• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Mori - no s tím se už tak nějak počítá, že bude další.. :grinning: :grinning: pro mě, asi zatím poslední před rozpadnutím.. :grinning: :grinning: To je děs jak to letí. :sweat_smile:
24. únor 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikimaruska - a jak se Ti vůbec líbí v Dc? :slight_smile: Já z Dc pocházím, tak tam jsme taky každou chvíli za babi nebo dědou na výletě.. :grinning:
24. únor 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,jo jo jen o kousek vedle z diskuse o kočárku :grinning:
24. únor 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-budu mezi vás chodit jak často to pujde.Teď sem na baráku mimo lípu a dostat se na internet je ta k trochu umění.Malej,kotelna a kuchyń a tam někde mezi tím si najít čas na net.

Nechodíte někdo s prckem plavat? My chodíme ve středu od desíti,to bývávám v lípě.Tak bych ráda zašla s někým na pokec ať někoho poznám.
24. únor 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
moniska - no klidně se můžeme na některou středu domluvit :slight_smile: tuhle teda ne, mám chřipku a tak až budu ok. :wink:
24. únor 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojinkaci-tuhle středu taky nemůžu :slight_smile: ale příští jestli budeš fit :dizzy_face:
24. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme plavat taky...ale v Děčíně :slight_smile: . Jo jo, pikusku znám z diskuse o našich kočárkách, vid piku :grinning: .jojinkacl: já chodila do DC na školu...pak jsem šla do práce, ale v CL mě nechtěli jako ženskou-jse,m u policie, tak jsem nastoupila do DC, kde ženský brali...a bydlela chvilku v podnájmu v UL, pak se seznámila s přítelem a postupně jsme bydleli skoro 3 roky v bytě tchyně v Jílovém u Děčína...a ted jsme v domečku v Horním Oldřichově, co jsme zdědili. Ale je to na kopci, nikde nic, ani silnici neodhrnujou z jedný strany, bus jede jednou za hodinu...je to tu jako vesnička...les za domečkem, les všude, potok...a i ta naše ulice Za Humny...(je drak) :grinning: ...mě se tu líbí, je to tu venku...a do města chodíme zkratkou přes pole, louky...přírodou, takže v tom censtru jsme minimálně, tady máme krásně :dizzy_face: . Já vyrostla na vesnici a být v bytě v poaneláku...jsem umírtala, tady jsem spokojená. :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikimarusko - tak teď napíšu já něco Tobě. A asi se nasměješ. :grinning: Koukla jsem Ti na Tvoje fotečky, a řikala si že Tvého přítele/manžela asi znám, ale nechtěla jsem se vyptávat. :sweat_smile:
No já jsem do svých 15let vyrůstala v Horním Oldřichově, v ulici Za Humny, hned ten první barák v křižovatce s Obloukovou ulicí. Ulice Za Humny a celý Oldřichov je v podstatě celé moje dětství. :slight_smile: Pak jsem chvíli bydlela přímo ve městě, a poté se stěhovala k tátovi do baráku do Jílového u Děčína, pak ještě různé přesuny sem a tam a odtama do Lípy.
Pokud se nemýlím, tak bydlíš v podstatě vzadu v ulici první barák (myslím že býval světle modrý, už se ale nepamatuju) co tam je po levé straně, je to tak? :slight_smile: jako první je v té ulici jakási garáž, kde jsme my měli chlévy pro zvířata, pak byl velký pozemek patřící právě tomu baráčku vlevo. Je to tak? :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ta ulice se jmenovala Obvodová, sakra už si to nějak nepamatuju... :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
tak to se teda směju :grinning: :grinning: :grinning:
jojinko,tak to je dost dorbá náhoda coo, a ještě i to Jílové :grinning: :grinning: :grinning:

jojo svět je malej :slight_smile:
25. únor 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val - no jo, já když tu včera četla co kikimaruska napsala, tak jsem se taky dost zasmála.. :grinning: :grinning:
Svět je opravdu malý.. :wink:
A co jinak Ty? co zoubek? už je to ok?
25. únor 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé já to tu nepsala ?
tak ten zub co bolel,tka bolel tak do soboty,ale ke všemu se mi k tomu v pátek přidal na stejné straně moudrák.
takže to byl víkend opravdu super a kort ty noce.
když jsem šla kojit,tka to začlo bolet, pak jsemkonečně usnula, jenže to mě zase třeba vzbudil manža chrápáním a začlo to nanovo a pak zase kojení,tkaže noce byli dost dlouhý.

noo tak jsem zašla v pondělí k zubákovi a moudrák mi vytrhl.
takže už mám holky splněno, že to co porod, tak to jeden zub.

takže za Filípka padnul moudrák :grinning: :grinning: tak to asi bude Filípek hoodně moudrý :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, koukám, že jste se tu pěkně rozepsali!
Jojinko, kikimarusko to je teda dobrý, jak je ten svět malej. To mi připomíná, když jsem se nastěhovala z Lbc do Lípy, potkala jsem spolužačku ze základky a začli jsme si vykládat, kde teď bydlíme a zjistili jsme, že úplně ve stejném paneláku,jen ob patro. :grinning: :grinning: :grinning:
Rychta v Jestřebí je super, ještě než jsme měli Elinku, jsme tam jezdili často na jídlo, ale bývalo tam dost plno, je to přeci jen oblíbené a jednu dobu se dost vykrádali auta před vratama, je to přeci jen z dohledu. Ale to už se snad neděje :astonished: :astonished:

Valentynko - taky mi trhali moudrák po prvním porodu, fakt nic moc, nešel ven a pak, když jsem už teda statečně vylezla z ordinace a jako že mi je dobře, se mi u auta na parkovišti podlomila kolena. Se zubama bývá trápení. :confounded: :confounded:

monisko24 - vy chodíte na plavčo na pokračování, nebo jste začli?
25. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..No jo, Luky tu byl často u babičky a dědy....náš domeček je šedivý...a ještě chvíli bude než se nahodí. Dala sem fotku do alba, focene z druhé strany ale. Jinak je křižovatka-dolu můstek, ty jdeš rovně a je to ten první vlevo, před ním jsou zahrady. Za ním je už jen jeden na konci co vypadá jako velká chalupa... :wink: ...jak je ten svět malej :grinning: . Jinak Luky pochází z Jílového a já tam jako dítě jezdila do RS na tábory a děsně se mi tam líbilo... :slight_smile:
25. únor 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ty zahrady se porozprodali a my nakonec neměli krom desky pod baráčkem nic, tak jsme za šílený peníze dokupovali aspon předek -tu malou zahrádku, jak tam jsou šňůry a jako břemeno tu strž dole... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a ty myslíš ten sv.zelený s pískovými okny ne? Jak tatínek (asi) vždycky poctivě odhrnuje sníh ze silnice, když ho nikdo neprohrnuje...a máte tam černýho psa...myslím labradora...tak to až sem pojedeš, přijd na kavčo :grinning: ...pokud tam máš stále rodiče
25. únor 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak moje babička odešla a už si nepočkala na Matyáška.....uvolnila mu tady dole místo......myslela jsem si,že to ještě vydrží,i když už byla dost špatná....ale asi to tak mělo být.
26. únor 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Tak tady to včera vypadalo na počínající jaro a dnes ... dnes tu zas trochu chumelí :unamused: Ale o víkendu má snad být až 12° :dizzy_face: Včera byla fajn prochajda, když svítilo slunko, ale dnes nevim nevim ...

Teda to jsou náhodičky s tím vaším bydlením :grinning:
26. únor 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.

Pikusko - to mě moc mrzí. Asi to tak opravdu mělo být.
26. únor 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikus - to mě moc mrzí :pensive: Ale jestli byla dost nemocná, tak tam jí bude líp :pensive: Drž se kočko!
26. únor 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikimarusko - ne ne, mi uz tam nikoho nemame. Nejezdime tam. Táta bydlí v Jílovém. Jinak je to presne ten domek co jsem myslela. :slight_smile: jen nevim proc jmse mela zafixováno, že je modrý. No jo 15let je preci jen dlouuuhá doba.. :slight_smile:
26. únor 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir-pokračujeme, malýho to moc baví a hlavně pak dokáže tři hodiny spát, pohodička.Nepochází někdo z ústí?
26. únor 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vítám tu mezi námi nové maminy,jsem ráda že je nás zase více z ruzných koutku. :wink: Omlouvám se,že jsem tu dlouho nebyla řešíme doma finanční situaci a ted se možná našla pro manžela práce tak nám držte palečky.Jinak jsme byli včera s Honzíkem na 18.měsíční prohlídce a očkování a moc mě mrzelo,že to bylo v době Honzíkova spánku nebot byl sám sobě protivný a nechtěl vubec nic.No ale nějak jsme to přežili,pak malý padnul za vlast a já byla ráda nebot bylo krásně a mohla jsem si zase v klidu projít lipský park a ruzné uličky k procházkám stvořené. :wink:
už se taky těším na srazík a doufám že nebudeme chybětpikusko je mi líto babičky ale je pravda jestli byla nemocná je to pro ní vysvobození a ty na ní budeš myslet stejně jen v dobrém.Malému jí ukážeš na fotkách a on bude vědět že se na něj někdo hodný těšil.
Muj muž měl tatínka a zemřel mu v jeho deseti letech a já už si ted pomalu připravuji jak fotky tak to jak mu to sdělíme že má dědečka v neby který se na něj dívá :frowning2:
26. únor 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Piku nebud smutná...já nemám žádného děděčka :frowning2: , a jeden co bydlel tu (Lukyho) odešel z nenadání ale krásně-šel si odpočinout po obědě a už se nevzbudil. Taky jsem ho znala, ale je od přítelovi strany. A ač nechtěl do domečku, řekl, že si ten domek necháme a neprodáme ho, protože tu žil dědeček (on na něm hodně visel)...Máme taky kocoura, kterého nám dal jako kotě a ten se má jak v bavlnce...živá památka na dědu :slight_smile: ... Chtěla sem i aby malý byl pojmenovám po dědovi, ale na tom netrval, nechtěl (přitom měl krásné jméno František)...takže jsme zůstali u vybraného Kubíka...
26. únor 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moniska24 - můj manžel je z Ústí :slight_smile: Ty odtamtud pocházíš?

jjj26 - tak ať to s prací vyjde! To sehnal práci docela rychle v týhle špatný době :astonished:
Jinak my chodíme s Kájou na hřbitov a už dávno moc dobře ví, že tam je děda - v létě pomáhá zalívat kytičky, líbí se jí, když zapálíme svíčku a i doma na fotce pozná dědu (na hrobu má taky fotku).

Dámy to počasí mě vážně štve ... ráno chumelilo, teď zas prší - to zas budem sedět doma :confounded:
26. únor 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady prší se sněhem...clkově hnus velebnosti :frowning2: ...za chvilku razíme do Police k babi a zítra do Lípy...tak snad se nebudem ždímat :sweat_smile: :confused:
26. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-pocházím z ústí bydlela sem ve všebořicích.
To počasí si z nás dělá blázny :rolling_eyes: to zas bude den ať už je hezky a teplo kdo vymyslel zimu :frowning2:
26. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni - další přistěhovalec.. :grinning:
Já chodila do Ústí do školy.. :sweat_smile:
Mám dotaz: Je tu vůbec nějaká "pravá" českolipanda žijící v České Lípě? :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojinkaci-na základku nebo střední? :confused:
26. únor 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni - střední. :slight_smile:
26. únor 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek