 roky v bytě tchyně v Jílovém u Děčína...a ted jsme v domečku v Horním Oldřichově, co jsme zdědili. Ale je to na kopci, nikde nic, ani silnici neodhrnujou z jedný strany, bus jede jednou za hodinu...je to tu jako vesnička...les za domečkem, les všude, potok...a i ta naše ulice Za Humny...(je drak) 😃 ...mě se tu líbí, je to tu venku...a do města chodíme zkratkou přes pole, louky...přírodou, takže v tom censtru jsme minimálně, tady máme krásně x-) . Já vyrostla na vesnici a být v bytě v poaneláku...jsem umírtala, tady jsem spokojená. 🙂
jojinkacl
24. únor 2009
kikimarusko - tak teď napíšu já něco Tobě. A asi se nasměješ. 😃 Koukla jsem Ti na Tvoje fotečky, a řikala si že Tvého přítele/manžela asi znám, ale nechtěla jsem se vyptávat. :-N
No já jsem do svých 15let vyrůstala v Horním Oldřichově, v ulici Za Humny, hned ten první barák v křižovatce s Obloukovou ulicí. Ulice Za Humny a celý Oldřichov je v podstatě celé moje dětství. 🙂 Pak jsem chvíli bydlela přímo ve městě, a poté se stěhovala k tátovi do baráku do Jílového u Děčína, pak ještě různé přesuny sem a tam a odtama do Lípy.
Pokud se nemýlím, tak bydlíš v podstatě vzadu v ulici první barák (myslím že býval světle modrý, už se ale nepamatuju) co tam je po levé straně, je to tak? 🙂 jako první je v té ulici jakási garáž, kde jsme my měli chlévy pro zvířata, pak byl velký pozemek patřící právě tomu baráčku vlevo. Je to tak? 😃 😃 😃
jojinkacl
24. únor 2009
teda ta ulice se jmenovala Obvodová, sakra už si to nějak nepamatuju... 😃 😃
valentynka
25. únor 2009
ahooj holky,
tak to se teda směju 😃 😃 😃
jojinko,tak to je dost dorbá náhoda coo, a ještě i to Jílové 😃 😃 😃

jojo svět je malej 🙂
jojinkacl
25. únor 2009
Val - no jo, já když tu včera četla co kikimaruska napsala, tak jsem se taky dost zasmála.. 😃 😃
Svět je opravdu malý.. 😉
A co jinak Ty? co zoubek? už je to ok?
valentynka
25. únor 2009
jéé já to tu nepsala ?
tak ten zub co bolel,tka bolel tak do soboty,ale ke všemu se mi k tomu v pátek přidal na stejné straně moudrák.
takže to byl víkend opravdu super a kort ty noce.
když jsem šla kojit,tka to začlo bolet, pak jsemkonečně usnula, jenže to mě zase třeba vzbudil manža chrápáním a začlo to nanovo a pak zase kojení,tkaže noce byli dost dlouhý.

noo tak jsem zašla v pondělí k zubákovi a moudrák mi vytrhl.
takže už mám holky splněno, že to co porod, tak to jeden zub.

takže za Filípka padnul moudrák 😃 😃 tak to asi bude Filípek hoodně moudrý 😃 😃 😃
andilekir
25. únor 2009
Ahojky holky, koukám, že jste se tu pěkně rozepsali!
Jojinko, kikimarusko to je teda dobrý, jak je ten svět malej. To mi připomíná, když jsem se nastěhovala z Lbc do Lípy, potkala jsem spolužačku ze základky a začli jsme si vykládat, kde teď bydlíme a zjistili jsme, že úplně ve stejném paneláku,jen ob patro. 😃 😃 😃
Rychta v Jestřebí je super, ještě než jsme měli Elinku, jsme tam jezdili často na jídlo, ale bývalo tam dost plno, je to přeci jen oblíbené a jednu dobu se dost vykrádali auta před vratama, je to přeci jen z dohledu. Ale to už se snad neděje :-o :-o

Valentynko - taky mi trhali moudrák po prvním porodu, fakt nic moc, nešel ven a pak, když jsem už teda statečně vylezla z ordinace a jako že mi je dobře, se mi u auta na parkovišti podlomila kolena. Se zubama bývá trápení. :-S :-S

monisko24 - vy chodíte na plavčo na pokračování, nebo jste začli?
kikimaruska
25. únor 2009
Ahojky..No jo, Luky tu byl často u babičky a dědy....náš domeček je šedivý...a ještě chvíli bude než se nahodí. Dala sem fotku do alba, focene z druhé strany ale. Jinak je křižovatka-dolu můstek, ty jdeš rovně a je to ten první vlevo, před ním jsou zahrady. Za ním je už jen jeden na konci co vypadá jako velká chalupa... 😉 ...jak je ten svět malej 😃 . Jinak Luky pochází z Jílového a já tam jako dítě jezdila do RS na tábory a děsně se mi tam líbilo... 🙂
kikimaruska
25. únor 2009
Jinak ty zahrady se porozprodali a my nakonec neměli krom desky pod baráčkem nic, tak jsme za šílený peníze dokupovali aspon předek -tu malou zahrádku, jak tam jsou šňůry a jako břemeno tu strž dole... :-p
kikimaruska
25. únor 2009
...a ty myslíš ten sv.zelený s pískovými okny ne? Jak tatínek (asi) vždycky poctivě odhrnuje sníh ze silnice, když ho nikdo neprohrnuje...a máte tam černýho psa...myslím labradora...tak to až sem pojedeš, přijd na kavčo 😃 ...pokud tam máš stále rodiče
pikusa
26. únor 2009
Ahoj holky,
tak moje babička odešla a už si nepočkala na Matyáška.....uvolnila mu tady dole místo......myslela jsem si,že to ještě vydrží,i když už byla dost špatná....ale asi to tak mělo být.
moriautor
26. únor 2009
Dobré ránko! Tak tady to včera vypadalo na počínající jaro a dnes ... dnes tu zas trochu chumelí :-| Ale o víkendu má snad být až 12° x-) Včera byla fajn prochajda, když svítilo slunko, ale dnes nevim nevim ...

Teda to jsou náhodičky s tím vaším bydlením 😃
jojinkacl
26. únor 2009
Dobré ráno.

Pikusko - to mě moc mrzí. Asi to tak opravdu mělo být.
moriautor
26. únor 2009
pikus - to mě moc mrzí |-| Ale jestli byla dost nemocná, tak tam jí bude líp |-| Drž se kočko!
jojinkacl
26. únor 2009
kikimarusko - ne ne, mi uz tam nikoho nemame. Nejezdime tam. Táta bydlí v Jílovém. Jinak je to presne ten domek co jsem myslela. 🙂 jen nevim proc jmse mela zafixováno, že je modrý. No jo 15let je preci jen dlouuuhá doba.. 🙂
moniska24
26. únor 2009
andilekir-pokračujeme, malýho to moc baví a hlavně pak dokáže tři hodiny spát, pohodička.Nepochází někdo z ústí?
jjj26
26. únor 2009
Ahoj holky vítám tu mezi námi nové maminy,jsem ráda že je nás zase více z ruzných koutku. 😉 Omlouvám se,že jsem tu dlouho nebyla řešíme doma finanční situaci a ted se možná našla pro manžela práce tak nám držte palečky.Jinak jsme byli včera s Honzíkem na 18.měsíční prohlídce a očkování a moc mě mrzelo,že to bylo v době Honzíkova spánku nebot byl sám sobě protivný a nechtěl vubec nic.No ale nějak jsme to přežili,pak malý padnul za vlast a já byla ráda nebot bylo krásně a mohla jsem si zase v klidu projít lipský park a ruzné uličky k procházkám stvořené. 😉
už se taky těším na srazík a doufám že nebudeme chybětpikusko je mi líto babičky ale je pravda jestli byla nemocná je to pro ní vysvobození a ty na ní budeš myslet stejně jen v dobrém.Malému jí ukážeš na fotkách a on bude vědět že se na něj někdo hodný těšil.
Muj muž měl tatínka a zemřel mu v jeho deseti letech a já už si ted pomalu připravuji jak fotky tak to jak mu to sdělíme že má dědečka v neby který se na něj dívá 😞
kikimaruska
26. únor 2009
Ahojky, Piku nebud smutná...já nemám žádného děděčka 😞 , a jeden co bydlel tu (Lukyho) odešel z nenadání ale krásně-šel si odpočinout po obědě a už se nevzbudil. Taky jsem ho znala, ale je od přítelovi strany. A ač nechtěl do domečku, řekl, že si ten domek necháme a neprodáme ho, protože tu žil dědeček (on na něm hodně visel)...Máme taky kocoura, kterého nám dal jako kotě a ten se má jak v bavlnce...živá památka na dědu 🙂 ... Chtěla sem i aby malý byl pojmenovám po dědovi, ale na tom netrval, nechtěl (přitom měl krásné jméno František)...takže jsme zůstali u vybraného Kubíka...
moriautor
26. únor 2009
moniska24 - můj manžel je z Ústí 🙂 Ty odtamtud pocházíš?

jjj26 - tak ať to s prací vyjde! To sehnal práci docela rychle v týhle špatný době :-o
Jinak my chodíme s Kájou na hřbitov a už dávno moc dobře ví, že tam je děda - v létě pomáhá zalívat kytičky, líbí se jí, když zapálíme svíčku a i doma na fotce pozná dědu (na hrobu má taky fotku).

Dámy to počasí mě vážně štve ... ráno chumelilo, teď zas prší - to zas budem sedět doma :-S
kikimaruska
26. únor 2009
Tady prší se sněhem...clkově hnus velebnosti 😞 ...za chvilku razíme do Police k babi a zítra do Lípy...tak snad se nebudem ždímat :-N =-)
moniska24
26. únor 2009
mori-pocházím z ústí bydlela sem ve všebořicích.
To počasí si z nás dělá blázny 8-( to zas bude den ať už je hezky a teplo kdo vymyslel zimu 😞
jojinkacl
26. únor 2009
Moni - další přistěhovalec.. 😃
Já chodila do Ústí do školy.. :-N
Mám dotaz: Je tu vůbec nějaká "pravá" českolipanda žijící v České Lípě? 😃 😃 😃
moniska24
26. únor 2009
jojinkaci-na základku nebo střední? =-)
jojinkacl
26. únor 2009
Moni - střední. 🙂

Začni psát odpověď...