• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
moni - ježiš tam jo :astonished: tam žila manželova matka (přestěhovala se do jiné části), s kterou se nestýká :zipper_mouth: Martin bydlel různě po Ústí, ale naposled na Severní terase. Bohužel už tam nejezdíme, bo jeho babička se přestěhovala sem do Provodína. Ale chcem se tam jet někdy podívat jen tak na čumendu a s malou do ZOO :wink: Občas jezdíme do Chabařovic, bo tam bydlej známí (manželův svěděk :slight_smile: ). Ve Stráži už je 10 let, šel sem za prací.

jojinkacl - já jsem pravá Strážanda, žijící ve Stráži :grinning: No né, že bych na to byla nějak hrdá :confused: :grinning: Stráž je prdel světa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Manža tam chodil samo celou školu a na účňák jezdil do Povrlů (nebo jak se to píše :grinning: ) - prostě Povrly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:
26. únor 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojinkaci-na co.Já sem kadeřnice :grinning: pro rodinu je to za trest.
26. únor 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - no tak to uděláme někdy zkrášlovací sraz :grinning: ať nevyjdeš ze cviku :wink:
Fotečky sem nějaké nepřidáš? Ať víme s kým povídáme a ať se pochlubíš Tedíkem :wink: :dizzy_face:
26. únor 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-ZOO je moc pěkný taky se tam s malým chystáme až bude teplo.Já do ústí jezdím jednou měsíčně manžel tam má rodiče.A co ZOO v praze,tam je to taky moc hezký.
26. únor 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-už se na tom pracuje já pujdu udělat oběd a sestra my to udělá.Sem počítačový antitalent.
Nejsem proti mě to moc baví :grinning:
26. únor 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - my jsme tam v ZOO byli s manžou, ještě když jsme neměli Káju :wink: S kočárem jsme tam ještě loni nechtěli, ten kopec je hroznej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale letos se tam snad vypravíme :dizzy_face:
V ZOO v Praze jsem byla před pár lety, když jsem nějaký čas bydlela v Praze, tak jsme ve volnu vyrazili s holkama (kolegyňkama). Taky pěkná, určo tam taky někdy pojedem :slight_smile:
My byli poprvé s Kájou v ZOO loni v Liberci a byla nadšená. V té době ještě dost seděla v kočáru, ale tam toho nalítala, že jsme nechápali. Byli jsme i u koziček a tam se jí líbilo moc - prdlouš malej chodila za těma největšíma :grinning:
Jo a manžel chce furt jet do toho Safari :slight_smile:
26. únor 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori ...jak si mám udělat alba ?? foto jsme zvládli :o))
26. únor 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - hehe, já se taky učila v Povrlech.. :grinning: a pak chvíli v Trmicích.
Moni - rodinná škola, pro rodinu je to taky spíše trest než nějaká výhra.. :angry: Jinak souhlasím s Mori - zkrášlovací sraz.. :grinning: já pomalu ani nevím co to kadeřník je.. :sweat_smile: :sweat_smile:

Zoo - my byli vloni v Praze a bylo to super, taky jsem byli v Děčínské zoo a ta je taky moc pěkná, hodně pro děti. V Liberci jsme byli naposledy když ještě nebyla Anďa, taky se tam chystáme. Safari, jsme byli asi před třema rokama a to bylo úplně nej. :grinning: A ˇusteckou si slibujeme asi už pár let, a nějak ne a ne se tam dostat. Tak někdy můžeme udělat srazík v zoo. :slight_smile:
26. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moni - nahoře vpravo jsou fotoalba - moje alba a založit fotoalbum :slight_smile:

jojinka - tak to jste asi chodili na stejnou školu ne? Snad jich v Povrlech není víc ... manžel je elktrikář, ale natuším co tam bylo ještě za obory :confused: V Trmicích jsme jsme byli na zámku :slight_smile:
Tak já si na kadeřnici vždy čas udělám ... nechodím moc často, tak 2x až 3x do roka. Barvím se každý měsíc, ale to mě barví mamka - je bývalá kadeřnice :wink:
V Děčíně v ZOO je myslím dost prolézaček a podobných blbostí ne? Nebo se pletu?
26. únor 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - jj,. určitě na stejnou. V Povrlech nic jiného bylo. Jen škola, hospoda a nadraží.. :grinning:
jo v tom Děčíně, je u východu dětské hřiště, ale celá ta zoo je jakoby naučná stezka, po cestě hry pro děti atd. ale teda spíše pro ty větší. Ale celkově je to takové hodně přírodní.
26. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.... Vubec ted nak nestiham :grinning:

Kdy planujete dalsi sraz??
26. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Pikusko, nebud smutná.
asi opravdu babička uvolnila místo pro Matyáška.
stejně tak to udělal asi můj taťka a místo něho přišel na svět Filípek.
Filípek tak nemá vůůbec dědu a já hlavně tátu!

no nic, už tu zase řvu jak želva,ale takový je život i když někdy hrozěn těžký a nespravedlivý.

jjj26, tak držím pěsti,at manža dostane tu práci.
už se vám pomlau blíží ta operace vid?

Jojinko, já jsme českolipanda žijící v české lípě, jsme přeci kousek od sebe :slight_smile: i když jsme teda do 18 let bydlela v Sosnový,než jsme se nastěhovala k manžovi na špígr
26. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heresta - byl minulý týden ... Musíš sem juknout častěji :wink:
26. únor 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, já už se těším na další srazík a že si dám ty horké maliny jak jste tu o nich mluvily a taky to kaštanové latté co si dává mori :wink:
26. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-v ZOO v ústí je vláček,kterej tě vyveze na horu a je uděláná naučná stezka dolu.Sraz v ZOO super nápad :grinning:
jojinkaci-já chodila na rodinku jeden rok táhlo mě to na kadeřnici,ale mamka nechtěla a nakonec sem tam skončila a nelituji.Dva roky sem taky soutěžila jednou první a jednou třetí v regionálním kole.To je pak škola.

Holky asi my nebude věřit,ale já taky nevím co je to kadeřník.Ale to zkrášlování není blbej nápad.Ale měla bych začít u sebe ať se mě neleknete.
Nějaký fotky sem vložila až budu mít čas dodám víc.
26. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Val - Sosnová je taky Lípa, tak první pravá českolipanda.. :slight_smile: na sraz se taky těším a maliny si dám asi taky, neboť se tu o nich mluví tak dlouho a tak moc, že asi neodolám..
26. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko - je mi to moc moc líto s babičkou :frowning2: :cry: ,já taky nemám už žádnýho dědu :frowning2: a jeden taky umřel než jsem se narodila, mojí mamce bylo tehdy 15let :pensive:
26. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
monisko, moje mamča je taky kadeřnice, takže já to mám pěkně doma,takže to taky neznám co je kadeřník :grinning: :grinning:
26. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
val-a kde mamka dělá potřebovala bych ostříhat a obarvit sama si na to radši netroufnu,možná tak ofinu
26. únor 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
val a Mori-děkuji za podporu a ano operace se blíží,termín máme 21.4. a jestš aby dopadla ta práce.Ano práci jsme našli a myslím že když jsme ochotni něco obětovat vždy se práce najde,hold i kdyby měl dojíždět hold se nedá nic dělat ale držte palečky a já budu informovat jak jsme dopadli :slight_smile:
26. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se hlásím z Police, zase Vám o trochu blíže :grinning: Jinak já mám Zoo moc ráda. V Děčíně jsem byla na praxi na střední, V UL naposled před 3 lety, ale loni jsme s malým stihli ZOO a dinopark v Plzni...soce z toho moc neměl...ale maminka jo :slight_smile:. V Praze jsem byla řed lety ještě před povodněma, než jim uplaval lachtan, který pak plaval okolo naší práce (chudák malej). Někdy bych tam zase chtěla jet a taky se podívat do Dvora Královýho na Safari, tam jsem nebyla leta...hodně dlouho... :confused:
26. únor 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikimaruska - my byli s manželem ve Dvoře po svatbě,měli jsme svatební cestu na Moravu,po zámcích, jeskyních a Zoo :grinning: V Dinoparku jsme byli ve Vyškově :wink: Prostě jsme vzali auto a vždycky někde zastavili a přespali,bylo to super :sunglasses:
27. únor 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My byli ještě v ZOO v Jihlavě - byli jsme taky na svatební cestě na Vysočině :grinning:
27. únor 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky tak jak pak se dneska máte? :slight_smile: Snad se už počasí udobří ať můžeme vyrazit ven,doma je malej protivnej.Není v lípě nějaký dětský centrum,v ústí sem chodila to bylo fajn. :grinning:
27. únor 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

monisko, mamča má kadeřnictví v Moskevské ulici, naproti bývalýmu pivovaru je taková žlutá velká vila.
doleordinuje Horel,kam se chodí s miminkama na kyčle a nahoře v patře to tam má mamča.
ted je ale na dovče. ve středu letěla se ségrou a neteří a ještě 6 lidmi do Thajska, ted jsou v bangkoku. ségra jí to koupila k 55. narozkám
27. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiank jsme ráno byla u zubáka,ale né kvůli bolesti. připravoval mi zub na korunku,tak mito brousil,naštěstí mi dal injekci, tak mám pořád půlku pusy mrtvou a je to děs,ani s enemůžu napít, jak nic necítím:frowning2:
27. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdyby chtěl někdo tip na obídek, tak já dnes poprvé dělala toto: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3169 takhle to dopadlo: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1754579 a chutnalo to skutečně výtečně, tak jak je uvedeno v názvu receptu :grinning:

Odpo se tu konečně vybralo počásko a vylezlo i slunko, tak to bylo venku fajn :slight_smile: Jak je hnusně, tak se mi nikam nechce, znáte to ...
Máte v plánu něco na víkend?
27. únor 2009 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,

Mori - to jídlo znám a je to vynikající. :slight_smile: někdy zkus tohle.. to mám moooc ráda. :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=19371&user=20520
Jinak já včera dělala Köttbullar, takový ty švědský kuličky jak dělají v ikeii a děsně jsme se přejedli.. :D
Jinak na víkend nic nemáme, zatím. :slight_smile:
27. únor 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojinkacl - já dělám podobné jako ty, jen tedy se smetanou a kuř. prsa. Celé kuře vůbec nekupuju, bo manžel ho moc nemusí - ale na prsech si pochutná :wink:
No já myslela, že v neděli pojedem ke známým do Kamenického Šenova - vrátit kamarádce věci půjčené na Káju a vyfasovat větší :grinning: Ale teď mi zrovna volal manžel, že v noci odjíždí do Holandska busem, tak je celý víkend zabitej ... hmm, taky nevim co budem s Kájou dělat :confused:
27. únor 2009 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek